Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

madlette

Cytuj wiadomość#6567005 niedziela, 27 styczeń 2019, 12:32:49
amastowa napisał(a):

madlette napisał(a):

A czy ten przezroczysty fairy jest dobry na konkurs? emotka P

obstawiałabym, że tak
nad cenówką jest karteczka. napisem " NOWOŚĆ" a takie płyny biorą udział w konkursie emotka
w razie wygranej na swoją obronę nasz fotkę emotka

Też się właśnie sugerowałam tą karteczką i chyba tak zrobię, dzięki! emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6567006 niedziela, 27 styczeń 2019, 12:37:40
Czy aby skorzystać ze zwrotu za Kinley to muszę mieć każdy produkt na osobnym paragonie, czy mogę kupić dwa toniki - w sumie za 5,98 na jednym dowodzie?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6567008 niedziela, 27 styczeń 2019, 12:51:50
estrelitta napisał(a):

Czy aby skorzystać ze zwrotu za Kinley to muszę mieć każdy produkt na osobnym paragonie, czy mogę kupić dwa toniki - w sumie za 5,98 na jednym dowodzie?

Możesz kupić nawet 3-4 Kinley na paragonie, ale i tak max dostaniesz zwrot 7 zł. Mi udało się kupić w lidlu 3 butelki 1 litrowe po 1,99 zl. a mogłem kupić 4, ze zwrotem 7 zł.

alan84

Cytuj wiadomość#6567009 niedziela, 27 styczeń 2019, 12:53:04
madlette napisał(a):

amastowa napisał(a):

madlette napisał(a):

obstawiałabym, że tak
nad cenówką jest karteczka. napisem " NOWOŚĆ" a takie płyny biorą udział w konkursie emotka

Nie bierze udziału bo nie ma go w regulaminie. Na cytrynowym też widziałem nowość. 

bajdeq

Cytuj wiadomość#6567010 niedziela, 27 styczeń 2019, 12:54:20
madlette napisał(a):

amastowa napisał(a):

madlette napisał(a):

obstawiałabym, że tak

Płyn ten nie bierze udziału w konkursie, gdyż nie ma go wymienionego w regulaminie jako produkt promocyjny...

"kapsułki FAIRY AIO PLATINUM PLUSLEMON 37szt.lub FAIRY AIO PLATINUM PLUS LEMON 30 szt. lub płyn Fairy Aloe & Pink
Jasmine 1350ml lub Fairy płyn EXTRA HYGIENE 650ML lub FAIRY płyn ALOE&PINK JASMIN 900ml)"

agakaz2

Cytuj wiadomość#6567040 niedziela, 27 styczeń 2019, 15:28:47
pioge7 napisał(a):

w OREO wysyłacie całe opakowanie czy tylko ten kawałek z kodem?

kawałek z kodem
pioge7 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6567071 niedziela, 27 styczeń 2019, 19:16:16
pierwsze zarejestrowane oreo i nic emotka
Jeśli kupiłam kilka paczek na jeden paragon to mogę każde opakowanie zarejestrować z jednym nr paragonu? 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6567074 niedziela, 27 styczeń 2019, 19:28:40
cala-w-trawie napisał(a):

Jeśli kupiłam kilka paczek na jeden paragon to mogę każde opakowanie zarejestrować z jednym nr paragonu? 

jeden paragon jeden kod
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6567075 niedziela, 27 styczeń 2019, 19:33:37
agakaz2 napisał(a):

jeden paragon jeden kod

ehh... to lipa emotka  dzięki za odpowiedź emotka  

agakaz2

Cytuj wiadomość#6567076 niedziela, 27 styczeń 2019, 19:36:27

agakaz2 napisał(a):

jeden paragon jeden kod

ehh... to lipa emotka  dzięki za odpowiedź emotka  

ja też tak zrobiłam hihi

edith

Cytuj wiadomość#6567086 niedziela, 27 styczeń 2019, 20:39:39
Jaka jestem zła ,sama na siebie aż mi się ciśnienie podniosło  emotka  Patrzę właśnie na wygrany voucher do New Balance  z Lay's a tam termin realizacji 31 grudzień 2018 emotka Czy da się coś z tym zrobić ,czy jest sens pisać do nich o wydłużenie?? Pomocy emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6567101 niedziela, 27 styczeń 2019, 21:57:04
edith napisał(a):

Jaka jestem zła ,sama na siebie aż mi się ciśnienie podniosło  emotka  Patrzę właśnie na wygrany voucher do New Balance  z Lay's a tam termin realizacji 31 grudzień 2018 emotka Czy da się coś z tym zrobić ,czy jest sens pisać do nich o wydłużenie?? Pomocy emotka

Pisać zawsze możesz, nic nie tracisz:)
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6567106 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:13:39
zielonaszpilka napisał(a):

edith napisał(a):

ja bym spróbowała napisać ...mi tak przepadł bon do Lidla na 100 zł ...dzwoniłam na infolinie , pytałam w sklepie i nic nie wskórałam (nie pomogło to że bony maja numer seryjny i można to sprawdzić , że nie został wykorzystany ...data do data ważności : i już taka ich była odpowiedz emotka  ) ale może tym razem się UDA emotka
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6567111 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:20:02
Liczę, że mi jeszcze ktoś dzisiaj pomoże:)
Próbuję wysłać kod z Jacka (pierwszy raz) i wyskakuje mi "niepoprawny kod z kapsla" emotka
Próbuję na wszelkie sposoby i nic...
Czy pomożecie, co z tym robić? 
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6567114 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:22:57
bubba napisał(a):

Próbuję wysłać kod z Jacka (pierwszy raz) i wyskakuje mi "niepoprawny kod z kapsla" emotka

a zdjęłaś tę folię? może wpisujesz niepoprawny? ja nie mogłam rozszyfrować jednej litery i to pomogło
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6567115 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:24:52
ninakow7712 napisał(a):

bubba napisał(a):

a zdjęłaś tę folię? może wpisujesz niepoprawny? ja nie mogłam rozszyfrować jednej litery i to pomogło

Albo zamiast O dałaś 0 
0 0

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6567117 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:25:36
ninakow7712 napisał(a):

bubba napisał(a):

Mi się zdarzyło pomylić 0 (zero) z "O" -  może poszukaj pod tym kątem... 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6567125 niedziela, 27 styczeń 2019, 22:59:36
ivanotta napisał(a):

Jeszcze wracając do jakości konkursów i ich ilości to jestem świeżo po wizycie u naszych zachodnich sąsiadów. Wędrując między sklepowymi półkami mało co nie dostałam oczopląsu od ilości konkursów jakie obecnie w Niemczech są organizowane. Przy samej półce z ciastkami naliczyłam kilka promocji z nagrodami za ładną kasę $
https://www.moncheri-glueckskirsche.de/ -tu 33 sztuki kabrioletów 
https://www.dein-genuss-dein-gewinn.de/ - tu skuterki

a u nas bida emotka  

Obadałam: obie akcje to zwykłe loterie bramkowe, w dodatku nie ma szczegółowo opisanych nagród np. pod kątem ich wartości czy podatków. Regulaminowa lipa.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6567127 niedziela, 27 styczeń 2019, 23:37:55
norweska20 napisał(a):

edith napisał(a):

ja bym spróbowała napisać ...mi tak przepadł bon do Lidla na 100 zł ...dzwoniłam na infolinie , pytałam w sklepie i nic nie wskórałam (nie pomogło to że bony maja numer seryjny i można to sprawdzić , że nie został wykorzystany ...data do data ważności : i już taka ich była odpowiedz emotka  ) ale może tym razem się UDA emotka

U nas stracona karta 100 zł Decathlon teraz w ostatnich dniach i finito.. 
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6567130 poniedziałek, 28 styczeń 2019, 00:07:39
darog napisał(a):

norweska20 napisał(a):

edith napisał(a):

U nas stracona karta 100 zł Decathlon teraz w ostatnich dniach i finito..  Jutro będę pisać bo dzisiaj jestem w kiepskim nastroju  emotka  A tak się syn cieszył z butów ,które sobie miał zamówić.....ech..

0 0