Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 145 146 147 148 149 150151 152 153 154 155 > >> >|

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6395597 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:11:24
Myślę, że chodzi o to, że nie można wyświetlić swojego profilu i profili innych osób. Pojawia się błąd.

picola

Cytuj wiadomość#6395598 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:11:44
nie można wejść w swój  lub innej osoby profil bo wyświetla się biała strona

picola

Cytuj wiadomość#6395600 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:13:23
picola napisał(a):

edit: już jest ok
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6395601 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:13:47
picola napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Myślę, że chodzi o to, że nie można wyświetlić swojego profilu i profili innych osób. Pojawia się błąd.

poprawione;)

pionas

Cytuj wiadomość#6395611 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:31:26
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

picola napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

poprawione;)

Nie tylko to było; próbowałam wejść w Twoją stopkę, aby w tym wątku to zapytanie wpisać i klikałam w link podświetlony na czerwono nadaremno. emotka

który link?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6395620 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:41:12
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Nie tylko to było; próbowałam wejść w Twoją stopkę, aby w tym wątku to zapytanie wpisać i klikałam w link podświetlony na czerwono nadaremno. emotka

który link?

No przecież masz w stopce, na samym końcu, link do topu na forum. emotka Przy okazji - odpowiadając teraz Tobie, próbuję skrócić do minimum drzewko cytowania i też nie umiem - żaden poprzedni wpis nie chce się wykasować. emotka  Ok, tylko to zgłaszam, bo tu jest taka możliwość, no problem. emotka emotka

może miałaś problemy z połączeniem z Internetem i po prostu wolniej wczytywało stronę?
wtyczka nie jest nasza, tak jak pisałem do cb jeśli masz fajniejszą i lepiej działającą daj znać, z chęcią podmienię na coś co na wszystkich urządzeniach będzie działało bez zarzutu, jeśli chcesz zgłosić jakieś uwagi co do działania wtyczki to http://wysibb.com/ emotka
niestety nie mam możliwości przetestowania takiego przypadku, teraz sam usunąłem fragment i nie miałem żadnego problemu...
bruce 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6395630 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 12:00:57
Mi się nie podoba, że bez żadnych konsekwencji można na forum sprzedawać nagrody bez paragonu. Co rusz widzę ogłoszenia "sprzedam nagrodę osobie z własnym paragonem" . Według mnie za takie ogłoszenia powinny być bany, bo to jawne ominięcie regulaminu tzn. zakazu kupowania paragonów na zakończony konkurs.
kermit 0

kermit

Cytuj wiadomość#6395646 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 12:25:30
agniehaha89 napisał(a):

Mi się nie podoba, że bez żadnych konsekwencji można na forum sprzedawać nagrody bez paragonu. Co rusz widzę ogłoszenia "sprzedam nagrodę osobie z własnym paragonem" . Według mnie za takie ogłoszenia powinny być bany, bo to jawne ominięcie regulaminu tzn. zakazu kupowania paragonów na zakończony konkurs.

Zgadzam się. Takie sytuacje są nagminne. W konkursach bez podawania numeru paragonu osoby, które mają np. 3 paragony wysyłają 10 zgłoszeń. Jeśli wygrają np. 6 razy to z wiadomych względów nie mogą  odebrać nagród więc dają ogłoszenie "sprzedam" wygrany numer osobie z własnym paragonem. Lub taki zakup oferują osoby które nie wygrały - "kupię nagrodę, mam swój paragon" Przecież niczym się to nie różni od kupowania paragonu na zakończony konkurs pomijając przebieg transakcji. Więc i za takie ogłoszenia powinny być punkty karne.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6399016 poniedziałek, 4 września 2017, 13:43:22
cb656 napisał(a):

pionas dlaczego jest tak, że gdy skorzystam z przycisku "zgłoś post", po jego wysłaniu przenosi mnie na pierwszą stronę w danym topie, zamiast pozostawić na stronie, na której dokonałem zgłoszenia? Nie podoba mi się to, bo później muszę długo szukać, gdzie to było.

Nie wiem emotka po prostu tak było najszybciej emotka
Sprawdź teraz emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6399031 poniedziałek, 4 września 2017, 14:09:05
kermit napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Zgadzam się. Takie sytuacje są nagminne. W konkursach bez podawania numeru paragonu osoby, które mają np. 3 paragony wysyłają 10 zgłoszeń. Jeśli wygrają np. 6 razy to z wiadomych względów nie mogą  odebrać nagród więc dają ogłoszenie "sprzedam" wygrany numer osobie z własnym paragonem. Lub taki zakup oferują osoby które nie wygrały - "kupię nagrodę, mam swój paragon" Przecież niczym się to nie różni od kupowania paragonu na zakończony konkurs pomijając przebieg transakcji. Więc i za takie ogłoszenia powinny być punkty karne.

Za takie oferty są punkty karne. W tym wątku można się o tym przekonać:
https://www.e-kon.../strona/212#p6398102
Proszę o zgłaszanie. 

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6400133 środa, 6 września 2017, 16:45:31
Dla mnie przegieciem na tym forum jest cytowanie cytatu, w nim kolejny i kolejny... typu "A napisal" w srodku "B napisal" , "C napisal" itd. Taka matrioszka powstaje z cytatami, ktora spokojnie moznaby przyciac tylko do ostatniej wypowiedzi, nie 10 wczesniejszych. Czytanie tego na tablecie albo tel jest lekko meczace. 
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6400169 środa, 6 września 2017, 18:55:45
tonyclayton napisał(a):

Dla mnie przegieciem na tym forum jest cytowanie cytatu, w nim kolejny i kolejny... typu "A napisal" w srodku "B napisal" , "C napisal" itd. Taka matrioszka powstaje z cytatami, ktora spokojnie moznaby przyciac tylko do ostatniej wypowiedzi, nie 10 wczesniejszych. Czytanie tego na tablecie albo tel jest lekko meczace. 

Na to już nie mam wpływu, to nie ode mnie zależy kto ile wiadomości cytuje...
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6402524 wtorek, 12 września 2017, 15:28:16
Nadal jest problem ze zgłaszaniem konkursow Facebookowych, których regulamin dodany jest w formie notatki na Facebooku.
Formularz caly czas wyrzuca błąd tego linku... ;/
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6403298 czwartek, 14 września 2017, 08:47:22
pionas czy byłaby możliwość, aby usprawnić formularz dodawania konkursów w taki sposób aby po dodaniu konkursu do bazy i przeładowaniu strony otwierała się strona z KROKIEM 1 do dodawania konkursów a nie krok 2 z pustym formularzem.
Jak chce się dodać kolejny kokurs do bazy to wychodzi pusty formularz a nie ma możliwości sprawdzenia czy konkurs jest w bazie, jeśli wychodziłaby strona z krokiem 1 byłoby szybciej emotka jest taka możliwość?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406462 piątek, 22 września 2017, 13:20:21
cb656 napisał(a):

pionas - twierdziłeś w PW, że powodem tego, iż nie jest wyświetlana grafika (emotikon) jest "brak spacji". To jest "prawda" z gatunku "g. prawda" emotka

Spacja jest przed i po znakach odpowiedzialnych za grafikę, a mimo to nie widać emoticonki, a tylko znaki ją tworzące.
TUTAJ: emotka powinna być widoczna - ale w TYM wpisie nie jest, prawdopodobnie dlatego, że w słowie poprzedzającym emotkę jest zastosowane pogrubienie (bold). O tym pisałem poprzednio - że formatowanie słowa poprzedzającego znaki odpowiadające za podstawienie emotikonki nie działają.

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406510 piątek, 22 września 2017, 14:16:55
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Ojć... nie słuchasz mnie emotka
Od początku, krok po kroku.
Napisałem słowo "synowa". Część słowa "nowa" zaznaczyłem myszką i WYBRAŁEM Z MENU POLECEŃ "pogrubienie" czyli Bold.
Nie wprowadzałem znaczników pogrubienia 'z ręki" w nawiasach kwadratowych, co sugerujesz w swoim komentarzu! "Z ręki" to jedynie wpisałem znaki emotki (bo tak mi było szybciej, niż szukać na grafice zbiorczej pojedynczego obrazka).
Jeśli jest gdzieś błąd, to on nie wynikał z mojego zachowania, tylko z tego, co standardowo udostępnia edytor wiadomości.
W pewnych specyficznych, aczkolwiek jednak standardowych zastosowaniach (użyciach).
Ja wprowadziłem spację po słowie - to zresztą widać na załączonym przeze mnie screenie.
Owo "przyklejanie" obrazków do tekstu (redukowanie odstępów) zgłaszałem już dużo wcześniej - to wtedy zrzuciłeś winę na edytor wysiwyg, że udostępniasz tylko taki, jaki jest darmowy, a jak ktoś ma na oku lepszy, to niech poda namiary. Pamiętasz?
Jeśli użytkownik coś pisze, zachowa odstęp i pozornie nawet widzi to w efekcie końcowym, to nie ma wpływu na fakt, że edytor pożera spacje w locie - bo tak własnie się dzieje.

Próbowałem odtworzyć Twój problem i udało mi się go w taki sposób:
1. Napisałeś synowa
2. Zaznaczyłeś nowa pogubieniem
3. dałeś spację strzałkę
4. zaznaczyłeś strzałkę i usunąłeś pogrubienie
5. dopisałeś resztę i opublikowałeś

problem polega na tym, że zaznaczyłeś tylko strzałkę i usunąłeś pogrubienie, a powinieneś zaznaczyć też spację przed nią i dopiero usunąć pogrubienie.

Odtwarzam:
synowa => jakaś treść

Jak powinno wyglądać:
synowa emotka jakaś treść

W dalszym ciągu uważam że edytor nie jest super, ale nie mam lepszego, ciągle mi go brakuje w komentarzach i prywatnych wiadomościach czy nawet przy dodawaniu konkursów do bazy emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406514 piątek, 22 września 2017, 14:22:30
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Próbowałem odtworzyć Twój problem i udało mi się go w taki sposób:1. Napisałeś synowa
2. Zaznaczyłeś nowa pogubieniem
3. dałeś spację (oraz) strzałkę
4. zaznaczyłeś strzałkę i usunąłeś pogrubienie
5. dopisałeś resztę i opublikowałeś

problem polega na tym, że zaznaczyłeś tylko strzałkę i usunąłeś pogrubienie, a powinieneś zaznaczyć też spację przed nią i dopiero usunąć pogrubienie.
W dalszym ciągu uważam że edytor nie jest super, ale nie mam lepszego, ciągle mi go brakuje w komentarzach i prywatnych wiadomościach czy nawet przy dodawaniu konkursów do bazy emotka

Hm... "pogrubienie spacji".
Brzmi intrygująco emotka Jak to widać? emotka emotka

Jak klikniesz sobie w BBCODE to zobaczysz o co chodzi. Tak interpretuje to system...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406539 piątek, 22 września 2017, 14:55:01
cb656 napisał(a):

synowa emotka

Szczerze mówiąc, nie widzę. emotka

no ale teraz jest dobrze emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406545 piątek, 22 września 2017, 15:01:25
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

synowa emotka Szczerze mówiąc, nie widzę. emotka

no ale teraz jest dobrze emotka

No bo edytor robi psikusy, przeskakuje sam z siebie!!!!Próbuję to od długiego czasu przekazać, ale widać - nie wychodzi mi emotka

wiem że nie jest idealny, ale nie znam lepszego darmowego.
Pozwól, że powtórzę, jeśli ktoś coś ma z WYSIWYG i wie że będzie lepszy od tego to proszę o pw emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6406555 piątek, 22 września 2017, 15:14:28
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

wiem że (edytor) nie jest idealny, ale nie znam lepszego darmowego.Pozwól, że powtórzę, jeśli ktoś coś ma z WYSIWYG i wie że będzie lepszy od tego to proszę o pw emotka

Ufff... Dobra.
Już coraz bliżej brzegu... emotka
Czy naprawdę nie masz żadnych narzędzi programistycznych/wiedzy/umiejętności/doświadczenia/intuicji/czuja - by wykryć/wyczaić, CO tak naprawdę jest powodem, że edytor wodzi nas za nos i raz jest OK, a raz płata figle?!

Dla mnie to czynnik ludzki...
Pomyślę nad tym po niedzieli, ale zastanawiam się czy jak usunę spacje przed=> i po to czy nie rozwali jakiś innych rzeczy emotka
cb656 0

|< << < 145 146 147 148 149 150151 152 153 154 155 > >> >|