Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

wea86

Cytuj wiadomość#6637492 sobota, 7 wrzesień 2019, 21:09:25
Mysia napisał(a):

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.
Nawet gdyby nie było dopisku, że temat tyczy się piwa to i tak chyba jest to jasne...
Nie ogarniam jak oni takie zdjęcia zatwierdzają  emotka tu logo innej firmy, tam dzieci, więcej niż jedna osoba na zdjęciu...  

A u mnie było zgodne z regulaminem i nie zatwierdzili:(
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6637494 sobota, 7 wrzesień 2019, 21:22:42
wea86 napisał(a):

Mysia napisał(a):

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.
Nawet gdyby nie było dopisku, że temat tyczy się piwa to i tak chyba jest to jasne...
Nie ogarniam jak oni takie zdjęcia zatwierdzają  emotka tu logo innej firmy, tam dzieci, więcej niż jedna osoba na zdjęciu...  

Spróbuj jeszcze raz, tam można wrzucać ile się chce emotka
wea86 0

jokan

Cytuj wiadomość#6637500 sobota, 7 wrzesień 2019, 21:57:44
Mysia napisał(a):

wea86 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Spróbuj jeszcze raz, tam można wrzucać ile się chce emotka

albo daj na insta, tam mozna wszystko wrzucac...kwestia czy oni to wezma pod uwage....
wea86 0

mia

Cytuj wiadomość#6637504 sobota, 7 wrzesień 2019, 22:07:20
superloser napisał(a):

Jak sie sprawdza produkt konkursowy na wlasnej wątrobie to inne myslenie sie ujawnia ...

Najlepsze , nieregulaminowe 4 twarze ale pokazuje przyszłość 

https://konkurswy...loads/1567450462.jpg

No faktycznie, wycisnęli więcej z lata... emotka

psotka

Cytuj wiadomość#6637509 sobota, 7 wrzesień 2019, 23:00:50
Czy komus udalo sie cos wygrac w konkursie opinii np. opinie po zakupach w Lidlu albo sklepach z elektronika - Media  Markt, Euro Agd itp? Jakie macie zdanie?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6637515 sobota, 7 wrzesień 2019, 23:27:58
psotka napisał(a):

Czy komus udalo sie cos wygrac w konkursie opinii np. opinie po zakupach w Lidlu albo sklepach z elektronika - Media  Markt, Euro Agd itp? Jakie macie zdanie?

za Lidl padły tu wygrane i chyba Netto raz; w tym roku zmniejszyli ilosc bonow w lidlu z 50 na 20 tygodniowo, wiec trudniej cos utrzelic....
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6637518 niedziela, 8 wrzesień 2019, 00:20:35
W Lidlu wygrałam w sierpniu bon za opinię. Też byłam zdziwiona emotka
0 0

ola120

Cytuj wiadomość#6637521 niedziela, 8 wrzesień 2019, 00:24:51
jokan napisał(a):

psotka napisał(a):

za Lidl padły tu wygrane i chyba Netto raz; w tym roku zmniejszyli ilosc bonow w lidlu z 50 na 20 tygodniowo, wiec trudniej cos utrzelic....

Ja wygrałam bon za opinię w Lidlu, we wcześniejszej edycji, gdy było ich 50 w tygodniu. Ale wysłałam ponad 50 opinii.
0 0

aempe

Cytuj wiadomość#6637527 niedziela, 8 wrzesień 2019, 01:51:31
psotka napisał(a):

W zeszłym roku zarówna ja, jak i dziewczyna po stówce z Lidla.

PS: z konkursu Lecha C4 Polonez ktoś miał info dotyczące któregokolwiek etapu, bo niby miało być systematycznie co tydzień nagrody, a w żadnym wątku komentarzy nie widziałem.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6637530 niedziela, 8 wrzesień 2019, 04:43:46
Twoja nagroda: specjalny zestaw Zebry (maskotka, worek gimnastyczny, długopis, bidon)  Prosimy o przesłanie oryginalnego paragonu potwierdzającego zakup w celu uwierzytelnienia i swojego numeru telefonu w ciągu 10 dni kalendarzowych na następujący adres:   Maxxon Reklám Kft. 2120 Dunakeszi, PF 125.  (Aby zapewnić identyfikację polecamy przesłać wszystko listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.)
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6637533 niedziela, 8 wrzesień 2019, 07:51:40
agakaz2 napisał(a):

Twoja nagroda: specjalny zestaw Zebry (maskotka, worek gimnastyczny, długopis, bidon)  Prosimy o przesłanie oryginalnego paragonu potwierdzającego zakup w celu uwierzytelnienia i swojego numeru telefonu w ciągu 10 dni kalendarzowych na następujący adres:   Maxxon Reklám Kft. 2120 Dunakeszi, PF 125.  (Aby zapewnić identyfikację polecamy przesłać wszystko listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.)

Punkt 1.1 i 2 regulaminu mówi, ze agencja jest za granicą, więc bylo to logiczne, ze tam trzeba wysłać paragony. Aczkolwiek musze powiedzieć, ze pierwszy raz się z takim czyms spotkałam.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6637534 niedziela, 8 wrzesień 2019, 08:06:40
kukuleczka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Punkt 1.1 i 2 regulaminu mówi, ze agencja jest za granicą, więc bylo to logiczne, ze tam trzeba wysłać paragony. Aczkolwiek musze powiedzieć, ze pierwszy raz się z takim czyms spotkałam.

tak wiem. w dzisiejszych czasach szybciej byłoby mailem.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6637538 niedziela, 8 wrzesień 2019, 09:16:52
agakaz2 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tak wiem. w dzisiejszych czasach szybciej byłoby mailem.

na moje oko wartość nagrody to jakieś max 20 zł... To opłaca się za granicę paragon wysyłać??
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6637541 niedziela, 8 wrzesień 2019, 09:22:44
sprawdzałam na stronie poczty wysyłka takiego listu 19 zł Wow. nie wiem zobaczę
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637542 niedziela, 8 wrzesień 2019, 09:23:26
Może ktoś z Was wie, czy w planach jest nowy budżet?
Czy jest jakiś konkurs/loteria, na potrzeby której trzeba kupić oliwę spożywczą?
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6637547 niedziela, 8 wrzesień 2019, 09:54:29
agakaz2 napisał(a):

sprawdzałam na stronie poczty wysyłka takiego listu 19 zł Wow. nie wiem zobaczę

Szału nie ma z tą nagrodą, takie gadżety, które można zdobyć w "polskim" konkursie. Ja bym nie wysyłała.

violka88

Cytuj wiadomość#6637552 niedziela, 8 wrzesień 2019, 10:29:39
Czy w konkursie Wakacje pełne Ż w lewiatanie można wygrać dwie nagrody na jedną osobę na dwa różne konta mailowe? Bo w regulaminie nie widzę takiej wzmianki...
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6637570 niedziela, 8 wrzesień 2019, 11:43:35
gdzie znajdę wyniki konkursu Wólczanka w podróży? Orientuje się ktoś? emotka
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6637585 niedziela, 8 wrzesień 2019, 13:00:11
Zdradzcie mi, jak to jest z nagrodami w konkursie Gillette. W regulaminie jest zapis, że 20 zestawów Gillette wg wyboru laureata, czy damskie, czy męskie. Na plakacie jest po 10 zestawów dla każdej płci. Moje pytanie : w jaki sposób można dokonać wyboru? W formularzu nie widzę opcji wyboru.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6637600 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:31:17
holaaolaa napisał(a):

gdzie znajdę wyniki konkursu Wólczanka w podróży? Orientuje się ktoś? emotka

Chyba tylko w komentarzach pod wygranym zdjeciem. Wygrane fotki to ta z 4 sierpnia para stojaca tylem, z 16 sierpnia z dziewczyna na trawie przy rowerze i z 24 sierpnia z dziewczyna w kapeluszu z nogami w gorze ba rajskiej plaży;) noe wiem czy konkurs jeszcze dalej trwal nie chcialo mi sie salej szukac;)