Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5003 5004 5005 5006 5007 50085009 5010 5011 5012 5013 > >> >|

gusiaczek1114

Cytuj wiadomość#6513889 piątek, 27 lipca 2018, 17:58:05
mallina napisał(a):

A dostał ktoś info o nagrodzie na zgłoszenie wysłane przez www.4movemini.pl?

ja wysyłałam przez formularz i żadnego info...

defed

Cytuj wiadomość#6513891 piątek, 27 lipca 2018, 17:59:59
mallina napisał(a):

Tak, ja wysłałam przez formularz na stronie, dostałam dziś sms o nagrodzie 2 st.  o 16:29

wiesia30

Cytuj wiadomość#6513893 piątek, 27 lipca 2018, 18:04:33
mallina napisał(a):

ja, gwarantowaną

izkak

Cytuj wiadomość#6513903 piątek, 27 lipca 2018, 18:26:07
mallina napisał(a):

Tak, ja wysyłałam przez stronę i mam piłkę ( SMS o 16:29) emotka  

glodek24

Cytuj wiadomość#6513904 piątek, 27 lipca 2018, 18:29:04
@gnieszk@ napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

defed napisał(a):

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby podać pełną treść SMS-a z 4MOVE? Ucięło mi wiadomość po " w ciągu 2 dni na...". emotka

Dołączam się do prośby, u mnie urwane na promocje@ ... a co jest dalej?  emotka

Też mam taki niepełny...

Również taki mam, więc może po prostu:

"Każdy Laureat konkursu winien jest wysłać Protokół wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu na adres e-mail: kontakt@4movemini.pl w ciągu 2 dni roboczych..." - via regulamin.

Wolałabym nie zgadywać. Mail w SMS-ie zaczyna się od promocje... promocje@4movemini.pl? promocje@ambasadamarek.pl? emotka

Ja mam urwane na promocje@ambasada   więc wychodzi na to, że nr 2 emotka

ja również mam ucięty na promocja@ambasada a w regulaminie nie ma żadnego emaila ppdanego. Wy na jaki adres wysyłacie?
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6513905 piątek, 27 lipca 2018, 18:31:02
glodek24 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

79magda napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

defed napisał(a):

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby podać pełną treść SMS-a z 4MOVE? Ucięło mi wiadomość po " w ciągu 2 dni na...". emotka

Dołączam się do prośby, u mnie urwane na promocje@ ... a co jest dalej?  emotka

Też mam taki niepełny...

Również taki mam, więc może po prostu:

"Każdy Laureat konkursu winien jest wysłać Protokół wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu na adres e-mail: kontakt@4movemini.pl w ciągu 2 dni roboczych..." - via regulamin.

Wolałabym nie zgadywać. Mail w SMS-ie zaczyna się od promocje... promocje@4movemini.pl? promocje@ambasadamarek.pl? emotka

Ja mam urwane na promocje@ambasada   więc wychodzi na to, że nr 2 emotka

ja również mam ucięty na promocja@ambasada a w regulaminie nie ma żadnego emaila ppdanego. Wy na jaki adres wysyłacie?

0 0

defed

Cytuj wiadomość#6513906 piątek, 27 lipca 2018, 18:38:18
glodek24 napisał(a):

Wy na jaki adres wysyłacie?

Na ten z regulaminu: kontakt@4movemini.pl oraz na domyślny z smsa  promocje@ambasadamarek.pl
izkak 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6513911 piątek, 27 lipca 2018, 18:52:56
defed napisał(a):

promocje@ambasadamarek.pl

ja odesłałam na domyślny z smsa czyli-  promocje@ambasadamarek.pl
0 0

mampytanie

Cytuj wiadomość#6513912 piątek, 27 lipca 2018, 18:55:05
Konkurs lemon lemon - po wysłaniu zgłoszenia pojawia się na stronie info o dodaniu zgłoszenia? Bo u mnie ląduje na stronie normalnie z moim wpisem..
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6513916 piątek, 27 lipca 2018, 19:14:22
Mam pytanko odnośnie wysyłki nagród od Kiory z konkursu w Auchan. Dostałam dziś od nich w sms, że nagroda wysłana, że dojdzie w pn i że mam potwierdzić. Ale co, bo nie bardzo rozumiem. Ich smsa, czy jak nagroda dojdzie. Potwierdzaliście coś?
0 0

abodak

Cytuj wiadomość#6513917 piątek, 27 lipca 2018, 19:16:02
carissma napisał(a):

Mam pytanko odnośnie wysyłki nagród od Kiory z konkursu w Auchan. Dostałam dziś od nich w sms, że nagroda wysłana, że dojdzie w pn i że mam potwierdzić. Ale co, bo nie bardzo rozumiem. Ich smsa, czy jak nagroda dojdzie. Potwierdzaliście coś?

pewnie potwierdzić podpisem odbiór u kuriera emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6513919 piątek, 27 lipca 2018, 19:22:48
abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

A nie pytali przed wysłaniem czy mogą wysyłać? Bo Kiora ze względu na okres wakacyjny może przetrzymać nagrodę i wysłać w terminie późniejszym. Może masz potwierdzić, że będziesz na miejscu w poniedziałek. emotka
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6513920 piątek, 27 lipca 2018, 19:28:39
cherry_coke napisał(a):

abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

A nie pytali przed wysłaniem czy mogą wysyłać? Bo Kiora ze względu na okres wakacyjny może przetrzymać nagrodę i wysłać w terminie późniejszym. Może masz potwierdzić, że będziesz na miejscu w poniedziałek. emotka

Myślę, że dokładnie o to chodzi. Po prostu chcą potwierdzenia, że będzie ktoś w domu kto odbierze nagrodę emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6513929 piątek, 27 lipca 2018, 20:37:00
gosia16 napisał(a):

Ciekawe co z tym konkursem bo festiwal odwołany he he https://www.monsterpromocja.pl/

ma być rekompensata, ale jaka/w czym, tego nie wiadomo. pewnie darmowy Monster. emotka

olunka

Cytuj wiadomość#6513930 piątek, 27 lipca 2018, 20:40:22
superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

Myślę, że dokładnie o to chodzi. Po prostu chcą potwierdzenia, że będzie ktoś w domu kto odbierze nagrodę emotka

Dziwne. Dzis DHL dostarczył zabawke, bez jakiegoš potwierdzenia o byciu w domu, tylko podpis odbioru. 

do mnie pani z Kiory zadzwoniła chyba 2 dni temu czy może wysłać, dzisiaj DHL kurier podał przez płot i tyle
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6513940 piątek, 27 lipca 2018, 21:52:23
taalvikki napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Ciekawe co z tym konkursem bo festiwal odwołany he he https://www.monsterpromocja.pl/

ma być rekompensata, ale jaka/w czym, tego nie wiadomo. pewnie darmowy Monster. emotka

Albo 3,5 zł +koszt SMS na konto
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6513941 piątek, 27 lipca 2018, 21:58:06
mampytanie napisał(a):

Konkurs lemon lemon - po wysłaniu zgłoszenia pojawia się na stronie info o dodaniu zgłoszenia? Bo u mnie ląduje na stronie normalnie z moim wpisem..

Tak- "Dziękujemy za zgłoszenie" na stronie (lub coś w tym stylu) + potwierdzenie na maila
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6513949 piątek, 27 lipca 2018, 22:28:29
olunka napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

Dziwne. Dzis DHL dostarczył zabawke, bez jakiegoš potwierdzenia o byciu w domu, tylko podpis odbioru. 

do mnie pani z Kiory zadzwoniła chyba 2 dni temu czy może wysłać, dzisiaj DHL kurier podał przez płot i tyle

Dziękuję za odzew. Nic jej nie odpisałam, bo już za późno było. Jeśli nie dojdzie w poniedziałek, to jej wtedy odpiszę emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6513967 piątek, 27 lipca 2018, 23:57:17
piszę sobie hasło do red bulla o megawatt, a tu nagle wyskakuje mi komunikat, głoszący, że  "wystąpił błąd, podany numer paragonu został już użyty". co to za jaja?  emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6513971 sobota, 28 lipca 2018, 00:04:21
carissma napisał(a):

olunka napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

Dziękuję za odzew. Nic jej nie odpisałam, bo już za późno było. Jeśli nie dojdzie w poniedziałek, to jej wtedy odpiszę emotka

czy z tego konkursu ktoś wygrał lepsze nagrody niż 
  • nagroda IX stopnia– GRU i Minionki. Super album z naklejkami
  • nagroda X stopnia– Trolle. Piękne scenki do wyklejania
bo tylko takie wpisy widziałam w MDW
0 0
|< << < 5003 5004 5005 5006 5007 50085009 5010 5011 5012 5013 > >> >|