Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6659969 sobota, 23 listopad 2019, 09:46:15
agakaz2 napisał(a):

ostatnio zauważyłam dużo łapek w dół się pojawiło to przez przypadek czy ktoś tak celowo daje przy zwykłych postach?

Przewijam stronę prawym kciukiem i kilka razy niechcący trafiłam akurat na łapkę w dół. Ale raczej w porę się orientiwałam i odklikałam  emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6659972 sobota, 23 listopad 2019, 09:55:53
Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ostatnio zauważyłam dużo łapek w dół się pojawiło to przez przypadek czy ktoś tak celowo daje przy zwykłych postach?

Przewijam stronę prawym kciukiem i kilka razy niechcący trafiłam akurat na łapkę w dół. Ale raczej w porę się orientiwałam i odklikałam  emotka

A jakie znaczenie mają te łapki? Ja nie zwracam na nie uwagi.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6659973 sobota, 23 listopad 2019, 09:58:45
gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

łapka w górę że coś Ci się podoba
nie mów że jak ktoś napisze że wygrał fajna nagrodę to nie widzisz ile jest łapek w górę?
łapka w dół to że coś Ci się nie podoba
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6659974 sobota, 23 listopad 2019, 10:03:32
agakaz2 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nie mów że jak ktoś napisze że wygrał fajna nagrodę to nie widzisz ile jest łapek w górę?

Myślę, że Gizoon doskonale wie jakie jest zastosowanie łapek. Pytanie było Jakie mają znaczenie? Oprócz sprawienia komuś przyjemności lub leciutkiej przykrości w sumie żadne. Ja korzystam z aplikacji więc nawet nie widzę reakcji przy postach. Z ciekawości weszłam przez stronę i faktycznie (choćby w tym wątku) jakoś dużo tych łapek w dół i też w sumie nie rozumiem dlaczego.
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6659979 sobota, 23 listopad 2019, 10:20:01
martucha-jk napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z WAWEL DINO dostawaliście w tamtym tygodniu potwierdzenie na maila? Ja nie dostałam, a dzisiaj wysyłałam inne zgłoszenie (nowy numer i inna domena maila) i dostałam to potwierdzenie i sie zastanawiam, czy tamto nie poszlo, czy może zmienili coś w ustawieniach konkursu i teraz wysyłają?

Siostra wysyłała I tydzień nie ma e-maila potwierdzającego ,ja wysyłałam dzisiaj II tydzień i też nie mam???  U nas poczta wp.pl

Wysłałam zapytanie do organizatora,jak wygląda potwierdzenie o wzięcie udziału w konkursie i czy moje zgłoszenie jest w bazie.

Hej, Dowiedziałaś się może czegoś?

Nie mam do tej pory odpowiedzi. emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6659981 sobota, 23 listopad 2019, 10:23:47
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Myślę, że Gizoon doskonale wie jakie jest zastosowanie łapek. Pytanie było Jakie mają znaczenie? Oprócz sprawienia komuś przyjemności lub leciutkiej przykrości w sumie żadne. Ja korzystam z aplikacji więc nawet nie widzę reakcji przy postach. Z ciekawości weszłam przez stronę i faktycznie (choćby w tym wątku) jakoś dużo tych łapek w dół i też w sumie nie rozumiem dlaczego. 

Patrzę i patrzę i widzę moje dwie..  emotka   zupełny przypadek przy przemijaniu strony  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6659982 sobota, 23 listopad 2019, 10:30:45
Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6659989 sobota, 23 listopad 2019, 11:00:27
anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6659994 sobota, 23 listopad 2019, 11:22:45
koniczynka123 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ja mam to samo. Przy przewijaniu niechcący nacisne prawym kciukiem a potem mam info na pw z żalami emotka  ale to naprawdę niechcący. Jak sie nacisnie w gore lapke to nikt nie zwroci uwagi emotka   moze lepiej  zeby lapki byly po lewej stronie?!

Lepiej nie, bo wtedy ja będę wciskać emotka jestem leworęczna. A tak w temacie też dostałam ostatnio dwie łapki w dół.  Nie wiem co się nie podobało, ale trudno. Może też przypadkiem emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6660007 sobota, 23 listopad 2019, 12:59:12
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6660009 sobota, 23 listopad 2019, 13:06:07
Cytrusek77 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ja mam to samo. Przy przewijaniu niechcący nacisne prawym kciukiem a potem mam info na pw z żalami emotka  ale to naprawdę niechcący. Jak sie nacisnie w gore lapke to nikt nie zwroci uwagi emotka   moze lepiej  zeby lapki byly po lewej stronie?!

Lepiej nie, bo wtedy ja będę wciskać emotka jestem leworęczna. A tak w temacie też dostałam ostatnio dwie łapki w dół.  Nie wiem co się nie podobało, ale trudno. Może też przypadkiem emotka

Też jestem leworęczna emotka  Tylko telefon i myszkę od komputera obsługuję prawą ręką.
A nie da suę tych łapek jakoś na środku umieścić?  emotka
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6660010 sobota, 23 listopad 2019, 13:08:05
Czy ktoś wie czy wysyłali już z Heinekana z dnia 21.11?
Ktoś dostał emaila???
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6660012 sobota, 23 listopad 2019, 13:20:18
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Nie mam fizycznej gazetki online tylko....
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6660016 sobota, 23 listopad 2019, 13:37:30
A Heineken za 20go już wysłał maile? 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6660017 sobota, 23 listopad 2019, 13:37:45
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Można by się z resztą podzielić  info.... emotka

picola

Cytuj wiadomość#6660020 sobota, 23 listopad 2019, 13:48:20
pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mam gazetkę papierową i nie ma nic więcej niż to co jest w gazetce on-line. Żadnych szczegółów dot. agencji, wysłania smsa, czy treści pytania konkursowego

yonex

Cytuj wiadomość#6660021 sobota, 23 listopad 2019, 14:02:52
picola napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mam gazetkę papierową i nie ma nic więcej niż to co jest w gazetce on-line. Żadnych szczegółów dot. agencji, wysłania smsa, czy treści pytania konkursowego

0 0

picola

Cytuj wiadomość#6660024 sobota, 23 listopad 2019, 14:07:24
Zwracam honor, chyba pora iść do okulisty emotka , ale czy nie można było tak od razu?
rare85 0

annnoniii

Cytuj wiadomość#6660033 sobota, 23 listopad 2019, 15:31:54
Czy wiadomo jak nagrody będą dzielone w konkursie Actimel Star Wars!? Czy po 5 czy która moc ma najwięcej pkt. Może ktoś wie!? 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6660059 sobota, 23 listopad 2019, 17:56:11
czy w loterii coca coli w c4 biorą udział wielopaki? mam na paragonie 1x cola za 8,65
0 0