Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5194 5195 5196 5197 5198 51995200 5201 5202 5203 5204 > >> >|

la-princessa

Cytuj wiadomość#6540897 poniedziałek, 22 października 2018, 13:15:28
pikantny napisał(a):

Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne?  emotka

Nie sądzę, żeby ktoś chciał się podszywać pod czyjeś dane emotka  Ale również dziwię się, że powstało takie ujawnienie. I zastanawiam się ile Pan Tomek dostał prywatnych wiadomości z pytaniami "jak wygrać w tej agencji?". Ja na miejscu tego Pana bałabym się też skarg do przełożonych emotka  Zaraz rozgoryczeni konkursowicze będą posądzać o jakieś kolesiostwo na forum, wiadomo jak to z niektórymi... emotka  Dziwne posunięcie jak dla mnie, ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć emotka  
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540899 poniedziałek, 22 października 2018, 13:19:36
case napisał(a):

dzień dobry, Tomek Seremet

Dzień dobry,
witamy w " naszych" skromnych progach i osobiście jestem pod wrażeniem, że się tu ujawniłeś, bo szczerze, nie wiem czy to był dobry pomysł emotka  

pioge7

Cytuj wiadomość#6540902 poniedziałek, 22 października 2018, 13:27:44
la-princessa napisał(a):

pikantny napisał(a):

Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne?  emotka

Nie sądzę, żeby ktoś chciał się podszywać pod czyjeś dane emotka  Ale również dziwię się, że powstało takie ujawnienie. I zastanawiam się ile Pan Tomek dostał prywatnych wiadomości z pytaniami "jak wygrać w tej agencji?". Ja na miejscu tego Pana bałabym się też skarg do przełożonych emotka  Zaraz rozgoryczeni konkursowicze będą posądzać o jakieś kolesiostwo na forum, wiadomo jak to z niektórymi... emotka  Dziwne posunięcie jak dla mnie, ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć emotka  

A ja nie rozumiem niektórych z nas... 
smolar odpowiada nieładnie na emaila, to SMOLAR jest be... bo albo odpowie albo i nie, oskarżamy ich o to że konkursowiczów tępią albo coś. Tu pan Tomek odpowiada na nasze pytania, informuje, dzieli się spostrzeżenami, i też niby jest be... dziwne posunięcie ludzi z forum... 
nie dziwi mnie, że jak widzi, przy kolejnych danych Anna Kowalczyk Bydgoszcz, Kasia Kowalczyk Bydgoszcz i Jan Kowalczyk Bydgoszcz, że myśli ze to rodzina... sam pracuję z ludźmi i jak widzę kolejne to samo nazwisko albo słyszę to podejrzewam że to rodzina... czy to źle? ostatnio na forum przez kilka osob zrodziła się dziwna mania upominania wszystkich i wszystkiego. Dokuczania i obrażania... ludzie... co z wami? Pan Tomek chce tylko pomóc a nie dowalić każdemu z osobna. Jak komuś nie pasuje proponuję wyjść na spacer i nie grać w konkursach.... a nie ślęczeć na forum i topić smutki i żale do biednego chłopa... 
pozdrawiam i wrzućcie na luz bo ostatnio za bardzo niektórzy sie spinają ... 

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540903 poniedziałek, 22 października 2018, 13:35:16
pioge7 napisał(a):

Pan Tomek chce tylko pomóc a nie dowalić każdemu z osobna

oby ta pomoc nie wyszła mu bokiem, bo faktycznie  będzie potrzebował litrów wódki emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540905 poniedziałek, 22 października 2018, 13:38:49
Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

oby ta pomoc nie wyszła mu bokiem, bo faktycznie  będzie potrzebował litrów wódki emotka

Wiesz... dużo zalezy od nas samych... jeżeli nikt nie będzie chciał nadwyrężyć „znajomosci” albo nie doniesie bo „coś” to nic nie będzie. Chyba dobrze wie na ile pan Tomek może sobie pozwolić jeśli wie, że się może tu udzielać to czemu ma tego nie robić... 

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540908 poniedziałek, 22 października 2018, 13:43:06
pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wiesz... dużo zalezy od nas samych... jeżeli nikt nie będzie chciał nadwyrężyć „znajomosci” albo nie doniesie bo „coś” to nic nie będzie. Chyba dobrze wie na ile pan Tomek może sobie pozwolić jeśli wie, że się może tu udzielać to czemu ma tego nie robić... 

ja o tym wiem, Ty o tym wiesz, a ilu tego nie wie? pioge7 dobrze wiemy, że jest tu grono cudownych ludzi i zarówno takich, którzy zrobią g*wno burzę pod byle jakim pretekstem

joan

Cytuj wiadomość#6540910 poniedziałek, 22 października 2018, 13:44:15
apoccalipsa napisał(a):

(...) przeszło mi nawet przez myśl, żeby założyć wątek ,,info od agencji", gdzie mogłyby podawać informacje np opóźnienie z wynikami, planowane konkursy itp 

Obawiam się, że pośród nas są zarówno dowcipnisie, jak i ludzie mocno nawiedzeni, zatem wspomniany przez Ciebie wątek byłby kopalnią "fake news" emotka

case

Cytuj wiadomość#6540912 poniedziałek, 22 października 2018, 13:48:26
Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć emotka

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:
https://www.e-kon...trona/1062/#p6441339

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540918 poniedziałek, 22 października 2018, 13:54:14
case napisał(a):

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć

no dobra, ale jak już przyjdzie do picia, to pijemy tylko konkursowe trunki, tak żeby pożytek był podwójny emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540920 poniedziałek, 22 października 2018, 14:00:19
case napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka

Że ja tego wpisu wcześniej nie widziałem emotka   emotka  Hahah emotka  muszę poszukać czegoś o 4 move bo akurat siedzę nad tymże zagadnieniem emotka  
panie Tomku życzę spokoju na forum i wiele cierpliwości emotka  przyda się emotka  
pozdrawiam 

pioge7

Cytuj wiadomość#6540921 poniedziałek, 22 października 2018, 14:03:23
Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

no dobra, ale jak już przyjdzie do picia, to pijemy tylko konkursowe trunki, tak żeby pożytek był podwójny emotka

A kto bierze wtedy paragony emotka :) ?  
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6540922 poniedziałek, 22 października 2018, 14:06:46
pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

A kto bierze wtedy paragony emotka emotka ?  

Ja, bo nie piję alkoholu. Ale wygraną możemy się podzielić. Żeby było etycznie emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540923 poniedziałek, 22 października 2018, 14:06:47
pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

podzielimy się po równo przecież emotka
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540925 poniedziałek, 22 października 2018, 14:09:17
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

Ja, bo nie piję alkoholu. Ale wygraną możemy się podzielić. Żeby było etycznie emotka

Też nie piję emotka  także będzie trzeba więcej kupić emotka  

Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

Jeden kupi, jeden napisze wiersz, jeden wyśle a wszyscy podzielimy się nagrodą emotka

joan

Cytuj wiadomość#6540927 poniedziałek, 22 października 2018, 14:10:54
pioge7 napisał(a):

Jeden kupi, jeden napisze wiersz, jeden wyśle a wszyscy podzielimy się nagrodą emotka  

W zależności od tego, która agencja będzie nadzorować ten konkurs, wiersz napisze albo osoba trzeźwa... albo nie emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6540928 poniedziałek, 22 października 2018, 14:12:03
pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

emotka emotka
pioge7 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540929 poniedziałek, 22 października 2018, 14:13:04
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

Też nie piję emotka  także będzie trzeba więcej kupić emotka  

Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

case napisał(a):

i jeszcze jeden wypije emotka
pioge7 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6540933 poniedziałek, 22 października 2018, 14:14:19
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W zależności od tego, która agencja będzie nadzorować ten konkurs, wiersz napisze albo osoba trzeźwa... albo nie emotka

wyślemy jeden napisany po pijaku, drugi na trzeźwo i sprawdzimy preferencje agencji emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540934 poniedziałek, 22 października 2018, 14:17:11
Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wyślemy jeden napisany po pijaku, drugi na trzeźwo i sprawdzimy preferencje agencji emotka

To teraz nie pozostaje nic innego jak szukać konkursu z alkoholem w tle emotka  :P  emotka

trzeba poprosić @pionas żeby przy łapkach w dół i w górę dał jeszcze możliwość serduszek emotka  

izkak

Cytuj wiadomość#6540935 poniedziałek, 22 października 2018, 14:20:05
case napisał(a):

Dzień dobry Panie Tomku! emotka Ja proponuję, żeby pomiędzy Pudliszkami a Żywiec Zdrój, pozyskać i wstawić jakiegoś wysokoprocentowego sponsora emotka  Tak żeby pomiędzy flaczkami, a wodą mineralną był jakiś mocny konkursowy "przecinek" emotka  Niech agencja się rozwija, może już czas wypłynąć na szerokie wódy... emotka  
|< << < 5194 5195 5196 5197 5198 51995200 5201 5202 5203 5204 > >> >|