Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6738231 czwartek, 22 październik 2020, 08:46:40
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....

Ja nic nie wygrałam podejrzewam że będzie jak z Lionem - mega ciężko

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

dokładnie! to samo miałam pisać. Klikam i od razu info, ze nic. zero ładowania, niczego.
a może w pierwszych dwóch dniach zgłaszałaś po 20? wtedy jest info, że zgłoszenie przyjęte, bo nagrody natychmiastowe są losowane od 8 do 20.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6738232 czwartek, 22 październik 2020, 08:49:46
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

Co loteria bramkowa to informacja....nagrody nie wydane, pozostają dla agencji. Coś mi się wydaje, że organizatorzy zasilają sobie własny budżet na gorsze czasy. A powinno być zawsze losowanie dodatkowe tych niewydanych nagród. Ale kto ich sprawdza czy np. Kunegunda A, istnieje naprawdę? Niektóre agencje wcale nie publikują list zwycięzców i to jest dopiero pole do nadużyć.

rkvi

Cytuj wiadomość#6738238 czwartek, 22 październik 2020, 09:22:45
Monika11 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Nie dochodzi mi kod weryfikujący z Lecha (konkurs z Eko bluzami). Miał ktoś podobny problem?

Ja też tak miałam, wejdź jeszcze raz od nowa w formularz z linka I wypełnij ,
przejdzie spokojnie 

Dziękuję za odzew, próbowałam wiele razy już i nadal nic emotka  muszę do nich napisać.
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6738242 czwartek, 22 październik 2020, 09:29:03
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

W lionie tak samo już odsłonięte listki i napis że nie wygrałeś od razu...
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6738251 czwartek, 22 październik 2020, 09:43:32
Mam pytanie odnośnie konkursu colgate jak są u mnie pasty po 4, hakiem to mogę kupić 2 takie bo pisze na str że jedna na być z obniżka cenowa jak u mnie są chyba wszystkie w regularnie cenie. Wie ktoś 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6738254 czwartek, 22 październik 2020, 09:51:38
superloser napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu colgate jak są u mnie pasty po 4, hakiem to mogę kupić 2 takie bo pisze na str że jedna na być z obniżka cenowa jak u mnie są chyba wszystkie w regularnie cenie. Wie ktoś 

Gdzie jest napisane, ze MAM BYĆ z obnizka?

temat byl maglowany wczoraj....jak byla promocja to byly ze znizka, teraz nie ma juz, ale mozna kupic i takie i takie (bez znizki), po prostu zaplacisz teraz wiecej bo juz nie ma promocji
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6738259 czwartek, 22 październik 2020, 10:16:25
Dzięki nie czytałam wczoraj tego tematu
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6738260 czwartek, 22 październik 2020, 10:16:50
ninakow7712 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

dokładnie! to samo miałam pisać. Klikam i od razu info, ze nic. zero ładowania, niczego.
a może w pierwszych dwóch dniach zgłaszałaś po 20? wtedy jest info, że zgłoszenie przyjęte, bo nagrody natychmiastowe są losowane od 8 do 20.

Nie, zgłosiłam tylko  po jednym ,,losie" każdego dnia.
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6738280 czwartek, 22 październik 2020, 10:44:48
Miałam komuś odesłać oświadczenie z paragonem Lays ale nie dopytam na sdrs jaki może ktoś mi wylać dla potwierdzenia bo nie chce wylać źle. Konkurs Tesco Lays i pepsi 
0 0

malgol

Cytuj wiadomość#6738281 czwartek, 22 październik 2020, 10:47:22
FBbeata7 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

Nie, zgłosiłam tylko  po jednym ,,losie" każdego dnia.

ja wygrałam....maskotkę, informacja była od razu na stronie
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6738282 czwartek, 22 październik 2020, 10:47:26
@trampek, napisał(a):

Miałam komuś odesłać oświadczenie z paragonem Lays ale nie dopytam na sdrs jaki może ktoś mi wylać dla potwierdzenia bo nie chce wylać źle. Konkurs Tesco Lays i pepsi 

Priv.
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6738328 czwartek, 22 październik 2020, 13:09:25
Czy ktoś jeszcze czeka na Bon 20zł Tiger Dino??
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6738329 czwartek, 22 październik 2020, 13:11:38
samuraj napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Bon 20zł Tiger Dino??

Tak czekam jeszcze na 2, 3 dziś przyszły. 

dysia

Cytuj wiadomość#6738337 czwartek, 22 październik 2020, 13:26:53
dysia napisał(a):

czy ktoś czeka na kartę podarunkową z konkursu „Wielkie pranie, wielkie wygrywanie” drugi etap?

może zapytam inaczej: czy otrzymał ktoś kartę podarunkową 100 zł (Euro AGD) z konkursu E „Wielkie pranie, wielkie wygrywanie” drugi etap?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6738339 czwartek, 22 październik 2020, 13:28:23
dysia napisał(a):

dysia napisał(a):

czy ktoś czeka na kartę podarunkową z konkursu „Wielkie pranie, wielkie wygrywanie” drugi etap?

może zapytam inaczej: czy otrzymał ktoś kartę podarunkową 100 zł (Euro AGD) z konkursu E „Wielkie pranie, wielkie wygrywanie” drugi etap?

Tak ja otrzymałam na maila kilka dni temu. 
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6738340 czwartek, 22 październik 2020, 13:32:16
Czy na majonez Winiary wystarczy na paragonie Majonez dekor 300ml, czy musi być też Winary. 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6738341 czwartek, 22 październik 2020, 13:35:43
izak1000 napisał(a):

Czy na majonez Winiary wystarczy na paragonie Majonez dekor 300ml, czy musi być też Winary. 

wystarczy - u mnie takie opisy przechodziły emotka
0 0

margotkowe

Cytuj wiadomość#6738342 czwartek, 22 październik 2020, 13:36:21
Czy ktoś wie, czy czekolada Wawel Gorzka 70% bez dodatku cukru wlicza się do konkursu Wawel "Jedna to za mało"? Chwyciłam w sklepie taką - jest napisane, że "wszystkie czekolady marki Wawel" biorą udział w konkursie, ale dopiero zauważyłam, że w regulaminie ta linia nie jest wymieniona emotka  
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6738345 czwartek, 22 październik 2020, 13:43:55
margotkowe napisał(a):

Czy ktoś wie, czy czekolada Wawel Gorzka 70% bez dodatku cukru wlicza się do konkursu Wawel "Jedna to za mało"? Chwyciłam w sklepie taką - jest napisane, że "wszystkie czekolady marki Wawel" biorą udział w konkursie, ale dopiero zauważyłam, że w regulaminie ta linia nie jest wymieniona emotka  

A ona nie ma 100g?
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6738348 czwartek, 22 październik 2020, 13:46:34
roksana2802 napisał(a):

margotkowe napisał(a):

A ona nie ma 100g?

No własnie o to samo miałam zapytać... Bo jak to ta https://slodkiwaw...-70-cocoa-100g/38320 to wszystko ok.
0 0