Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maa

Cytuj wiadomość#6623457 środa, 24 lipiec 2019, 22:11:06
androm napisał(a):

anka3 napisał(a):

androm napisał(a):

bonitta napisał(a):

anka3 napisał(a):

FBkasia13 napisał(a):

Pytanie, czy udało się komuś sprzedać plumbike milka, istne zatrzesienie teraz ich na olx, w różnych cenach, a zainteresowanie chyba małe 

Ciesz się, że nie musisz sprzedawać Lopato Bike, bo do tego chyba trzeba będzie dopłacić xd Plumbike'a jeszcze sprzedasz rowerowym kapeluchom, ale na pewno nie na połowę ceny regulaminowej.

Plumbike z milka kupiłam na olx za 650 zł o odbiorem osobistym rzecz jasna. Jeśli ci się nie spieszy i masz gdzie przechować to radzę poczekać do następnego sezonu bo ludzie chcą się pozbyć i zgadzają się na duże upusty na razie.  

co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać rower za mniej niż 1/3 jego wartości...psucie rynku i desperacja

Żadne psucie rynku. Te rowery nie są warte tyle ile podano w regulaminie.

nie wiem co tam wpisanie w regulamin, ale na stronie producenta są do kupienia za 2259:)

tylko ze te są z logotypami Milka
ktoś kto chce kupić Plumbike chce miec taki napis a nie Milka
Wiem cos na ten temat gdyż jakis czas temu próbowałam sprzedać plumbike sygnowany cono sur
wiecej podziekuje za takie wynalazki emotka
reniii 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6623467 środa, 24 lipiec 2019, 22:41:52
soulfly napisał(a):

agata6 napisał(a):

beatha77 napisał(a):

Czy jest ktoś kto wygrał w Kuchni Staropolskiej? Zarejestrowałam sporo paragonów i nic. Czy tylko ja mam takiego pecha?

Ja wygrałam 220 zł. ale na początku loterii a teraz same pudła emotka

Ktoś pisał że wszystkie pieniądze zostały już zdrapane. 

2 dni temu trafilam 70 zł,a teraz juz nic
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6623473 środa, 24 lipiec 2019, 23:07:01
rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Każdy tak o nie walczył a teraz ale paskudne ale coś tam.Ogarnijcie się trochę.I nie ,że zazdroszczę roweru bo nie umiem prowadzić.Tak to dziwne nie mogłam się nauczyć a prób było dużo.Dla jednego szajs dla innego pewnie cudo.Jak to w życiu.

Nie każdy. emotka

Ja wysłałam parę zgłoszeń i nie trafiłam nic jak zwykle, ale teraz gdy zobaczyłam te rowery na OLX, to myślę, że i dobrze, że nie wygrałam. Na takim paskudztwie to obciach jeździć, zwłaszcza z darmową reklamą Miłki i Oreo. I zalegają u szczęśliwców, bo nie ma na nie popytu. Szkoda tylko, że Milka nie dawała ich wygrać po cztery sztuki, bo niektórzy musieliby wynająć tira do ich przechowywania, zanim je upłynnią.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6623474 środa, 24 lipiec 2019, 23:12:37
reniii napisał(a):

rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Każdy tak o nie walczył a teraz ale paskudne ale coś tam.Ogarnijcie się trochę.I nie ,że zazdroszczę roweru bo nie umiem prowadzić.Tak to dziwne nie mogłam się nauczyć a prób było dużo.Dla jednego szajs dla innego pewnie cudo.Jak to w życiu.

Nie każdy. emotka

Ja wysłałam parę zgłoszeń i nie trafiłam nic jak zwykle, ale teraz gdy zobaczyłam te rowery na OLX, to myślę, że i dobrze, że nie wygrałam. Na takim paskudztwie to obciach jeździć, zwłaszcza z darmową reklamą Miłki i Oreo. I zalegają u szczęśliwców, bo nie ma na nie popytu. Szkoda tylko, że Milka nie dawała ich wygrać po cztery sztuki, bo niektórzy musieliby wynająć tira do ich przechowywania, zanim je upłynnią.

Te z loterii Milka & Oreo w przeciwieństwie do tych z konkursu C4 nie mają znakowania sponsora.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6623476 środa, 24 lipiec 2019, 23:19:07
maa napisał(a):

androm napisał(a):

anka3 napisał(a):

androm napisał(a):

bonitta napisał(a):

anka3 napisał(a):

FBkasia13 napisał(a):

Pytanie, czy udało się komuś sprzedać plumbike milka, istne zatrzesienie teraz ich na olx, w różnych cenach, a zainteresowanie chyba małe 

Ciesz się, że nie musisz sprzedawać Lopato Bike, bo do tego chyba trzeba będzie dopłacić xd Plumbike'a jeszcze sprzedasz rowerowym kapeluchom, ale na pewno nie na połowę ceny regulaminowej.

Plumbike z milka kupiłam na olx za 650 zł o odbiorem osobistym rzecz jasna. Jeśli ci się nie spieszy i masz gdzie przechować to radzę poczekać do następnego sezonu bo ludzie chcą się pozbyć i zgadzają się na duże upusty na razie.  

co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać rower za mniej niż 1/3 jego wartości...psucie rynku i desperacja

Żadne psucie rynku. Te rowery nie są warte tyle ile podano w regulaminie.

nie wiem co tam wpisanie w regulamin, ale na stronie producenta są do kupienia za 2259:)

tylko ze te są z logotypami Milka
ktoś kto chce kupić Plumbike chce miec taki napis a nie Milka
Wiem cos na ten temat gdyż jakis czas temu próbowałam sprzedać plumbike sygnowany cono sur
wiecej podziekuje za takie wynalazki emotka

Nie zauważyliście jeszcze o co się bijemy? O sygnowane leżaki, bluzy i koszulki, piłki, okulary, rowery, szklanki, termosy, stoliki......... i te wygrane są takie piękne i pożądane i równocześnie stają się darmową reklamą konkretnego producenta. Nie widzicie tego naprawdę? Dlaczego wygrane nie są zwyczajne, a prawie zawsze z logo? A ile kosztuje reklama w tv i prasie? A my szczęściarze reklamujemy za free i jeszcze suszymy zęby w uśmiechu z tego szczęścia.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6623504 czwartek, 25 lipiec 2019, 00:22:13
reniii napisał(a):

Nie zauważyliście jeszcze o co się bijemy? O sygnowane leżaki, bluzy i koszulki, piłki, okulary, rowery, szklanki, termosy, stoliki......... i te wygrane są takie piękne i pożądane i równocześnie stają się darmową reklamą konkretnego producenta. Nie widzicie tego naprawdę? Dlaczego wygrane nie są zwyczajne, a prawie zawsze z logo? A ile kosztuje reklama w tv i prasie? A my szczęściarze reklamujemy za free i jeszcze suszymy zęby w uśmiechu z tego szczęścia.

Dlatego ja nie gram o takie rzeczy. Nie lubię kiedy logo jest widoczne bez względu na to czy to Oreo czy Armani emotka Niestety teraz jest dużo badziewia w nagrodach. Ale zastanawiam się, kto i jak wybiera nagrody, bo można zobaczyć takie "fale" w konkursach. Teraz w konkursach można wygrać instaxy, głośniki jbl, eventimy i bilety do energylandii, a jak wakacje to na Bali emotka I to bez względu na organizatora są takie same nagrody, Parę lat temu pamiętam falę "zakupy ze stylistką", coolpixy, ipody i ipady emotka Rozmawiałam z babeczką z jednej z agencji o tym, to powiedziała, że to różnie. Zazwyczaj oni jako agencja przedstawiają koncepcję klientowi sugerując, co mogłoby być nagrodą, a on to akceptuje. Ale czasami to wychodzi już od klienta i oni się muszą dostosować. I nie wiem czy np. energylandia rozdaje te swoje bilety na lewo i prawo w ramach promocji różnym firmom, a one organizują z tym konkursy czy to jest na zasadzie, że jakaś firma robi konkurs z tymi biletami i inni to podłapują, żeby nie być gorszym? emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6623505 czwartek, 25 lipiec 2019, 00:38:43
Czy ktoś z laureatów listy rezerwowej prince polo otrzymał dzisiaj wiadomość o negatywnej weryfikacji z powodu nieczytelnego paragonu ? Wysyłałam w imieniu koleżanki-mugolki, wygrała z rezerwy, pochwaliła się wnukowi sofą, a dzisiaj zonk... Próbowałam wytłumaczyć wiadomością zwrotną do IQ, że paragon z kaufa lekko wyblaknięty i proszę o przyjęcie paragonu listem poleconym, ale Ich skrzynka jest przepełniona i wiadomość się cofa...  emotka   Kurde... Dlaczego ja namawiam znajomych do brania udziału w loteriach skoro muszę potem pokutować ?  emotka
0 0

targicola

Cytuj wiadomość#6623506 czwartek, 25 lipiec 2019, 00:42:11
Oianialistopad napisał(a):

soulfly napisał(a):

agata6 napisał(a):

beatha77 napisał(a):

Czy jest ktoś kto wygrał w Kuchni Staropolskiej? Zarejestrowałam sporo paragonów i nic. Czy tylko ja mam takiego pecha?

Kiedy???Dwa dni temu???18.07 około 16-ej było już po bejmach.Pula wyczerpana.W trochę ponad 65 godzin wszystko się rozeszło.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6623515 czwartek, 25 lipiec 2019, 06:52:33
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś z laureatów listy rezerwowej prince polo otrzymał dzisiaj wiadomość o negatywnej weryfikacji z powodu nieczytelnego paragonu ? Wysyłałam w imieniu koleżanki-mugolki, wygrała z rezerwy, pochwaliła się wnukowi sofą, a dzisiaj zonk... Próbowałam wytłumaczyć wiadomością zwrotną do IQ, że paragon z kaufa lekko wyblaknięty i proszę o przyjęcie paragonu listem poleconym, ale Ich skrzynka jest przepełniona i wiadomość się cofa...  emotka   Kurde... Dlaczego ja namawiam znajomych do brania udziału w loteriach skoro muszę potem pokutować ?  emotka

Wyślij mi paragon, podkręcę Ci go w programie graficznym. Napisz pw
ziolko 0

martunik3

Cytuj wiadomość#6623536 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:09:21
DPD wiezie paczki, podejrzewam, że to słuchawki od SKYR 
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6623538 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:11:23
martunik3 napisał(a):

A Skyra nie wozi czasem InPost ?
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#6623539 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:13:14
martunik3 napisał(a):

DPD wiezie też dzisiaj kubki od Smolara

agakaz2

Cytuj wiadomość#6623541 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:16:00
martunik3 napisał(a):

skry to inpost
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6623542 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:16:09
targicola napisał(a):

soulfly napisał(a):

agata6 napisał(a):

beatha77 napisał(a):

Kiedy???Dwa dni temu???18.07 około 16-ej było już po bejmach.Pula wyczerpana.W trochę ponad 65 godzin wszystko się rozeszło.

to tam są jakieś pule dzienne? emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6623543 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:16:15
targicola napisał(a):

soulfly napisał(a):

agata6 napisał(a):

beatha77 napisał(a):

Tak mam zapisane . No chyba ze datę sobie zła wpisalam
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6623545 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:19:46
A skąd wiadomo,ze pula już wyczerpana w loterii staropolskiej?
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6623553 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:35:10
nanajka81 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

W muzycznej loterii Coca cola gdy chcę dodać kod, wyświetla mi się błąd techniczny. Właściwie od 2 tygodni albo i dłużej... Ktoś też tak miał? Działa wam ta strona? Możecie dodawać kody?

ja mam tam problem nawet z logowaniem nie wspominając że jak już się uda to 2 punktów na nic nie mogę wymienić....

napisalam do agencji, ale od kilku dni brak odpowiedzi.. emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6623588 czwartek, 25 lipiec 2019, 10:22:21
Czy ksiazece tesco ma ograniczenie znakow? W regulaminie nie widze zapisu na temat dlugosci zgloszenia.
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623589 czwartek, 25 lipiec 2019, 10:25:16
ilona162 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

W muzycznej loterii Coca cola gdy chcę dodać kod, wyświetla mi się błąd techniczny. Właściwie od 2 tygodni albo i dłużej... Ktoś też tak miał? Działa wam ta strona? Możecie dodawać kody?

ja mam tam problem nawet z logowaniem nie wspominając że jak już się uda to 2 punktów na nic nie mogę wymienić....

napisalam do agencji, ale od kilku dni brak odpowiedzi.. emotka

z kodami nie mam problemu,ale miałam kiedyś sytuację , że logując się wyrzucał mi błąd, nie umieli tego rozwiązać tzn dostałam typową odpowiedź IT - u nas działa
musiałam utworzyć nowe adresy mailowe żeby się logować emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6623605 czwartek, 25 lipiec 2019, 10:46:54
zielonaszpilka napisał(a):

reniii napisał(a):

Dlatego ja nie gram o takie rzeczy. Nie lubię kiedy logo jest widoczne bez względu na to czy to Oreo czy Armani emotka Niestety teraz jest dużo badziewia w nagrodach. Ale zastanawiam się, kto i jak wybiera nagrody, bo można zobaczyć takie "fale" w konkursach. Teraz w konkursach można wygrać instaxy, głośniki jbl, eventimy i bilety do energylandii, a jak wakacje to na Bali emotka I to bez względu na organizatora są takie same nagrody, Parę lat temu pamiętam falę "zakupy ze stylistką", coolpixy, ipody i ipady emotka Rozmawiałam z babeczką z jednej z agencji o tym, to powiedziała, że to różnie. Zazwyczaj oni jako agencja przedstawiają koncepcję klientowi sugerując, co mogłoby być nagrodą, a on to akceptuje. Ale czasami to wychodzi już od klienta i oni się muszą dostosować. I nie wiem czy np. energylandia rozdaje te swoje bilety na lewo i prawo w ramach promocji różnym firmom, a one organizują z tym konkursy czy to jest na zasadzie, że jakaś firma robi konkurs z tymi biletami i inni to podłapują, żeby nie być gorszym? emotka

W swojej konkursowej "karierze" wygrałam 2 rowery.Jeden w konkursie muffinek Zaskocz, drugi z Nivea.Obydwa są z logo sponsora.Jako że jestem taka "asportowa" raczej, więc dałam siostrze na przechowanie. Moja druga siostra także pożycza sobie jeden z tych rowerów, gdy przyjeżdża do tamtej, czasami też ich znajomi korzystają.Na pytanie, czy im nie przeszkadza logo organizatora konkursu na tych rowerach, jedna z moich sióstr powiedziała,że może jakby tam widniało logo Durex na tych rowerach, to by się zastanowiła, czy chce na nich jeździć emotka Jeśli rower jest z logo, to chyba da się nałożyć na to jakąś opaskę albo czymś zakleić/zamalować.
0 0