Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

claudia

Cytuj wiadomość#6633683 wtorek, 27 sierpień 2019, 14:28:23
delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś da wskazówki jak tchibo rozpracować ? Poważnie czy śmiesznie, rymem czy lepiej nie. Brakuje mi już pomysłów

Też bym była wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, już kawą obdzieliłam całą rodzinę hehe No próbuję już naprawdę różnie i nic a nic nie mogę ich wyczuć emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6633692 wtorek, 27 sierpień 2019, 14:44:56
ladyinred napisał(a):

U mnie truskawkowy h danio by odebrać nie ma w 2 biedrach

Czy somersby nadaja z bielska bialej?

Tak

moskala22

Cytuj wiadomość#6633693 wtorek, 27 sierpień 2019, 14:46:41
claudia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś da wskazówki jak tchibo rozpracować ? Poważnie czy śmiesznie, rymem czy lepiej nie. Brakuje mi już pomysłów

Też bym była wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, już kawą obdzieliłam całą rodzinę hehe No próbuję już naprawdę różnie i nic a nic nie mogę ich wyczuć emotka

Ja już tez straciłam nadzieje - paragony leżą a ja nie wiem co pisać 
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6633697 wtorek, 27 sierpień 2019, 14:56:01
zielonaszpilka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Konkurs Tchibo jest bardzo fajny i udany według mnie, ale bardzo męczący. I ja osobiście marzę, aby już się skończył  emotka

Ja niee... chociaż rzeczywiście trochę męczy. Miałam twarde postanowienie, że będę grać codziennie, ale wymiękam i gram co kilka dni, bo jednak jak widzę ten dormularz to mi już słabo czasami emotka Ale te ostatnie dni wykorzystam na maksa emotka

Zawsze po takich postach zastanawiam się co to znaczy rozgryźć agencję emotka mi się nigdy nie udało... zawsze wysyłam coś co mi wpadnie do glowy, cos co wedlug mnie "ma to cos"... raz uda sie wygrac a raz nie... np. w tchibo niestety ta druga sytuacja

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6633698 wtorek, 27 sierpień 2019, 15:00:20
iwona0103 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Konkurs Tchibo jest bardzo fajny i udany według mnie, ale bardzo męczący. I ja osobiście marzę, aby już się skończył  emotka

Ja niee... chociaż rzeczywiście trochę męczy. Miałam twarde postanowienie, że będę grać codziennie, ale wymiękam i gram co kilka dni, bo jednak jak widzę ten dormularz to mi już słabo czasami emotka Ale te ostatnie dni wykorzystam na maksa emotka

Zawsze po takich postach zastanawiam się co to znaczy rozgryźć agencję emotka mi się nigdy nie udało... zawsze wysyłam coś co mi wpadnie do glowy, cos co wedlug mnie "ma to cos"... raz uda sie wygrac a raz nie... np. w tchibo niestety ta druga sytuacja

No w tym przypadku rozgryźć agencję, to wygrać parę nagród podobnym stylem pisania emotka parę osób już pisało na forum w jakim klimacie piszą na Tchibo i wygrywają.
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6633699 wtorek, 27 sierpień 2019, 15:07:31

iwona0103 napisał(a):

donia7 napisał(a):

No w tym przypadku rozgryźć agencję, to wygrać parę nagród podobnym stylem pisania emotka parę osób już pisało na forum w jakim klimacie piszą na Tchibo i wygrywają.

Ja chyba nie potrafię pisać w innym stylu niż swoim  emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6633702 wtorek, 27 sierpień 2019, 15:11:48
(moje przemyślenia) wiecie co, patrząc na styl informowania tmobile, stwierdzam, że oni sobie podzielili odpowiedzi na kilka części i na każdą część przyznają proporcjonalną liczbę nagród. Nie informują, jaką nagrodę się wygrało, bo oni sami nie wiedzą- ogarna jak wybiorą wszystkich laureatów.... w zasadzie było by mi to na rękę, bo zgłoszenia wysłałam ostatniego dnia. Nadzieja wyłącza światło.
0 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6633704 wtorek, 27 sierpień 2019, 15:17:57
emotka iwona0103 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja chyba nie potrafię pisać w innym stylu niż swoim  emotka

Ja również piszę w swoim stylu i czasem coś się trafi w każdej agencji, za wyjątkiem tej od Tchibo i Columbita, to dla  mnie za wysokie progi najwidoczniej ...
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6633713 wtorek, 27 sierpień 2019, 15:42:28
dwaburekoty napisał(a):

(moje przemyślenia) wiecie co, patrząc na styl informowania tmobile, stwierdzam, że oni sobie podzielili odpowiedzi na kilka części i na każdą część przyznają proporcjonalną liczbę nagród. Nie informują, jaką nagrodę się wygrało, bo oni sami nie wiedzą- ogarna jak wybiorą wszystkich laureatów.... w zasadzie było by mi to na rękę, bo zgłoszenia wysłałam ostatniego dnia. Nadzieja wyłącza światło.

Ja to w ogóle myślałam,że z tego T mobile to już wszyscy poinformowani, a tu widzę,że jednak nie.Jest nadzieja emotka

maryam

Cytuj wiadomość#6633722 wtorek, 27 sierpień 2019, 16:00:46
Kto wie, jakiej marki plecak jest nagrodą w nutelli? emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6633743 wtorek, 27 sierpień 2019, 16:41:22
?
pkt 7 regulamin
http://konkurs.sgm.pl/wp-content/uploads/2019/07/regulamin_-konkurs_KUP-NOWO%C5%9A%C4%86-I-WYGRAJ-SKUTER-VESPA_Kamis_CARREFOUR_23.07-03.08.2019_250619.pdf

- serio oryginał zakupu KAMIS  emotka należy wysłać na HOT sosy przed chwilą poinformowane smsem??
0 0

ciotkaklotka

Cytuj wiadomość#6633751 wtorek, 27 sierpień 2019, 16:55:57
na stronie smolara pojawiala sie zakadka do wynikw sensodyne i corega, ktos potwierdzi ze wyniki wklepane
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6633757 wtorek, 27 sierpień 2019, 17:11:36
Jeszcze raz dam sobie szansę.  Zaparzę sobie kawunię ii poczekam

moskala22

Cytuj wiadomość#6633787 wtorek, 27 sierpień 2019, 20:03:05
Kropka tv - zdjęcie 

monia0303

Cytuj wiadomość#6633797 wtorek, 27 sierpień 2019, 20:48:29
Do kiedy trwa ten konkurs z kropka?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6633798 wtorek, 27 sierpień 2019, 20:51:22
monia0303 napisał(a):

Do kiedy trwa ten konkurs z kropka?

Do 30.09

luko922

Cytuj wiadomość#6633812 wtorek, 27 sierpień 2019, 22:19:05
Co taaam z konkursem Wakacje z T-mobile? Bo nie miałem czasu tu wchodzić, ale obiło mi się coś, że dalej informują? O co chodzi? emotka
0 0

mamadwojga

Cytuj wiadomość#6633817 wtorek, 27 sierpień 2019, 22:39:02
darog napisał(a):

?
pkt 7 regulamin
http://konkurs.sgm.pl/wp-content/uploads/2019/07/regulamin_-konkurs_KUP-NOWO%C5%9A%C4%86-I-WYGRAJ-SKUTER-VESPA_Kamis_CARREFOUR_23.07-03.08.2019_250619.pdf

- serio oryginał zakupu KAMIS  emotka należy wysłać na HOT sosy przed chwilą poinformowane smsem??

Ale w SMS nie ma nic o tym że coś trzeba odsyłać. Tylko dane:
"Gratulujemy wygranej w konkursie KAMIS "KUP NOWOSC I WYGRAJ SKUTER VESPA " w Carrefour. Nagrode dzienna Torbe oraz zapas sosow FRANK'S wyslemy poczta. Aby ja otrzymac, wyslij w terminie 14 dni formularz wypelniony na stronie internetowej:xxxxx lub wyslij: imie nazwisko, wiek, nr paragonu, nr telefonu, oraz adres do wysylki nagrody (na terenie Polski) na adres email: xxxxxx, lub listownie na adres korespondencyjny: xxxxxxxxxxx 
Przeslanie powyzszych danych bedzie jednoznaczne z wyrazeniem zgody na przetwarzania danych osobowych dla celow przeprowadzenia konkursu oraz wydania nagrody przez organizatora konkursu Sopocka Grupe Marketingowa
Sp. z o.o. z siedziba w Sopocie. Regulamin konkursu dostepny jest pod adresem xxxxxx "

Ja odesłałam dane pod linka i nic więcej nie wysyłam. 

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6633907 środa, 28 sierpień 2019, 11:00:35
Wiecie co? Żeby odebrać Misiaka maskotkę laureat ma podać imiona, imię ojca, matki, obywatelstwo, miejsce urodzenia, PESEL, serie i nr dowodu, nr buta, rozmiar biustonosza, grupę krwi, przedstawić kartę szczepień i 5ciu żyrantów... JA NIE ODSYŁAM. chrzanię tego ich miśka!

jokan

Cytuj wiadomość#6633913 środa, 28 sierpień 2019, 11:07:52
prosiaczek napisał(a):

Wiecie co? Żeby odebrać Misiaka maskotkę laureat ma podać imiona, imię ojca, matki, obywatelstwo, miejsce urodzenia, PESEL, serie i nr dowodu, nr buta, rozmiar biustonosza, grupę krwi, przedstawić kartę szczepień i 5ciu żyrantów... JA NIE ODSYŁAM. chrzanię tego ich miśka!

emotka do reszty powariowali, ja tez bym nie odsylala (nie gralam)