Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

harnas

Cytuj wiadomość#6763380 sobota, 6 luty 2021, 09:38:07
ninakow7712 napisał(a):

kto pomoże z Piniatą? co pisać? emotka

kup 10 kinder, wyslij w roznych godzinach, o tym jak kochasz kinder i licz na troche szzescia
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6763381 sobota, 6 luty 2021, 09:40:31
Proszę o podpowiedź jak upolować scrabble ....mam ostatni paragon i brak szczęścia w loteriach emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6763382 sobota, 6 luty 2021, 09:50:43
harnas napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

kto pomoże z Piniatą? co pisać? emotka

kup 10 kinder, wyslij w roznych godzinach, o tym jak kochasz kinder i licz na troche szzescia

Ewentualnie codziennie wysyłaj taka samą odpowiedź 
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6763402 sobota, 6 luty 2021, 13:19:12
aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy z Winiar przejdzie paragon z napisem majonez dekoracyjny, czy muszę lecieć po pieczątkę ?

U mnie był majonez Winiary i nie przeszło, musiałam po pieczątkę jechać. emotka

U mnie na paragonie z Biedronki z poprzedniej loterii MajonezWinary500ml i przeszło- może o te 500 chodziło, bo innego Majonezu Winiary o takiej pojemności chyba nie ma

W tej edycji chcą pieczatke i podpis pracownika emotka  I tu pytanie dlaczego i w jakim celu ktoś z pracowników ma udostepniać swoje nazwisko na paragonie??

Hmm, jest taki zapis w regulaminie? Ctrl+F i nie widzę... To chyba trzeba dokonać zmasowanego ataku na infolinię konsumencką Winiary, bo nie widzę, by był inny majonez Winiary 500 ml... Jak mnie poproszą, to im napiszę, że wstyd, że nie znają asortymentu Klienta.

Dziękujemy za nadesłane dokumenty, niestety na paragonie, któryod Pani otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż
zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej
sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest
potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z
postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie
paragonu).
A na paragonie Majonez Winiary 500 ml

Nie udzielam się ostatnio na forum,ale z Winiarami przegięli!Napisałam im co myslę (ja mam na paragonie Majonez Dekoracyjny 300 ml) i zażądałam wydania nagrody!To już jest jakaś kpina z ich strony i proponuję im to dać jasno do zrozumienia.Szkoda,że nie proszą o selfie z kierowniczką sklepu i majonezem na pierwszym planie!

Monika11

Cytuj wiadomość#6763404 sobota, 6 luty 2021, 13:31:26
w Kauflandzie w BOK można wydrukować paragon zastępczy i tam jest napisana pełna nazwa  majonez dekoracyjny Winiary. 

glamlady88

Cytuj wiadomość#6763411 sobota, 6 luty 2021, 14:24:50
flinta_13 napisał(a):

Proszę o podpowiedź jak upolować scrabble ....mam ostatni paragon i brak szczęścia w loteriach emotka

Podpinam się pod pytanie. Jak widzę te płatki, to podchodzą mi pod gardło już. Ilez można tego zjeść  emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6763416 sobota, 6 luty 2021, 14:44:39
gocha542 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy z Winiar przejdzie paragon z napisem majonez dekoracyjny, czy muszę lecieć po pieczątkę ?

U mnie na paragonie z Biedronki z poprzedniej loterii MajonezWinary500ml i przeszło- może o te 500 chodziło, bo innego Majonezu Winiary o takiej pojemności chyba nie ma

W tej edycji chcą pieczatke i podpis pracownika emotka  I tu pytanie dlaczego i w jakim celu ktoś z pracowników ma udostepniać swoje nazwisko na paragonie??

Hmm, jest taki zapis w regulaminie? Ctrl+F i nie widzę... To chyba trzeba dokonać zmasowanego ataku na infolinię konsumencką Winiary, bo nie widzę, by był inny majonez Winiary 500 ml... Jak mnie poproszą, to im napiszę, że wstyd, że nie znają asortymentu Klienta.

Dziękujemy za nadesłane dokumenty, niestety na paragonie, któryod Pani otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż
paragonu).

Nie udzielam się ostatnio na forum,ale z Winiarami przegięli!Napisałam im co myslę (ja mam na paragonie Majonez Dekoracyjny 300 ml) i zażądałam wydania nagrody!To już jest jakaś kpina z ich strony i proponuję im to dać jasno do zrozumienia.Szkoda,że nie proszą o selfie z kierowniczką sklepu i majonezem na pierwszym planie!

Mi jeszcze nic nie napisali odnośnie paragonu, ale się zbieram z napisaniem maila do prezesa tego Unique i do Nestle, np.
MajonezWiniary500ml- Winiary nie ma innego majonezu o pojemności 500ml (czyli wiadomo, że dekoracyjny)
Majonez Dekoracyjny 300 ml- nie widzę w google, by jakaś inna firma miała w asortymencie.
Nawet sąd ocenia dowody kierując się doświadczeniem życiowym, a tutaj ani pomyślunku, ani inteligencji, o znajomości asortymentu Klienta już "nie wspomnę".

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6763421 sobota, 6 luty 2021, 14:58:49
visserarthur napisał(a):

gocha542 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

paragonu).

Mi jeszcze nic nie napisali odnośnie paragonu, ale się zbieram z napisaniem maila do prezesa tego Unique i do Nestle, np.
MajonezWiniary500ml- Winiary nie ma innego majonezu o pojemności 500ml (czyli wiadomo, że dekoracyjny)
Majonez Dekoracyjny 300 ml- nie widzę w google, by jakaś inna firma miała w asortymencie.
Nawet sąd ocenia dowody kierując się doświadczeniem życiowym, a tutaj ani pomyślunku, ani inteligencji, o znajomości asortymentu Klienta już "nie wspomnę".

Problemem są te mniejsze słoiki, np.250 ml, na moim paragonie z Carrefour market jest tylko majonez Winiary, niestety na razie nie wygrałam, po pieczątkę iść nie muszę, ale widziałam na półce w tej gramaturze inne Winiary: omega 3, jakiś sałatkowy albo lekki(nie pamiętam), ale były co najmniej dwa.Trochę marna ta loteria.Zwłaszcza jak robią takie problemy- może wystarczyłoby poprosić o zdjęcie etykiety- nalepki z kodem, tak kiedyś w jakimś płynie E prosili.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6763444 sobota, 6 luty 2021, 19:31:17
fiona25 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Czy ktoś wysyłał ostatnio sms na konkurs MediaServiceZawada (jakikolwiek) i dostał zwrotkę? 

Ostatnio nie, ale wcześniej wysyłałam nie raz i od pewnego czasu zwrotki przestały przychodzić.W jednym z konkursów wysłałam jedno zgłoszenie , według regulaminu miała przyjść zwrotka - nie przyszła, więc uznałam,że coś skopane i więcej zgłoszeń nie wysłałam.Jakież było moje zdziwienie,kiedy po miesiącu dostałam sms z  główną wygraną  emotka
Tak więc jeżeli martwisz się brakiem zwrotki, to raczej się nie martw , myślę,ze zgłoszenie dotarło emotka

czasem przyjdzie, czasem nie aczkolwiek mają duuuuży obsuw z informowaniem o wygranej bo kiedyś tam we wrześniu brałam udział (konkurs trwał do października) a dopiero kilka dni temu dostałam wiadomość że w nim coś wygrałam. Ogólnie już nie wysyłam bo straszne dziadostwo przysyłają - zawsze łapie się na zabawki firmy Epee, które mniej więcej po krótkim czasie wywalam, bo są tak badziewne. 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6763451 sobota, 6 luty 2021, 20:10:20
Czy ktos sie doczytal ograniczenia na osobe/gospodarstwo w silanie rossmann?
0 0

nataliaenzo

Cytuj wiadomość#6763462 sobota, 6 luty 2021, 23:09:02
Czy z Coccolino odpisują maila z potwierdzeniem czy od razu wysyłają misie?
0 0

atlantydek

Cytuj wiadomość#6763466 sobota, 6 luty 2021, 23:30:58
Takie pytanie retoryczne - jeśli powiadomienie było w czwartek, to 3 dni mijają w niedzielę, prawda?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6763469 sobota, 6 luty 2021, 23:59:21
bezaczek7 napisał(a):

Czy ktos sie doczytal ograniczenia na osobe/gospodarstwo w silanie rossmann?

wg mnie nie ma, tylko na osobę

"Niezależnie od łącznej liczby przesłanych w Konkursie zgłoszeń jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w całym Konkursie".

olabas

Cytuj wiadomość#6763481 niedziela, 7 luty 2021, 12:03:33
Czy Burn wybiera nagrody tygodnia wśród zwycięzców dnia?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6763482 niedziela, 7 luty 2021, 12:05:42
Czy da sie wam wyslac zgloszenie na loterie crunchips> u mnie wyskakuje blad ale jednoczesnie tez info o braku nagrody.
maila potwierdzajacego brak
0 0

szym111

Cytuj wiadomość#6763485 niedziela, 7 luty 2021, 13:14:21
rufus napisał(a):

Czy da sie wam wyslac zgloszenie na loterie crunchips> u mnie wyskakuje blad ale jednoczesnie tez info o braku nagrody.
maila potwierdzajacego brak

Mam tak samo
rufus 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6763489 niedziela, 7 luty 2021, 14:01:10
Czy wysyłaliście te same paragony na konkurs z piniatami i konkurs Kinder Pingui?  emotka

domika

Cytuj wiadomość#6763490 niedziela, 7 luty 2021, 14:05:05
kiedystobylo napisał(a):

Czy wysyłaliście te same paragony na konkurs z piniatami i konkurs Kinder Pingui?  emotka

Tak emotka

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6763491 niedziela, 7 luty 2021, 14:21:15
domika napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Tak emotka

Dzięki za odpowiedź  emotka
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6763501 niedziela, 7 luty 2021, 17:34:00
2 razy próbowaliśmy wysłać zgłoszenie na Pingui, 2 razy była taka sama zawiecha, ale ostatecznie wyskoczył komunikat, że niby Dziękujemy za zgłoszenie, ale mam wątpliwości, hmmmm czy nie wysłać 3 raz emotka  :( 
0 0