Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5126 5127 5128 5129 5130 51315132 5133 5134 5135 5136 > >> >|

jokan

Cytuj wiadomość#6530222 czwartek, 20 września 2018, 12:22:08
onka37 napisał(a):

normalnie załamka ... wyniki z NETTO mnie rozwaliły, Świebodzin 2 nagrody, miała sie liczyć kreatywność a niektóre zdjecia wygrane dla mnie porażka.... też macie takie odczucia?

a skad wiesz ze Swiebodzin?
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6530223 czwartek, 20 września 2018, 12:23:53
jokan napisał(a):

onka37 napisał(a):

normalnie załamka ... wyniki z NETTO mnie rozwaliły, Świebodzin 2 nagrody, miała sie liczyć kreatywność a niektóre zdjecia wygrane dla mnie porażka.... też macie takie odczucia?

a skad wiesz ze Swiebodzin?

widzę Pana Zbigniewa z wąsem 
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6530226 czwartek, 20 września 2018, 12:26:50
Mam pytanie w tym konkursie z biedronki ze zwierzakami to zdj może być robione na dworze czy w domu?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6530227 czwartek, 20 września 2018, 12:28:03
@trampek, napisał(a):

Mam pytanie w tym konkursie z biedronki ze zwierzakami to zdj może być robione na dworze czy w domu?

moim zdaniem w domu, chyba w wygranych sa same z domu...mimo, ze na dworze tez bylo sporo zdjec robionyc, ale temat brzmi "psoty w domu" wiec na bym sie tego trzymala
0 0

yugen

Cytuj wiadomość#6530229 czwartek, 20 września 2018, 12:37:04
onka37 napisał(a):

Nie, bo nigdy nie dogodzi się wszystkim. Nagród było kilkadziesiąt, a zgłoszeń ponad tysiąc, więc to oczywiste, że 90% zgłoszeń zostanie bez nagrody. Chyba każdy kto decyduje się na udział w konkursie bierze pod uwagę fakt, że może przegrać i że jury może mieć inny gust. Ja czasem robię dwie wersje zdjęć i pytam rodziny, które lepsze. I czasami to które podoba się mi, nie podoba się innym, wybierają to drugie. Nie zawsze da się zrozumieć gust innej osoby. Ludzie doceniają różne rzeczy - sympatyczny wyraz twarzy, kunsztowny kadr, perfekcyjne dekoracje. A czasem to subiektywne odczucie - np. ktoś się jurorowi skojarzy z kimś bliskim. Albo taka pora na desce przywołuje wspomnienia o domowym, niedzielnym rosole u babci. Czasem wielkie, poruszające dzieła powstawały na szybko i przez przypadek emotka  Ale według mnie wyniki są ok. Wybierali różnorodnie. Przecież gdyby wybrali same kunsztowne, przerysowane prace to i tak byłoby gadanie, że konkurs dla profesjonalistów. To tylko zabawa. Tu się nie da wybrać "sprawiedliwie". To nie olimpiada matematyczna, że można podliczyć punkty i ustalić, kto jest lepszy.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6530243 czwartek, 20 września 2018, 12:58:04
Do tych co wygrali z persil frisco i Polomarket mieliście normalnie zwrotki? Bo ja nie miałam ani 1
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6530245 czwartek, 20 września 2018, 12:59:54
yugen napisał(a):

onka37 napisał(a):

Nie, bo nigdy nie dogodzi się wszystkim. Nagród było kilkadziesiąt, a zgłoszeń ponad tysiąc, więc to oczywiste, że 90% zgłoszeń zostanie bez nagrody. Chyba każdy kto decyduje się na udział w konkursie bierze pod uwagę fakt, że może przegrać i że jury może mieć inny gust. Ja czasem robię dwie wersje zdjęć i pytam rodziny, które lepsze. I czasami to które podoba się mi, nie podoba się innym, wybierają to drugie. Nie zawsze da się zrozumieć gust innej osoby. Ludzie doceniają różne rzeczy - sympatyczny wyraz twarzy, kunsztowny kadr, perfekcyjne dekoracje. A czasem to subiektywne odczucie - np. ktoś się jurorowi skojarzy z kimś bliskim. Albo taka pora na desce przywołuje wspomnienia o domowym, niedzielnym rosole u babci. Czasem wielkie, poruszające dzieła powstawały na szybko i przez przypadek emotka Chyba   Ale według mnie wyniki są ok. Wybierali różnorodnie. Przecież gdyby wybrali same kunsztowne, przerysowane prace to i tak byłoby gadanie, że konkurs dla profesjonalistów. To tylko zabawa. Tu się nie da wybrać "sprawiedliwie". To nie olimpiada matematyczna, że można podliczyć punkty i ustalić, kto jest lepszy.

Chyba przemawia przeze mnie rozżalenie.... że się starałam 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6530248 czwartek, 20 września 2018, 13:05:19
onka37 napisał(a):

Chyba przemawia przeze mnie rozżalenie.... że się starałam 

jak ja się napracuję, to też zawsze jestem rozżalona, to jest normalne, lecz musisz pamiętać, że niezbadane są wyroki szanownego jury...

soulfly

Cytuj wiadomość#6530252 czwartek, 20 września 2018, 13:14:09
[quote=Info od agencji zależy im na zdjęciach z domu.

cb656]
@trampek, napisał(a):

Ja bym się tak kurczowo nie trzymał tego zwrotu "psotna zabawa w domu" - w sensie, że w mieszkaniu, w czterech ścianach. W pojęciu "dom" dla mnie zawiera się także całe obejście, podwórko, sad i tak dalej. Na terenie posesji. Czyli raczej nie wysłałbym fotki ze spaceru w lesie, ale już na przykład na strychu czy w szopie, albo na ławce przed domem tak.
0 0

yugen

Cytuj wiadomość#6530255 czwartek, 20 września 2018, 13:40:18
cb656 napisał(a):

yugen napisał(a):

...Nagród było kilkadziesiąt, a zgłoszeń ponad tysiąc, więc to oczywiste, że 90% zgłoszeń zostanie bez nagrody...

W kwestii formalnej: 10% od tysiąca to 100, a skoro "zgłoszeń było ponad 1000", to jeszcze więcej, więc od strony arytmetyki coś tu kuleje... emotka

To tak na oko, żeby zobrazować skalę zjawiska  emotka
0 0

jacu007

Cytuj wiadomość#6530260 czwartek, 20 września 2018, 13:55:46
cb656 napisał(a):

yugen napisał(a):

cb656 napisał(a):

yugen napisał(a):

...Nagród było kilkadziesiąt, a zgłoszeń ponad tysiąc, więc to oczywiste, że 90% zgłoszeń zostanie bez nagrody...

W kwestii formalnej: 10% od tysiąca to 100, a skoro "zgłoszeń było ponad 1000", to jeszcze więcej, więc od strony arytmetyki coś tu kuleje... emotka

To tak na oko, żeby zobrazować skalę zjawiska  emotka

Jak "na oko" to lepiej używać określeń opisowych typu "gros zgłoszeń pozostanie bez nagród", niż stricte cyfrowych, jednoznacznie wymiernych emotka

Gros to dokładnie 144 wiec jednoznacznie wymiernie emotka
mia 0

onka37

Cytuj wiadomość#6530268 czwartek, 20 września 2018, 14:13:54
no i wg. mnie większość świetnych prac nie załapała sie nawet na najmniejsze nagrody...
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6530271 czwartek, 20 września 2018, 14:17:28
onka37 napisał(a):

no i wg. mnie większość świetnych prac nie załapała sie nawet na najmniejsze nagrody...

to może i ja spróbuję z moim beztalenciem fotograficznym może w końcu coś ugram ino... emotka

marzanna

Cytuj wiadomość#6530276 czwartek, 20 września 2018, 14:32:59
Dostałam maila od Albedo, że moje zgłoszenie w konkursie decydujwswoimstylu Syoss zostało zaakceptowane. Problem polega na tym, że nie brałam w nim udziału.... Natomiast wzięłam udział w zakończonym wczoraj konku w Kauflandzie. Ktoś jeszcze ma podobną sytuację?
0 0

elmo

Cytuj wiadomość#6530283 czwartek, 20 września 2018, 14:47:43
marzanna napisał(a):

Dostałam maila od Albedo, że moje zgłoszenie w konkursie decydujwswoimstylu Syoss zostało zaakceptowane. Problem polega na tym, że nie brałam w nim udziału.... Natomiast wzięłam udział w zakończonym wczoraj konku w Kauflandzie. Ktoś jeszcze ma podobną sytuację?

Tak, u mnie to samo  emotka
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6530284 czwartek, 20 września 2018, 14:48:56
marzanna napisał(a):

Też tak mam...
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6530285 czwartek, 20 września 2018, 14:52:45
@gnieszk@ napisał(a):

marzanna napisał(a):

Też tak mam...

o i oto jest spisek, bo niby jak to? mi nawet nie chcą dać nic za udział w konkursie, a co dopiero jak w nim udziału nie biorę...a Wy gracie czy nie gracie i tak zgłoszenie macie, a potem wygrywacie... emotka

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6530289 czwartek, 20 września 2018, 15:01:03
Claudia77 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

marzanna napisał(a):

Też tak mam...

o i oto jest spisek, bo niby jak to? mi nawet nie chcą dać nic za udział w konkursie, a co dopiero jak w nim udziału nie biorę...a Wy gracie czy nie gracie i tak zgłoszenie macie, a potem wygrywacie... emotka

Aż tak różowo nie jest emotka Mail jest tylko o zaakceptowaniu zgłoszenia, nie o wygranej emotka

okrysia

Cytuj wiadomość#6530305 czwartek, 20 września 2018, 15:57:48
Mam pytanie do osób biorących udział w konkursie NETTO -fotograficzny, paragonowy.
Wiem w/g regulaminu alkohol, papierosy ...nie są objęte.
ale zakupy mam ponad 50.00 zł, ale w tym piwo 3,49.
czy taki paragon może brać udział?? po odjęciu piwa regulaminowe minimum 23.00 zł jest spełnione
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6530311 czwartek, 20 września 2018, 16:28:04
@gnieszk@ napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

marzanna napisał(a):

Też tak mam...

Aż tak różowo nie jest emotka Mail jest tylko o zaakceptowaniu zgłoszenia, nie o wygranej emotka

U mnie taka  sama sytuacja
0 0
|< << < 5126 5127 5128 5129 5130 51315132 5133 5134 5135 5136 > >> >|