Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

encepence

Cytuj wiadomość#6655844 niedziela, 10 listopad 2019, 14:09:38
asantesana napisał(a):

Dla tych gdybających i tym, którym "się wydaje" - zadzwoniłam na infolinię Biedronki i te przydworcowe, które są czynne w niedzielę niehandlową są zamknięte 11.11, zatem nikt nie wygra. I dobrze.

Ciekawe kogo będą wybierać 12.11 i czy wyniki gdzieś oglosza
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6655853 niedziela, 10 listopad 2019, 15:22:07
encepence napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dla tych gdybających i tym, którym "się wydaje" - zadzwoniłam na infolinię Biedronki i te przydworcowe, które są czynne w niedzielę niehandlową są zamknięte 11.11, zatem nikt nie wygra. I dobrze.

10 nagród x 2000 średnio + bilety to zawsze ponad 20 000 w kieszeni Agencji emotka
Niewydane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora.

Niebawem konkursy będą tylko w konkretnych dniach: 11.11, 1.01, 25 i 26.12 emotka kto zabroni emotka

Nie będzie zgłoszeń, nie będzie laureatów emotka i hajs się będzie zgadzał emotka

luki28

Cytuj wiadomość#6655855 niedziela, 10 listopad 2019, 15:31:40
magisterek napisał(a):

encepence napisał(a):

asantesana napisał(a):

10 nagród x 2000 średnio + bilety to zawsze ponad 20 000 w kieszeni Agencji emotka
Niewydane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora.

Niebawem konkursy będą tylko w konkretnych dniach: 11.11, 1.01, 25 i 26.12 emotka kto zabroni emotka

Nie będzie zgłoszeń, nie będzie laureatów emotka i hajs się będzie zgadzał emotka

Już dajcie sobie siana... pomylili się, bywa. Nawet najlepszym się zdarza, a Karlsbad nie jest agencją którą bym podejrzewał o jakieś niecne praktyki. We wtorek zapewne zaleje ich fala maili i telefonów od konkursowiczów, a nagrody zostaną wydane wszystkie (np. przedłużą konkurs, albo zwiększą dzienną pulę). Innej opcji sobie nie wyobrażam. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6655861 niedziela, 10 listopad 2019, 15:53:57
Leclerc Moje Święta z Disneyem. Dowolny produkt z bohaterami Disney, Marvel lub Star Wars. Kojarzycie o jakie produkty chodzi ?
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6655864 niedziela, 10 listopad 2019, 16:00:27
pikawka napisał(a):

Leclerc Moje Święta z Disneyem. Dowolny produkt z bohaterami Disney, Marvel lub Star Wars. Kojarzycie o jakie produkty chodzi ?

Zeszyty, bloki, puzzle, karty do gry, kolorowanki, książki... Czort wie, co będzie w danym sklepie z Disney'a i czy w ogóle będzie.  emotka
Wymieniam od tych najtańszych (za złotówkę i kilkadziesiąt groszy).
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6655865 niedziela, 10 listopad 2019, 16:06:44
mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zeszyty, bloki, puzzle, karty do gry, kolorowanki, książki... Czort wie, co będzie w danym sklepie z Disney'a i czy w ogóle będzie.  emotka
Wymieniam od tych najtańszych (za złotówkę i kilkadziesiąt groszy).

Kurczę i taki zeszycik by starczył  emotka  
mia 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6655881 niedziela, 10 listopad 2019, 17:46:45
W zapowiedziach Info o Heinekenie A nie mam dostępu A wg mnie to jak co rok akcja że życzenia mogą dać karton piwa

freyja88

Cytuj wiadomość#6655890 niedziela, 10 listopad 2019, 18:35:50
Czy w loterii Nestle2 szansę na nagrodę główną mają wszystkie zgłoszenia czy tylko te, które nie ustrzeliły stówki?
Wybaczcie, ale dzisiaj nie potrafię czytać ze zrozumieniem emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6655924 niedziela, 10 listopad 2019, 21:34:45
A u Was jak z tymi loteriami i bramkami! Mnie nasuwa się tylko to!

mia 0

androm

Cytuj wiadomość#6655935 niedziela, 10 listopad 2019, 23:06:49
magisterek napisał(a):

może Nobla idzie dostać:)
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6655936 niedziela, 10 listopad 2019, 23:09:41
luki28 napisał(a):

magisterek napisał(a):

encepence napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ciekawe czy jakby się włamać 11-go do Biedronki i wydrukować paragon sobie to by się wygrało?:)

bruce 0

kermit

Cytuj wiadomość#6655937 niedziela, 10 listopad 2019, 23:16:11
androm napisał(a):

magisterek napisał(a):

może Nobla idzie dostać:)

Niestety w moim przypadku faktycznie jedynie zwykłego jobla...
androm, mia 0

joan

Cytuj wiadomość#6655939 niedziela, 10 listopad 2019, 23:19:47
luki28 napisał(a):

Już dajcie sobie siana... pomylili się, bywa. Nawet najlepszym się zdarza, a Karlsbad nie jest agencją którą bym podejrzewał o jakieś niecne praktyki. We wtorek zapewne zaleje ich fala maili i telefonów od konkursowiczów, a nagrody zostaną wydane wszystkie (np. przedłużą konkurs, albo zwiększą dzienną pulę). Innej opcji sobie nie wyobrażam. 

Jak można się pomylić w przypadku daty 11.11.? To pewnie ten planował, co prace "czyta". I tyle w temacie najlepszości emotka

luki28

Cytuj wiadomość#6655940 niedziela, 10 listopad 2019, 23:30:48
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Jak można się pomylić w przypadku daty 11.11.? To pewnie ten planował, co prace "czyta". I tyle w temacie najlepszości emotka

Czyli sugerujesz, że było to zrobione z premedytacją? Tak samo u Smolara (jak dla mnie najlepiej ogarnięta agencja) z loterią Surf, gdzie też ustawili datę rozpoczęcia na 11.11? W każdej agencji pracują ludzie i nikt nie jest nieomylny. Śmieszą mnie te "teorie spiskowe", gdzie ludzie uważają, że organizator specjalnie ustawił datę konkursu na 11.11, żeby nagrody automatycznie przeszły na konto agencji...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6655941 niedziela, 10 listopad 2019, 23:40:44
luki28 napisał(a):

Czyli sugerujesz, że było to zrobione z premedytacją? Tak samo u Smolara (jak dla mnie najlepiej ogarnięta agencja) z loterią Surf, gdzie też ustawili datę rozpoczęcia na 11.11? W każdej agencji pracują ludzie i nikt nie jest nieomylny. Śmieszą mnie te "teorie spiskowe", gdzie ludzie uważają, że organizator specjalnie ustawił datę konkursu na 11.11, żeby nagrody automatycznie przeszły na konto agencji...

Nie sugeruję, że to oznaka premedytacji, natomiast dla mnie jest to nieprofesjonalne, gdy się wymyśla od zera regulamin z nagrodami dziennymi, a pierwszy dzień zgłoszeń = dzień zamkniętych sklepów. Chyba to nie jest jakaś niespodzianka, że 11.11. przypada w Polsce święto narodowe? emotka
bruce, mia 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6655942 niedziela, 10 listopad 2019, 23:42:50
luki28 napisał(a):

joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Tylko, że  Surf można jutro kupić. U mnie osiedlowy sklep jest otwarty.
joan 0

luki28

Cytuj wiadomość#6655944 niedziela, 10 listopad 2019, 23:59:15
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Nie sugeruję, że to oznaka premedytacji, natomiast dla mnie jest to nieprofesjonalne, gdy się wymyśla od zera regulamin z nagrodami dziennymi, a pierwszy dzień zgłoszeń = dzień zamkniętych sklepów. Chyba to nie jest jakaś niespodzianka, że 11.11. przypada w Polsce święto narodowe? emotka

Nie w tym rzecz. Nikt nie uważa, że jest to profesjonalne. Bo nie jest. Osobiście mnie to specjalnie nie dziwi, wszak głupota ludzka nie zna granic, a w agencjach nie pracują wyłącznie alfy i omegi. Po prostu nudzą mnie już kolejne teksty typu: "cwaniaki nieźle to sobie to wymyślili, nagrody pewnie przepadną na rzecz organizatora za ten 11.11". Przecież ewidentnie widać że się j..bli w datach i będą musieli to odkręcić. Trzeba po prostu zaczekać, zamiast siać zamieszanie i szerzyć teorie spiskowe

jokan

Cytuj wiadomość#6655951 poniedziałek, 11 listopad 2019, 00:04:11
MOLA się rozeszła w 3 minuty...normalnie rekord świata emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6655953 poniedziałek, 11 listopad 2019, 00:08:36
superloser napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

luki28 napisał(a):

joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Jak można się pomylić w przypadku daty 11.11.? 

Tylko, że  Surf można jutro kupić. U mnie osiedlowy sklep jest otwarty.

Ale czy to uczciwe w stosunku do tych, co NIE mają osiedlowego sklepiku prowadzonego przez właściciela?
Wszyscy potencjalni uczestnicy powinni mieć takie same szanse. Zwłaszcza, ze masz dzienne/godzinne nagrody.

I chyba nie jest to etyczne, zeby promocje zaczynac w dniu Święta Narodowego, wysyłając ludzi na poszukiwanie otwartego sklepu z proszkiem Surf  emotka

ja bym powiedziała, że to raczej ich pech. Tak samo powiesz...a czy to uczciwe, że ten konkurs jest w Polo, a ja nie mam Polo koło siebie? No, niesprawiedliwość emotka . Kto ma, ten ma, niech zagra - nie jest powiedziane, że coś wygra. U mnie jutro sklep otwarty od 9 do 17, czy mam się czuć poszkodowana z faktu, że nie ma tam Surfa?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6655954 poniedziałek, 11 listopad 2019, 00:23:06
Ludzie... Nie przeżywajcie tak tej nieszczęsnej milki, surfa czy coś tam jeszcze innego... Świat się nie zawali, jeśli zagracie w inny dzień kiedy sklepy będą otwarte... Jeśli jest Wam pisane to wygracie jednym zgłoszeniem/niekoniecznie w pierwszym dniu/...
To mówiłe/am ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy...  emotka