Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5435 5436 5437 5438 5439 54405441 5442 5443 5444 5445 > >> >|

anialistopad

Cytuj wiadomość#6578329 piątek, 8 marzec 2019, 09:06:49
Wiecie, gdzie mozna kupic male proszki surf?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6578355 piątek, 8 marzec 2019, 10:07:53
Neutrogena Kaufland
Pan Tomek Seremet nie robił rezerwy?

0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6578375 piątek, 8 marzec 2019, 10:31:08
mczarna napisał(a):

mariolakal napisał(a):

violka88 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mia napisał(a):

dysia napisał(a):

Kupiłam wczoraj plastry do przyklejania Duck
nagrody nie wygrałam,
6,79  w plecy
a w kiblu nawet piany nie zrobiło emotka

A czy to nie jest tak, że losują te zgłoszenia do końca loterii? Tak jak było poprzednio?

Też tak myślałam, ale wysłałam wczoraj zgłoszenie i zwrotka była taka: " Witaj, dziękujemy za udział w loterii „Wielkie sprzątanie”. 
Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane i weźmie udział w losowaniu nagród dziennych,
które odbędzie się w najbliższym dniu roboczym oraz w losowaniu finałowym, które zostanie przeprowadzone w dn. 26.04.2019 r.", 
więc sama nie wiem, co oznacza "w najbliższym dniu roboczym"...  emotka

ale wylosowane numery paragonów są z dni wcześniejszych, nie tylko z ostatniego dnia...  więc może będzie tak jak poprzednie lata, że codziennie będą brać udział.
Ja również wczoraj wysłałam zgłoszenie - dziś NIC nie wygrałam, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach jeszcze ten paragon wylosują.....

Owszem, ale na liście nagrodzonych jest data wystawienia paragonu, a przecież można zrobić zakupy 4 marca, a wysłać zgłoszenie np. 6 marca...  emotka

Tak swoją drogą to uważajcie co macie na paragonie, komisja jakoś wyjątkowo nadgorliwa jest...GLD Aerozol Magic z C4, czyli ze sklepu typu nie buda, to dla nich nie jest wystarczający opis...Mi ręce dziś opadły,ale się nie dam!

Odpisz do nich jeszcze raz @, zaznacz że produkt Glade jest pełnowartościowym produktem i bierze udział w tej loterii, załącz zdjęcie produktu.
Jest szansa, że tyle edycji robili i myśleli że glade tu nie wchodzi ( uwierz nie raz wywalczyłam nagrodę, bo organizatorzy nie znają swojego regulaminu)
mia 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6578392 piątek, 8 marzec 2019, 10:57:40
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Tak swoją drogą to uważajcie co macie na paragonie, komisja jakoś wyjątkowo nadgorliwa jest...GLD Aerozol Magic z C4, czyli ze sklepu typu nie buda, to dla nich nie jest wystarczający opis...Mi ręce dziś opadły,ale się nie dam!

Mnie niestety ręce coraz częściej opadają...  emotka emotka
Belvita - nawet sklepy sieciowe - "ciastka"...
TicTac - "cukierki"...
Łapsy - "chrupki"...
I można by tak mnożyć w nieskończoność... Paragony są beznadziejnie opisywane...  emotka

W loterii "wielkie sprzątnie" masa nagród zostanie u organizatora jak będą tak szczegółowo czepiać się o nazwy produktów na paragonach bo niestety nie przewidują tam chyba rezerwy. emotka
bruce 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6578393 piątek, 8 marzec 2019, 11:00:20
[quote=
iszhara napisał(a):

TicTac - "cukierki"...

iszhara] TicTac - "cukierki"... Ale  nie potrzebujemy do tego paragonu prawda? Czy ja źle coś odczytałam i wysłałam samo pudełko z kodem?
bruce 0

jacu007

Cytuj wiadomość#6578404 piątek, 8 marzec 2019, 11:33:23
@[email protected] napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

[quote=

iszhara napisał(a):

TicTac - "cukierki"...

iszhara] TicTac - "cukierki"...

Ale  nie potrzebujemy do tego paragonu prawda? Czy ja źle coś odczytałam i wysłałam samo pudełko z kodem?

Tylko opakowanie Nie potrzebujesz, ale to przykład jak opisują paragony.
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6578431 piątek, 8 marzec 2019, 12:12:46
jkkp napisał(a):

mczarna napisał(a):

mariolakal napisał(a):

violka88 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mia napisał(a):

dysia napisał(a):

Kupiłam wczoraj plastry do przyklejania Duck
nagrody nie wygrałam,
6,79  w plecy
a w kiblu nawet piany nie zrobiło emotka

A czy to nie jest tak, że losują te zgłoszenia do końca loterii? Tak jak było poprzednio?

Też tak myślałam, ale wysłałam wczoraj zgłoszenie i zwrotka była taka: " Witaj, dziękujemy za udział w loterii „Wielkie sprzątanie”. 
Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane i weźmie udział w losowaniu nagród dziennych,
które odbędzie się w najbliższym dniu roboczym oraz w losowaniu finałowym, które zostanie przeprowadzone w dn. 26.04.2019 r.", 
więc sama nie wiem, co oznacza "w najbliższym dniu roboczym"...  emotka

ale wylosowane numery paragonów są z dni wcześniejszych, nie tylko z ostatniego dnia...  więc może będzie tak jak poprzednie lata, że codziennie będą brać udział.
Ja również wczoraj wysłałam zgłoszenie - dziś NIC nie wygrałam, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach jeszcze ten paragon wylosują.....

Owszem, ale na liście nagrodzonych jest data wystawienia paragonu, a przecież można zrobić zakupy 4 marca, a wysłać zgłoszenie np. 6 marca...  emotka

Odpisz do nich jeszcze raz @, zaznacz że produkt Glade jest pełnowartościowym produktem i bierze udział w tej loterii, załącz zdjęcie produktu.
Jest szansa, że tyle edycji robili i myśleli że glade tu nie wchodzi ( uwierz nie raz wywalczyłam nagrodę, bo organizatorzy nie znają swojego regulaminu)

Ale ja z nimi pisałam,tam albo ktoś jest zupełnie nowy i nie ma pojęcia,albo oni nie chcą faktycznie nagród wydać celowo. Napisałam im,że mogę przesłać pismo podpisane przez sklep z potwierdzeniem,że to Glade to dziś dostałam odpowiedź: "Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Loterii nie przewiduje takiej możliwości."

Czeka mnie więc oficjalna reklamacja.
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6578434 piątek, 8 marzec 2019, 12:17:56
mczarna napisał(a):

Ale ja z nimi pisałam,tam albo ktoś jest zupełnie nowy i nie ma pojęcia,albo oni nie chcą faktycznie nagród wydać celowo. Napisałam im,że mogę przesłać pismo podpisane przez sklep z potwierdzeniem,że to Glade to dziś dostałam odpowiedź: "Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Loterii nie przewiduje takiej możliwości."

Czeka mnie więc oficjalna reklamacja.

O ile dobrze kojarzę, to w początkowych odsłonach tej loterii, której zasady są niezmienne od lat, miały miejsce kosmiczne wałki paragonowe emotka W związku z tym zakładam, że teraz każą wszystkim słać reklamacje, a pozytywnie rozpatrzą tylko te dotyczące sklepów sieciowych (TSC, ITM, C4, KFL itp.), a nie np. "U Danusi" -> przynajmniej ja bym tak zrobiła. Nieoficjalnie, rzecz jasna emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6578440 piątek, 8 marzec 2019, 12:24:21
Czy ktoś rozszyfrowała jaki artysta jest w tym tygodniu w Coca Coli?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6578442 piątek, 8 marzec 2019, 12:26:21
magisterek napisał(a):

Czy ktoś rozszyfrowała jaki artysta jest w tym tygodniu w Coca Coli?

Nie i nie pytaj, ile godzin zajęło mi dotarcie do tego wniosku emotka
Ale postanowiłam strzelić kilka razy, chociaż żadna postać nie pasuje mi do tej ich antypodpowiedzi w 100% emotka

case

Cytuj wiadomość#6578446 piątek, 8 marzec 2019, 12:31:36
superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

W formularzu Neutrogena Kaufland nie chcą skanu paragonu? emotka

By nie marnowac czasu na rezerwy. Mało zgłoszeń to lepiej w papierach wygląda jak 100 balsamów roześle sie w jednym rozdaniu. I ile można czytac o magicznych siłach Actimela, gdy USA i UK zabroniły i ukarały za "nieprawdziwe reklamy" tego produktu?
W sumie po jakie licho Actimel te czapki, szaliki rozdaje  emotka  ???
Agencja udowodniła,  że Actimel jednak NIE wspiera  emotka  

Jak dobrze, że Ty zawsze wiesz wszystko najlepiej i nic nie trzeba więcej wyjaśniać.
Dziękuję Ci, wybitny specjalisto ds. aktywacji konsumenckich. Nie szukasz roboty? To rzadki talent, osoby wszechwiedzące są w branży bardzo w cenie.

Chciałbym też zapytać, ile było zgłoszeń w tym konkursie, bo potrzebuję tej liczby do raportu. Oczywiście ją znasz, skoro napisałeś, że mało zgłoszeń, więc prośba o podanie.

lubiekisiel

Cytuj wiadomość#6578457 piątek, 8 marzec 2019, 12:55:02
Chciałam wziąć udział w loterii coca cola, ale po zalogowaniu każą mi zaznaczyć zgodę na regulamin. Zaznaczam ją, klikam zapisz - to się chwilę mieli i nic, zgoda się odklika, a ja nie mogę wziąć udziału, bo najpierw muszę się zgodzić na regulamin czego zrobić nie mogę. Czy ktoś miał taką sytuację i sobie z nią jakoś poradził? Zmieniam przeglądarki, próbowałam na telefonie, nowe konto założyłam i nic.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6578462 piątek, 8 marzec 2019, 13:03:27
Halls
Co to za konkurs?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6578471 piątek, 8 marzec 2019, 13:15:04
darog napisał(a):

Halls
Co to za konkurs?

raczej już po konkursie...
https://lyknijnagrode.pl/
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6578473 piątek, 8 marzec 2019, 13:20:56
lubiekisiel napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii coca cola, ale po zalogowaniu każą mi zaznaczyć zgodę na regulamin. Zaznaczam ją, klikam zapisz - to się chwilę mieli i nic, zgoda się odklika, a ja nie mogę wziąć udziału, bo najpierw muszę się zgodzić na regulamin czego zrobić nie mogę. Czy ktoś miał taką sytuację i sobie z nią jakoś poradził? Zmieniam przeglądarki, próbowałam na telefonie, nowe konto założyłam i nic.

Moj brat tak ma. Nie da sie zglosic nigdzie, bo nawet kontaktu nie ma...

sks900

Cytuj wiadomość#6578481 piątek, 8 marzec 2019, 13:33:00
lubiekisiel napisał(a):

Akywowałaś w pełni konto, klikając w baner przesłany na email? 
Loterię organizuje Fortis, do nich trzeba zgłosić.
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6578486 piątek, 8 marzec 2019, 13:38:32
sks900 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

no właśnie emotka  ja z tego mejla dziś dostałam wiadomość:
promocje@fortis.pl
0 0

lubiekisiel

Cytuj wiadomość#6578489 piątek, 8 marzec 2019, 13:40:00
ninakow7712 napisał(a):

sks900 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

no właśnie emotka  ja z tego mejla dziś dostałam wiadomość:
promocje@fortis.pl

Super emotka  Dziękuję wszystkim, zaraz piszę maila emotka
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6578490 piątek, 8 marzec 2019, 13:41:56
darog napisał(a):

Halls
Co to za konkurs?

Chyba nie było w bazie, bo to nie konkurs, rozdawali 5000 butelek z wkładem na owoce za zakup gum Halls. Wczoraj jak zgłaszałam było jeszcze 600, w sumie trwało kilka dni
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6578491 piątek, 8 marzec 2019, 13:44:58
lager napisał(a):

darog napisał(a):

Halls
Co to za konkurs?

Chyba nie było w bazie, bo to nie konkurs, rozdawali 5000 butelek z wkładem na owoce za zakup gum Halls. Wczoraj jak zgłaszałam było jeszcze 600, w sumie trwało kilka dni

było w zapowiedziach chyba
0 0

|< << < 5435 5436 5437 5438 5439 54405441 5442 5443 5444 5445 > >> >|