Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5326 5327 5328 5329 5330 53315332 5333 5334 5335 5336 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6563201 sobota, 12 stycznia 2019, 22:15:35
isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

Cześć  ja brałam udział w loterii kubek pełen nagród z moimi pracownikami .Wysłałam 4 tysiące kodów i zupełnie nic wielka porażka i rozczarowanie 

widocznie za malo wyslalas.

emotka
musisz mieć naprawdę dużo szczęścia w miłości emotka
A wystarczyło przeczytać regulamin, że wygrywa tylko pierwsze 2 tysiące zgłoszeń  emotka

Z 4tys zgłoszonych kubków to raczej gra sie o samochód a nie 50zl. I jak wygrywa 2tys zgłoszeń, skoro pula to 509 nagród? 
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6563209 sobota, 12 stycznia 2019, 22:46:22
superloser napisał(a):

isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

Cześć  ja brałam udział w loterii kubek pełen nagród z moimi pracownikami .Wysłałam 4 tysiące kodów i zupełnie nic wielka porażka i rozczarowanie 

emotka
A wystarczyło przeczytać regulamin, że wygrywa tylko pierwsze 2 tysiące zgłoszeń  emotka

Z 4tys zgłoszonych kubków to raczej gra sie o samochód a nie 50zl. I jak wygrywa 2tys zgłoszeń, skoro pula to 509 nagród? 

emotka

Dam Ci zagadkę emotka
Do sklepu ze skórzaną galanterią wchodzi facet, kupuje rękawiczki za 78 zł i płaci 100 zł banknotem.
Sprzedawczyni zerka do kasy i okazuje się, że nie ma jak wydać. Bierze więc 100 zł banknot i leci rozmienić ją do znajomej ze sklepu obok. Wraca, wręcza klientowi 22 zł reszty. Klient bierze rękawiczki i od chodzi.

Za moment do jej sklepu wpada znajoma z krzykiem, że banknot 100 zł, który jej rozmieniała jest fałszywy.

I kasjerka zaczyna liczyć straty bo i znajomej teraz trzeba oddać 100 zl, rękawiczki wydane, reszta wydana... liczy i liczy nie nie może się doliczyć.

Ile tak naprawdę jest stratny sklep na powyższej transakcji?

Jak znasz odpowiedź to znaczy że jest sens Ci cokolwiek tłumaczyć emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6563218 sobota, 12 stycznia 2019, 23:27:17
isiulka napisał(a):

superloser napisał(a):

isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

emotka

emotka

Dam Ci zagadkę emotka
Do sklepu ze skórzaną galanterią wchodzi facet, kupuje rękawiczki za 78 zł i płaci 100 zł banknotem.
Sprzedawczyni zerka do kasy i okazuje się, że nie ma jak wydać. Bierze więc 100 zł banknot i leci rozmienić ją do znajomej ze sklepu obok. Wraca, wręcza klientowi 22 zł reszty. Klient bierze rękawiczki i od chodzi.

Za moment do jej sklepu wpada znajoma z krzykiem, że banknot 100 zł, który jej rozmieniała jest fałszywy.

I kasjerka zaczyna liczyć straty bo i znajomej teraz trzeba oddać 100 zl, rękawiczki wydane, reszta wydana... liczy i liczy nie nie może się doliczyć.

Ile tak naprawdę jest stratny sklep na powyższej transakcji?

Jak znasz odpowiedź to znaczy że jest sens Ci cokolwiek tłumaczyć emotka

1. Pozbawienie wolności do chyba 10 lat za rozpowszechnianie fałszywych banknotów.
2. Straty w towarze ukradzionym przez klienta, bo głupi sprzedawca poszedł po drobne i zostawił towar bez "opieki",  jakoś nie mają znaczenia.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6563229 niedziela, 13 stycznia 2019, 08:55:54
Nie wiem gdzie wpisać także wpisuje tu
Chyba często odwiedzany wątek

Na Twitterze jest akcja
Wpisujemy
#MastercardGrazWOŚP i mastercard przekaże za każdego tweeta 5 zł na konto WOŚP.

Więc zapraszam, dużo osób ma z was tam konto więc warto emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6563231 niedziela, 13 stycznia 2019, 09:29:07
pioge7 napisał(a):

Nie wiem gdzie wpisać także wpisuje tu
Chyba często odwiedzany wątek

Na Twitterze jest akcja
Wpisujemy
#MastercardGrazWOŚP i mastercard przekaże za każdego tweeta 5 zł na konto WOŚP.

Więc zapraszam, dużo osób ma z was tam konto więc warto emotka

twittnęłam emotka

stamp2

Halszka

Cytuj wiadomość#6563236 niedziela, 13 stycznia 2019, 09:50:18
Ojokan napisał(a):

emotka a moze im sie pomylilo ? emotka

albo inaczej - udawali, ze konkurs a ktos swiadomie wpisal ze loteria (bo u nich losuja, a nie czytaja i sie wydalo)

O! A ja właśnie planowałam zasiąść do mojego pierwszego zgłoszenia....  emotka
0 0

ren

Cytuj wiadomość#6563241 niedziela, 13 stycznia 2019, 10:29:29
Stoi pan ze smolara i widzimy tył kompa ,Pan podaje wylosowany numer telefonu laureata i to jest losowanie jawne trochę dziwnie to wygląda !

kaka72

Cytuj wiadomość#6563247 niedziela, 13 stycznia 2019, 11:24:16
Halszka napisał(a):

Ojokan napisał(a):

albo inaczej - udawali, ze konkurs a ktos swiadomie wpisal ze loteria (bo u nich losuja, a nie czytaja i sie wydalo)

dodali sprostowanie lecz trochę skomplikowane jak dla mnie emotka
Uprzejmie informujemy iż przyjmowanie zgłoszeń do kokursie „Milka ze skoczkami” zostało zakończone.
Dziękujemy.
jokan 0

raznamilion

Cytuj wiadomość#6563248 niedziela, 13 stycznia 2019, 11:27:26
isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

emotka

Z regulaminu wynika, że do 2000 (a nie pierwsze 2000) to pula miesięczna (dokładnie 250 wygranych) a konkurs trwał 2 miesiące, więc nie wiem skąd takie ubawienie.
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6563257 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:16:49
Już trzeci kod z Captain Jack nie wchodzi i wyskakuje powiadomienie, że kod niepoprawny. A NA PEWNO jest poprawny i NA PEWNO nie był zużyty. Ktoś też ma podobne problemy?  emotka

EDIT: pomogli na FB - jedno zero okazało się literą Q. 
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6563258 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:22:37
kaka72 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ojokan napisał(a):

Uprzejmie informujemy iż przyjmowanie zgłoszeń do kokursie „Milka ze skoczkami” zostało zakończone.
Dziękujemy.

może mają tu wtyke? emotka nie wiem w jakim jezyku to sprostowanie-w polskim raczej nie emotka

lookaso

Cytuj wiadomość#6563260 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:32:33
stamp2 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ojokan napisał(a):

Dziękujemy.

może mają tu wtyke? emotka nie wiem w jakim jezyku to sprostowanie-w polskim raczej nie emotka

Sprostowali emotka  
"Uprzejmie informujemy iż przyjmowanie zgłoszeń do kokursu „Milka ze skoczkami” zostało zakończone.
Dziękujemy."

To teraz prosimy o dodanie "n" w słowie "kokursu"  emotka
kkbt 0

kermit

Cytuj wiadomość#6563262 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:38:57
lookaso napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ojokan napisał(a):

Dziękujemy.

Sprostowali emotka  
"Uprzejmie informujemy iż przyjmowanie zgłoszeń do kokursu „Milka ze skoczkami” zostało zakończone.
Dziękujemy."

Nie mogą. Bo KOKURS to właśnie loteria udająca konkurs emotka

masza

Cytuj wiadomość#6563263 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:40:21
[quote=
kermit]
lookaso napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ojokan napisał(a):

Dziękujemy.

Sprostowali emotka  
Dziękujemy."

Nie mogą. Bo KOKURS to właśnie loteria udająca konkurs emotka

emotka   W Karlsbad takie numery emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6563265 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:49:49
U nich to standard. Ostatnio tez "losowali" glowne - ekspresy z Jacobs w C4. Informowali o tym otwarcie podczas rozmowy emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6563266 niedziela, 13 stycznia 2019, 12:54:17
W konkursie Fantasia z fotelami fajnie się Organizator zachował,że skoro w wyniku błędu ludzie dostali info o wygranym fotelu a nie łyżeczki, to im wszystkim da po fotelu i niech się bujają emotka Chociaż z drugiej strony, skoro w regulaminie jest napisane o 1 fotelu na etap i na dodatek podana data wybierania zwycięzcy fotela, tzn, że uczestnicy konkursu niedokładnie przeczytali regulamin.Pamiętam,kiedyś była podobna akcja w jakimś konkursie,że Organizator błędnie wysłał do wszystkich info,że wygrali kasę,ale jednak tej kasy wszystkim "laureatom" poinformowanym mailowo, kasy nie dał.
bruce 0

ktosiu

Cytuj wiadomość#6563267 niedziela, 13 stycznia 2019, 13:00:16
W konkursie Fantasii chyba nikt z nas nie czuł się poszkodowany, że zabierają nam "wygrane" fotele. Wiemy przecież, że był 1 fotel na etap, a ten trwał w momencie informowania nas o wygranej. Decyzję sponsora rozumiem więc w kategoriach bardzo fajnego, marketingowego gestu, a nie jako reakcję na nasze oburzenie, bo tego nie było emotka  Nie zmienia to faktu, że ogromnie cieszy ta nagroda i buduje pozytywne skojarzenie z marką :)

masza

Cytuj wiadomość#6563273 niedziela, 13 stycznia 2019, 14:47:34
cudaczek121 napisał(a):

W konkursie Fantasia z fotelami fajnie się Organizator zachował,że skoro w wyniku błędu ludzie dostali info o wygranym fotelu a nie łyżeczki, to im wszystkim da po fotelu i niech się bujają emotka Chociaż z drugiej strony, skoro w regulaminie jest napisane o 1 fotelu na etap i na dodatek podana data wybierania zwycięzcy fotela, tzn, że uczestnicy konkursu niedokładnie przeczytali regulamin.Pamiętam,kiedyś była podobna akcja w jakimś konkursie,że Organizator błędnie wysłał do wszystkich info,że wygrali kasę,ale jednak tej kasy wszystkim "laureatom" poinformowanym mailowo, kasy nie dał.

IQ Marketing - z rezerwą termosow z Milki wysłał  błędne @ o wygranej 200 zł z Prince Polo - i też nie dali.... emotka emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6563282 niedziela, 13 stycznia 2019, 15:57:15
Wysyłał ktoś sms na konkurs „Jedź z rodziną w Nowy Rok!”? Zwrotki przychodzą?
0 0

|< << < 5326 5327 5328 5329 5330 53315332 5333 5334 5335 5336 > >> >|