Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6637379 sobota, 7 wrzesień 2019, 11:03:40
as32572 napisał(a):

W pudliszkach Pomidorowa wygrana,jak kupię dwa koncentraty różnej wielkości, to są dwa różne produkty,prawda?

Tak to rozumiem, że dwa różne produkty z załącznika, więc koncentraty o różnych gramaturach powinny być ok.

goldensight

Cytuj wiadomość#6637385 sobota, 7 wrzesień 2019, 11:21:57
Po wysłaniu maila z oświadczeniem na konkurs 25 lat nestle, też dostaliście dość dziwną zwrotkę informującą o przyjęciu zgłoszenia do systemu? 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6637389 sobota, 7 wrzesień 2019, 11:31:24
goldensight napisał(a):

Po wysłaniu maila z oświadczeniem na konkurs 25 lat nestle, też dostaliście dość dziwną zwrotkę informującą o przyjęciu zgłoszenia do systemu? 

tak dostaje  ale czemu dziwna??
jest podany nr - zawsze masz pewność że doszło chociaż emotka
0 0

dejzi

Cytuj wiadomość#6637401 sobota, 7 wrzesień 2019, 12:58:13
@[email protected] napisał(a):

dejzi napisał(a):

Czy Danio na loterię trzeba kupić w C4, czy można kupić w dowolnym sklepie? 

W dowolnym

Dziękuje emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6637437 sobota, 7 wrzesień 2019, 15:47:10
Wklei mi ktoś listę produktów nestle z loterii kaufland, bo wyświetla mi się lista tylko do 104 numeru i dalej nie widze nic
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6637438 sobota, 7 wrzesień 2019, 15:49:59
anialistopad napisał(a):

Wklei mi ktoś listę produktów nestle z loterii kaufland, bo wyświetla mi się lista tylko do 104 numeru i dalej nie widze nic

https://uniqueone...erz-nagrod%C4%99.pdf
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6637441 sobota, 7 wrzesień 2019, 15:50:54
karkocka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

u mnie też jest lista do 104

Trzeba pobrać w pdf, wtedy jest cała, powyżej link.

magisterek

Cytuj wiadomość#6637446 sobota, 7 wrzesień 2019, 16:12:17
Czy wszyscy dostali już e-maila z Żywca od Studia Rec z konkursu w Lewiatanie? Bo u mnie na skrzynce pusto hmmm
0 0

termitek99

Cytuj wiadomość#6637447 sobota, 7 wrzesień 2019, 16:14:30
magisterek napisał(a):

Czy wszyscy dostali już e-maila z Żywca od Studia Rec z konkursu w Lewiatanie? Bo u mnie na skrzynce pusto hmmm

Ja czekam
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637450 sobota, 7 wrzesień 2019, 16:23:22
termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

Wniosek z tego taki że wygrałam Zanzibar hahah żartuję emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6637457 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:03:08
magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

To nie napisali w e-mailu jaka nagroda? Ten Zanzibar to moze byc w takim razie o Twoj. Lazy bagi pusza hurtem w poniedzialek haha
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637458 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:11:07
magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

To nie napisali w e-mailu jaka nagroda? Ten Zanzibar to moze byc w takim razie o Twoj. Lazy bagi pusza hurtem w poniedzialek haha

Nie napisali. Ale na pocieszenie dla Was, że pewnie nie mój napiszę, że to ja pierwsza się do nich zgłosiłam w związku z informacją na stronie. emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6637459 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:14:25
magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

Nie napisali. Ale na pocieszenie dla Was, że pewnie nie mój napiszę, że to ja pierwsza się do nich zgłosiłam w związku z informacją na stronie. emotka

Zycze Ci tego Zanzibaru tak jak i sobie i innym. Mam rozumiec, ze w odpowedzi na Twojego emaila z zapytaniem poinformowali Cie o wygranej i kolejnych krokach? Szkoda, ze nie pidali info jaka nagroda. Jesli w poniedzialek napisza mi ze mam lazy baga to gratuluje Ci juz dzisiaj Zanzibaru haha emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6637460 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:17:38
magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

Zycze Ci tego Zanzibaru tak jak i sobie i innym. Mam rozumiec, ze w odpowedzi na Twojego emaila z zapytaniem poinformowali Cie o wygranej i kolejnych krokach? Szkoda, ze nie pidali info jaka nagroda. Jesli w poniedzialek napisza mi ze mam lazy baga to gratuluje Ci juz dzisiaj Zanzibaru haha emotka

Dokładnie tak jak piszesz. Może obiektywnie będzie, jeśli wypowie się ktoś, kto tez wygrał i do nich napisał, czy jemu tez odpisali. emotka
0 0

lookaso

Cytuj wiadomość#6637463 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:33:39
delvitto napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

jest tu ktoś, kto gra w loterii makro? nie macie kłopotów z aplikacją? czy macie widoczne w aplikacji swoje uzbierane punkty? ja, pomimo logowania nie widzę przyznanych 50 pkt na start, ani żadnych ze zrobionych zakupów emotka  

Ja zobaczyłam swoje dopiero następnego dnia. Może u Ciebie będzie tak samo.

nie ma już 3 dni, w ogóle nie mam dojścia do swego konta, nie wiem nawet czy jest coś takiego jak dostęp do swego profilu by sprawdzić ile punktów naliczyli, moje dane są po zalogowaniu poprawne, ale nie umiem się po tej aplikacji chyba poruszać, chociaż już na wskroś od kilku dni tę aplikację przebiegłam;(

Coś z tą aplikacja i systemem naliczania punktów musi być nie tak. U mnie punkty wprawdzie pojawily drugiego dnia ok. 10, tyle, ze tylko część, bo zdecydowana większość punktów za produkty promocyjne nie została naliczona.
mia 0

ashanti

Cytuj wiadomość#6637465 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:47:38
magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magie1982 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja czekam

Dokładnie tak jak piszesz. Może obiektywnie będzie, jeśli wypowie się ktoś, kto tez wygrał i do nich napisał, czy jemu tez odpisali. emotka

To może ja się wypowiem emotka mam dwa wygrane paragony - napisałam wczoraj do Rec ws. jednego z nich, podając w treści maila jego nr - odesłali mi dziś wiadomość z gratulacjami i prośbą o dosłanie dokumentów (nie podali, jakaż to nagroda na mnie czeka, aczkolwiek coś mi podpowiada, że szanse są większe na lazybaga  emotka ), drugi wygrany paragon na razie leży sobie bezczynnie i czeka na maila od nich, gdy już będą hurtowo informować wszystkich emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637466 sobota, 7 wrzesień 2019, 17:52:23
No czyli wszystko jasne, też mam lazy haha emotka  dzięki za rozwianie wątpliwości. emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6637478 sobota, 7 wrzesień 2019, 19:18:15
nie mam dostępu do zapowiedzi, więc tu się wpiszę z info o nowej akcji lewiatana. znalazłam w nowej gazetce. Jeśli było w zapowiedziach, to sorki bardzo emotka  autka fajne, ale grzech będzie takiej torby nie mieć  emotka

mia

Cytuj wiadomość#6637482 sobota, 7 wrzesień 2019, 19:29:17
lookaso napisał(a):

delvitto napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

jest tu ktoś, kto gra w loterii makro? nie macie kłopotów z aplikacją? czy macie widoczne w aplikacji swoje uzbierane punkty? ja, pomimo logowania nie widzę przyznanych 50 pkt na start, ani żadnych ze zrobionych zakupów emotka  

Ja zobaczyłam swoje dopiero następnego dnia. Może u Ciebie będzie tak samo.

nie ma już 3 dni, w ogóle nie mam dojścia do swego konta, nie wiem nawet czy jest coś takiego jak dostęp do swego profilu by sprawdzić ile punktów naliczyli, moje dane są po zalogowaniu poprawne, ale nie umiem się po tej aplikacji chyba poruszać, chociaż już na wskroś od kilku dni tę aplikację przebiegłam;(

Coś z tą aplikacja i systemem naliczania punktów musi być nie tak. U mnie punkty wprawdzie pojawily drugiego dnia ok. 10, tyle, ze tylko część, bo zdecydowana większość punktów za produkty promocyjne nie została naliczona.

Dokładnie. U mnie to wyglądało tak, jakby tylko jeden produkt promocyjny był brany pod uwagę przy zakupie. Może dlatego, że łaskawie dorzucili te na start?
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6637483 sobota, 7 wrzesień 2019, 19:42:22
cala-w-trawie napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

U Smolara ktoś chyba TANKUJE Seth&Riley's Garage 

https://konkurswy...loads/1567682632.jpg

https://konkurswy...loads/1567636361.jpg

Dzieci w galerii alkoholowej emotka  ze rodzice pija i wysyłają wizerunki niepełnoletnich to jedno ale by to Carlsberg Polska S.A. to rozpowszechniał  emotka  w celach reklamowych  emotka  

masz racje, z tym, ze pierwsze zdjecie zostalo zrobione z premedytacja - specjalnie na konkurs (co tez nic nie znaczy, ale w tym przypadku gorzej, ze sie wysluguja dzieciakiem), a drugie to zupelnie przypadkowe zdjecie z wakacji....

No niby macie rację w tym, co mówicie, dzieci nie powinny promować produktów alkoholowych.

Ale.. emotka  ten konkurs to miało być zdjęcie na temat "pokaz jak wyciskasz więcej z lata", a nie "pokaż jak wyciskasz więcej z lata z naszym piwem". Teoretycznie zadanie konkursowe nie ma nic wspólnego z alkoholem emotka  

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.
Nawet gdyby nie było dopisku, że temat tyczy się piwa to i tak chyba jest to jasne...
Nie ogarniam jak oni takie zdjęcia zatwierdzają  emotka tu logo innej firmy, tam dzieci, więcej niż jedna osoba na zdjęciu...