Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jkkp

Cytuj wiadomość#6664116 czwartek, 5 grudzień 2019, 18:56:40
magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

ludziki czy nadawca advant Sławomir UPS to będzie Heineken już szedł?

Tak

a jak powiadamiają o wysyłce, sms czy @?
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6664123 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:18:15
Do osób które wygrały walizki z Bobovity w Rossmann, widzieliście maila o zmianie nagrody na inną walizkę bo tamtych niby producent już nie produkuje?!

Beznadzieja, raptem 30 walizek, zdjęcia nagród wielkie żeby zachęcić. I oni się teraz obudzili?
To wcześniej nagród nie mieli tylko teraz kupują? Zresztą widziałam te walizki że są  na stronach różnych sprzedażowych...

Baaaardzo słabe 
emotka
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6664127 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:27:36
jkkp napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

Tak

SMS właśnie emotka
0 0

mmonika-94

Cytuj wiadomość#6664128 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:29:04
rene napisał(a):

Bardzo proszę o info w jakim czasie od maila o wygranej z  Tic Tac vouchera  na zegarek przychodzi wygrana?

Długo czekalam na voucher... wygralam 23 pazdziernika a voucher przyszedlprzyszedl na maila dopiero w tym tygodniu
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6664130 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:37:36
anula81 napisał(a):

jkkp napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

Tak

SMS właśnie emotka

dziękuję emotka
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6664133 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:52:29
czy ktoś płacił już kartą Ferrero? nie ma problemów?
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6664136 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:07:00
Czy może ktos podpowiedziec jak wygrac w Henia?wysyłam tylko jedno zgloszenie DZIENNIE!moze za mało? Pisac wierszem?proza?już stracilam wiare  emotka
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6664137 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:12:19
Nie wiem czy ktoś z Was grał w Actimel. Syn próbował uczciwie zdobyć nagrodę ale  na 2 minuty przed 20 do rankingu "wskoczyły" nowe osoby, których nie było nawet w pobliżu czołówki z wynikami po 7000, 8000 punktów.  emotka  a zaraz po 20 strona padła całkowicie.
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6664141 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:26:19
nswe69 napisał(a):

bibeck napisał(a):

Nie wiem czy ktoś z Was grał w Actimel. Syn próbował uczciwie zdobyć nagrodę ale  na 2 minuty przed 20 do rankingu "wskoczyły" nowe osoby, których nie było nawet w pobliżu czołówki z wynikami po 7000, 8000 punktów.  emotka   a zaraz po 20 strona padła całkowicie.

dokładnie, a ranking cały czas był aktualizowany na bieżąco co do minuty... zobaczymy jak wrzucą wyniki...

Ja jestem ostatnia, jeśli chodzi o teorie spiskowe, ale tu jestem pewna, że to wał emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6664144 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:30:58
nswe69 napisał(a):

ktoś print screeny ma ?? bo ja nie miałem jak zrobić, bo grałem do ostatniej chwili i chyba na 9.msce wskoczyłem, aż tu nagle wyniki kosmos jakie... nawet print screeny wcześniejsze ?

Wyniki wrocily
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6664145 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:31:10
margobb napisał(a):

nswe69 napisał(a):

bibeck napisał(a):

Nie wiem czy ktoś z Was grał w Actimel. Syn próbował uczciwie zdobyć nagrodę ale  na 2 minuty przed 20 do rankingu "wskoczyły" nowe osoby, których nie było nawet w pobliżu czołówki z wynikami po 7000, 8000 punktów.  emotka   a zaraz po 20 strona padła całkowicie.

dokładnie, a ranking cały czas był aktualizowany na bieżąco co do minuty... zobaczymy jak wrzucą wyniki...

Ja jestem ostatnia, jeśli chodzi o teorie spiskowe, ale tu jestem pewna, że to wał emotka

piszcie proszę na kontakt@wybierzstronemocy.pl niech to dobrze sprawdzą. Może ktoś zdążył screena zrobić?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6664146 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:32:06
bibeck napisał(a):

margobb napisał(a):

nswe69 napisał(a):

bibeck napisał(a):

piszcie proszę na kontakt@wybierzstronemocy.pl niech to dobrze sprawdzą. Może ktoś zdążył screena zrobić?

Co oni sprawdza emotka  Jak to na 100% ich sprawka 
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6664151 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:40:43
rene napisał(a):

Czy może ktos podpowiedziec jak wygrac w Henia?wysyłam tylko jedno zgloszenie DZIENNIE!moze za mało? Pisac wierszem?proza?już stracilam wiare  emotka

Też się chętnie podepne....wysyłam od początku, codziennie po parę zgłoszeń. Dziś już się załamałam, bo 3.12 wysłałam dużo fajnych życzeń i NIC...:-( Zupełnie nie wiem o co im chodzi.
0 0

kordula84

Cytuj wiadomość#6664156 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:53:29
patyk napisał(a):

Do osób które wygrały walizki z Bobovity w Rossmann, widzieliście maila o zmianie nagrody na inną walizkę bo tamtych niby producent już nie produkuje?!

Beznadzieja, raptem 30 walizek, zdjęcia nagród wielkie żeby zachęcić. I oni się teraz obudzili?
To wcześniej nagród nie mieli tylko teraz kupują? Zresztą widziałam te walizki że są  na stronach różnych sprzedażowych...

Baaaardzo słabe 
emotka

0 0

synk

Cytuj wiadomość#6664157 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:55:47
pipi99 napisał(a):

rene napisał(a):

Też się chętnie podepne....wysyłam od początku, codziennie po parę zgłoszeń. Dziś już się załamałam, bo 3.12 wysłałam dużo fajnych życzeń i NIC...:-( Zupełnie nie wiem o co im chodzi.

mało osób wygrywa po 2 razy (na te same dane), a co dopiero więcej (jedna - 4 razy, 3 osoby - po 3x, 58 osób - 2x). Raczej nikt nie zdradzi drogi do sukcesu. Ja mogę napisać moją drogę do porażki: codziennie po kilka - kilkanaście zgłoszeń, przeważnie rymy. W sumie z 200 zgłoszeń. Domniemam że mam jakiegoś bana na nazwisko. Tylko dlaczego? emotka
0 0

kordula84

Cytuj wiadomość#6664159 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:58:06
no ja również wygrałam walizkę i powiem tak , to nawet nie jest śmieszne . grasz o walizkę firmy x a dostajesz tańszą firmy y. chyba organizator NAV agency nie potrafi przed konkursem zakupić nagród. Czy można coś z tym zrobić? bo mi ta z skiphop się nie podoba
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664160 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:58:18
patyk napisał(a):

Baaaardzo słabe 
emotka

widziałam, co zrobić, nic nie zrobimy... można pisać, że są na tych i tych stronach (ale od producenta mieli za 1/3 ceny pewnie), ale to pewnie niewiele by dało;
na pocieszenie karta do Rossmanna 
0 0

kordula84

Cytuj wiadomość#6664161 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:02:56
kartę dali bo walizka tańsza a nie w przeprosiny
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664163 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:04:04
synk napisał(a):

pipi99 napisał(a):

rene napisał(a):

mało osób wygrywa po 2 razy (na te same dane), a co dopiero więcej (jedna - 4 razy, 3 osoby - po 3x, 58 osób - 2x). Raczej nikt nie zdradzi drogi do sukcesu. Ja mogę napisać moją drogę do porażki: codziennie po kilka - kilkanaście zgłoszeń, przeważnie rymy. W sumie z 200 zgłoszeń. Domniemam że mam jakiegoś bana na nazwisko. Tylko dlaczego? emotka

a nie pisał ktoś na forum, że trzy wygrane zgarnęła Dziewczyna i że będzie na parapetówkę? emotka  
ja też nie wiem jak ustrzelić piwo, ale już się godzę z tym, że moje poczucie humoru może niekoniecznie musi pasować młodemu pokoleniu w agencjach... pisałam pięknie do Colgate, pisałam do Heinekena i nic, wyżyny mojej inwencji to jeszcze za mało  emotka   emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6664164 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:05:16
synk napisał(a):

pipi99 napisał(a):

rene napisał(a):

Ja w tym roku biorę Henia na spokojnie, wygrywałam w każdej edycji, teraz są dni że wyślę z 5 zgłoszeń, ale większość dni kończę na 0 i póki co wygranych też 0 emotka Tu potrzeba cierpliwości, wysłać i zapomnieć może akurat przyjdzie mail z wygraną emotka
synk 0