Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 2936 2937 2938 2939 2940 29412942 2943 2944 2945 2946 > >> >|

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6166572 poniedziałek, 29 luty 2016, 16:59:54
noisy0000, czekam kiedy Ty wygrasz. Też się przyczepię do czegokolwiek emotka . Po co? A tak sobie, żeby się przyczepić emotka . I nie myśl sobie, że tego nie zrobię. Zrobię. Sprawdzę, czy kreska na powiece równo narysowana, czy tusz się nie rozmazał. Nawet plamki na koszuli poszukam. A jak zobaczę, że Ci gdzieś włos spadł z głowy, to z pewnością o tym napiszę emotka . I pamiętaj, żeby brudne dresy z tła usunąć emotka .
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6166573 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:00:17
ziomal102 napisał(a):

Mia, nie trzeba mieć wytrzeszczonych oczu, ale czy to zdjęcie z książką wyraża jakieś emocje? Bo ja ich nie dostrzegam. Oświeć, proszę

A jakie emocje wyraża polski mistrz selfi Dawid Woliński i jego piedyliard samojebek w windzie.
Selfi to jest właśnie takie zdjęcie,co ma na celu nie mieć nic na celu,czyli ooo jadę windą,ooo zjem ciastko itd ...
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6166574 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:01:47
zaczytana-pola napisał(a):

noisy0000, czekam kiedy Ty wygrasz. Też się przyczepię do czegokolwiek emotka . Po co? A tak sobie, żeby się przyczepić emotka . I nie myśl sobie, że tego nie zrobię. Zrobię. Sprawdzę, czy kreska na powiece równo narysowana, czy tusz się nie rozmazał. Nawet plamki na koszuli poszukam. A jak zobaczę, że Ci gdzieś włos spadł z głowy, to z pewnością o tym napiszę emotka . I pamiętaj, żeby brudne dresy z tła usunąć emotka .

Proszę bardzo, mnie nie ruszają takie złośliwości więc możesz się popisać na tym polu emotka  
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6166575 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:03:54
marzenier napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Mia, nie trzeba mieć wytrzeszczonych oczu, ale czy to zdjęcie z książką wyraża jakieś emocje? Bo ja ich nie dostrzegam. Oświeć, proszę

A jakie emocje wyraża polski mistrz selfi Dawid Woliński i jego piedyliard samojebek w windzie.
Selfi to jest właśnie takie zdjęcie,co ma na celu nie mieć nic na celu,czyli ooo jadę windą,ooo zjem ciastko itd ...

Ale tematem konkursu jest pokazanie jakie emocje wywołują w Tobie produkty Milka a nie zrobienie zdjęcia z ciastkiem emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6166576 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:04:19
noisy0000 napisał(a):

Proszę bardzo, mnie nie ruszają takie złośliwości więc możesz się popisać na tym polu emotka  

Ja nie lubię się na tym polu popisywać, ale cieszę się, że przyznałaś, że są to złośliwości emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6166577 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:06:24

Naprawdę? To dziwna jesteś troszeczkę... a to chyba od Ciebie najczęściej pada pytanie: gdzie podziało się dawne, przyjazne i miłe forum  emotka
0 0

klaudia011

Cytuj wiadomość#6166580 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:08:25
ehh ja już nie mam pomysłu na to milkowe selfie.
Te dwa dzisiejsze bardzo mi się podobają..niemniej szkoda że i mojego nie wybrali emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6166587 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:16:05
lola.lola napisał(a):

Naprawdę? To dziwna jesteś troszeczkę... a to chyba od Ciebie najczęściej pada pytanie: gdzie podziało się dawne, przyjazne i miłe forum  emotka

Szkoda, że nie zauważyłaś ironii w moim wpisie emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6166589 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:17:53

E, ilonar, nie dorównasz noisy, bo tylko on jest w stanie zauważyć, że te dresy na zdjęciu są brudne, a nie ściągnięte właśnie ze sznurka po praniu, ale przypatrz się uważnie, może zauważyć np. zepsute żelazko, albo dziurę w tylnej kieszeni spodni, plama na koszuli jest zbyt oczywista  emotka  
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6166593 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:19:19

@asante napisał(a):

E, ilonar, nie dorównasz noisy, bo tylko on jest w stanie zauważyć, że te dresy na zdjęciu są brudne, a nie ściągnięte właśnie ze sznurka po praniu, ale przypatrz się uważnie, może zauważyć np. zepsute żelazko, albo dziurę w tylnej kieszeni spodni, plama na koszuli jest zbyt oczywista  emotka  

Szkoda czasu na głupoty emotka .
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6166595 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:20:05

noisy0000 napisał(a):

Ja nie lubię się na tym polu popisywać, ale cieszę się, że przyznałaś, że są to złośliwości emotka

Dla mnie informowanie kogoś, że się go skrytykuje od stóp do głów jak tylko uda mu się wygrać jest 100% złośliwością ale tak jak pisałam, możesz oczywiście to zrobić emotka  Choć przyznam, że nie rozumiem Twojego podejścia, na tym forum naprawdę nie można mieć własnego zdania ani złego słowa powiedzieć bo od razu robi się afera emotka
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6166597 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:20:56
Mam wrażenie, że Milka lubi zdjęcia "na glebie" emotka  ostatnie zdjęcie hmm  emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6166599 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:22:14
marzenier napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Miał ktoś podobny problem z Belriso hot?
- zamiast mikrofalówki przyszła rękawica ! emotka

A nooo
Do mnie dziś właśnie przyszła 
Ale mam też sms z dhl ze coś jedzie i jutro ma dojechać;) mam nadzieje ze to mikrofala,a ja nie to będę wyjaśniać emotka

nie żartujcie emotka mam nadzieję, że do mnie dojedzie moja mikrofalówka, nie lubię się bawić w takie wyjaśnianie.. ciekawe czy ktoś zamiast rękawicy mikrofalówkę dostał emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6166600 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:23:17
@asante napisał(a):

No nie dorównasz, nie dorównasz emotka  No ale cóż, na zdjęciu Ilony widać, że żelazko jest zepsute emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6166601 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:23:38
Faktycznie, znowu robi się tu zbyt jadowicie.
Jedno jest pewne - konkurs Milka wzbudza negatywne emocje. emotka
Ja już się wyłączam. Jak namieszałam, to przepraszam. Życzę wszystkim grającym, żeby prędzej czy później, ale w tej upragnionej galerii się znaleźli... emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6166603 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:25:55
noisy0000, pewnie, że można krytykować. Ale przypieprz**ie się do wszystkiego, to chyba lekka przesada. Jeśli uważasz, że Twoje zdjęcia były lepsze, bardziej udane i bardziej zasługiwały na nagrodę, niż te nagrodzone przez jury, to podziwiam Twoją pewność siebie emotka . I wiedz, że nie skrytykuję Twojego zdjęcia, jeśli uda Ci się wygrać. Wręcz przeciwnie- szczerze pogratuluję. A ten post, który Cię zabolał nie był napisany serio. Chciałam tylko, żebyś poczuła się przynajmniej w części tak, jak osoby, których zdjęcia krytykujesz. emotka . Nie bierz tego aż tak do siebie i walcz dalej. Może i Tobie się uda.

A propos żelazka. Mam dwa. Oba sprawne, ale prasować nie lubię i prasuję niewiele rzeczy. Nie wstydzę się tego emotka I jak widać, jury to nie przeszkadzało  emotka .
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6166605 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:26:44
Wow, niektórzy tu osiągnęli jakiś stan ZEN albo...nie grali. Nad selfie myślałam dwa dni. Jak juz miałam oryginalny dość pomyśl (tak, w MOJEJ opinii) - spędziłam kolejne pól godziny układając scenografie i robiąc zdjęcie. Pomyśl był naprawde w miare niezły. Oczywiście wszystko kwestia gustu ale...gdyby wygrali selfie z POMYSŁEM - słowa bym nie napisala. Ale to selfie jest poprawne. Zwyczajne. Dla mnie nudne. Nie ma pomysłu ani kreatywności. I to jest to - można przegrywać z lepszymi i to nie wkurza. Ale rym werdyktem jestem rozczarowana.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6166606 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:29:09
noisy0000 napisał(a):

@asante napisał(a):

No nie dorównasz, nie dorównasz emotka  No ale cóż, na zdjęciu Ilony widać, że żelazko jest zepsute emotka

Cóż, ja nawet zdjęcia nie potrzebuję, żeby zauważyć, że u Ciebie kindersztuby brakuje  emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6166607 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:31:00
asante sana - to gratuluję emotka
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6166609 poniedziałek, 29 luty 2016, 17:34:15
Ktoś pewnie z IQ Marketing sobie tu zagląda i ma niezłą polewkę po takich wynikach i reakcjach forumowiczów hehe emotka
0 0
|< << < 2936 2937 2938 2939 2940 29412942 2943 2944 2945 2946 > >> >|