Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

FBsylwia18

Cytuj wiadomość#6742497 niedziela, 8 listopad 2020, 00:03:07
dziwne ja też nie mogłam wysłać a o 23.59 się udało i przyszła zwrotka na maila
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6742498 niedziela, 8 listopad 2020, 00:03:09
I teraz nie wiem, oznaczyc go jako udzial wziety, czy wlasnie nie?  emotka emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6742500 niedziela, 8 listopad 2020, 00:04:00
Moje zgloszenie przeszlo wlasnie. I przyszla zwrotka.
..ale wyslalem tez maila. emotka
ehh i tym samym chyba trzeba obejsc sie smakiem jakiejkolwiek wygranej. emotka
0 0

aniutka

Cytuj wiadomość#6742501 niedziela, 8 listopad 2020, 00:05:10
Moje zgłoszenia poszły ale tak na prawdę nie wiem czy się załapały czy już po czasie. Wcześniej też napisałam do nich maila. wiec zobaczymy jak to będzie  emotka
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6742502 niedziela, 8 listopad 2020, 00:06:17
super, po północy strona już działa i zgłoszenia są przyjmowane, i co teraz???
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6742503 niedziela, 8 listopad 2020, 00:07:54
rufus napisał(a):

szansa jest taka ze... maja konkursowiczow na widelcu, ktorzy sami sie wystawili. emotka

niekoniecznie konkursowiczów, po 20;00 dziś znajoma z osiedla została przeze mnie namówiona, pierwszy raz wzięła udział - napisała że jej marzenie to nauczyć się pływać, nie sądzę by taką wypowiedzią i tak górnolotnym marzeniem wygrała nawet najniższą nagrodę gdyby było 10 zł...ale mi głupio, bo tuż po 22;00 zadzwoniła i powiedziała że jej wszystko na pulpicie zniknęło...
wtedy wydawało mi się - że tak jest jak powinno, zgłoszenie leci i jest jakiś komunikat i nic poza tym, ale wygląda na to-że chodzi o totalnie białą stronę www której screen tu dany wyżej i u mnie tak było.
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6742504 niedziela, 8 listopad 2020, 00:08:01
Ja tez teraz wyslalam!moze zweryfikuja z naszymi mailami i zalicza nam! emotka
0 0

atlantydek

Cytuj wiadomość#6742505 niedziela, 8 listopad 2020, 00:08:59
He he, formularz śmiga
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6742506 niedziela, 8 listopad 2020, 00:11:18
nie ma co się przejmować, i tak by się nie wygrało emotka  
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6742507 niedziela, 8 listopad 2020, 00:11:51
Ja też wysłałam teraz zgłoszenie i maila, że dopiero działą strona. ZGŁASZAJCIE tylko piszcie do nich maile, że nie działała strona, bo inaczej nie uznają, jak tych maili będzie jeden lub dwa.

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6742518 niedziela, 8 listopad 2020, 08:06:26
darog napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Ja też wysłałam maila i screeny... Dajcie znać jak ktoś Was/Nas wygra z tych zgłoszeń słanych mailem... 

nic nie wysyłam, żadnych screenów - choć 2 na 4 zrobione w ramach dokumentacji /. poproszę o przesłanie mojego zgłoszenia- treści.

zapytam o co chodzi z tą pustą stroną i poczekam na odpowiedź.

.

Daj cynka, co Ci odp 
0 0

leniuszka

Cytuj wiadomość#6742521 niedziela, 8 listopad 2020, 09:10:48
Colgate Biedronka - wczoraj przed północą zgłoszenie nie przeszło. Teraz po godz 9 wysłałam i potwierdzenie przyszło...
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6742535 niedziela, 8 listopad 2020, 10:43:37
I zamknęli konkurs. Ciekawe, czy jeszcze na chwilę uruchomią formularz dla spóźnialskich  emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6742550 niedziela, 8 listopad 2020, 11:35:13
misiamarysia napisał(a):

Ja też wysłałam teraz zgłoszenie i maila, że dopiero działą strona. ZGŁASZAJCIE tylko piszcie do nich maile, że nie działała strona, bo inaczej nie uznają, jak tych maili będzie jeden lub dwa.

Po wynikach warto wrócić do tematu i sprawdzić, czy ktoś, kto zgłosił tekst mailowo - wygrał. Na przyszłość będzie info, że w takich sytuacjach mamy przekichane. Albo nie.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6742554 niedziela, 8 listopad 2020, 11:52:12
rufus napisał(a):

Dlaczego bez wygranej?
Organizator ma zapewnić przyjęcie zgłoszeń w regulaminowym czasie. 
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www....
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6742556 niedziela, 8 listopad 2020, 12:07:53
darog napisał(a):

rufus napisał(a):

Dlaczego bez wygranej?
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www....

0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6742557 niedziela, 8 listopad 2020, 12:10:17
Ja też zostałam z paragonem, bo formularz nie działał. Maila z hasłem nie wysyłałam, bo do głowy mi to nie przyszło o 23:50  emotka Teraz czytam, że zgłoszenie można było wysłać po północy i dzisiaj rano. No  emotka
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6742558 niedziela, 8 listopad 2020, 12:10:19
assal napisał(a):

I zamknęli konkurs. Ciekawe, czy jeszcze na chwilę uruchomią formularz dla spóźnialskich  emotka

emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6742560 niedziela, 8 listopad 2020, 12:13:49
darog napisał(a):

rufus napisał(a):

Dlaczego bez wygranej?

A może to jest tak,że  bardzo dużo osób chciało wysłać w tym samym czasie, na ostatnią chwilę  i system padł, nie znam się na informatyce, ale czytałam już co najmniej kilka wpisów o tym,że nie można wysłać zgłoszenia z Colgate.Zauważyłam ,że dość regularnie są jakieś problemy w ostatnim dniu  różnych loterii i konkursów, dlatego staram się wysyłać zgłoszenia wcześniej.Co nie zmienia faktu,że regulamin powinien obowiązywać zarówno grających jak i organizatora.

edzia21

Cytuj wiadomość#6742563 niedziela, 8 listopad 2020, 12:24:22
FBbeata7 napisał(a):

darog napisał(a):

rufus napisał(a):

Dlaczego bez wygranej?

A może to jest tak,że  bardzo dużo osób chciało wysłać w tym samym czasie, na ostatnią chwilę  i system padł, nie znam się na informatyce, ale czytałam już co najmniej kilka wpisów o tym,że nie można wysłać zgłoszenia z Colgate.Zauważyłam ,że dość regularnie są jakieś problemy w ostatnim dniu  różnych loterii i konkursów, dlatego staram się wysyłać zgłoszenia wcześniej.Co nie zmienia faktu,że regulamin powinien obowiązywać zarówno grających jak i organizatora.

Jestem dokładnie takiego samego zdania - nikt specjalnie nie wyłączał formularza, żeby sobie zrobić "jaja" z grających. Ewidentnie zawinił tutaj system. Rekompensata powinna być, najlepiej w formie dodatkowego dnia na zgłoszenie, ewentualnie w możliwości "dosłania" zgłoszenia mailem (które FAKTYCZNIE zostanie wzięte pod uwagę przez komisję).