Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

vazzz

Cytuj wiadomość#6075996 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:22:28
sylwika76 napisał(a):

vazzz bardzo dziękuję emotka

Nie ma sprawy. Tu jest punkt 13 regulaminu:

13. W ciągu 10 dni od dnia wyboru najciekawszych zgłoszeń, Organizator poinformuje potencjalnych laureatów poprzez wysłanie informacji SMS na
numer telefonu, z którego dokonano zgłoszenia 
o potencjalnej wygranej. Potencjalni laureaci zostaną poproszeni o
nadesłanie w terminie 5 dni od dnia wysłania informacji SMS na adres[email protected]: czytelnego zdjęcia dowodu zakupu, imienia, nazwiska, pełnego adresu
zameldowania, numeru telefonu z którego dokonali zgłoszenia, zgodę na
przetwarzanie danych osobowych (Załącznik Nr 2).

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6075998 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:25:03
czy ktoś dodawał wczoraj zdjecia do wedla ,, poczuj dzecięcą radość" i dostał powiadomienie że zostały zaakceptowane? Jak jest z ta galerią? Na starcie mamy pierwsze dodane w etapie zdjęcia czy najnowsze? Bo jak najnowsze to chyba od 24 godz nic nowego nie dodali emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6075999 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:27:56
tusienka napisał(a):

czy ktoś dodawał wczoraj zdjecia do wedla ,, poczuj dzecięcą radość" i dostał powiadomienie że zostały zaakceptowane? Jak jest z ta galerią? Na starcie mamy pierwsze dodane w etapie zdjęcia czy najnowsze? Bo jak najnowsze to chyba od 24 godz nic nowego nie dodali emotka

a może tam jest tak jak z Visą, że tylko niektóre są dodawane? (nie biorę udziału)
0 0

natala91

Cytuj wiadomość#6076006 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:33:32
czeka ktoś jeszcze na nagrodę w postaci opieki weterynaryjnej z loterii pedigree DentaStix?mieli wysłać  z początkiem września i dalej nic
0 0

karolinamat

Cytuj wiadomość#6076007 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:36:20
tusienka napisał(a):

Ja dostałam maila potwierdzającego następnego dnia.

Za to nie wiem co z Sante GoOn bo dodałam a żadnego potwierdzenia i w galerii też nie mam. Ktoś słał?
0 0

wanderlust

Cytuj wiadomość#6076010 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:42:00
bc14 napisał(a):

czy ma ktos problem z wgraniem paragonu w formularzu tyskie? ja dodaje paragon a ciagle jest wygraj pragon u formularz  nie przechodzi ;// pomozcie

Zmień przeglądarke. Ja nie mogłem wgrać zdjęcia. 
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6076019 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:48:07
natala91 napisał(a):

czeka ktoś jeszcze na nagrodę w postaci opieki weterynaryjnej z loterii pedigree DentaStix?mieli wysłać  z początkiem września i dalej nic

u mnie już daaaawno dotarła. może skontaktuj się z nimi?
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6076024 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:52:41
Kochani, a może by tak założyc osobny wątek "Moje wygrane z loterii"
bo ostatnio pojawia sie coraz więcej loterii z dużą ilością nagród i wątek" Moje dzisiejsze wygrane" jest nimi tak napiętnowany,że aby znaleźć informacje o wygranej z innego konkursu to trzeba trochę czasu. Ja osobiście nie wiem jak tworzy się nowe tematy,dlatego taka propozycje tutaj proponuję.
Co wy na to  emotka
0 0

pekaes86

Cytuj wiadomość#6076027 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:56:54
natala91 napisał(a):

Ja już dawno dostałam i nawet skorzystałam częściowo emotka Pisz do nich!
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6076030 piątek, 18 wrzesień 2015, 09:59:55
lusienka napisał(a):

bo ostatnio pojawia sie coraz więcej loterii z dużą ilością nagród i wątek" Moje dzisiejsze wygrane" jest nimi tak napiętnowany,że aby znaleźć informacje o wygranej z innego konkursu to trzeba trochę czasu. Ja osobiście nie wiem jak tworzy się nowe tematy,dlatego taka propozycje tutaj proponuję.
Co wy na to  emotka

już kiedyś był poruszany ten temat i w sumie nie opłaca się tworzyć wątku "Moje wygrane z loterii", ponieważ wiele osób nie rozróżnia loterii od konkursów (choć od dawien dawna zachodzę w głowę jak mozna tego nie wiedzieć emotka  )
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6076035 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:09:10
defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Co wy na to  emotka

już kiedyś był poruszany ten temat i w sumie nie opłaca się tworzyć wątku "Moje wygrane z loterii", ponieważ wiele osób nie rozróżnia loterii od konkursów (choć od dawien dawna zachodzę w głowę jak mozna tego nie wiedzieć emotka  )

Na jakiś czas świetnie sprawdził by się wątek: "Moje wygrane w Biedronce". tam sporo by się działo emotka
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6076037 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:10:19
defed napisał(a):

...temat się wiesza... przeciążenie jakieś czy co?!  emotka

Inwigilacja przez agencje emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6076040 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:14:14
defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Co wy na to  emotka

Jak dla mnie większość konkursów to i tak zakamuflowane loterie emotka Bo komu by się chciało np. codziennie czytać i wybierać ponad 500 tekstów z Mocy nagród emotka Losują i tyle. Nie wiecie może  czy jeśli przedwczoraj dostałam info z Tyskiego o zaakceptowaniu mojej fotki, to te wyniki wczorajsze były dla mnie wiążące czy mam czekać w przyszłym tygodniu emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6076049 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:23:13
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):

...temat się wiesza... przeciążenie jakieś czy co?!  emotka

Inwigilacja przez agencje emotka

emotka   emotka   bardziej bym rozgraniczyła w kategoriach dodawanych konkursów Konkursy promocyjne, Loterie promocyjne  emotka  bo loterie to jednak nie konkursy 
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6076051 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:26:26
cudaczek121 napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Co wy na to  emotka

Jak dla mnie większość konkursów to i tak zakamuflowane loterie emotka Bo komu by się chciało np. codziennie czytać i wybierać ponad 500 tekstów z Mocy nagród emotka Losują i tyle. Nie wiecie może  czy jeśli przedwczoraj dostałam info z Tyskiego o zaakceptowaniu mojej fotki, to te wyniki wczorajsze były dla mnie wiążące czy mam czekać w przyszłym tygodniu emotka

ja wrzuciłem fotke w ostatni dzień około 22.00 potwierdzenie miałem już w nowym etapie, jednak fotka wygrała w tym wczesniejszym
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6076052 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:26:52
Kasia, to nie ma znaczenia, tam i tak losują, ten tydzień czy kolejny, co za różnica? Komu by się chciało przeglądać te setki zdjęć   emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6076069 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:50:04
krseta napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Co wy na to  emotka

ja wrzuciłem fotke w ostatni dzień około 22.00 potwierdzenie miałem już w nowym etapie, jednak fotka wygrała w tym wczesniejszym

Liczy się data dorzucenia zdjęcia  a nie data moderacji 
0 0

kamil17

Cytuj wiadomość#6076075 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:52:41
Czy do dzisiaj mieli wstawić wyniki z "Naturalnie to AUCHAN " ??? bo czekam niecierpliwie emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6076080 piątek, 18 wrzesień 2015, 10:59:56
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Co wy na to  emotka

Na jakiś czas świetnie sprawdził by się wątek: "Moje wygrane w Biedronce". tam sporo by się działo emotka

Wystarczyłoby zakazać wpisywania wygranych z mocy nagród (a przynajmniej wpisywania ich codziennie w nowym wpisie), bo i tak wszyscy wiedzą kiedy, jak i gdzie informują emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6076083 piątek, 18 wrzesień 2015, 11:05:09
kamil17 napisał(a):

Czy do dzisiaj mieli wstawić wyniki z "Naturalnie to AUCHAN " ??? bo czekam niecierpliwie emotka

czytałam na FB ze tak - ktoś tez czeka
0 0