Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bethan

Cytuj wiadomość#6662048 czwartek, 28 listopad 2019, 17:07:23
Cytrusek77 napisał(a):

Musiały by przykładać swoją kartę jak ktoś nie da przy transakcji.

Tak robią! Widziałam na własne oczy.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6662049 czwartek, 28 listopad 2019, 17:15:23
bethan napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

W sieci na A. tak kasjerki kiedyś wbijały swoje karty gromadzące punkty, tzn. nie przykładały, a wbijały numer. Lata mijały, a regularnie któraś kolejna nowo przyjęta kasjerka wpadała na ten unikalny i genialny pomysł. I każda została zwolniona.

PS: Wychodziło to np. gdy klient zwracał daną rzecz, a w POKu wydali mu tylko 90% ceny z paragonu mówiąc, że reszta będzie dodana na kartę lojalnościową. Klient się wk* mówiąc, że on żadnej karty nie posiada. POK sprawdzał, co to za karta została przyporządkowana do paragonu i baju baju zwolnienie dyscyplinarne.
ziolko 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6662054 czwartek, 28 listopad 2019, 17:21:28
Albedo/C4/E - do kiedy mają czas na informowanie? znów mi się regulamin nie chce otworzyć.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6662058 czwartek, 28 listopad 2019, 17:31:04
Cytrusek77 napisał(a):

Zazwyczaj (o ile nie zawsze) w regulaminie jest napisane, że w konkursie/loterii nie mogą brać udziału pracownicy sklepu, w którym akcja jest organizowana. Czyli jeśli skanują, to pewnie nie swoje emotka

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6662075 czwartek, 28 listopad 2019, 18:12:33
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

W sieci na A. tak kasjerki kiedyś wbijały swoje karty gromadzące punkty, tzn. nie przykładały, a wbijały numer. Lata mijały, a regularnie któraś kolejna nowo przyjęta kasjerka wpadała na ten unikalny i genialny pomysł. I każda została zwolniona.

PS: Wychodziło to np. gdy klient zwracał daną rzecz, a w POKu wydali mu tylko 90% ceny z paragonu mówiąc, że reszta będzie dodana na kartę lojalnościową. Klient się wk* mówiąc, że on żadnej karty nie posiada. POK sprawdzał, co to za karta została przyporządkowana do paragonu i baju baju zwolnienie dyscyplinarne.

Też miałam taką sytuację w tchibo-były to zakupy konkursowe,facet przyłożył swoją kartę,na moje pytanie co to za karta zaczął coś mętnie tłumaczyć  w końcu kazałam mu zrobić zwrot i jeszcze raz wszystko skanował bez udziału tej  karty

aurorcia

Cytuj wiadomość#6662080 czwartek, 28 listopad 2019, 18:26:36
anialistopad napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Rejestrował ktoś kartę ze śliwkobrania? Ja próbowałam i pokazuje, że nieprawidłowy numer karty lub numer NIK do karty emotka

Tez tak mialam,nie musisz jej rejestrowac. Ja normalnie nia placilam bez tego. Jak doladuja dostaniesz smsa od nich,ze karta doladowana . Na drugi dzien po 17 juz dzialala

Okazało się, że konkursowy telefon na który wygrałam kartę że śliwki miałam wyłączony od ponad tygodnia i dzisiaj po włączeniu nie przeszła wiadomość z pinem emotka  Zastanawiam się czy nie wysłali czy po takim czasie SMS utknął w przestworzach...
0 0

zielona-1986

Cytuj wiadomość#6662081 czwartek, 28 listopad 2019, 18:26:41
moskala22 napisał(a):

Reni napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

Jest w Waszych Biedronkach Tyskie? U mnie pustki na półkach  emotka

Jest promocja to ida jak cieple buleczki emotka  

A do kiedy trwa ta promocja ? U mnie w jednej biedronce pustki, a w drugiej są jakieś felerne puszki /popękane i cieknące/...  emotka

Moze dlatego wyrzucili ponad 300tys zlotych na loterie, by Biedronka wyprzedała trefne partie  emotka

To od dzis trzeba 8 kupic, by bylo taniej  emotka

U koleżanki też tylko 8 paki w promocji i Pani przy kasie twierdzi, że nie było w ogóle u nich promocji na 4 szt  emotka  
U mnie nadal są 4 szt w promocji - akcja trwa do 30.11.2019 

u mnie również 4 sztuki w promocji

0 0

joan

Cytuj wiadomość#6662082 czwartek, 28 listopad 2019, 18:29:59
zabcia0410 napisał(a):

Też miałam taką sytuację w tchibo-były to zakupy konkursowe,facet przyłożył swoją kartę,na moje pytanie co to za karta zaczął coś mętnie tłumaczyć  w końcu kazałam mu zrobić zwrot i jeszcze raz wszystko skanował bez udziału tej  karty

Dobrze zrobiłaś i że się zorientowałaś - generalnie najlepiej zerkać na paragony, czy jakaś karta nie została przyporządkowana do paragonu. Potem mogłyby być problemy np. ze zwrotem zakupów czy ich wymianą. Albo - jeszcze gorsza opcja - z udziałem w konkursie! emotka

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6662093 czwartek, 28 listopad 2019, 19:01:04
joan napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

Dobrze zrobiłaś i że się zorientowałaś - generalnie najlepiej zerkać na paragony, czy jakaś karta nie została przyporządkowana do paragonu. Potem mogłyby być problemy np. ze zwrotem zakupów czy ich wymianą. Albo - jeszcze gorsza opcja - z udziałem w konkursie! emotka

mi tak pani w tesco, swoją kartę cyk do moich zakupów... A mam swoją, tylko celowo jej nie dałam, bo produkt był konkursowy...
I pytam Pani dlaczego nabiła swoją kartę? A ona do mnie:" a co to Pani przeszkadza? Ano przeszkadza, nie po to nie dawałam swojej karty do zeskanowania, żeby mi Pani swoją nabijała... Proszę zrobić mi zwrot i nabić jeszcze raz bez karty..." Ale była wściekła... Bo musiała kierowniczce się tłumaczyć dlaczego zwrot...

ladyinred

Cytuj wiadomość#6662111 czwartek, 28 listopad 2019, 20:04:39
Cytrusek77 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

Wygral ktos ostatnio w DC z losowania z Delikartą? emotka

Nic, losów mam sporo. Nawet majonezu emotka

Zastanawiam się czy nie najwiecej losów to maja panie kasjerki

u mnie tak ostro jadą w dc. Moja mamę tak zrobili, wiec teraz pilnuje. Ale slysze jak innym klientom mowia: nie ma Pan/Pani karty? Przyloze swoją, moze bedzie znizka. z jakos dotychczas takie zyczliwe nie byly.

A z mama. Mówi dalam jej kartę. A ta wyjeka spid lady inna i skasowała.
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6662118 czwartek, 28 listopad 2019, 20:14:06
ladyinred napisał(a):

U mnie zrobiła identycznie, bo niby moja karta nie pikala emotka
Zdziwko zaliczyła, jak musiała cofać transakcję i nabijać jeszcze raz. Z moją kartą emotka

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6662119 czwartek, 28 listopad 2019, 20:16:59
ladyinred napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

Wygral ktos ostatnio w DC z losowania z Delikartą? emotka

Nic, losów mam sporo. Nawet majonezu emotka

Zastanawiam się czy nie najwiecej losów to maja panie kasjerki

u mnie tak ostro jadą w dc. Moja mamę tak zrobili, wiec teraz pilnuje. Ale slysze jak innym klientom mowia: nie ma Pan/Pani karty? Przyloze swoją, moze bedzie znizka. z jakos dotychczas takie zyczliwe nie byly.

Masakra jakaś, jeszcze coś takiego nie zdarzyło mi się.
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6662133 czwartek, 28 listopad 2019, 20:49:03
Mam pytanie odnośnie kankenów z konkursu ruszaj z milko. Czy kod rabatowy na plecak posiadał ważność? bo chcę właśnie zamówić i pisze, że kod nieaktywny. Miał ktoś podobny problem??
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6662138 czwartek, 28 listopad 2019, 20:59:57
Czy u Was w lidl są napoje Tiger? 
0 0

alita

Cytuj wiadomość#6662146 czwartek, 28 listopad 2019, 21:09:12
agusiac87 napisał(a):

W moim nie ma, dziś szukałam.
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6662147 czwartek, 28 listopad 2019, 21:11:22
może ma ktoś regulamin konkursu ruszaj z milko, tego w którym do wygrania były kankeny??:)
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6662155 czwartek, 28 listopad 2019, 21:22:46
Jak to jest z gwarancją na czytnik z Tic Taca ?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6662156 czwartek, 28 listopad 2019, 21:23:58
Zastanawiam się dlaczego tak mało osób korzysta z kodów COSTA coca cola?  emotka
0 0

trojan

Cytuj wiadomość#6662165 czwartek, 28 listopad 2019, 21:55:10
alita napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

u mnie dzisiaj stała paleta z tigerami za 2,99zł z informacją o konkursie.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6662208 piątek, 29 listopad 2019, 06:55:35
trojan napisał(a):

alita napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

u mnie dzisiaj stała paleta z tigerami za 2,99zł z informacją o konkursie.

U mnie przy kasie stał stand z tymi tigerami xxl
0 0