Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mia

Cytuj wiadomość#6595478 piątek, 3 maj 2019, 22:33:14
anialistopad napisał(a):

Karty z budżetu są doładowane?

Nawet już wydane. emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6595482 piątek, 3 maj 2019, 23:00:25
margobb napisał(a):

Nie moge w loterii visa uzupelnic pola - wartosc transakcji ... mial ktos taki problem ?

Tak, na telefonie, na kompie poszło
0 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6595483 piątek, 3 maj 2019, 23:01:17
Dzisiaj wieczorem dostrzegłam datę urodzin, a paragon na lody Koral mam z wczoraj, czy musze jutro kupić lody Koral?Czy ważny jest wczorajszy?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6595485 piątek, 3 maj 2019, 23:09:47
marzenie16 napisał(a):

Dzisiaj wieczorem dostrzegłam datę urodzin, a paragon na lody Koral mam z wczoraj, czy musze jutro kupić lody Koral?Czy ważny jest wczorajszy?

Tego chyba nie wie nikt, ale moim skromnym zdaniem Twój paragon powinien być ważny... Sama zakupiłam na wszelki wypadek loda 3 dni temu i czekam na swoją datę urodzin...  emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6595488 piątek, 3 maj 2019, 23:17:55
mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Tego chyba nie wie nikt, ale moim skromnym zdaniem Twój paragon powinien być ważny... Sama zakupiłam na wszelki wypadek loda 3 dni temu i czekam na swoją datę urodzin...  emotka

Dokładnie, ja kupiłam lody dla wszystkich domowników, a teraz czekam na datę urodzin któregoś z nich emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6595489 piątek, 3 maj 2019, 23:36:02
aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Dokładnie, ja kupiłam lody dla wszystkich domowników, a teraz czekam na datę urodzin któregoś z nich emotka

A ja mam jeden paragon, a w głowie ponad 20 dat urodzin najbliższych znajomych i rodzinki... Jutro muszę dokupić lodów... 
PS. Dzisiaj 10 stycznia, a wśród moich bliskich osiem osób urodziło się w styczniu, ale nie 10-ego...  emotka
maryam 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6595491 piątek, 3 maj 2019, 23:58:44
mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

A ja mam jeden paragon, a w głowie ponad 20 dat urodzin najbliższych znajomych i rodzinki... Jutro muszę dokupić lodów... 
PS. Dzisiaj 10 stycznia, a wśród moich bliskich osiem osób urodziło się w styczniu, ale nie 10-ego...  emotka

Pech emotka  ciężko będzie upolować swoją datę urodzin.
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6595506 sobota, 4 maj 2019, 09:11:26
Niebieskie zawleczki z jasnym kodem (12 znaków), to...?

E; dokładnie emotka  dzięki (człowiek nie ma pojemnika przed sobą to głupieje od zawleczek już emotka  )
0 0

chaber20

Cytuj wiadomość#6595508 sobota, 4 maj 2019, 09:20:22
nswe69 napisał(a):

Niebieskie zawleczki z jasnym kodem (12 znaków), to...?

Może Żywiec.
nswe69 0

masza

Cytuj wiadomość#6595523 sobota, 4 maj 2019, 10:26:54
mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

jak dokumentujemy datę urodzenia? Skan dowodu?
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6595534 sobota, 4 maj 2019, 11:19:01
masza napisał(a):

mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

jak dokumentujemy datę urodzenia? Skan dowodu?

Dokument potwierdzający Twoją datę urodzenia
masza 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6595536 sobota, 4 maj 2019, 11:21:45
Czy w Koralu trzeba się zgłosić jakoś wcześniej i czekać na swoją datę urodzenia, czy zgłosić się dopiero gdy tę datę wylosują? Nie mam jak zajrzeć do regulaminu teraz.  
0 0

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6595537 sobota, 4 maj 2019, 11:22:41
Masza skan dowodu lub innego dowodu tożsamości ze zdjęciem i widoczną datą urodzenia. A paragon masz z dnia, w którym wylosowali Twoją datę urodzenia czy kupiłaś loda po wygraniu aparatu? Ciągle sie zastanawiam, czy kupic teraz loda czy wysłać ten, który mam z kiepskim opisem z dnia wylosowanych urodzin....
masza 0

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6595539 sobota, 4 maj 2019, 11:26:55
asantesana napisał(a):

Czy w Koralu trzeba się zgłosić jakoś wcześniej i czekać na swoją datę urodzenia, czy zgłosić się dopiero gdy tę datę wylosują? Nie mam jak zajrzeć do regulaminu teraz.  

Dopiero jak wylosują Twoją datę ur. 

masza

Cytuj wiadomość#6595549 sobota, 4 maj 2019, 12:12:06
kuleczkar napisał(a):

Masza skan dowodu lub innego dowodu tożsamości ze zdjęciem i widoczną datą urodzenia. A paragon masz z dnia, w którym wylosowali Twoją datę urodzenia czy kupiłaś loda po wygraniu aparatu? Ciągle sie zastanawiam, czy kupic teraz loda czy wysłać ten, który mam z kiepskim opisem z dnia wylosowanych urodzin....

Dziękuję emotka jeszcze nie wygrałam emotka , pytam  zapobiegawczo emotka

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6595554 sobota, 4 maj 2019, 12:26:53
masza napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Dziękuję emotka jeszcze nie wygrałam emotka , pytam  zapobiegawczo emotka

Napisałam na fb do nich co z tym paragonem, ale pewnie odpiszą w poniedziałek dopiero... 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6595561 sobota, 4 maj 2019, 13:10:20
kiedyś tu była podawana strona albedo z regulaminami.. podpowie ktoś jaki był jej adres?
0 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6595592 sobota, 4 maj 2019, 15:45:40
Działa Wam strona intermarche?
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6595593 sobota, 4 maj 2019, 15:54:02
Co to za agencja Unlimited? Czy to odłam jakiejś innej agencji? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6595607 sobota, 4 maj 2019, 17:44:18
ivanotta napisał(a):

kiedyś tu była podawana strona albedo z regulaminami.. podpowie ktoś jaki był jej adres?

http://regulaminy.albedomarketing.pl/

kropka-82 napisał(a):

Działa Wam strona intermarche?

od kilku dni raz działa raz nie... ostatnio wyskakiwało że jest wirus, teraz się nie ładuje wcale emotka