Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

konwaliowa

Cytuj wiadomość#5402267 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:19:48
assal napisał(a):

leona: grać warto, jak się czekolady je emotka
To losowanie.
W poprzedniej edycji wygrało wiele osób, które znam. Wysyłając po kodziku, dwóch emotka
Liczę, że codziennie będzie 2000-10000 zgłoszeń.
Z tego losują 50 osób.
Szanse są emotka Ale mi tam na tych stówkach teraz tak nie zależy, bo mnie biedronka nakarmiła ładnie emotka

Jeśli faktycznie 2000-10000
to szanse są jak 1:40 - 1:200
trafienie 3 w totka to 1:57

Zamiast kupować lotto za 3 zł, wolę kupić czekoladę przynajmniej coś z tego będę mieć jeśli nie wygram. emotka
I na tym polega mądrość konkursowiczów, a głupota milionów Polaków, którzy jęczą że nigdy nic nie wygrali i wydają kupa kasy w kolekturze.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5402273 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:23:46
joan napisał(a):

assal napisał(a):

joan: nigdy nie dałabym nikomu otwartej czekolady
emotka
Gdy ludzie pakują paczki dla ubogich, takie czekolady ktoś przyniesie, one trafiają w kosz emotka

Są dzieciaki tak biedne, że im wisi, czy czekolada jest opakowana w papier ozdobny czy toaletowy. Na pewno omijałabym oficjalne instytucje - moja babcia mieszka obok jednej takiej. Ludzie wychodzą z reklamówkami pełnymi jedzenia, a potem makarony, kasze, mleko itp. lądują w śmietniku, bo się tym pseudobiedakom nie chce produktów do domu nosić. Takim to kopa w d* i nic więcej!

to może tym pseudobiedakom jeszcze taksówką zawieźć trzeba te produkty i wnieść po schodach do domu emotka Prawda jest taka,że ludzie faktycznie biedni nie proszą o pomoc, o się zwyczajnie wstydzą.
0 0

marionzzz

Cytuj wiadomość#5402277 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:27:43
assal napisał(a):

Są instytucje, co rozdają przeterminowane produkty emotka Bywa więc różnie.
Każdego należy szanować. Ja nie pójdę z otwartą czekoladą do koleżanki - otwartej czekolady nie dam też osobie biednej.
Na szczęście granie w konkursach mnie aż tak nie zepsuło, bym zmieniła zdanie co do pomagania innym emotka

ja takie czekolady łamię, wkładam w ładne pudełeczko i zanoszę do porzedszkola-dzieciaki są przeszczęśliwe,nikt nie zwraca uwagi,że opakowania nie ma bo i tak jest im niepotrzebne emotka a mnie tyłek nie rośnie-i wszyscy są szczęśliwi emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5402279 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:28:19
cudaczek121 napisał(a):

to może tym pseudobiedakom jeszcze taksówką zawieźć trzeba te produkty i wnieść po schodach do domu emotka Prawda jest taka,że ludzie faktycznie biedni nie proszą o pomoc, o się zwyczajnie wstydzą.

Żebyś wiedziała emotka Oczywiście, oni tego nie wyrzucają obok owej jednostki, co wydaje paczki, tylko za rogiem, do dużych śmietników przy domu mojej babci. Gdyby ci ludzie mieli choć ułamek rozumu, to by obok śmietnika postawili te produkty, może ktoś by skorzystał. A tak syf/kiła/mogiła.

W temacie Alpen Gold: może i ludzie opylają rozpakowane słodkości na Allegro, ale - o ile dobrze kojarzę - na sprzedaż artykułów spożywczych trzeba mieć pozwolenie, więc odradzam wystawianie czekoaukcji...
0 0

leona

Cytuj wiadomość#5402284 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:31:37
Mnie mdli już po Prince Polo i Delicjach za dużo cukru w cukrze a cukier w nadmiarze szkodzi. Czkoladę normalnie kupuję raz w tygodniu. I nie wspomniałam jeszcze o kluczowym fakcie, że w poprzedniej analogicznej promocji Alpen Gold miałam zero wygranych, więc tym razem mój zapał do tej promocji jest zupełnie ostudzony.U mnie w domu tylko ja jestem w stanie przełknąć AG dla reszty jest zbyt mleczna i to we wszystkich wariantach. TRzymam kciuki za innych forumowiczów emotka
0 0

sambolera

Cytuj wiadomość#5402296 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:37:22
assal napisał(a):

Są instytucje, co rozdają przeterminowane produkty emotka Bywa więc różnie.
Każdego należy szanować. Ja nie pójdę z otwartą czekoladą do koleżanki - otwartej czekolady nie dam też osobie biednej.
Na szczęście granie w konkursach mnie aż tak nie zepsuło, bym zmieniła zdanie co do pomagania innym emotka

jestes tak na NIE do otwartej czekolady bo bedzie wiadomo ze to AG?i ze byla rozpakowana? czy z innego powodu?

sa sklepy czekoladowe, z bardziej wyrafinowanymi czekoladami i tam sa przerozne sposoby pakowania na miejscu...niczym w kwiaciarni...tu zlotko tam kokardka i ludzie kupuja
0 0

assal

Cytuj wiadomość#5402307 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:43:04
Jak raz się przygotowuje paczki na święta z mądrą organizacją, to potem pewne rzeczy stają się oczywiste.
Ludzie znoszą śmieci. Przeterminowane produkty. Kosmetyki już otwarte.
Tego się ludziom nie daje. Co z tego, że bombonierka Lindt straciła datę ważności tydzień wcześniej?
Jak pomagać, to mądrze
emotka
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#5402809 poniedziałek, 15 październik 2012, 12:31:52
Czy były już wyniki tego konkursu:

https://www.e-kon...ticles-2-102357.html
0 0

kaczord

Cytuj wiadomość#5402843 poniedziałek, 15 październik 2012, 12:44:41
Czy ktoś dostał powiadomienie o wygranej z:

http://czekoladow...l/?czekolada=mleczna

emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5402846 poniedziałek, 15 październik 2012, 12:45:42
kaczord napisał(a):

Czy ktoś dostał powiadomienie o wygranej z:

http://czekoladow...l/?czekolada=mleczna

emotka emotka emotka

chwalili sie w mdw
0 0

marzanna

Cytuj wiadomość#5402859 poniedziałek, 15 październik 2012, 12:48:21
leona napisał(a):

Mnie mdli już po Prince Polo i Delicjach za dużo cukru w cukrze a cukier w nadmiarze szkodzi. Czkoladę normalnie kupuję raz w tygodniu. I nie wspomniałam jeszcze o kluczowym fakcie, że w poprzedniej analogicznej promocji Alpen Gold miałam zero wygranych, więc tym razem mój zapał do tej promocji jest zupełnie ostudzony.U mnie w domu tylko ja jestem w stanie przełknąć AG dla reszty jest zbyt mleczna i to we wszystkich wariantach. TRzymam kciuki za innych forumowiczów emotka

Zgadzam się. Dla mnie to czekolada bez czekolady. Do przełknięcia jest tylko ta z 65% zawartością kakao.
0 0

adamadam

Cytuj wiadomość#5403166 poniedziałek, 15 październik 2012, 03:02:57
leona napisał(a):

ja tam wysłałęm dzis jedno zgłoszenie do AG i starczy
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5403180 poniedziałek, 15 październik 2012, 03:08:29
marzanna napisał(a):

leona napisał(a):

Zgadzam się. Dla mnie to czekolada bez czekolady. Do przełknięcia jest tylko ta z 65% zawartością kakao.

Mi to przypomina wyroby czekoladopodobne z NRD emotka
0 0

deva

Cytuj wiadomość#5403266 poniedziałek, 15 październik 2012, 03:41:34
usmiech napisał(a):

marzanna napisał(a):

leona napisał(a):

Mi to przypomina wyroby czekoladopodobne z NRD emotka

mnie też nie smakuje ta czekolada, w ogóle
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#5403794 poniedziałek, 15 październik 2012, 09:08:14
Ciekawi mnie strasznie ten Alpen Gold i 3bit, ciekawe czy podadzą jutro pierwsze wyniki.
0 0

anet

Cytuj wiadomość#5403830 poniedziałek, 15 październik 2012, 09:37:06
Heh... ja w Alpen przyjęłam taką taktykę, że zarejestrowałam dziś wszystkie kody ,jakie uzbierałam.. czyli około 20.. zobaczymy emotka .
A 3 Bit 2 razy wysłałam, ale się nie spodziewam emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#5403836 poniedziałek, 15 październik 2012, 09:41:41
Podejrzewam, że wyniki AG podadzą i z 10 osób na forum może się głośno przyznać do stówki, a 10 przemilczy swój sukces, by konkurencji nie ściągnąć emotka
Jakoś nie wierzę, by tam grało tyle osób co w Prince Polo emotka
Wafelki w tesco koło mnie znikają, ciągle je donoszą, a czekolady te konkursowe chyba faktycznie nie smakują ludziom, bo jedynie puste opakowania są po truskawkowych emotka
Choć czekolada teraz znów 2,10 emotka Wystawione w 3 miejscach, razem z wielkimi plakatami, że stówki dają
emotka
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#5403841 poniedziałek, 15 październik 2012, 09:45:32
jeśli dwie osoby się pochwalą to będzie sukces:p

sam gram bez żadnej wielkiej nadziei, pamiętam poprzednią promocję emotka A pewnie gra tyle co w prince polo, albo i więcej
0 0

adamadam

Cytuj wiadomość#5403948 wtorek, 16 październik 2012, 07:03:50
ja w poprzedniej edycji AG raz wygrałem 100
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5404340 wtorek, 16 październik 2012, 10:15:27
adamadam napisał(a):

ja w poprzedniej edycji AG raz wygrałem 100

Ja mam pytanie dot. konkursu AG, jak myślicie czy można zarejestrować kod z czekolady kupionej przed 15.10.2012r.. Bo niby sprzedaż promocyjna miała się rozpocząć 15.10.2012r. a ja mam opakowanie promocyjne wraz z paragonem z wcześniejszą datą.
Może głupie pytanie, ale będę wdzięczna za odpowiedź.

0 0