Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

gocha542

Cytuj wiadomość#6676511 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:41:37
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś realizował voucher na okulary z tic tac? Czy można voucher zrealizowac na przecenione okulary przeciwsloneczne?

można emotka

monia0303

Cytuj wiadomość#6676512 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:42:27
estrelitta napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Gdzie dostaliście Nivea baby z Disneyem?

Kaufland i Auchan

Carrefour

w tesco były po 12.99 ale nie wiem czy jest to wyprzedaż towaru przed likwidacją sklepu czy dwutygodniowa promocja która już się skończyła.
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6676514 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:44:46
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś realizował voucher na okulary z tic tac? Czy można voucher zrealizowac na przecenione okulary przeciwsloneczne?

Można, ja właśnie zrealizowalam na przecenione przeciwsłoneczne bez problemu

amastowa

Cytuj wiadomość#6676522 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:54:47
czy udaje Wam się wysłać mail (oświadczenie i paragon) z loterii Krowa z mlekiem Nestle?
ja dostaję zwrotkę, że wysyłka nieudana. co mogę robić nie tak?
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6676524 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:56:58
amastowa napisał(a):

czy udaje Wam się wysłać mail (oświadczenie i paragon) z loterii Krowa z mlekiem Nestle?

ja kliknęłam w @ z linka od nich i poszło bez problemu

baxter

Cytuj wiadomość#6676529 czwartek, 23 styczeń 2020, 13:59:40
gocha542 napisał(a):

amastowa napisał(a):

po wczorajszych i dzisiejszych rannym problemach, dzis kolo poludnia poszlo

amastowa

Cytuj wiadomość#6676546 czwartek, 23 styczeń 2020, 14:06:30
baxter napisał(a):

gocha542 napisał(a):

amastowa napisał(a):

po wczorajszych i dzisiejszych rannym problemach, dzis kolo poludnia poszlo

dzięki, wczoraj kilka razy próbowałam i nic, dzisiaj po Waszych wskazówkach się udało, tzn. chyba, bo odpowiedzi nie dostałam żadnej, ale lepsze to niż zwrotka o nieudanej wysyłce emotka
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6676571 czwartek, 23 styczeń 2020, 15:16:48
Ktoś pamięta, jakie było pytanie w Jacku w zeszłym tyg? emotka  skleroza! A nie chce mi się szukać emotka
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6676574 czwartek, 23 styczeń 2020, 15:18:26
andii napisał(a):

Ktoś pamięta, jakie było pytanie w Jacku w zeszłym tyg? emotka  skleroza! A nie chce mi się szukać emotka

impreza karnawałowa w domu czy w klubie,uzasadnij emotka

andii 0

andii

Cytuj wiadomość#6676576 czwartek, 23 styczeń 2020, 15:19:13
misiaczek144 napisał(a):

andii napisał(a):

impreza karnawałowa w domu czy w klubie,uzasadnij emotka

aaa no fakt emotka  dzieki!
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6676600 czwartek, 23 styczeń 2020, 16:34:21
Zotarella wyceniła sobie crushery do soli i pieprzu na 488 zł komplet.
W sklepach ten sam zestaw jest po 85zł emotka

Ja wiem że są rozbieżności w wartościach pomiedzy tymi podanymi w regulaminie a rzeczywistymi ale żeby aż 400 zł   emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6676609 czwartek, 23 styczeń 2020, 16:44:12
Mam takie pytanko
czy ma ktoś namiary /link do konkursu plastycznego dla 7 latki. Moja córeczka chce rysować i wziąć udział w konkursie, a ja nic ciekawego nie mogę znaleźć...
bede wdzięczna na pomoc emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6676610 czwartek, 23 styczeń 2020, 16:44:20
domika napisał(a):

Ja wiem że są rozbieżności w wartościach pomiedzy tymi podanymi w regulaminie a rzeczywistymi ale żeby aż 400 zł   emotka

Faktycznie.. Patrzę na radio na allegro, więc cenowo się w miarę zgadza.
0 0

chaber20

Cytuj wiadomość#6676619 czwartek, 23 styczeń 2020, 16:52:59
donia7 napisał(a):

domika napisał(a):

Faktycznie.. Patrzę na radio na allegro, więc cenowo się w miarę zgadza.

Nawet na stronie producenta (125 zł.) wartość dużo nizsza. Ja wygrałam zegar wartość regulaminowa 600 zł. w sklepie za 400 zł.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6676632 czwartek, 23 styczeń 2020, 17:33:33
domika napisał(a):

Standard. Dlatego wolę konkursy z gotówką i bonami.

W ostatnim konkursie Cechini Muszyna nagrodą był dwudniowy pobyt w pokoju dwuosobowym... zwykłej agroturystyki. I sobie wycenili to na 1000 zł, gdzie jeszcze laureaci będą musieli zapłacić 100 zł podatku emotka Oni co konkurs mają takie "nieśmieszne poczucie humoru"; omówiłam to z moim facetem i zrezygnowaliśmy z udziału, chociaż zdjęcie już miałam cyknięte emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6676639 czwartek, 23 styczeń 2020, 17:49:17
joan napisał(a):

domika napisał(a):

W ostatnim konkursie Cechini Muszyna nagrodą był dwudniowy pobyt w pokoju dwuosobowym... zwykłej agroturystyki. I sobie wycenili to na 1000 zł, gdzie jeszcze laureaci będą musieli zapłacić 100 zł podatku emotka Oni co konkurs mają takie "nieśmieszne poczucie humoru"; omówiłam to z moim facetem i zrezygnowaliśmy z udziału, chociaż zdjęcie już miałam cyknięte emotka

Dobrym przykładem jest też zeszłoroczny zestaw festiwalowy DUREXA o regulaminowej wartości chyba 530 zł (albo 450 bo nie pamiętam dokładnie) na który składał się worek bawełniany, koszulka z obciachowym haftem, cieniutki kocyk, bambusowy kubek i drugi bawełniany worek... Wg mnie wartość tego to jakieś 60-70 zł max...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6676643 czwartek, 23 styczeń 2020, 17:56:34
nanajka81 napisał(a):

Dobrym przykładem jest też zeszłoroczny zestaw festiwalowy DUREXA o regulaminowej wartości chyba 530 zł (albo 450 bo nie pamiętam dokładnie) na który składał się worek bawełniany, koszulka z obciachowym haftem, cieniutki kocyk, bambusowy kubek i drugi bawełniany worek... Wg mnie wartość tego to jakieś 60-70 zł max...

Dlatego (niezależnie od wygranej czy jej braku) lubiłam akcje Avanti, gdzie wybierało się nagrodę przed wysłaniem zgłoszenia. Wtedy każdy laureat dostaje to, na czym mu zależy, a organizator widzi w statystykach, które nagrody klienci uznają za niewarte zachodu.

Aktualnie olałam wygrany w Pringlesach worek i nie odesłałam danych, ale widziałam na forum, że kilka osób było rozczarowanych po otrzymaniu tejże "nagrody". To wg mnie dziwne, bo jak masz w regulaminie czarno na białym opisany szmelc, to co innego miałby dostarczyć kurier? emotka
reniii 0

assal

Cytuj wiadomość#6676645 czwartek, 23 styczeń 2020, 18:01:20
Joan: To nie sam nocleg, a weekend zorganizowany. Z pełnym wyżywieniem i programem  emotka  
Sama bym pojechała, gdybym w tym terminie miała wolne  emotka
Ale zawyżanie nagród to standard. 
W jednym konkursie Disneyland to 6 tys., w drugim - 20.000. Różnic zero  emotka
reniii 0

joan

Cytuj wiadomość#6676646 czwartek, 23 styczeń 2020, 18:13:16
assal napisał(a):

Joan: To nie sam nocleg, a weekend zorganizowany. Z pełnym wyżywieniem i programem  emotka  
Sama bym pojechała, gdybym w tym terminie miała wolne  emotka
Ale zawyżanie nagród to standard. 
W jednym konkursie Disneyland to 6 tys., w drugim - 20.000. Różnic zero  emotka

Jak słyszę "z wyżywieniem i programem", to mi ręce opadają. Właśnie ugotowałam zupę kalafiorową na 2 dni, koszt jakieś 10 zł za całość, czyli 4 posiłki. Wspomniane przez G.S. zwiedzanie Krynicy to w przypadku wybrania przewodnika PTTK koszt 160 zł za całą grupę, co przy 10 uczestnikach (5 x laureat i osoba towarzysząca) daje 38 zł na laureata. Nie ma opcji, żeby ten "wyjazd" wyniósł 1000 zł.

Chyba nie dożyję czasów, gdy Cechini wreszcie zauważy, że w tym mieście jest czterogwiazdkowy hotel Irena Eris SPA i tam właśnie ulokuje laureatów emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6676649 czwartek, 23 styczeń 2020, 18:19:01
joan napisał(a):

domika napisał(a):

Ale aż do Zotarelli napiszę z ciekawości skąd taka cena.

joan 0