szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Opinie

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6393581
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 928
    Z nami od: 31.08.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

patryczq napisał(a):

bruce napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

W pracy mam wiele luzu niż tutaj. To jest tylko forum... a nie można nic napisac bo się karniaka złapie. Może Pionas wreszcie coś z tym zrobi bo niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

także jeśli chodzi o te etapy konkursów: jak tu zobaczyłam karę za chwalenie się za jakiś wcześniejszy, "pozabazowy", to przeraziłam się nie na żarty. emotka

To akurat dobry zapis, bo skoro ktoś wiedział wcześniej o konkursie i w nim grał, to mógł się nim podzielić, a nie tylko korzystać z tego, co inni dają. Chwalenie się już po jest trochę nie fair. 

zdecydowanie popieram! chcesz się chwalić - pozwól innym wcześniej z Tobą rywalizować! dla mnie to jest oczywistość. a jeżeli sobie wygrywasz gdzieś indziej, tajnie, to i gdzieś indziej, tajnie, się ciesz. tyle.

no, chyba, że chcemy bałagan w stylu: "dziś wygrałam nowy parasol na festynie, kebaba od koleżanki, 30 groszy na chodniku, bilet do kina w konku, o którym nie mieliście pojęcia i telewizor, który dostałam w prezencie weselnym radość pod niebiosa!".  ja tego nie chcę.
    Liczba plusów to: monisss, cb656 Liczba minusów to: 0

we must suffer to free our pain

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Cytuj wiadomość #6393586
    Kobieta poprostuanette

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2380
    Z nami od: 15.06.2006
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 24

Powrót do góry

mirai napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Co do zasad, wprowadzone restykcje były pod naciskiem większości, teraz gdy one są to macie pretensje. Może po prostu zamknąć forum albo i cały serwis?

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)Kawusi? emotka Buzi? emotka emotka

Nie denerwuje się, mam inne sprawy rodzinne na głowie...

Tylko zastanawiam się do czego to wszystko zmierza...

Pionas, każdy z nas ma różne sprawy rodzinne na głowie (ja też) - ale też jestem zdania, że pewne zasady są zbyt restrykcyjne. Kiedyś dostałem karniaka za to, że w MDW zapytałem się szczęśliwca z którego etapu były wygrane. Od tamtej pory takie pytania zadaję w wiadomości prywatnej. Dobranoc  emotka .

a ja wychodzę z założenia że forum jest od tego żeby dyskutować publicznie o nagrodach. Może zacznijmy dzielić się konkursami tylko na prv  nie na forum ?
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6395592
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Ilość wiadomości: 4424
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 86

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Skoro możemy zgłaszać jakieś nasze uwagi, to ja się wezmę na odwagę i napiszę. emotka  Bardzo serdecznie proszę, aby wcześniej komunikować wszelkie dokonywane na forum zmiany, które działanie tegoż forum mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócać, bo usprawnianie każdego forum zawsze chwali się i to nawet bardzo emotka , niemniej to już nie pierwszy raz, a mnie osobiście się brak takich komunikatów wcale a wcale nie podoba.  emotka

o jakich zmianach mowa?
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Gdy coś nie działa piszcie o tym w topie "Czas na zmiany..." -> http://www.e-konkursy.info/forum/czas-na-zmiany

Cytuj wiadomość #6395594
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Skoro możemy zgłaszać jakieś nasze uwagi, to ja się wezmę na odwagę i napiszę. emotka  Bardzo serdecznie proszę, aby wcześniej komunikować wszelkie dokonywane na forum zmiany, które działanie tegoż forum mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócać, bo usprawnianie każdego forum zawsze chwali się i to nawet bardzo emotka , niemniej to już nie pierwszy raz, a mnie osobiście się brak takich komunikatów wcale a wcale nie podoba.  emotka

o jakich zmianach mowa?

No, ja nie wiem. emotka emotka  Forum siada kolejny raz, zatem to ja się pytam. emotka

co to znaczy siada? nie do końca wiem o co chodzi, żadne prace nie mają miejsca...

Gdy coś nie działa piszcie o tym w topie "Czas na zmiany..." -> http://www.e-konkursy.info/forum/czas-na-zmiany

Cytuj wiadomość #6395597
    @gnieszk@

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 578
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 54

Powrót do góry

Myślę, że chodzi o to, że nie można wyświetlić swojego profilu i profili innych osób. Pojawia się błąd.
    Liczba plusów to: bruce, pionas Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6395598
    Kobieta picola

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1233
    Z nami od: 26.09.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

nie można wejść w swój  lub innej osoby profil bo wyświetla się biała strona
    Liczba plusów to: bruce, pionas Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6395600
    Kobieta picola

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1233
    Z nami od: 26.09.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

picola napisał(a):

edit: już jest ok
    Cytuj wiadomość #6395601
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

picola napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Myślę, że chodzi o to, że nie można wyświetlić swojego profilu i profili innych osób. Pojawia się błąd.

poprawione;)
    Liczba plusów to: cb656, @gnieszk@, picola, bruce Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6395611
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

picola napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

poprawione;)

Nie tylko to było; próbowałam wejść w Twoją stopkę, aby w tym wątku to zapytanie wpisać i klikałam w link podświetlony na czerwono nadaremno. emotka

który link?

Cytuj wiadomość #6395620
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie tylko to było; próbowałam wejść w Twoją stopkę, aby w tym wątku to zapytanie wpisać i klikałam w link podświetlony na czerwono nadaremno. emotka

który link?

No przecież masz w stopce, na samym końcu, link do topu na forum. emotka Przy okazji - odpowiadając teraz Tobie, próbuję skrócić do minimum drzewko cytowania i też nie umiem - żaden poprzedni wpis nie chce się wykasować. emotka  Ok, tylko to zgłaszam, bo tu jest taka możliwość, no problem. emotka emotka

może miałaś problemy z połączeniem z Internetem i po prostu wolniej wczytywało stronę?
    wtyczka nie jest nasza, tak jak pisałem do cb jeśli masz fajniejszą i lepiej działającą daj znać, z chęcią podmienię na coś co na wszystkich urządzeniach będzie działało bez zarzutu, jeśli chcesz zgłosić jakieś uwagi co do działania wtyczki to http://wysibb.com/ emotka
    niestety nie mam możliwości przetestowania takiego przypadku, teraz sam usunąłem fragment i nie miałem żadnego problemu...

Cytuj wiadomość #6395630
    Kobieta agniehaha89

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 701
    Z nami od: 08.09.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Mi się nie podoba, że bez żadnych konsekwencji można na forum sprzedawać nagrody bez paragonu. Co rusz widzę ogłoszenia "sprzedam nagrodę osobie z własnym paragonem" . Według mnie za takie ogłoszenia powinny być bany, bo to jawne ominięcie regulaminu tzn. zakazu kupowania paragonów na zakończony konkurs.
    Liczba plusów to: kermit Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6395646
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 376
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

agniehaha89 napisał(a):

Mi się nie podoba, że bez żadnych konsekwencji można na forum sprzedawać nagrody bez paragonu. Co rusz widzę ogłoszenia "sprzedam nagrodę osobie z własnym paragonem" . Według mnie za takie ogłoszenia powinny być bany, bo to jawne ominięcie regulaminu tzn. zakazu kupowania paragonów na zakończony konkurs.

Zgadzam się. Takie sytuacje są nagminne. W konkursach bez podawania numeru paragonu osoby, które mają np. 3 paragony wysyłają 10 zgłoszeń. Jeśli wygrają np. 6 razy to z wiadomych względów nie mogą  odebrać nagród więc dają ogłoszenie "sprzedam" wygrany numer osobie z własnym paragonem. Lub taki zakup oferują osoby które nie wygrały - "kupię nagrodę, mam swój paragon" Przecież niczym się to nie różni od kupowania paragonu na zakończony konkurs pomijając przebieg transakcji. Więc i za takie ogłoszenia powinny być punkty karne.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6395649
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 76
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 45

Powrót do góry

agniehaha89 napisał(a):

Mi się nie podoba, że gdy widzisz taki wpis naruszający Regulamin, to go nie zgłaszasz natychmiast do usunięcia. Przy każdym wpisie jest przycisk ZGŁOŚ i gorąco namawiam do używania go w razie potrzeby.
    Liczba plusów to: pionas Liczba minusów to: 0

Nazwanie kogoś idiotą nie jest obelgą, tylko diagnozą, więc zaproszenie: "pocałuj mnie w d..." jest jedynie receptą na zdiagnozowane schorzenie.

Cytuj wiadomość #6399016
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

pionas dlaczego jest tak, że gdy skorzystam z przycisku "zgłoś post", po jego wysłaniu przenosi mnie na pierwszą stronę w danym topie, zamiast pozostawić na stronie, na której dokonałem zgłoszenia? Nie podoba mi się to, bo później muszę długo szukać, gdzie to było.

Nie wiem emotka po prostu tak było najszybciej emotka
    Sprawdź teraz emotka

Cytuj wiadomość #6399031
    Kobieta zdolnabestia

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 3811
    Z nami od: 12.12.2005
    Konkursy dodane: 51

Powrót do góry

kermit napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Zgadzam się. Takie sytuacje są nagminne. W konkursach bez podawania numeru paragonu osoby, które mają np. 3 paragony wysyłają 10 zgłoszeń. Jeśli wygrają np. 6 razy to z wiadomych względów nie mogą  odebrać nagród więc dają ogłoszenie "sprzedam" wygrany numer osobie z własnym paragonem. Lub taki zakup oferują osoby które nie wygrały - "kupię nagrodę, mam swój paragon" Przecież niczym się to nie różni od kupowania paragonu na zakończony konkurs pomijając przebieg transakcji. Więc i za takie ogłoszenia powinny być punkty karne.

Za takie oferty są punkty karne. W tym wątku można się o tym przekonać:
    https://www.e-kon.../strona/212#p6398102
    Proszę o zgłaszanie. 
    Liczba plusów to: cb656, pionas Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6400133
    Mężczyzna tonyclayton

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 5
    Z nami od: 10.08.2017
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Dla mnie przegieciem na tym forum jest cytowanie cytatu, w nim kolejny i kolejny... typu "A napisal" w srodku "B napisal" , "C napisal" itd. Taka matrioszka powstaje z cytatami, ktora spokojnie moznaby przyciac tylko do ostatniej wypowiedzi, nie 10 wczesniejszych. Czytanie tego na tablecie albo tel jest lekko meczace. 
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6400169
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

tonyclayton napisał(a):

Dla mnie przegieciem na tym forum jest cytowanie cytatu, w nim kolejny i kolejny... typu "A napisal" w srodku "B napisal" , "C napisal" itd. Taka matrioszka powstaje z cytatami, ktora spokojnie moznaby przyciac tylko do ostatniej wypowiedzi, nie 10 wczesniejszych. Czytanie tego na tablecie albo tel jest lekko meczace. 

Na to już nie mam wpływu, to nie ode mnie zależy kto ile wiadomości cytuje...

Cytuj wiadomość #6402524
    madzia1-s

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1314
    Z nami od: 08.06.2016
    Konkursy dodane: 15

Powrót do góry

Nadal jest problem ze zgłaszaniem konkursow Facebookowych, których regulamin dodany jest w formie notatki na Facebooku.
    Formularz caly czas wyrzuca błąd tego linku... ;/
    Cytuj wiadomość #6403298
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4435
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 18

Powrót do góry

pionas czy byłaby możliwość, aby usprawnić formularz dodawania konkursów w taki sposób aby po dodaniu konkursu do bazy i przeładowaniu strony otwierała się strona z KROKIEM 1 do dodawania konkursów a nie krok 2 z pustym formularzem.
    Jak chce się dodać kolejny kokurs do bazy to wychodzi pusty formularz a nie ma możliwości sprawdzenia czy konkurs jest w bazie, jeśli wychodziłaby strona z krokiem 1 byłoby szybciej emotka jest taka możliwość?

Cytuj wiadomość #6406450
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 76
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 45

Powrót do góry

pionas - twierdziłeś w PW, że powodem tego, iż nie jest wyświetlana grafika (emotikon) jest "brak spacji".
    To jest "prawda" z gatunku "g. prawda" emotka

Spacja jest przed i po znakach odpowiedzialnych za grafikę, a mimo to nie widać emoticonki, a tylko znaki ją tworzące.
    TUTAJ: emotka powinna być widoczna - ale w TYM wpisie nie jest, prawdopodobnie dlatego, że w słowie poprzedzającym emotkę jest zastosowane pogrubienie (bold). O tym pisałem poprzednio - że formatowanie słowa poprzedzającego znaki odpowiadające za podstawienie emotikonki nie działają.

Nazwanie kogoś idiotą nie jest obelgą, tylko diagnozą, więc zaproszenie: "pocałuj mnie w d..." jest jedynie receptą na zdiagnozowane schorzenie.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.