Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5787 5788 5789 5790 5791 57925793 5794 5795 5796 5797 > >> >|

bezik

Cytuj wiadomość#6627818 środa, 7 sierpień 2019, 11:18:42
Dostałam dziś puszkę od Wasa, a jestem laureatką jednej z nagród głównych (nawet przed chwilą się upewniłam, że jestem w galerii zwycięzców emotka ), która jeszcze nie dotarła. Czy Wy też tak mieliście, że oprócz nagrody głównej dostaliście puszki? Bo zaczynam się martwić, że coś im się pomyliło.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6627819 środa, 7 sierpień 2019, 11:25:12
bezik napisał(a):

Dostałam dziś puszkę od Wasa, a jestem laureatką jednej z nagród głównych (nawet przed chwilą się upewniłam, że jestem w galerii zwycięzców emotka ), która jeszcze nie dotarła. Czy Wy też tak mieliście, że oprócz nagrody głównej dostaliście puszki? Bo zaczynam się martwić, że coś im się pomyliło.

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale profilaktycznie zrób screen listy laureatów, żeby mieć dowód w razie reklamacji
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6627820 środa, 7 sierpień 2019, 11:25:41
bezik napisał(a):

Ja własnie czekam na główną nagrodę, dziś ma być kurier, mam nadzieję, że to nie będzie puszka. emotka
0 0

zmurcia

Cytuj wiadomość#6627826 środa, 7 sierpień 2019, 11:34:38
jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w KONKURSIE BLADE TOUCH AND FRESH na paragonie ROSSMANNOWYM opis GBB xxxxx wystarczy czy trzeba udać się po adnotacje na rewersie paragonu? Bez sensu to trochę! Mogę im przecież opakowanie produktu obok paragonu fote zrobić.

podobno trzeba pieczątkę, ja mam taki sam paragon ale jeszcze nie grałam, czekam na info od osob ktore wygraly, czy im ten paragon przejdzie z pieczatka

Ja właśnie w Rossmann poprosiłam o adnotację i pieczątkę. Pani dziwnie się patrzyła no ale nie robiła problemu.
Pytanie mam z innej beczki. W reg jest zapis:
"3.6. Wiadomość sms z wykonaniem zadania powinna zawierać wyłącznie dokończenie konkursowego zadania "Nowy Glade Touch & Fresh to..""
Dobrze rozumiem, że w sms sysyłam tyko moją odp bez tego Nowy Glade...
Bo już się zakręciłam :
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6627831 środa, 7 sierpień 2019, 11:49:38
maryam napisał(a):

bezik napisał(a):

Ja własnie czekam na główną nagrodę, dziś ma być kurier, mam nadzieję, że to nie będzie puszka. emotka

Puszka... emotka Nawet maila nie dostałam o niej....

kropkakreatywnie

Cytuj wiadomość#6627841 środa, 7 sierpień 2019, 12:08:24
maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

bezik napisał(a):

U mnie to samo emotka czekam na nawilżacz, a tu puszka. Mam nadzieję, że to tak dodatkowo a nie zamiast xD
maryam 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6627852 środa, 7 sierpień 2019, 12:21:18
kropkakreatywnie napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

bezik napisał(a):

U mnie to samo emotka czekam na nawilżacz, a tu puszka. Mam nadzieję, że to tak dodatkowo a nie zamiast xD

Raczej jako nagroda dodatkowa. Ja również otrzymałam puszkę, chociaż wcześniej dotarła nagroda główna emotka Po prostu tych puch chyba mają dużo i dają wszystkim emotka Główne wysyłają ze sporym opóźnieniem, więc na pewno do Was dojdą emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6627858 środa, 7 sierpień 2019, 12:35:37
zmurcia napisał(a):

jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w KONKURSIE BLADE TOUCH AND FRESH na paragonie ROSSMANNOWYM opis GBB xxxxx wystarczy czy trzeba udać się po adnotacje na rewersie paragonu? Bez sensu to trochę! Mogę im przecież opakowanie produktu obok paragonu fote zrobić.

podobno trzeba pieczątkę, ja mam taki sam paragon ale jeszcze nie grałam, czekam na info od osob ktore wygraly, czy im ten paragon przejdzie z pieczatka

Ja właśnie w Rossmann poprosiłam o adnotację i pieczątkę. Pani dziwnie się patrzyła no ale nie robiła problemu.
Pytanie mam z innej beczki. W reg jest zapis:
"3.6. Wiadomość sms z wykonaniem zadania powinna zawierać wyłącznie dokończenie konkursowego zadania "Nowy Glade Touch & Fresh to..""
Dobrze rozumiem, że w sms sysyłam tyko moją odp bez tego Nowy Glade...
Bo już się zakręciłam :

tak, dokonczenie zdania
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6627861 środa, 7 sierpień 2019, 12:43:10
czy ktoś widział gdzieś majonez Pudliszki (na zwrot)?
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6627864 środa, 7 sierpień 2019, 12:45:18
ikropka napisał(a):

Auchan

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6627879 środa, 7 sierpień 2019, 13:15:16
Czy jeśli wygrałam serek Danio truskawkowy to muszę trzymać paragon czy mogę wywalić? 
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6627883 środa, 7 sierpień 2019, 13:30:49
ikropka napisał(a):

ja kupowałam w C4 za 7,49 duży słoik  emotka

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6627886 środa, 7 sierpień 2019, 13:44:10
Hallo Hallo czy są na forum osoby które jadą na wyjazd do RPA z konkursu Upgrade my Run Adidasa?
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6627887 środa, 7 sierpień 2019, 13:46:44
jokan napisał(a):

baxter napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Niestety nie wystarczy. Musi być dokładna nazwa Glade touch and fresh, jeżeli nie ma trzeba prosić o adnotację i pieczątkę.

Ja dzis  uzyskałam pieczątkę z adnotacją, zaraz im wyślę i czekam na pozytywna weryfikację emotka

daj znac jakby co:)

Wszystko gra, dzis otrzymałam @:
"Witaj,
Dziękujemy za przesłanie skanu dowodu zakupu. Weryfikacja zwycięskiego zgłoszenia przebiegła prawidłowo.
Uprzejmie informujemy, że nagroda zostanie wysłana na wskazany przez Panią adres pocztowy w terminie zgodnym z regulaminem Loterii. 
Pozdrawiamy 
Zespół konkursu "Glade Touch & Fresh”
emotka
jokan 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6627921 środa, 7 sierpień 2019, 14:25:08
Mam pytanie odnośnie wygranych biletów do Energylandii z Uśmiechniętej loterii - czy to sa bilety normalne? Zastanawia mnie ta wartość 99 zł - na stronie normalny bilet osztuje 129 zł
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6627922 środa, 7 sierpień 2019, 14:26:21
moskala22 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie wygranych biletów do Energylandii z Uśmiechniętej loterii - czy to sa bilety normalne? Zastanawia mnie ta wartość 99 zł - na stronie normalny bilet osztuje 129 zł

jest napisane bilet normalny od 140cm

Reni

Cytuj wiadomość#6627924 środa, 7 sierpień 2019, 14:31:56
holaaolaa napisał(a):

Hallo Hallo czy są na forum osoby które jadą na wyjazd do RPA z konkursu Upgrade my Run Adidasa?

z tego co pamiętam to luko wygrał emotka  
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6627925 środa, 7 sierpień 2019, 14:32:09
Mój paragon z C4 "A_GLD T&F OCEAN ADV" też przeszedł pozytywną weryfikację. Ja pisałam w sms'ie ten początek "Nowy Glade Touch & Fresh to..", zmieściłam się w 160 znakach, a nawet mi kilka zostało, tak że myślę, że to nie ma znaczenia czy jest ten wstęp czy nie.

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6627926 środa, 7 sierpień 2019, 14:33:49
Reni napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

z tego co pamiętam to luko wygrał emotka  

To wiem, ale chodzi mi o resztę emotka
Reni 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6627932 środa, 7 sierpień 2019, 14:50:09
[quote=
gryszelm napisał(a):

Mój paragon z C4 "A_GLD T&F OCEAN ADV" też przeszedł pozytywną weryfikację. Ja pisałam w sms'ie ten początek "Nowy Glade Touch & Fresh to..", zmieściłam się w 160 znakach, a nawet mi kilka zostało, tak że myślę, że to nie ma znaczenia czy jest ten wstęp czy nie.

baxter] Mój paragon z C4 "A_GLD T&F OCEAN ADV" też przeszedł pozytywną weryfikację. Ja pisałam w sms'ie ten początek "Nowy Glade Touch & Fresh to..", zmieściłam się w 160 znakach, a nawet mi kilka zostało, tak że myślę, że to nie ma znaczenia czy jest ten wstęp czy nie. A który z tych gladów ładnie pachnie? emotka może się skuszę
0 0
|< << < 5787 5788 5789 5790 5791 57925793 5794 5795 5796 5797 > >> >|