Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 6038 6039 6040 6041 6042 60436044 6045 6046 6047 6048 > >> >|

bubba

Cytuj wiadomość#6659938 piątek, 22 listopad 2019, 23:29:05
truskaweczka123 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a): Proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać coś z rezerwy? Dziś miało być dodatkowe losowanie

https://bawsieklockami.pl/

??? 

Nikt nic??? 

wiecie co.... ten konkurs nie daje mi spokoju....

https://bawsieklockami.pl/#zwyciezcy

na stronie jest opublikowanych w sumie 4 laureatów nagrody glownej i ... 14 nagród dodatkowych

emotka emotka
emotka emotka
czyli wlasciwie w calym konkursie rozdano 18 nagrod z regulaminowych 314 emotka emotka

a organizator mi dzis odpisal:

Witamy,
Dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informujemy, że na stronie loterii znajduje się kompletna lista
laureatów pozytywnie zweryfikowanych, uwzględniająca również losowanie
dodatkowe nagród z dn. 04.11.2019.

Opublikowana jest mniejsza liczba laureatów niż łączna pula nagród, ponieważ
niestety nie wszyscy laureaci spełnili regulaminowe prawo otrzymania
nagrody, część osób zostało negatywnie zweryfikowanych, część też nie
wypełniło formularza laureata.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą loterią!

Pozdrawiamy,
Organizator

Toż to przecież jakaś kpina! tylko nie wiem do kogo w tej sprawie napisać emotka emotka emotka emotka

ale jak to 18? Przecież jest mnóstwo danych.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6659941 piątek, 22 listopad 2019, 23:34:30
Co kupujecie na konkurs Nivea baby? bo nigdzie nie umiem dostać NIVEA BABY Toddies z postaciami Disneya emotka
0 0

red-dress

Cytuj wiadomość#6659947 sobota, 23 listopad 2019, 00:07:15
mama-l-k-m napisał(a):

Co kupujecie na konkurs Nivea baby? bo nigdzie nie umiem dostać NIVEA BABY Toddies z postaciami Disneya emotka

Widziałam te produkty u mnie w Auchan.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6659948 sobota, 23 listopad 2019, 00:30:53

truskaweczka123 napisał(a): Proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać coś z rezerwy? Dziś miało być dodatkowe losowanie

https://bawsieklockami.pl/

??? 

Nikt nic??? 

wiecie co.... ten konkurs nie daje mi spokoju....

https://bawsieklockami.pl/#zwyciezcy

na stronie jest opublikowanych w sumie 4 laureatów nagrody glownej i ... 14 nagród dodatkowych

jest około 280 zwycięzców z wszystkich dni
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6659961 sobota, 23 listopad 2019, 09:10:21
ostatnio zauważyłam dużo łapek w dół się pojawiło to przez przypadek czy ktoś tak celowo daje przy zwykłych postach?
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6659969 sobota, 23 listopad 2019, 09:46:15
agakaz2 napisał(a):

ostatnio zauważyłam dużo łapek w dół się pojawiło to przez przypadek czy ktoś tak celowo daje przy zwykłych postach?

Przewijam stronę prawym kciukiem i kilka razy niechcący trafiłam akurat na łapkę w dół. Ale raczej w porę się orientiwałam i odklikałam  emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6659972 sobota, 23 listopad 2019, 09:55:53
Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Przewijam stronę prawym kciukiem i kilka razy niechcący trafiłam akurat na łapkę w dół. Ale raczej w porę się orientiwałam i odklikałam  emotka

A jakie znaczenie mają te łapki? Ja nie zwracam na nie uwagi.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6659973 sobota, 23 listopad 2019, 09:58:45
gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

łapka w górę że coś Ci się podoba
nie mów że jak ktoś napisze że wygrał fajna nagrodę to nie widzisz ile jest łapek w górę?
łapka w dół to że coś Ci się nie podoba
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6659974 sobota, 23 listopad 2019, 10:03:32
agakaz2 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nie mów że jak ktoś napisze że wygrał fajna nagrodę to nie widzisz ile jest łapek w górę?

Myślę, że Gizoon doskonale wie jakie jest zastosowanie łapek. Pytanie było Jakie mają znaczenie? Oprócz sprawienia komuś przyjemności lub leciutkiej przykrości w sumie żadne. Ja korzystam z aplikacji więc nawet nie widzę reakcji przy postach. Z ciekawości weszłam przez stronę i faktycznie (choćby w tym wątku) jakoś dużo tych łapek w dół i też w sumie nie rozumiem dlaczego.
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6659979 sobota, 23 listopad 2019, 10:20:01
martucha-jk napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z WAWEL DINO dostawaliście w tamtym tygodniu potwierdzenie na maila? Ja nie dostałam, a dzisiaj wysyłałam inne zgłoszenie (nowy numer i inna domena maila) i dostałam to potwierdzenie i sie zastanawiam, czy tamto nie poszlo, czy może zmienili coś w ustawieniach konkursu i teraz wysyłają?

Siostra wysyłała I tydzień nie ma e-maila potwierdzającego ,ja wysyłałam dzisiaj II tydzień i też nie mam???  U nas poczta wp.pl

Wysłałam zapytanie do organizatora,jak wygląda potwierdzenie o wzięcie udziału w konkursie i czy moje zgłoszenie jest w bazie.

Hej, Dowiedziałaś się może czegoś?

Nie mam do tej pory odpowiedzi. emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6659981 sobota, 23 listopad 2019, 10:23:47
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Myślę, że Gizoon doskonale wie jakie jest zastosowanie łapek. Pytanie było Jakie mają znaczenie? Oprócz sprawienia komuś przyjemności lub leciutkiej przykrości w sumie żadne. Ja korzystam z aplikacji więc nawet nie widzę reakcji przy postach. Z ciekawości weszłam przez stronę i faktycznie (choćby w tym wątku) jakoś dużo tych łapek w dół i też w sumie nie rozumiem dlaczego. 

Patrzę i patrzę i widzę moje dwie..  emotka   zupełny przypadek przy przemijaniu strony  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6659982 sobota, 23 listopad 2019, 10:30:45
Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6659989 sobota, 23 listopad 2019, 11:00:27
anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6659993 sobota, 23 listopad 2019, 11:16:27
Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ja mam to samo. Przy przewijaniu niechcący nacisne prawym kciukiem a potem mam info na pw z żalami emotka  ale to naprawdę niechcący. Jak sie nacisnie w gore lapke to nikt nie zwroci uwagi emotka   moze lepiej  zeby lapki byly po lewej stronie?!

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6659994 sobota, 23 listopad 2019, 11:22:45
koniczynka123 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ja mam to samo. Przy przewijaniu niechcący nacisne prawym kciukiem a potem mam info na pw z żalami emotka  ale to naprawdę niechcący. Jak sie nacisnie w gore lapke to nikt nie zwroci uwagi emotka   moze lepiej  zeby lapki byly po lewej stronie?!

Lepiej nie, bo wtedy ja będę wciskać emotka jestem leworęczna. A tak w temacie też dostałam ostatnio dwie łapki w dół.  Nie wiem co się nie podobało, ale trudno. Może też przypadkiem emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6660007 sobota, 23 listopad 2019, 12:59:12
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6660009 sobota, 23 listopad 2019, 13:06:07
Cytrusek77 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Lepiej nie, bo wtedy ja będę wciskać emotka jestem leworęczna. A tak w temacie też dostałam ostatnio dwie łapki w dół.  Nie wiem co się nie podobało, ale trudno. Może też przypadkiem emotka

Też jestem leworęczna emotka  Tylko telefon i myszkę od komputera obsługuję prawą ręką.
A nie da suę tych łapek jakoś na środku umieścić?  emotka
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6660010 sobota, 23 listopad 2019, 13:08:05
Czy ktoś wie czy wysyłali już z Heinekana z dnia 21.11?
Ktoś dostał emaila???
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6660012 sobota, 23 listopad 2019, 13:20:18
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Nie mam fizycznej gazetki online tylko....
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6660016 sobota, 23 listopad 2019, 13:37:30
A Heineken za 20go już wysłał maile? 
0 0
|< << < 6038 6039 6040 6041 6042 60436044 6045 6046 6047 6048 > >> >|