Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6755767 sobota, 2 styczeń 2021, 12:27:47
to jakby jest odrobinę bez sensu: zrobić stronę konkursową z miejscem na dane, formularzem liczącym znaki itp.a w regulaminie zastrzec, że zgłoszenia przez FB... Idiotyczne, to mało powiedziane. Jakoś na brak zaufania do tego konkursu wpływa fakt bur... bałaganu w regulaminie, no ale poczekajmy emotka
asana 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6755768 sobota, 2 styczeń 2021, 12:28:44
szprotka napisał(a):

Czy ktos dzisiaj wysyłał schwarhopa. Przez stronę nie mozna gdyż nie ma 2021 r a przez sms przychodzi sms Dziekujemy! Twoje zgloszenie w loterii zostalo przyjete. Pamietaj o koniecznosci zachowania oryginalu dowodu zakupu w celu weryfikacji. 
A powinni informowac o wygranej lub jej braku. Nie cierpiè Albedo.

ktoś pisał że wygrał 100. Ty najwyraźniej nie ale bierzesz udział w losowaniu samochodu
0 0

szprotka

Cytuj wiadomość#6755769 sobota, 2 styczeń 2021, 12:33:11
[quote=Zgodnie z regulaminem wiadomość o braku wygranej powinna brzmieć "Niestety tym razem się nie udało. Spróbuj ponownie"
Także znowu Albedo dało d... i coś kręci.

prosiaczek]
szprotka napisał(a):

Czy ktos dzisiaj wysyłał schwarhopa. Przez stronę nie mozna gdyż nie ma 2021 r a przez sms przychodzi sms Dziekujemy! Twoje zgloszenie w loterii zostalo przyjete. Pamietaj o koniecznosci zachowania oryginalu dowodu zakupu w celu weryfikacji. 

ktoś pisał że wygrał 100. Ty najwyraźniej nie ale bierzesz udział w losowaniu samochodu
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6755770 sobota, 2 styczeń 2021, 12:35:38
ja zgłosiłam przez sms- komunikat: zgłoszenie niepoprawne
zgłosiłam przez strone: błędne zgloszenie
zgłosiłam jeszcze raz przez sms- ten nr paragonu juz zostal zgloszony
0 0

szprotka

Cytuj wiadomość#6755771 sobota, 2 styczeń 2021, 12:38:29
Znowu Albedo nie przygotowane, przez sms też dostaję że błedny sms. W innych agencjach zawsze wszystko działa od 1 dnia tylko tutaj zawsze zonk.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6755776 sobota, 2 styczeń 2021, 13:01:25
prosiaczek napisał(a):

szprotka napisał(a):

Dziekujemy! Twoje zgloszenie w loterii zostalo przyjete. Pamietaj o koniecznosci zachowania oryginalu dowodu zakupu w celu weryfikacji. Wspoladministratorami danych sa: Henkel Polska sp. z o.o. i Albedo Marketing sp. z o.o. Szczegolowe zasady przetwarzania danych dostepne sa na www.ruszpowygrana.pl
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6755777 sobota, 2 styczeń 2021, 13:02:39
szprotka napisał(a):

no i ja też tak mam 
i jest jeszcze taki komunikat
Dziekujemy! Twoje zgloszenie wygralo nagrode 100 zl. Wspoladministratorami danych sa: Henkel Polska sp. z o.o. i Albedo Marketing sp. z o.o. Szczegolowe zasady przetwarzania danych dostepne sa na www.ruszpowygrana.pl
0 0

glamlady88

Cytuj wiadomość#6755782 sobota, 2 styczeń 2021, 14:05:24
agakaz2 napisał(a):

szprotka napisał(a):

no i ja też tak mam 
Dziekujemy! Twoje zgloszenie wygralo nagrode 100 zl. Wspoladministratorami danych sa: Henkel Polska sp. z o.o. i Albedo Marketing sp. z o.o. Szczegolowe zasady przetwarzania danych dostepne sa na www.ruszpowygrana.pl

Ja zgłosiłam smsem i zwrotka, ze niepoprawnie. Wyslalam jeszcze raz i cisza... Zero żadnej zwrotki
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6755783 sobota, 2 styczeń 2021, 14:06:27
Ja dziś 4 paragony i lipa ..2 smsem i 2 strona ..0 wygranej
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6755784 sobota, 2 styczeń 2021, 14:16:11
glamlady88 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

szprotka napisał(a):

no i ja też tak mam 

Ja zgłosiłam smsem i zwrotka, ze niepoprawnie. Wyslalam jeszcze raz i cisza... Zero żadnej zwrotki

u mnie też niepoprawne ,nie wiem o co chodzi
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6755788 sobota, 2 styczeń 2021, 14:48:59
Pepsi Lidl, tam się tylko wchodzi na messengera pepsi i od razu po prostu tylko odpowiada na pytanie? Nie rejestruje sie paragonu? Nie ma też żadnej zakładki do konkursu na messengerze pepsi
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6755789 sobota, 2 styczeń 2021, 14:49:38
FBewa36 napisał(a):

Pepsi Lidl, tam się tylko wchodzi na messengera pepsi i od razu po prostu tylko odpowiada na pytanie? Nie rejestruje sie paragonu? Nie ma też żadnej zakładki do konkursu na messengerze pepsi

Wyślij np hej i bot sam ci się odezwie i po kolei będzie ci pisał co masz robić

samuraj

Cytuj wiadomość#6755804 sobota, 2 styczeń 2021, 15:41:54
wiesia30 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

szprotka napisał(a):

no i ja też tak mam 

u mnie też niepoprawne ,nie wiem o co chodzi

U mnie to samo...
Trzeba poczekać do poniedziałku
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6755815 sobota, 2 styczeń 2021, 16:06:09
Czy działa Wam formularz na https://kapitalnadomowka.pl/ ?
podając datę 28.12.2020 nie mogę wysłać zgłoszenia;/ - wyskakuje nieprawidłowy format daty
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6755818 sobota, 2 styczeń 2021, 16:18:18
krseta napisał(a):

podając datę 28.12.2020 nie mogę wysłać zgłoszenia;/ - wyskakuje nieprawidłowy format daty

Wczoraj też kilka osób miało problem z datą 2020r. Ja wysłałam bez problemu zgłoszenie, ale mam paragon z dzisiaj...
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6755819 sobota, 2 styczeń 2021, 16:21:18
krseta napisał(a):

Nie wysyłałam, ale spróbowałam wpisać taką datę i udało się...no chyba,ze nieprawidłowy format wyskakuje Ci dopiero jak naciśniesz wyślij ?
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6755821 sobota, 2 styczeń 2021, 16:29:55
agakaz2 napisał(a):jak miło się tu wpisać pierwszą wygrana w Nowym roku   emotka  
100 z loterii Schwarzkopf 

Czy można wiedzieć w jaki sposób emotka emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6755825 sobota, 2 styczeń 2021, 16:51:48
fiona25 napisał(a):

krseta napisał(a):

Nie wysyłałam, ale spróbowałam wpisać taką datę i udało się...no chyba,ze nieprawidłowy format wyskakuje Ci dopiero jak naciśniesz wyślij ?

Tak, problem występuje po kliknięciu "wyślij". Pisałam do nich @, ale nie odpisali... paragon z 2020 zostawiam na kolejny etap, na ten kupiłam nowy.
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6755833 sobota, 2 styczeń 2021, 17:34:56
margobb napisał(a):

fiona25 napisał(a):

krseta napisał(a):

Tak, problem występuje po kliknięciu "wyślij". Pisałam do nich @, ale nie odpisali... paragon z 2020 zostawiam na kolejny etap, na ten kupiłam nowy.

Dokładnie, po wciśnięciu WYSLIJ
tez zostawiam paragon na 2 etap jak naprawią
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6755834 sobota, 2 styczeń 2021, 17:35:07
FBemilia6 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):jak miło się tu wpisać pierwszą wygrana w Nowym roku   emotka  
100 z loterii Schwarzkopf 

Czy można wiedzieć w jaki sposób emotka emotka

w taki

0 0