Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

samuraj

Cytuj wiadomość#6783800 wtorek, 25 maj 2021, 19:09:57
domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie wiem czy jest w zapowiedziach, bo nie mam dostępu - ale można dodać emotka   emotka

jest emotka ale loteria hmmm dziwna hehe

Pierwsza loteria w której nie będę brał udziału!Powodzenia

joasiunia

Cytuj wiadomość#6783819 wtorek, 25 maj 2021, 20:51:55
Czy w konkursie Wedla w ITM można używać polskich znaków, gdy wysyłam zgłoszenie przez formularz? Bo wpisałam z rozpędu, a teraz się zastanawiam, czy aby na pewno...  emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6783822 wtorek, 25 maj 2021, 21:00:08
joasiunia napisał(a):

Czy w konkursie Wedla w ITM można używać polskich znaków, gdy wysyłam zgłoszenie przez formularz? Bo wpisałam z rozpędu, a teraz się zastanawiam, czy aby na pewno...  emotka

Dziwnie jest to ujęte w regulaminie - trochę niejednoznacznie emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6783829 wtorek, 25 maj 2021, 21:45:59
olywka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

olywka napisał(a):

Czy w loterii "Wybierz Majonez dekoracyjny, wybierz nagrody" po odesłaniu danych, powinien przyjść jakiś maila zwrotny, że je przyjęli? 

a co to za konkurs, mogę prosić link?

Ten konkurs już bardzo dawno temu się zakończył, mowa o tym: 
https://www.e-kon...wybierz-nagrody.html

Niby do 28 czerwca mają czas na wysyłkę przelewów emotka  ale od marca brak jakiejkolwiek informacji sprawia, że zaczynam się martwić czy wszytsko przebiega Oki emotka  stąd pytanie czy ktoś dostał wiadomość w związku z pozytywnym przyjęciem bądź otwrzymaniem oświadczenia i paragonu emotka  

Też czekam na przelew z marca, ale nadal cisza. Nic jeszcze nie przelali emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6783833 wtorek, 25 maj 2021, 22:15:47
samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie wiem czy jest w zapowiedziach, bo nie mam dostępu - ale można dodać emotka   emotka

Pierwsza loteria w której nie będę brał udziału!Powodzenia   A jak oni zamierzają zweryfikować, czy ktoś się faktycznie zaszczepil? Będą komus kazali okazać zaświadczenie o byciu zaszczepionym?

0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6783835 wtorek, 25 maj 2021, 22:28:46
cudaczek121 napisał(a):

samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Pierwsza loteria w której nie będę brał udziału!Powodzenia   A jak oni zamierzają zweryfikować, czy ktoś się faktycznie zaszczepil? Będą komus kazali okazać zaświadczenie o byciu zaszczepionym?

Chyba w systemie pacjent.gov.pl będą mieli takie info. Osobiście loteria do szczepienia mnie nie zachęci, jakoś nie mam przekonania do czegoś robionego na szybcika (te szczepionki)
nkba, joan 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6783842 wtorek, 25 maj 2021, 23:35:20
Ja wychodzę z zalozenia, że lepiej się zaszczepić niz tego nie zrobic. Chociaż np. mojej mamy dyrektorka z pracy twierdzi, że wszyscy, którzy się zaszczepia, umra w ciągu 3 lat, ha,ha. 10 czerwca przyjmę 2 dawkę Pfizeera, więc co mi szkodzi- wezmę udział w loterii dla zaszczepionych tak czy owak:)

aleks1983

Cytuj wiadomość#6783852 środa, 26 maj 2021, 06:04:58
Czy znajdzie się to jakaś dobra Duszyczka która tłumaczy mi jak to jest z tymi monetami i Bonami z Żywca?Wygrałam pięć monet i bon 20 zł na allegro dostałam maila z prośbą o wypełnienie formularza czyli miałamwpisać imię i nazwisko.
i jak to teraz jest? wypełniłam formularz i oni prześlą mi jakiś kod na maila czy od razu uzupełniaja konto z allegro?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6783854 środa, 26 maj 2021, 06:23:22
aleks1983 napisał(a):

Czy znajdzie się to jakaś dobra Duszyczka która tłumaczy mi jak to jest z tymi monetami i Bonami z Żywca?Wygrałam pięć monet i bon 20 zł na allegro dostałam maila z prośbą o wypełnienie formularza czyli miałamwpisać imię i nazwisko.
i jak to teraz jest? wypełniłam formularz i oni prześlą mi jakiś kod na maila czy od razu uzupełniaja konto z allegro?

Wyślą na maila. Nie mieliby jak dodać do Twojego konta.
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6783855 środa, 26 maj 2021, 06:27:29
superloser napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

A w jaki sposob dodales/as swoje konto Allegro do loterii Żywca?

właśnie nie dodałam tylko adres mailowy i myślałam,ze może na podstawie Adresu nadają ale teraz już widzę ,że nie;)
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6783856 środa, 26 maj 2021, 06:28:35
@[email protected] napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wyślą na maila. Nie mieliby jak dodać do Twojego konta.

A Wysyłają z jakimś opóźnieniem? bo w zeszłym roku kody przychodziły praktycznie automatycznie po wygranej a teraz -wczoraj wygrana ,a dzisiaj jeszcze  nic nie mam
0 0

agawa78

Cytuj wiadomość#6783857 środa, 26 maj 2021, 06:36:05
samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ajja będę, i pierwszy raz mam nadzieję że konkurencja będzie naprawdę duża. Wtedy i tak wygramy wszyscy

nanajka81

Cytuj wiadomość#6783858 środa, 26 maj 2021, 06:49:49
agawa78 napisał(a):

samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ajja będę, i pierwszy raz mam nadzieję że konkurencja będzie naprawdę duża. Wtedy i tak wygramy wszyscy

a to dla tych co nie chcą się szczepić czy też tych którzy się zaszczepili?
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6783859 środa, 26 maj 2021, 07:19:55
nanajka81 napisał(a):

agawa78 napisał(a):

samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

a to dla tych co nie chcą się szczepić czy też tych którzy się zaszczepili?

Zapewne głównym założeniem było zachęcenie ludzi do szczepień, ale ci zaszczepieni już poczuli się wykluczeni, dlatego obecnie loteria jest dla wszystkich, którzy byli lub będą zaszczepieni. Powodzenia. 

rettib

Cytuj wiadomość#6783876 środa, 26 maj 2021, 08:46:33
A ja mam pytanie konkursowe, bo jestem chodzącym znakiem zapytania emotka  Czy Wy także dostaliście ponowne zaproszenie do konkursu od pyszne.pl? 
Poprzednie dostałam około 1,5h po zamówieniu i od razu wysłałam zgłoszenie. A wczoraj w nocy przyszło kolejne zaproszenie  emotka  Więc.... co teraz? U Was też tak było?  emotka
0 0

caramela

Cytuj wiadomość#6783879 środa, 26 maj 2021, 08:54:56
wraithbeauty napisał(a):

superloser napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja wychodzę z zalozenia, że lepiej się zaszczepić niz tego nie zrobic. Chociaż np. mojej mamy dyrektorka z pracy twierdzi, że wszyscy, którzy się zaszczepia, umra w ciągu 3 lat, ha,ha. 10 czerwca przyjmę 2 dawkę Pfizeera, więc co mi szkodzi- wezmę udział w loterii dla zaszczepionych tak czy owak:)

No niestety na antyszczepionkowców czasem nie ma rady emotka  Ich teoria jest tak samo prawdziwa jak teoria że ziemia jest płaska. Ludzie się szczepią różnymi szczepionkami od dziesiątek lat i jakoś żyją. Tym bardziej ze to właśnie szczepionki pozwoliły wyeliminować kilka strasznych chorób np. Polio. Dlatego ludzie inteligentni się szczepią, a ludzie prymitywni żyją w jakimś przekonaniu i tylko powielają durne plotki emotka

Kiedys byla teoria, ze nikotyna nie uzaleznia a GMO to przyszlosc... 

Gratulacje, świetne porównanie... 

vazzz

Cytuj wiadomość#6783884 środa, 26 maj 2021, 09:05:11
wraithbeauty napisał(a):

Ale zauważyłeś że w szpitalach na COVID umierają tylko niezaszczepieni?

A skąd te dane? Akurat znam osobę, która zmarła dwa tygodnie temu mimo, że była zaszczepiona.
Pisanie, że ludzie którzy się nie chcą szczepić są prymitywni jest przesadą.
I co trzeba mieć w głowie- jeśli ja daję Ci łapkę w dół za określenie "prymitywni" a Ty wyszukujesz moje posty na forum i przy wielu z nich dajesz łapkę w dół ot tak dla zasady?

FBewa36

Cytuj wiadomość#6783887 środa, 26 maj 2021, 09:16:57
W konkursie nestle marvel te małe paczuszki wchodzą?
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6783888 środa, 26 maj 2021, 09:18:53
wraithbeauty napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No niestety na antyszczepionkowców czasem nie ma rady emotka  Ich teoria jest tak samo prawdziwa jak teoria że ziemia jest płaska. Ludzie się szczepią różnymi szczepionkami od dziesiątek lat i jakoś żyją. Tym bardziej ze to właśnie szczepionki pozwoliły wyeliminować kilka strasznych chorób np. Polio. Dlatego ludzie inteligentni się szczepią, a ludzie prymitywni żyją w jakimś przekonaniu i tylko powielają durne plotki emotka

Chłopie,dlaczego obrażasz ludzi porównując ich do prymitywnych?Chcesz się szczepić preparatem przygotowanym w kilka miesięcy to się szczep...Naogladałeś się pudła i wierzysz w każde ich słowo.
Szanuj zdanie innych

zielonaszpilka przepraszam,to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź na ten temat

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6783890 środa, 26 maj 2021, 09:22:51
Idźcie sobie na WC, a nie tu śmiecicie wątek  emotka