Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4879 4880 4881 4882 4883 48844885 4886 4887 4888 4889 > >> >|

glena

Cytuj wiadomość#6490086 środa, 16 maja 2018, 20:21:15
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

jak joan mówi, że czytają na bieżąco tzn. że czytają. Prawda joan?  emotka

Po prostu nie pojmuję, jak chociaż przez chwilę można uważać, że laureaci w konkursie są l-o-s-o-w-a-n-i, skoro (ponoć) nazwiska ciągle się powtarzają. To chyba jasno wskazuje na fakt, że żadnego losowania nie ma. A że ktoś po raz kolejny nie wygrał? No cóż, najwidoczniej laureaci znają SPOSÓB na wygrywanie - a taki występuje prawie w każdej agencji i w każdym konkursie. Się to nazywa nołhał. I nie ma co bólu d* prezentować & konkursowej martyrologii spod znaku "Dlaczego znowu nie ja?" Bo tu żadna tabelka nie pomoże, tylko pogłówkować trzeba, a niestety: często wskazówek jest mało, zaś kto jakąkolwiek wiedzę posiada, ten ją dla siebie zachowuje.

Bo to działa mniej więcej tak:
jeśli nas NIE nagrodzili
- a wyniki były szybko - losowali
- wyniki były późno - zapomnieli i potem na szybko losowali
- poziom prac był wysoki - nagrodzili profesjonalistów, bardzo niefajnie, niech oni sobie piszą powieści czy tam robią sesje zdjęciowe, a konkursy zostawią w spokoju
- poziom prac był niski - nagrodzili mugoli, prostego kowalskiego itp., bardzo niefajnie bo po prostu nasza praca byłą lepsza, a dowodem tego jest fakt, że już ją kilka razy nagrodzono
jeśli nas NAGRODZILI
- a wyniki były szybko - rzetelnie i na bieżąco zapoznawali się z pracami
- a wyniki były późno - rzetelnie zapoznali się, długo obradowali i w ogóle mieli burzę mózgów
- poziom prac był wysoki - nasza była najlepsza, włożyliśmy najwięcej wysiłku, kreatywności, a dekoracje malowaliśmy pół roku 
- poziom prac był niski - dali szansę normalnym ludziom, a nie osobom mającym całe sztaby ludzi, profesjonalny sprzęt itp.
Jeśli wygrywają ciągle te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, albo ze strony agencji, albo tych pazernych wygrywaczy. 
Jeśli rzadko wygrywają te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, agencja ingeruje w wyniki, banuje nazwiska
Uwaga, żeby zweryfikować te ostatnie kwestie trzeba mieć tabelki w excelu sięgające wiele lat wstecz plus drzewa genealogiczne i wszystkie kontakty z social mediów większych graczy, oraz karty weterynaryjne chomików, psów i kotów
Generalnie jeden wielki ściem z tymi konkursami emotka

elotta

Cytuj wiadomość#6490089 środa, 16 maja 2018, 20:40:36
superloser napisał(a):

Czy uważasz, ze kobieta zarabiajaca 3-4tys zl miesiecznie, bedzie bawić sie w testowania produktów za 10-50zl i oblebiac Insta, FB, nawet swoj blog, ile to świeżosci ma dzieki podpaską za 2,99zl? 
W tych testerkach/testerach jest wspólny mianownik... bo "wygrane" nie są wartościowe.
A konkursy oraz Loterie to inna bajka. Bo dostając nagrode, nie musisz jej zachwalac w  mediach społecznościowych. A data urodzenia, adres oraz wykształcenie nie sa wyznacznikiem w wyborze laureata.

Szczyt chamstwa, jeśli wartość człowieka określasz na podstawie tego czy i ile zarabia. Wyobraż sobie, że nawet te hiperbogate kobiety, które zarabiają 3-4 tysiące, mogą lubić recenzje i robienie zdjęć, takie hobby. Przy okazji nie rozróżniasz testów na wizażu od kampanii na street lub innym trnd.
cb656 0

superloser

Cytuj wiadomość#6490092 środa, 16 maja 2018, 20:55:23
elotta napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy uważasz, ze kobieta zarabiajaca 3-4tys zl miesiecznie, bedzie bawić sie w testowania produktów za 10-50zl i oblebiac Insta, FB, nawet swoj blog, ile to świeżosci ma dzieki podpaską za 2,99zl? 
W tych testerkach/testerach jest wspólny mianownik... bo "wygrane" nie są wartościowe.
A konkursy oraz Loterie to inna bajka. Bo dostając nagrode, nie musisz jej zachwalac w  mediach społecznościowych. A data urodzenia, adres oraz wykształcenie nie sa wyznacznikiem w wyborze laureata.

Szczyt chamstwa, jeśli wartość człowieka określasz na podstawie tego czy i ile zarabia. Wyobraż sobie, że nawet te hiperbogate kobiety, które zarabiają 3-4 tysiące, mogą lubić recenzje i robienie zdjęć, takie hobby. Przy okazji nie rozróżniasz testów na wizażu od kampanii na street lub innym trnd.

Tak, robią za WYNAGRODZENIE a nie za darmowy deodorant albo cukierki. Wyznacznikiem w dostaniu się do tych projektów, nie jest wierszyk napisany ale odgórnie ustalony odbiorca.
Który robi czarną robote za 20-50zl. Ktoś kto ma bloga z tysiącem followers nawet na to nie looknie, by tanim lokowaniem produktu NIE stracić odbiorcy. Zobacz Ile ci Vlogerzy za CHWILE spotkania kasowali w Lays.
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6490093 środa, 16 maja 2018, 20:55:55
elotta napisał(a):

superloser napisał(a):

Może nie na temat, ale nawet w ciucholandach można spotkać wiele "kasiastych" kobiet na wysokich stanowiskach emotka  I nie widzę w tym nic złego. Moja koleżanka, która ma kuuupe kasy również biega i założę się, że jakby miała więcej czasu to również siedziałaby na wizażu i opisywała w ankietach jak to dzięki testowanym podpaskOM czuje się super emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6490097 środa, 16 maja 2018, 21:15:47
donia7 napisał(a):

elotta napisał(a):

superloser napisał(a):

Może nie na temat, ale nawet w ciucholandach można spotkać wiele "kasiastych" kobiet na wysokich stanowiskach emotka  I nie widzę w tym nic złego. Moja koleżanka, która ma kuuupe kasy również biega i założę się, że jakby miała więcej czasu to również siedziałaby na wizażu i opisywała w ankietach jak to dzięki testowanym podpaskOM czuje się super emotka

Widzisz, szmateksy MAJĄ zachodnią jakość towaru po niskich cenach.
Niemiec czy Angol ubierze 1-2 razy i wrzuca do worka na charity. Obrotny polak potrafi zebrać tony takich skarbów, ktore w praniu 60stopni, nie zmieniają ani kształtu ani koloru. 
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6490106 środa, 16 maja 2018, 21:31:08
superloser napisał(a):

Niemiec czy Angol ubierze 1-2 razy i wrzuca do worka na charity. Obrotny polak potrafi zebrać tony takich skarbów, ktore w praniu 60stopni, nie zmieniają ani kształtu ani koloru. 

Obrotna Polka może mieć masę darmowych kosmetyków pisząc zgłoszenie na wizażu w 3 minuty i to niezależnie od wysokości wypłaty. A tak na
marginesie czemu "Polak" piszesz z małej litery, a "Niemiec" i "Angol"
wielka literą?? Serio mnie to ciekawi

kropka-82

Cytuj wiadomość#6490117 środa, 16 maja 2018, 21:47:40
picola napisał(a):

superloser napisał(a):

Obrotna Polka może mieć masę darmowych kosmetyków pisząc zgłoszenie na wizażu w 3 minuty i to niezależnie od wysokości wypłaty. A tak na
marginesie czemu "Polak" piszesz z małej litery, a "Niemiec" i "Angol"
wielka literą?? Serio mnie to ciekawi

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6490125 środa, 16 maja 2018, 22:08:43
a propos testowania emotka - mam pytanie, czy czesto testujecie z Nivea.pl ? Ja od ponad roku (od kiedy tam piszę, bo wcześniej też nic, a pisałam raczej sporadycznie) nigdy nic nie mialam i zastanawialm sie nad sensem pisania tam bzdur....teraz to juz naprawde wpisuje tam byle co...
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6490128 środa, 16 maja 2018, 22:10:09
jokan napisał(a):

a propos testowania emotka - mam pytanie, czy czesto testujecie z Nivea.pl ? Ja od ponad roku nigdy nic nie mialam i zastanawialm sie nad sensem pisania tam bzdur....teraz to juz naprawde wpisuje tam byle co...

ja raz, a od stycznia próbuję emotka
jokan 0

cb656

Cytuj wiadomość#6490134 środa, 16 maja 2018, 22:24:06
glena napisał(a):

Bo to działa mniej więcej tak:
jeśli nas NIE nagrodzili
- a wyniki były szybko - losowali
- wyniki były późno - zapomnieli i potem na szybko losowali
- poziom prac był wysoki - nagrodzili profesjonalistów, bardzo niefajnie, niech oni sobie piszą powieści czy tam robią sesje zdjęciowe, a konkursy zostawią w spokoju
- poziom prac był niski - nagrodzili mugoli, prostego kowalskiego itp., bardzo niefajnie bo po prostu nasza praca byłą lepsza, a dowodem tego jest fakt, że już ją kilka razy nagrodzono
jeśli nas NAGRODZILI
- a wyniki były szybko - rzetelnie i na bieżąco zapoznawali się z pracami
- a wyniki były późno - rzetelnie zapoznali się, długo obradowali i w ogóle mieli burzę mózgów
- poziom prac był wysoki - nasza była najlepsza, włożyliśmy najwięcej wysiłku, kreatywności, a dekoracje malowaliśmy pół roku 
- poziom prac był niski - dali szansę normalnym ludziom, a nie osobom mającym całe sztaby ludzi, profesjonalny sprzęt itp.
Jeśli wygrywają ciągle te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, albo ze strony agencji, albo tych pazernych wygrywaczy. 
Jeśli rzadko wygrywają te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, agencja ingeruje w wyniki, banuje nazwiska
Uwaga, żeby zweryfikować te ostatnie kwestie trzeba mieć tabelki w excelu sięgające wiele lat wstecz plus drzewa genealogiczne i wszystkie kontakty z social mediów większych graczy, oraz karty weterynaryjne chomików, psów i kotów
Generalnie jeden wielki ściem z tymi konkursami emotka

emotka emotka emotka emotka
Podsumowałaś w jednym wpisie wszystkie moje prześmiewcze docinki na prezentowany na forum ból emotka
Dziękuję. Zrobiłaś to profesjonalnie. emotka emotka emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6490140 środa, 16 maja 2018, 22:54:58
Macie tu link jak wyglądają niektóre  losowania emotka  Spójrzcie na dłoń tej pani...https://img.sadis...526498140_a84_78.mp4

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490142 środa, 16 maja 2018, 22:58:58
mczarna napisał(a):

Macie tu link jak wyglądają niektóre  losowania emotka  Spójrzcie na dłoń tej pani...https://img.sadis...526498140_a84_78.mp4

i wszystko w temacie ap-ropo teorii spiskowych emotka
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6490144 środa, 16 maja 2018, 23:00:06
mczarna napisał(a):

Buhahahaha emotka emotka
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6490145 środa, 16 maja 2018, 23:02:07
Claudia77 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ciekawi mnie ciąg dalszy tej urzekającej historii. emotka
Zaiste, jakimż to trzeba być ułomem umysłowym, by POKAZUJĄC takie "losowanie" publicznie, liczyć na to, że wszyscy widzowie okażą się podobnymi kretynami i nie dostrzegą przewałki? emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6490146 środa, 16 maja 2018, 23:16:31
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Zaiste, jakimż to trzeba być ułomem umysłowym, by POKAZUJĄC takie "losowanie" publicznie, liczyć na to, że wszyscy widzowie okażą się podobnymi kretynami i nie dostrzegą przewałki? emotka

Podobno był jakiś fanpage ale go skasowała, musisz pogooglać. 
cb656 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6490155 środa, 16 maja 2018, 23:42:07
mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Podobno był jakiś fanpage ale go skasowała, musisz pogooglać. 

Nie dziwię się, że skasowała. Ludzie ślepi nie są. Pewnie dostawała "pochwały" na temat profesjonalnego losowania emotka
cb656 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6490156 środa, 16 maja 2018, 23:43:13
mczarna napisał(a):

No już na bezczelnego ! Widać ewidentnie jak zakombinowała. Co to był za konkurs?

mczarna

Cytuj wiadomość#6490157 środa, 16 maja 2018, 23:44:40
jokan napisał(a):

a propos testowania emotka - mam pytanie, czy czesto testujecie z Nivea.pl ? Ja od ponad roku (od kiedy tam piszę, bo wcześniej też nic, a pisałam raczej sporadycznie) nigdy nic nie mialam i zastanawialm sie nad sensem pisania tam bzdur....teraz to juz naprawde wpisuje tam byle co...

Mi nie chcą dać ostatnio nic,tak jak i na wizaż ( wizaż -ostatnio Dermablend w grudniu czy styczniu), ja im piszę  różnie-czasami nawet z pretensją,że nie wybierają, a czasami wierszoplecie mi się uruchamia,nawet nie wiem co wygrało to testowanie podkładu...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6490160 środa, 16 maja 2018, 23:50:42
FBilona napisał(a):

mczarna napisał(a):

No już na bezczelnego ! Widać ewidentnie jak zakombinowała. Co to był za konkurs?

Pewnie jakiś fanpage na fejsie...
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6490161 środa, 16 maja 2018, 23:51:49
FBilona napisał(a):

mczarna napisał(a):

to już wiem dlaczego tak bardzo rzadko wygrywam emotka a co się dzieje i jak wygląda losowanie gdy nie filmują- aż strach pomyśleć...
0 0
|< << < 4879 4880 4881 4882 4883 48844885 4886 4887 4888 4889 > >> >|