Dyskusje o innych konkursach (bez klików) (Strona 4884) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4879 4880 4881 4882 4883 48844885 4886 4887 4888 4889 > >> >|

olunka

Cytuj wiadomość#6491190 poniedziałek, 21 maja 2018, 18:43:12
youstyna33 napisał(a):

Wygrałam deski od Balcerzak. Trzeba odesłać m.in. kopię dowodu osobistego. 
Zastanawiam się czy warto ????

na deski wystarczy pierwsza strona z data urodzenia, na główna trzeba z peselem i nr DO
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6491202 poniedziałek, 21 maja 2018, 19:40:35
darog napisał(a):

Czy to prawda, ze organizator zmienił nagrody w Nervomix i nie są to walizki Witchen?

nieprawda, dziś do mnie doszła nagroda. Na początku też myślałam że to jakaś inna firma, ale później doczytałam i małymi literami było napisane na metkach że to wittchen

mczarna

Cytuj wiadomość#6491237 wtorek, 22 maja 2018, 00:08:10
Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6491238 wtorek, 22 maja 2018, 06:34:02
mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

Nie ma sie niestety co dziwić. 
- Pochwalisz się 3 nagrodami... jesteś zachlanny
- 10 osob pochwali się tą samą nagrodą... to zaśmiecanie
- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

ivanotta

Cytuj wiadomość#6491239 wtorek, 22 maja 2018, 07:05:12
pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6491240 wtorek, 22 maja 2018, 07:39:54
ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6491241 wtorek, 22 maja 2018, 07:42:31
misiamarysia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

I bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wstawiają zdjęcia wygranych. Naprawdę to bardzo doceniam. emotka emotka emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6491243 wtorek, 22 maja 2018, 07:58:32
misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

I bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wstawiają zdjęcia wygranych. Naprawdę to bardzo doceniam. emotka emotka emotka

takich użytkowników to najlepiej BLOKOWAĆ żeby później nie napisali znowu... ja mam to samo. Jak już się pochwalę to zawsze ktoś napisze. ale jak widze nieznane nicki to odpisze z grzeczności że rymem czy coś w tym stylu, ale jak widzę osoby, które tutaj się często udzielają i służą pomocą to nawet podam zwycięskie hasło. później jak ja pytam, to też dostaję odpowiedź co wygrało i takie działania uważam za fair. Ale tak to od czasu do czasu się pochwalę w INFORMUJĄ jak widzę że nikt nie napsiał... ale MDW to już rzadkość emotka

jkkp

Cytuj wiadomość#6491252 wtorek, 22 maja 2018, 09:01:48
Nie będę już Was wszystkich cytować, ale nawiązując do tematu, kiedyś nie było mowy o nie wpisaniu nagrody emotka to był zaszczyt móc tam zaistnieć. Jeszcze kilka lat temu nie przyszło nikomu do głowy, prześwietlanie ludzi z list laureatów, aż do "pradziadka", ośmieszanie tekstów które wygrają, zdjęć, prac.... każdy z nas grający tyle lat potrafi też wiedzieć co lubi dana agencja i nieraz człowiek zniża się do poziomu jaki oczekuje agencja, a nie na co go stać emotka . Wiem dobrze, że to co było już nie wróci, ale ludzi poznanych tutaj lata temu, nie zamieniłabym na żadne wygrane samochody i za to cenię te forum. Może jest inaczej, może za stara jestem i pewnych spraw nie ogarniam, ale nieraz wystarczy pogratulować wygranych i przyjąć fakt że się przegrało i skupić się na innych konkursach. 
P.S. nigdy by mi do głowy nie przyszło pytać się kogoś jakie hasło wygrało... bo jaki to sens, kiedy dziś wygrała proza, ale w następnym konkursie będzie ktoś inny w jury i wygra śmieszna rymowanka emotka więc jaki jest sens takich pytań?

atyde25

Cytuj wiadomość#6491254 wtorek, 22 maja 2018, 09:08:50
Krytyka była zawsze tylko racja mniejsza.Tysiąc pytań do a czy słałaś na odpowiednim kuponie czy przypadkiem nie świecące kółka itp itd.Ale sprawdzanie kto co ile ,do którego pokolenia do dno.Inna sprawa,że 10 lat temu grało o wiele mniej osób i łatwiej było cokolwiek wygrać.A teraz jak wygrasz nagrodę za 20 zł to chcą ksero dowodu,pesel i 10 oświadczeń.To mi psuje zabawę i zniechęca do grania.

mirai

Cytuj wiadomość#6491279 wtorek, 22 maja 2018, 10:37:24
Czy wysyłając zgłoszenie do loterii "Kasztelan na grilla", pojawia się wam informacja na stronie, że zgłoszenie zostało przyjęte lub coś w tym rodzaju? U mnie nic takiego nie ma...
Z góry dziękuję za odpowiedź emotka .
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6491281 wtorek, 22 maja 2018, 10:38:30
mirai napisał(a):

Czy wysyłając zgłoszenie do loterii "Kasztelan na grilla", pojawia się wam informacja na stronie, że zgłoszenie zostało przyjęte lub coś w tym rodzaju? U mnie nic takiego nie ma...
Z góry dziękuję za odpowiedź emotka .

pojawia się emotka
mirai 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6491285 wtorek, 22 maja 2018, 10:48:18
Z 2 i 3 maja zwracali już za rexony? 
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6491286 wtorek, 22 maja 2018, 10:49:34
wiolkape napisał(a):

Z konkursu Blend A Med Wyślij uśmiech w podróż nie mogę wysłać kolejnego zgłoszenia z tego samego e-maila, czy ktoś też tak ma?

No niestety ja też:( Ktoś wie, jak to ogarnąć? emotka  Z góry dziękuję emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6491363 wtorek, 22 maja 2018, 14:49:57
mczarna napisał(a):

A jak się kto pochwali... to z konkursu, którego albo nie ma w bazie w ogóle, albo nie było go w bazie, kiedy zostały wysłane zwycięskie zgłoszenia emotka Krótko mówiąc: świat stanął na głowie emotka

BTW - po ostatnich rozmowach na temat przesyłania organizatorom (konkretnie chodziło o Wizaż) plików z tabelką Kto / gdzie / jak często wygrywał nie liczyłabym na zwiększenie ilości wpisów w MDW emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6491403 wtorek, 22 maja 2018, 17:20:06
Czy dzisiaj powinny być S-ki z loterii kinder z II etapu ?  emotka
0 0

FBslawek5

Cytuj wiadomość#6491404 wtorek, 22 maja 2018, 17:23:28
Witam chcę wziąć udział w tym konkursie smsowym https://www.carre...riel-i-wygraj-pralke co znaczy wstaw ten prefiks jak go wstawić przed wiadomością  
może ktoś ma wzór gotowego prawidłowo wyglądającego zgłoszenia?

wykonanaPraca Konkursowa–dokończ zdanie:„Mój sposób na czyste pranie z Arielem to ... ”Przykład:ARIEL.23789.wrzucamdo pralki kapsułkę Ariela,która wszystkie plamy spiera.b)Maksymalna długość całego SMS-abędącego zgłoszeniem udziału w Konkursiewynosi 400 znaków (wliczając w to: prefiks,numer transakcjioraz treść Pracy Konkursowej, znaki przestankowe i spacje).
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6491407 wtorek, 22 maja 2018, 17:31:54
FBslawek5 napisał(a):

Witam chcę wziąć udział w tym konkursie smsowym https://www.carre...riel-i-wygraj-pralke co znaczy wstaw ten prefiks jak go wstawić przed wiadomością  

wykonanaPraca Konkursowa–dokończ zdanie:„Mój sposób na czyste pranie z Arielem to ... ”Przykład:ARIEL.23789.wrzucamdo pralki kapsułkę Ariela,która wszystkie plamy spiera.b)Maksymalna długość całego SMS-abędącego zgłoszeniem udziału w Konkursiewynosi 400 znaków (wliczając w to: prefiks,numer transakcjioraz treść Pracy Konkursowej, znaki przestankowe i spacje).

np.
Ariel.12586.i piszesz co tylko sobie wymyślisz.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6491408 wtorek, 22 maja 2018, 17:33:01
FBslawek5 napisał(a):

Prefiksem jest słowo ARIEL, więc musisz podać w treści wiadomości: ARIEL.nr transakcji z paragonu.Treść Twojego hasła... 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6491427 wtorek, 22 maja 2018, 18:20:31
mariolakal napisał(a):

Czy dzisiaj powinny być S-ki z loterii kinder z II etapu ?  emotka

Mam wpisane że czwartek

|< << < 4879 4880 4881 4882 4883 48844885 4886 4887 4888 4889 > >> >|