Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4439 4440 4441 4442 4443 44444445 4446 4447 4448 4449 > >> >|

violka88

Cytuj wiadomość#6422752 wtorek, 31 października 2017, 11:11:57
olunka napisał(a):

czy ktos potwierdzi, ze z 20 lecia muszkieterów faktycznie są wyniki, tzn sprawdził i wyskoczyło mu, że wygrał, albo dostał sms

wstukując nr paragonów na stronce z wynikami smolara- wyskakuje mi info Niestety nie wygrałeś emotka zgłosiłam 4 paragony emotka ale zapewne tradycyjnie znów NIC nie wygrałam emotka
0 0

adrian

Cytuj wiadomość#6422843 wtorek, 31 października 2017, 13:37:07
Czy w konkursie Śniadaniowej wygrał ktokolwiek z Was więcej niż raz na 1 numer? W regulaminie nie ma informacji o tym jakoby było to niedozwolone, ale zastanawia mnie jak wygląda to w praktyce.
0 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6422848 wtorek, 31 października 2017, 13:47:24
korekk napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

korekk napisał(a):

A teraz może zastanówmy się nad mega niebywałym szczęściem, choć to mało powiedziane. Wiadomo,że zgłoszeń w Coca Coli Biedronce było na pewno ponad 300 000 ,a nawet i sporo więcej... Jak duże szczęście trzeba mieć żeby wygrać trzy Citroeny? Jak duże szczęście musi wisieć nad osobą, która oprócz trzech Cytryn sprzedaje jeszcze dwa inne wygrane auta? Która w czystej loterii zagarnia jakieś 60 iPhonów? Która w poprzedniej edycji Coca Coli też zgarnęła co najmniej 2 toyoty?http://allegro.pl...2883545.html#thumb/6

a gdzie masz informacje że to z konkursu? I to z konkursu Biedronki? 

Może dlatego,że takie wersje kolorystyczne były do wybrania w Biedronce?  I może dlatego, że odbiór auta w regulaminie odbędzie się w salonie w Łodzi? A Kraków jest podany ze względu,że po odbiorze z Łodzi muszą gdzieś auta wstawić. Obserwuje od dłuższego czasu już tę osobę...

Po takich wiadomościach odechciewa mi się brania udziału w konkursach. Może to informatyk nadzorujący konkursy?  Kiedy nie brałam udziału w konkursach chciałam na allegro kupić wyjazd do Paryża. Były już sprzedane z konkursu/ tak pisał/ Na wszelki wypadek zadzwoniłam do niego. Wyniki miały być za 2 tygodnie i już mnie zapewnił, że bedę od niego mogła kupić. Spytałam się skąd ta pewność ,że wygra. Odpowiedział, że nie mam się martwić. Ja nie kupiłam ale na allegro była wystawiona. Prawdopodobnie ktoś do zdekonspirownia.  Takiego szczęścia to nikt nie ma!!!

anialistopad

Cytuj wiadomość#6422850 wtorek, 31 października 2017, 13:47:31
violka88 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos potwierdzi, ze z 20 lecia muszkieterów faktycznie są wyniki, tzn sprawdził i wyskoczyło mu, że wygrał, albo dostał sms

wstukując nr paragonów na stronce z wynikami smolara- wyskakuje mi info Niestety nie wygrałeś emotka zgłosiłam 4 paragony emotka ale zapewne tradycyjnie znów NIC nie wygrałam emotka

Mi też wyskakuje,niestety nie wygrałeś 
0 0

Gość sloikzcukrem

Cytuj wiadomość#6422855 wtorek, 31 października 2017, 13:54:45
korekk napisał(a):

korekk napisał(a):

A teraz może zastanówmy się nad mega niebywałym szczęściem, choć to mało powiedziane. Wiadomo,że zgłoszeń w Coca Coli Biedronce było na pewno ponad 300 000 ,a nawet i sporo więcej... Jak duże szczęście trzeba mieć żeby wygrać trzy Citroeny? Jak duże szczęście musi wisieć nad osobą, która oprócz trzech Cytryn sprzedaje jeszcze dwa inne wygrane auta? Która w czystej loterii zagarnia jakieś 60 iPhonów? Która w poprzedniej edycji Coca Coli też zgarnęła co najmniej 2 toyoty?http://allegro.pl...2883545.html#thumb/6

Może dlatego,że takie wersje kolorystyczne były do wybrania w Biedronce?  I może dlatego, że odbiór auta w regulaminie odbędzie się w salonie w Łodzi? A Kraków jest podany ze względu,że po odbiorze z Łodzi muszą gdzieś auta wstawić. Obserwuje od dłuższego czasu już tę osobę...

to juz widzę jak wygrywam auto w Douglas i w ogole gdziekolwiek...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6422856 wtorek, 31 października 2017, 13:58:29
sloikzcukrem napisał(a):

korekk napisał(a):

korekk napisał(a):

to juz widzę jak wygrywam auto w Douglas i w ogole gdziekolwiek...

Abstrachując od tego ile wygrali... powiedzcie mi jak oni zmieszczą te auta w paczkomacie emotka emotka   emotka emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6422857 wtorek, 31 października 2017, 14:01:04
pioge7 napisał(a):

Abstrachując od tego ile wygrali... powiedzcie mi jak oni zmieszczą te auta w paczkomacie emotka emotka   emotka emotka

też od razu o tym pomyślałam emotka  
pioge7 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6422868 wtorek, 31 października 2017, 14:42:22
Do 30 października miały być wyniki na stronie z tego konkursu https://www.e-kon...be.html#.Wfh9g4iDPYA
Czy dostał ktoś może @ z wygraną lub znalazł liste nagrodzonych?
0 0

coccinelle

Cytuj wiadomość#6422891 wtorek, 31 października 2017, 15:18:30
Czy kontaktował się ktoś z agencją, która prowadzi konkurs Nescafe, np. dzwoniąc i pytając o rodzaj nagrody? Czy lepiej poczekać  cierpliwie na wyniki?  emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6422941 wtorek, 31 października 2017, 17:21:50
coccinelle napisał(a):

Czy kontaktował się ktoś z agencją, która prowadzi konkurs Nescafe, np. dzwoniąc i pytając o rodzaj nagrody? Czy lepiej poczekać  cierpliwie na wyniki?  emotka

Nie powiedzą raczej emotka . No ale może ktoś próbował?  
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6422947 wtorek, 31 października 2017, 17:33:02
Albedo bony do kauflandu 50 zł to już wysyłało czy zapomnieli?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6422948 wtorek, 31 października 2017, 17:35:24
koniczynka123 napisał(a):

Do 30 października miały być wyniki na stronie z tego konkursu https://www.e-kon...html#.Wfh9g4iDPYACzy dostał ktoś może @ z wygraną lub znalazł liste nagrodzonych?

A nie do 15.11??
0 0

kkbt

Cytuj wiadomość#6422989 wtorek, 31 października 2017, 19:34:09
W kolejnej gazetce Kauflandu znowu nie ma Budżetu. emotka
andii 0

Luiza12

Cytuj wiadomość#6422990 wtorek, 31 października 2017, 19:44:13
Cześć, jak to jest z loterią kinder beuno? Dzisiaj dostałam info o wygranej biletów, tyle, że już jedną taką nagrodę otrzymałam. Z tego, co pamiętam, to wg regulaminu jedna osoba może wygrać jedną nagrodę danego stopnia, a mnie ponownie przyznali bilety?? Widziałam, że ktoś pisał, że też dwa razy wygrał bilety, ale miał inny nr tel w zgłoszeniu, u mnie dane identyczne za każdym razem. Ciekawe zatem, jak to w końcu jest i czy szczęśliwcy wygrali więcej niż 1000 zł emotka .
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6422992 wtorek, 31 października 2017, 19:47:24
Luiza12 napisał(a):

Cześć, jak to jest z loterią kinder beuno? Dzisiaj dostałam info o wygranej biletów, tyle, że już jedną taką nagrodę otrzymałam. Z tego, co pamiętam, to wg regulaminu jedna osoba może wygrać jedną nagrodę danego stopnia, a mnie ponownie przyznali bilety?? Widziałam, że ktoś pisał, że też dwa razy wygrał bilety, ale miał inny nr tel w zgłoszeniu, u mnie dane identyczne za każdym razem. Ciekawe zatem, jak to w końcu jest i czy szczęśliwcy wygrali więcej niż 1000 zł emotka .

ja pisałam że mój mąż wygrał dwa razy - te same dane bilety dostał tylko raz
0 0

Luiza12

Cytuj wiadomość#6422995 wtorek, 31 października 2017, 19:54:49
agakaz2 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

A odsyłał dane i mimo to bilety dostał tylko raz? Otrzymał jakieś wyjaśnienie od Organizatora?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6422996 wtorek, 31 października 2017, 20:03:16
Luiza12 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

A odsyłał dane i mimo to bilety dostał tylko raz? Otrzymał jakieś wyjaśnienie od Organizatora?

odsyłam wszystko jak za pierwszym razem, nikt nic nam nie pisał
0 0

Luiza12

Cytuj wiadomość#6422998 wtorek, 31 października 2017, 20:09:59
agakaz2 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

odsyłam wszystko jak za pierwszym razem, nikt nic nam nie pisał

Ok, dziękuję za odpowiedź, ja mam zamiar do nich napisać, bo jeśli nie mają zamiaru wydać nagrody, to nie będę nic odsyłać + po co mnie wylosowali po raz drugi? emotka
0 0

aspartaqs

Cytuj wiadomość#6423000 wtorek, 31 października 2017, 20:15:44
W weekend skorzystałem z nagrody w formie Forda Fiesta na weekend. Wszystko było OK. Samochód prosto z myjni, paliwa pod sufit, kamera cofania... Warto było wybrać się na Mazury za free

xpac

Cytuj wiadomość#6423002 wtorek, 31 października 2017, 20:22:53
aspartaqs napisał(a):

W weekend skorzystałem z nagrody w formie Forda Fiesta na weekend. Wszystko było OK. Samochód prosto z myjni, paliwa pod sufit, kamera cofania... Warto było wybrać się na Mazury za free

Ja jadę za tydzień nad morze emotka  mam nadzieję że też będzie pozytywnie - może mi nie ukradną emotka
0 0

|< << < 4439 4440 4441 4442 4443 44444445 4446 4447 4448 4449 > >> >|