Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

amif

Cytuj wiadomość#6627326 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 17:06:30
case napisał(a):

Zgłoście wszystko na infolinię mailową. Potrzebne zdjęcie paragonu i krótki opis sytuacji - dosłownie tylko taki, żeby było wiadomo, że to o to chodzi.
Oprócz naprawiania błędu samego w sobie, ustalamy z Jeronimo Martins formę rekompensaty, tylko musimy mieć wszystko na "piśmie" czyli mailu.

na jakiego @ pisać?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6627327 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 17:08:03
amif napisał(a):

case napisał(a):

Zgłoście wszystko na infolinię mailową. Potrzebne zdjęcie paragonu i krótki opis sytuacji - dosłownie tylko taki, żeby było wiadomo, że to o to chodzi.
Oprócz naprawiania błędu samego w sobie, ustalamy z Jeronimo Martins formę rekompensaty, tylko musimy mieć wszystko na "piśmie" czyli mailu.

na jakiego @ pisać?

ja wzięłam z kontaktu na stronie loterii

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6627347 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 18:01:18
Czy są na forum osoby, które nie dostały jeszcze nagrody z konkursu "Urodziny PAYBACK W KAUFLANDZIE"?
Do wygrania były iPhony, telewizory, ekspresy De Longhi i vouchery 5ooo zł.
Bardzo proszę jeśli jest ktoś, kto tak jak ja jeszcze czeka, niech się odezwie, może być na priv.
Z góry dziękuję za odzew.
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6627356 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 18:40:34
Columbit - naszyjniki HEBE - jest 7 dni kalendarzowych, sms przyszedł w ub.wtorek, więc do dziś odsyłać trzeba czy jutro ???
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6627359 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 18:42:28
nswe69 napisał(a):

Columbit - naszyjniki HEBE - jest 7 dni kalendarzowych, sms przyszedł w ub.wtorek, więc do dziś odsyłać trzeba czy jutro ???

do 6.08 emotka
nswe69 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6627362 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 18:49:40
Czy w konkursie "Ziarenko lata" najpierw wysyłają maile/wiadomości, a potem wrzucają zdjęcia do galerii? Dziś powinno być rozwiązanie IV etapu i nie wiem, czy sobie robić nadzieję emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6627363 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 18:59:41
anaesth napisał(a):

Czy w konkursie "Ziarenko lata" najpierw wysyłają maile/wiadomości, a potem wrzucają zdjęcia do galerii? Dziś powinno być rozwiązanie IV etapu i nie wiem, czy sobie robić nadzieję emotka

Ostatnio rozwiązali w środę, także ...

aster222

Cytuj wiadomość#6627369 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:14:51
Czy z ostatniego etapu nestle (walizki) dzwonili ?
0 0

kropkakreatywnie

Cytuj wiadomość#6627371 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:18:31
magie1982 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Ostatnio rozwiązali w środę, także ...

U mnie najpierw była galeria, później dostałam maila emotka .

lamodella

Cytuj wiadomość#6627372 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:31:21
Czy w konkursie nestle (25 lat razem) jeśli chodzi o nagrodę dzienną muszę zostawić paragon? Proszą aby go przesłać?  
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6627373 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:31:35
buziolek napisał(a):

reniii napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Co dziś wozi DPD? Przed chwilą SMS.

U mnie koszulka colgate, ale maz twierdzi, ze przyszlo geisem. Tez mam sms od dpd. Na razie sie kurier nie zjawil.

Zestaw Sensodyne- przed chwilą mama dała mi znać.

Moją jedną jedyną koszulkę dostarczyła dziś Poczta Polska i oczywiście koszulka z logo Colgate. I na co to komu???

Przecież wszystkie koszulki były z logo colgate, wybierałaś rozmiar i napis, od początku wiadomo było że  koszulki będą z napisem colgate, więc skąd zdziwienie ? 

Zdziwiona nie jestem ale dlaczego wszędzie to logo. I komu to potrzebne?

maryam

Cytuj wiadomość#6627377 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:46:02
Kto wysyłał dziś na Tchibo i podzieli się pytaniem? emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6627379 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:52:34
jakie czary pomagają na  LOS MEJORES  emotka ? Dobre ziółka czy jednak zaklinanie telefonu  emotka ? Coś ostatnio nie możemy się polubić  emotka

nataliarobert473

Cytuj wiadomość#6627381 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:55:07
maryam napisał(a):

Kto wysyłał dziś na Tchibo i podzieli się pytaniem? emotka

Ja się podzielę  emotka  Napisz jaki jest Twój niezawodny sposób by spędzić miło dzień  emotka
maryam 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6627383 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 19:57:56
Moje dzisiejsze dpd okazalo sie sluchawkami lech moya w worku geis emotka

A koszulki mam wrazenie dostalam o 1 za duzo, ale nie zapisalam wszystkich, musialabym po mailu szukac teraz.
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6627387 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 20:15:35
reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Czy był ktoś już w Biedronce po Danio? Bo niestety mi nie wydrukowały się kody. 

mnie też nie może to nie to danio

Też nie mam żadnego kodu i nie wiem czy się wracać i wyjaśniać dlaczego.

Ja kupiłam waliliowe w saszetkach i kod się wydrukował - ku mojemu zdziwieniu...
0 0

do.ta.3

Cytuj wiadomość#6627389 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 20:16:56
PrzemekNMR napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

kupiłam danio w saszetce kod wydrukowano

To dziękuję za informację, muszę podjechać raz jeszcze sprawdzić czy u mnie się wydrukuje. 

mi też kod wydrukowało z tego danio co powyżej na zdjęciu ale co z tego jak pudło...

W Biedronce byłam, zobaczyłam i nic nie kupiłam, bo serków niet, nawet tych co rano w kubeczku kupowałam nie było ani innych też nie, a sprzedawczynie jak zwykle nic nie wiedzą. Chyba wszystko powędrowało na zaplecze, bo jak to wytłumaczyć. Pewno wyjaśniają ten problem z agencją, bo dziwne, że serki ot tak sobie wyparowały. Nie robiłam już rundy po innych sklepach, bo mnie to wku...., tylko napisałam maila do Nav i czekam.

pisałem kazali przesłać zdjęcia paragonów, odesłane czekam na odpowiedź.

w mojej biedronce podobna sytuacja, kodów brak, ale moje biedronki są jakieś felerne jeśli chodzi o konkursy, 
napisałam maila do agencji wraz z paragonem na potwierdzenie owej sytuacji, nic czekam.....
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6627392 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 20:24:47
do.ta.3 napisał(a):

PrzemekNMR napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

kupiłam danio w saszetce kod wydrukowano

To dziękuję za informację, muszę podjechać raz jeszcze sprawdzić czy u mnie się wydrukuje. 

mi też kod wydrukowało z tego danio co powyżej na zdjęciu ale co z tego jak pudło...

W Biedronce byłam, zobaczyłam i nic nie kupiłam, bo serków niet, nawet tych co rano w kubeczku kupowałam nie było ani innych też nie, a sprzedawczynie jak zwykle nic nie wiedzą. Chyba wszystko powędrowało na zaplecze, bo jak to wytłumaczyć. Pewno wyjaśniają ten problem z agencją, bo dziwne, że serki ot tak sobie wyparowały. Nie robiłam już rundy po innych sklepach, bo mnie to wku...., tylko napisałam maila do Nav i czekam.

pisałem kazali przesłać zdjęcia paragonów, odesłane czekam na odpowiedź.

w mojej biedronce podobna sytuacja, kodów brak, ale moje biedronki są jakieś felerne jeśli chodzi o konkursy, 
napisałam maila do agencji wraz z paragonem na potwierdzenie owej sytuacji, nic czekam.....

Ja tez kupilam Danio waniliowe w kubeczkach a kodow nie wydrukowalo emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6627394 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 20:38:24
lamodella napisał(a):

Czy w konkursie nestle (25 lat razem) jeśli chodzi o nagrodę dzienną muszę zostawić paragon? Proszą aby go przesłać?  

Podczas rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 Laureaci Nagród Dziennych są informowani o konieczności przesłania do Organizatora za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres konkurs25lat@uniqueone.pl skanów:
  1. wzoru „Oświadczenia” udostępnionego przez Organizatora na stronie internetowej www.nestle-cereals.com/pl/25lat w którym Uczestnik uzupełni swoje dane osobowe i adresowe niezbędnych do wydania Nagrody: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy, miejscowość), wraz z podpisanym oświadczeniem, iż laureata spełnia warunki uczestnictwa w Konkursie,
  2. Oryginału paragonu fiskalnego, z tytułu którego laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktu/ów Promocyjnego/ych zgodny z §3. Wiadomość e-mail, o której mowa powyżej musi zostać wysłana do Organizatora w ciągu 2 dni roboczych od dnia rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 3 niniejszego paragrafu.
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6627395 poniedziałek, 5 sierpień 2019, 20:50:58
czy ktoś już dostał koszulkę z Lech?
Czy rozmiarówka jest standardowa  czy zaniżona lub zawyżona?
0 0