Reklama na e-Konkursy.info 18.08.19 21:26:22

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5387 5388 5389 5390 5391 53925393 5394 5395 5396 5397 > >> >|

e-e

Cytuj wiadomość#6570962 środa, 13 luty 2019, 14:17:58
nikusia88 napisał(a):

Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka  

nie wierze....serio ? to już chyba uzależnienie i to nie od alkoholu, ale od konkursów! Nowa metoda na wnuczka ;D

rufus

Cytuj wiadomość#6570964 środa, 13 luty 2019, 14:20:30
Zaznaczacie wszystkie zgody w formularzu w tik takach?
W FAQ napisane jest że to warunek konieczny do wzięcia udziału w loterii, ale zaznaczając tylko jedną zgodę, formularz przepuszcza zgłoszenie i jest normalnie rejestrowane.
Przez gapiostwo zdarzało mi się wysyłać zgłoszenie z jedną zgodą, ciekawe czy to może mieć jakiś wpływ na ewentualną wygraną - jeśli nie dałem zgody na komunikację elektroniczną.  emotka
.. ale jakby nie było to zgłoszenie jest zarejestrowane.  emotka
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570973 środa, 13 luty 2019, 14:28:18
e-e napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka  

nie wierze....serio ? to już chyba uzależnienie i to nie od alkoholu, ale od konkursów! Nowa metoda na wnuczka ;D

Hihihi taka babcia to skarb emotka   

anula81

Cytuj wiadomość#6570990 środa, 13 luty 2019, 15:27:57
nikusia88 napisał(a):

e-e napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Hihihi taka babcia to skarb emotka   

Ja w konkursach paragonowych praktycznie nie gram, chyba, że  używam makaron, czy inny produkt emotka kiedyś będąc w tesco pani z pod kas samoobsłuchowych do wora brała paragony, to nie był nikt z obsługi, znam tam osoby, które pracują, sama bym sie nawet nie odwazyła zapytać czy mogę, ale są osoby co się nie krępują, i w tedy konkursy paragonowe idą precz, jeśli ktoś wysyła zgłoszenie, a nie musi nic kupować, co innego jest w sieciach w których paragony są bez sensu opisane, w tedy nawet znalezony paragon nie wiesz czy pasuje czy nie ;D bo jak coś leży w wózku to biorę, wczoraj np. znalazłam paragon na tymbarka, nagrody pożal się P.Boże, wklikałam i co? i nic nawet zielonego, brzydkiego winter coś tam nie trafiłam emotka   Ale nie wszędzie każdy musi grać, więc ja życzę powodzenia w tych loteriach obecnych, tych szalikach znów w biedrze emotka tych tymbarkach, luty znów obfituje w .... gadżety!
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6570995 środa, 13 luty 2019, 15:51:27
nikusia88 napisał(a):

emotka emotka  hahaha ciekawe czy ktoś się przyzna  emotka
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6571002 środa, 13 luty 2019, 16:08:51
mam pytanie czy w Captain Jacku można wygrać kilka razy na tego samego maila?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6571004 środa, 13 luty 2019, 16:12:16
holaaolaa napisał(a):

mam pytanie czy w Captain Jacku można wygrać kilka razy na tego samego maila?

jest w regulaminie. tak, można, raz na etap.

wycior

Cytuj wiadomość#6571009 środa, 13 luty 2019, 16:38:31
skonsumowałem już/bezwygraniowo/,taką ilość oleju palmowego w Kinder Bueno..że na tym poprzestanę..ŻYCZĘ ZDROWIA!!

joan

Cytuj wiadomość#6571012 środa, 13 luty 2019, 16:47:06
nikusia88 napisał(a):

Po przemyśleniu sprawy czuję niesmak, że wnuczek babci po knajpach każe łazić, szczególnie w taką pogodę emotka Do czego to doszło emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6571015 środa, 13 luty 2019, 17:02:26
Monika11 napisał(a):

Kończy mi się ważność  konta w plusie, dostałam sms-ka , żeby zasilić swoje konto . Jaką kwotą doładować telefon?

zasil dyszką, włącz rok ważności i zasil piątką
http://www.plus.p...i/rok-waznosci-konta
korzystałam z tego z miesiąc temu

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6571021 środa, 13 luty 2019, 17:32:50
kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Kończy mi się ważność  konta w plusie, dostałam sms-ka , żeby zasilić swoje konto . Jaką kwotą doładować telefon?

Dzisiaj i jutro dają 50% gratis do doładowań 25-99 zł w plusie
https://www.peppe...o-99-z-w-plus-139496

gutka94

Cytuj wiadomość#6571023 środa, 13 luty 2019, 17:42:44
vazzz napisał(a):

pipi99 napisał(a):

jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

slomkab napisał(a):

pipi99 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

kamea napisał(a):

Konkurs "Walentynki pełne niespodzianek z Delikatesami Centrum"-czy z tego konkursu po wysłaniu sms przychodzi jakaś zwrotka,potwierdzenie?

tak

To ciekawe, bo ja zwrotki nie dostałam emotka moze to wina polskich znaków? Nic nie było o tym w regulaminie...

Tez nie dostalam

Przychodzi zwrotka z nr 3700 Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia. Zwycięzców poinformujemy o wygranej SMS-em.

mi z virgina zwrotka nie przyszla, a z nju nie moglam nawet wyslac:(

Pisałam do nich przed chwilą na fb, to odpisali, że w regulaminie nie ma nic o smsach zwrotnych. Chyba sami nie wiedzą o co chodzi. Używaliście polskich znaków? Może zgłoszenie  było za długie?  Ja wysyłałam z Play..

Też do nich pisałam, odpisali, że sms powinien dotrzeć w ciągu 24 godzin. Też wysłałam z Play, bez polskich znaków i nie mam wiadomości zwrotnej.

również nie mam wiadomości zwrotnej
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6571024 środa, 13 luty 2019, 17:44:38
kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

a ta 5-tka jest potrzebna, po zasileniu 10 za miesiąc  ?Pisze mi że ważność konta mam do 2020 r
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6571026 środa, 13 luty 2019, 17:46:21
gutka94 napisał(a):

vazzz napisał(a):

pipi99 napisał(a):

jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

slomkab napisał(a):

pipi99 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

kamea napisał(a):

Konkurs "Walentynki pełne niespodzianek z Delikatesami Centrum"-czy z tego konkursu po wysłaniu sms przychodzi jakaś zwrotka,potwierdzenie?

tak

To ciekawe, bo ja zwrotki nie dostałam emotka moze to wina polskich znaków? Nic nie było o tym w regulaminie...

Tez nie dostalam

Przychodzi zwrotka z nr 3700 Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia. Zwycięzców poinformujemy o wygranej SMS-em.

mi z virgina zwrotka nie przyszla, a z nju nie moglam nawet wyslac:(

Pisałam do nich przed chwilą na fb, to odpisali, że w regulaminie nie ma nic o smsach zwrotnych. Chyba sami nie wiedzą o co chodzi. Używaliście polskich znaków? Może zgłoszenie  było za długie?  Ja wysyłałam z Play..

Też do nich pisałam, odpisali, że sms powinien dotrzeć w ciągu 24 godzin. Też wysłałam z Play, bez polskich znaków i nie mam wiadomości zwrotnej.

również nie mam wiadomości zwrotnej

ja wysyłałam z Play i zwrotkę od razu dostałam
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6571027 środa, 13 luty 2019, 17:48:43
Monika11 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

a ta 5-tka jest potrzebna, po zasileniu 10 za miesiąc  ?Pisze mi że ważność konta mam do 2020 r

nie wiem emotka  ja dopiero jak piątką doładowałam, to mi przedłużyło

@koniczynka123 dziekuję za info, skorzystałam

Monika11

Cytuj wiadomość#6571029 środa, 13 luty 2019, 17:54:45
kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

nie wiem emotka  ja dopiero jak piątką doładowałam, to mi przedłużyło

Ja zrobiłam inną kolejność, najpierw włączyłam *136*11*18# i zadzwoń , a dopiero doładowałam za 10 zł i pisze mi ,że mam do 2020 r ważne konto:) zobaczę za miesiąc

maryam

Cytuj wiadomość#6571036 środa, 13 luty 2019, 18:16:12
andii napisał(a):

Czy z kinderbueno przychodzi jakieś potwierdzenie na @?   jak się zgłosi kod

Nie emotka
andii 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6571038 środa, 13 luty 2019, 18:28:04
joan napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Po przemyśleniu sprawy czuję niesmak, że wnuczek babci po knajpach każe łazić, szczególnie w taką pogodę emotka Do czego to doszło emotka

Skąd pomysł,że akurat wnuczek babcię wysłał? Babcia sama gra i jeszcze dziadka wciąga!

hicks8564

Cytuj wiadomość#6571063 środa, 13 luty 2019, 20:17:43
wycior napisał(a):

skonsumowałem już/bezwygraniowo/,taką ilość oleju palmowego w Kinder Bueno..że na tym poprzestanę..ŻYCZĘ ZDROWIA!!

witaj  w klubie emotka  Ja planuje jeszcze kupić kilka sztuk ale zawartość podaruje koleżance ,szkoda zdrowia emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6571078 środa, 13 luty 2019, 22:03:54
superloser napisał(a):

Zamiast biletów do kina, gdzie siedzisz przez 2 godziny, powinni dawać karnety 2-5 wejsc na siłownie albo basen. Nirch ludzie ten cukier z tłuszczem spalą a nie przegryzają słonym popcornem.

Oj nie mogę się zgodzić emotka

Moim jedynym postanowieniem na ubiegły rok było: korzystając z karty Unlimited ani razu nie zakupić czegokolwiek w barze kina. I udało się! emotka Chociaż to akurat z pobudek eko, a nie dietetycznych.

A do kina często chodziłam pieszo z kijkami albo jeździłam na rowerze miejskim - uznaję więc, że bilans kalorii był ok emotka

Brakuje mi tej karty Unlimited emotka
|< << < 5387 5388 5389 5390 5391 53925393 5394 5395 5396 5397 > >> >|