Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kasjopeja

Cytuj wiadomość#6746258 sobota, 21 listopad 2020, 10:17:29
Czy jest jakiś konkurs Tymbark  (zakupy za 6 zł) w Lidl? Wydaje mi się, że taki widziałam. A teraz nie mogę go znaleźć i zgłupiałam.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6746263 sobota, 21 listopad 2020, 10:37:51
kasjopeja napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs Tymbark  (zakupy za 6 zł) w Lidl? Wydaje mi się, że taki widziałam. A teraz nie mogę go znaleźć i zgłupiałam.

jest loteria ogólnopolska

honcia4

Cytuj wiadomość#6746298 sobota, 21 listopad 2020, 13:48:24
Kochani jest jakis konkurs gdzie trzeba alkohol kupić??
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6746299 sobota, 21 listopad 2020, 13:49:50
honcia4 napisał(a):

Żołądkowa i Saska (konkursy na FB) emotka
ewentualnie wino Monte Santi emotka

honcia4

Cytuj wiadomość#6746300 sobota, 21 listopad 2020, 13:50:43
Gdzie najtaniej wychodzi tymbark na loterię?? Z góry dzięki za odp emotka
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6746306 sobota, 21 listopad 2020, 14:23:30
misiamarysia napisał(a):

Frama napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Szukam regulaminu Kolej na Tyskie. Może zapisał ktoś w pierwszych dniach loterii - agencja usunęła 2 stacje benzynowe na
których można było dokonać zakupu: Cirkle K oraz moya.

mam z 9.11

Loteria jest prowadzona na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, w sklepach sieci Carrefour, TESCO, Auchan, TOPAZ, Intermarche, E.Leclerc, POLOmarket, Netto, Lidl, BP, Circle K, AMIC, MOYA, dalej „Sklepy”. Informacja o Loterii dostępna jest na materiałach promocyjnych znajdujących się w Sklepach oraz na stronie kolejnatyskie.pl

Ja też mam zapisany 9.11 i u mnie jest:
1.6. Loteria jest prowadzona na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, w sklepach sieci Carrefour, TESCO,
Auchan, Intermarche, E.Leclerc, POLOmarket, Netto, Lidl, dalej „Sklepy”. Informacja o Loterii dostępna jest
na materiałach promocyjnych znajdujących się w Sklepach oraz na stronie kolejnatyskie.pl.

stacji brak  emotka

To ciekawe, co z głównymi, jak ktoś trafi zgłoszeniem ze stacji. Ja np jedno puściłam.

ja mam ten regulamin, jak coś to PW z emailem
wygrałem 200pln ze stacji MOYA, odesłałem dane, a teraz patrze, że takie akcje...
email oczywiście odesłałem z kopia paragonu

krseta

Cytuj wiadomość#6746307 sobota, 21 listopad 2020, 14:25:22
regulami Tyskie wersja pierwotna (nie wiem czy dobrze będzie widać)

rene

Cytuj wiadomość#6746308 sobota, 21 listopad 2020, 14:56:42
Pisalam Do AFEKTU Zapytanie o ten Regulamin ale jak narazie nie ma odpowiedzi  emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6746321 sobota, 21 listopad 2020, 16:48:29
Polecam zakup w Biedronce Tymbarku teraz na małe soki jest promocja.Te 300 ml.Kupujesz 5 na paragonie jeden wychodzi 1,99 zł i jeszcze jest rabat dodatkowy -2,50 zł.I masz kwotę 7,45 zł.Ale czy to takie korzystne trzeba ocenić samemu ja wolę mniejsze pojemności bo jak odkręcę cały karton to nie zawsze wypiję wszystko i marnuję.Ale to soki z koncentratu najlepiej by było samemu wycisnąć ze świeżych owoców.Ale dla promocji już robiłam dużo głupot więc.

xpac

Cytuj wiadomość#6746327 sobota, 21 listopad 2020, 17:32:17
Hej,
Podpowiedzcie proszę, poniższy wpis z regulaminu wynika, że jak wygrałem nagrodę drugiego stopnia, to nie mogę już brać udziału nawet o nagrodę pierwszego stopnia ( konkurs ma parę etapów )?

"3.5. Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę przez cały czas trwania Konkursu. W trakcie Konkursu Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń. Jednak Zgłoszenia dokonywane przez Uczestnika, który zdobył już Nagrodę w Konkursie na innym etapie, nie będą rozpatrywane przez Organizatora."
0 0

pati12b

Cytuj wiadomość#6746328 sobota, 21 listopad 2020, 17:37:30
xpac napisał(a):

Hej,
Podpowiedzcie proszę, poniższy wpis z regulaminu wynika, że jak wygrałem nagrodę drugiego stopnia, to nie mogę już brać udziału nawet o nagrodę pierwszego stopnia ( konkurs ma parę etapów )?

"3.5. Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę przez cały czas trwania Konkursu. W trakcie Konkursu Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń. Jednak Zgłoszenia dokonywane przez Uczestnika, który zdobył już Nagrodę w Konkursie na innym etapie, nie będą rozpatrywane przez Organizatora."

Ja dokładnie tak to rozumiem.
Chodzi o konkurs Cyfrowego Polsatu?
xpac 0

xpac

Cytuj wiadomość#6746329 sobota, 21 listopad 2020, 17:39:25
pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

Hej,

tak o ten.. no nie mogę się pogodzić, mam tyle pomysłów w głowie na wygranie TV, ale chyba nie mogę już zagrać ..
0 0

pati12b

Cytuj wiadomość#6746330 sobota, 21 listopad 2020, 17:40:24
xpac napisał(a):

pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

Hej,

tak o ten.. no nie mogę się pogodzić, mam tyle pomysłów w głowie na wygranie TV, ale chyba nie mogę już zagrać ..

A dostałeś maila z powiadomieniem o wygranej?
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6746344 sobota, 21 listopad 2020, 18:08:59
pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

Hej,

A dostałeś maila z powiadomieniem o wygranej?

jeszcze nikt nie dostał emotka

nataliii

Cytuj wiadomość#6746349 sobota, 21 listopad 2020, 18:43:23
aniolka2310 napisał(a):

honcia4 napisał(a):

Ma ktoś Link do Saskiej?;) nie mogę namierzyć tego.
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6746351 sobota, 21 listopad 2020, 18:49:42
nataliii napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

honcia4 napisał(a):

Trzeba chyba dodać do bazy, bo widziałam tylko reklamę na fb emotka
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6746353 sobota, 21 listopad 2020, 19:07:59
Czy Ketchup Pudliszek liczy się jako ketchup Pudliszki w loterii?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6746359 sobota, 21 listopad 2020, 19:50:39
nataliii napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

honcia4 napisał(a):

https://www.faceb...deos/661311867876734

anialistopad

Cytuj wiadomość#6746366 sobota, 21 listopad 2020, 21:40:34
W gazetce intermarche widziałam konkurs marki profi, ktoś coś wie? 
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6746368 sobota, 21 listopad 2020, 22:06:45
Czy ktoś się orientuje, ile znaków przyjmuje Faktoria Win?
https://www.e-kon...-najblizszych.html 
0 0