Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nique

Cytuj wiadomość#6523399 środa, 29 sierpień 2018, 09:25:54
bruce napisał(a):

asantesana napisał(a):

No własnie już jest, ale gdy czytałam regulamin, tego nie było, więc wszystkie moje zgłoszenia są do kosza. Zwłaszcza, że wcześniejszy zapis był wyraźny - wiadomość może być podzielona. Serio mam dość tych idiotycznych wszystkich agencji.

Podejrzewam, że bardzo dużo osób wysłało dłuższe, bo pamiętam tu na forum dyskusję na temat tej ilości znaków. 

Spokojnie, są dwie wersje Regulaminu. Jak się kliknie na Kaufland.pl w "Poznaj zasady konkursu" otwiera się wersja ze 160 znakami ale jak klikniecie w Regulamin konkursu "Twoje małe wielkie aktywności" pojawia się: 3. Praca konkursowa musi być wykonana przy użyciu jednej wiadomości SMS (pojedynczej lub złożonej czyli podzielonej automatycznie w wyniku przekroczenia limitu znaków, gdzie jedna wiadomość zawiera maksymalnie 160 znaków lub 70 znaków ze znakami specjalnymi)  Ja się trzymam tej drugiej wersji emotka

trebor1

Cytuj wiadomość#6523401 środa, 29 sierpień 2018, 09:27:44
joan napisał(a):

assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.
Chodzi mi o konkurs z Vervą.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka

A coś Ty -> na trzech stacjach byłam, żadnego auta nie widziałam emotka   

Ja też trzy razy tankowalem emotka i  w  każdym przypadku auta nie widziałem 

deva

Cytuj wiadomość#6523407 środa, 29 sierpień 2018, 09:33:55
wiem, że na tapecie sa rowery z red bulla, ale chciałabym sie przebić z konkursem feedback wybieram Kaufland bo...wychodzi na to, że nikt nie dostał maili z prośba o dane, a twierdzą  ze wysłali  w piątek, ja pisałam i dzwoniłam do nich, ale może jakby więcej osob się do nich odezwało, to może w końcu coś by z tym zrobili...help
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6523412 środa, 29 sierpień 2018, 09:46:33
deva napisał(a):

wiem, że na tapecie sa rowery z red bulla, ale chciałabym sie przebić z konkursem feedback wybieram Kaufland bo...wychodzi na to, że nikt nie dostał maili z prośba o dane, a twierdzą  ze wysłali  w piątek, ja pisałam i dzwoniłam do nich, ale może jakby więcej osob się do nich odezwało, to może w końcu coś by z tym zrobili...help

Nie brałam udziału w tym etapie, ale jak masz wątpliwości to napisz do nich zapytanie czy te dane są Twoje.
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6523413 środa, 29 sierpień 2018, 09:48:48
estrelitta napisał(a):

deva napisał(a):

Nie brałam udziału w tym etapie, ale jak masz wątpliwości to napisz do nich zapytanie czy te dane są Twoje.

napisałam i twierdzą ze maile wysłane, niemożliwe, bo u mnie nie ma i u koleżanki tez nie ma
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6523416 środa, 29 sierpień 2018, 09:58:11
Joan, Trebor1: Koleżanka się śmieje, że auto już jej pod nos podstawili emotka
Ale dzień po konkursie zniknęło ze stacji, bo podjechała zrobić sobie z nim zdjęcia  emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6523417 środa, 29 sierpień 2018, 09:58:19
stamp2 napisał(a):

....i latali długo i szcześliwie,z adrenalina sie sprzegłem,do kasku Ci z motorem-parzynajmniej te 3 są fajne emotka choć nie moje,żeby nie było emotka ale moto-błoto emotka emotka zostawiam bez komentarza,albo skomentuje-to poziom rocznego dziecka emotka

Fakt te trzy dobre. Ale to : do kasku Ci z motorem - to jak dla mnie b. dobre , będzie chyba tym które zapamiętam z tego konka,  w każdy razie "dodaje do ulubionych" 

alan84

Cytuj wiadomość#6523426 środa, 29 sierpień 2018, 10:16:16
ktos cos wie o konkursie fcbarcelonawine ?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6523434 środa, 29 sierpień 2018, 10:24:14
Dostałam maila z lego dot.paragony ze niby nie wynika ze to zestaw lego,a ja mam na paragonie:LEGO Minifigurka  emotka  to jak ma być jeszcze bardziej opisane?
0 0

monmoon

Cytuj wiadomość#6523439 środa, 29 sierpień 2018, 10:28:40
olunka napisał(a):

Dostałam maila z lego dot.paragony ze niby nie wynika ze to zestaw lego,a ja mam na paragonie:LEGO Minifigurka  emotka  to jak ma być jeszcze bardziej opisane?

musi być zapis że to zestaw lego Niestety minifigurki nie przechodzą
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6523440 środa, 29 sierpień 2018, 10:28:55
olunka napisał(a):

Kiedy wysylalas zgloszenie? Pytam, bo wyslalam 27.08 i zastanawiam sie czy do mnie tez napiszą emotka  
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6523441 środa, 29 sierpień 2018, 10:33:08
margobb napisał(a):

olunka napisał(a):

Kiedy wysylalas zgloszenie? Pytam, bo wyslalam 27.08 i zastanawiam sie czy do mnie tez napiszą emotka  

a może to ma być zestaw (w sensie zestaw klocków)? 
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523443 środa, 29 sierpień 2018, 10:34:27
malenka89 napisał(a):

margobb napisał(a):

olunka napisał(a):

a może to ma być zestaw (w sensie zestaw klocków)? 

ja wysłałam 1 czy 2 dnia i miałam paragon opisany creator 2018 i też mi nie zaliczyli emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6523447 środa, 29 sierpień 2018, 10:45:43
monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

ale w regulaminie nie jest napisane że coś jest wyłączone np minifigurki
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6523452 środa, 29 sierpień 2018, 10:48:56
margobb napisał(a):

olunka napisał(a):

wczoraj wieczorem, własnie do nich napisałam zobaczymy co odpiszą
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523453 środa, 29 sierpień 2018, 10:49:33
olunka napisał(a):

monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

Kup dowolny zestaw LEGO - moim zdaniem powinni zaliczać skoro nie ma wyszczególnione które zestawy wchodzą do zestawu. Jest napisany ewidentnie DOWOLNY...
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6523454 środa, 29 sierpień 2018, 10:50:06
superloser napisał(a):

olunka napisał(a):

Zestaw Lego. Pudełko.

a takie zestawy np creator albo friends w woreczkach tez nie mogą być? lego to lego, nic w regulaminie nie napisali że jakies nie mogą być
0 0

monmoon

Cytuj wiadomość#6523455 środa, 29 sierpień 2018, 10:52:05
olunka napisał(a):

monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

ale jest napisane : 

Celem Konkursu jest promocja produktów w postaci zestawów klocków marki Lego (dalej: "Produkty Promocyjne").

a potem masz

W celu przystąpienia do Konkursu, Uczestnik powinien: a. zakupić Produkt Promocyjny w okresie ..... itd.

Więc moim zdanie jasno wynika, że to musi być zestaw a nie minifigurka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523456 środa, 29 sierpień 2018, 10:52:17
olunka napisał(a):

superloser napisał(a):

olunka napisał(a):

Zestaw Lego. Pudełko.

a takie zestawy np creator albo friends w woreczkach tez nie mogą być? lego to lego, nic w regulaminie nie napisali że jakies nie mogą być

creatory cofają
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6523457 środa, 29 sierpień 2018, 10:52:56
monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

monmoon napisał(a):

olunka napisał(a):

ale jest napisane : 

Celem Konkursu jest promocja produktów w postaci zestawów klocków marki Lego (dalej: "Produkty Promocyjne").

a potem masz

W celu przystąpienia do Konkursu, Uczestnik powinien: a. zakupić Produkt Promocyjny w okresie ..... itd.

Więc moim zdanie jasno wynika, że to musi być zestaw a nie minifigurka

minifigurka to tez zestaw bo też ją musisz poskładac:)
0 0