Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

rettib

Cytuj wiadomość#6785335 wtorek, 1 czerwiec 2021, 23:33:53
Czy Astra wysyłała już kosze piknikowe z konkursu "Podejdź łagodnie do wiosny"? Jeśli tak, to mój nie dotarł - czy wiecie może jak się z nimi skontaktować?
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6785336 wtorek, 1 czerwiec 2021, 23:37:14
bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

Miał ktoś problem z wypełnieniem formularza z żywca?Klikając wypełnij kieruje na stronę główna.

Tak, mi w ogóle nie rejestruje kodu.

Mi zarejestrowało i wygrałem monety ale nie ma formularza do wypełnienia hmm dziwne

Potwierdzam problem z formularzem

u mnie to samo
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6785337 wtorek, 1 czerwiec 2021, 23:43:54
Dziękuję za odpowiedź,dobrej nocy
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6785342 środa, 2 czerwiec 2021, 06:04:53
zywiec zdechl
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6785343 środa, 2 czerwiec 2021, 06:31:56
ikropka napisał(a):

bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

Miał ktoś problem z wypełnieniem formularza z żywca?Klikając wypełnij kieruje na stronę główna.

Mi zarejestrowało i wygrałem monety ale nie ma formularza do wypełnienia hmm dziwne

u mnie to samo

Dzisiejsze wygrane to samo emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6785346 środa, 2 czerwiec 2021, 07:05:36
ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

u mnie to samo

U mnie strona się zacięła, nie przyjmuje kodu.
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6785347 środa, 2 czerwiec 2021, 07:06:30
FBbeata7 napisał(a):

ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

u mnie to samo

na chromie mi nie działa, na firefoxie poszło
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6785356 środa, 2 czerwiec 2021, 08:43:55
rettib napisał(a):

Czy Astra wysyłała już kosze piknikowe z konkursu "Podejdź łagodnie do wiosny"? Jeśli tak, to mój nie dotarł - czy wiecie może jak się z nimi skontaktować?

U mnie namiot dotarł, a kosz jeszcze nie.
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6785363 środa, 2 czerwiec 2021, 09:25:38
rettib napisał(a):

Według aplikacji InPost mój kosz dziś do mnie przyjedzie. Proponuję ci poczekać do piątku. I wtedy kontaktować się jeśli nie dojedzie. 
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6785364 środa, 2 czerwiec 2021, 09:26:43
W Tchibo Family jest ograniczenie nagród dziennych na osobę?
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6785365 środa, 2 czerwiec 2021, 09:30:00
@[email protected] napisał(a):

W Tchibo Family jest ograniczenie nagród dziennych na osobę?

Jak by Ci to Agnieszko powiedzieć..tam jest ograniczenie na osobę w ogóle emotka ale o dziennych zapisu nie ma emotka
paragraf 9, punkt 5
"Każdy Uczestnik może wygrać w ramach Loterii wyłącznie jedną nagrodę danego rodzaju.
Wygrana nagrody codziennej nie wyklucza laureata z wygranej w losowaniu nagród głównych, przy czym ten sam
Uczestnik w losowaniu nagród głównych może wygrać wyłącznie jedną nagrodę główną"

ikropka

Cytuj wiadomość#6785369 środa, 2 czerwiec 2021, 09:33:59
Ruszyły komuś formularze z Żywca?
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6785374 środa, 2 czerwiec 2021, 09:47:01
ikropka napisał(a):

dalej nic emotka
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6785376 środa, 2 czerwiec 2021, 09:56:48
ikropka napisał(a):

tak

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6785418 środa, 2 czerwiec 2021, 11:44:08
agi68 napisał(a):

Błąd walidacji recaptcha. Taki komunikat mi się wyświetla, gdy próbuję zgłosić paragon na Haribo. Ktoś pomoże?

Za wolno uzupelniasz formularz. Korzystaj z autouzupełniania najlepiej.
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6785427 środa, 2 czerwiec 2021, 12:03:54
Z loterii zero limitów https://www.e-kon...ow.html#.YLZiNaEwjIV ?
Odpisali Wam coś na mail? mnie i znajomym do tej pory nic. Koledze z pracy : " kod był wysłany któregoś tam kwietnia" . Jak się domagał aby zrobili "prześlij dalej" wiadomość którą wtedy wysłali aby zobaczyć czy faktycznie przesłali (data godzina)-nic nie odpisali tylko wysłali sam kod.
Podejrzewam, że mało komu od razu wysłali więc jeśli nie chcecie stracić swoich wygranych to piszcie   emotka

magy2020

Cytuj wiadomość#6785428 środa, 2 czerwiec 2021, 12:06:15
ikropka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

bibeck napisał(a):

samuraj napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

samuraj napisał(a):

u mnie to samo

na chromie mi nie działa, na firefoxie poszło

Ja to z Nimi koresponduję już kilka dni, formularz owszem był ale jak się w niego kliknęło to był bodajże błąd 403. Najpierw napisali ,że poprawili link , ale dalej nie działał.  No to wymyślili ,że kod nie był zgłoszony do loterii, no jak nie był , jak był. Odpisałam Im lekką wiązanką + zrzut ekranu. Odpowiedź była,że system źle przepisał kod. Kazali przysłać zdjęcie  kodu i dane. Na razie czekam, niby 20zł ale wkurza.
0 0

lookaso

Cytuj wiadomość#6785440 środa, 2 czerwiec 2021, 12:46:35
margotkowe napisał(a):

Czy ktoś po wysłaniu zgłoszenia w konkursie pyszne.pl dostał maila z ponownym zaproszeniem do wzięcia udziału w konkursie (przypominajkę)? emotka

Tak, wygląda, że idzie on z automatu nie zależnie czy poszło już zgłoszenie.  Po kliknięciu w link jest tylko potwierdzenie wzięcia udziału, a możliwość dodania kolejnego zgłoszenia jest nie możliwa emotka  

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6785445 środa, 2 czerwiec 2021, 13:23:48
fantagiro napisał(a):

Odpisali Wam coś na mail? mnie i znajomym do tej pory nic. Koledze z pracy : " kod był wysłany któregoś tam kwietnia" . Jak się domagał aby zrobili "prześlij dalej" wiadomość którą wtedy wysłali aby zobaczyć czy faktycznie przesłali (data godzina)-nic nie odpisali tylko wysłali sam kod.
Podejrzewam, że mało komu od razu wysłali więc jeśli nie chcecie stracić swoich wygranych to piszcie   emotka

Mi odpisali że wysłali 7 kwietnia i że mam dokładnie sprawdź skrzynkę. Odpisałam, że nie otrzymałam tej wiadomości, a oni dalej swoje, że wysłane 7 kwietnia i żebym sprawdziła pocztę.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6785450 środa, 2 czerwiec 2021, 13:43:08
@[email protected] napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Mi odpisali że wysłali 7 kwietnia i że mam dokładnie sprawdź skrzynkę. Odpisałam, że nie otrzymałam tej wiadomości, a oni dalej swoje, że wysłane 7 kwietnia i żebym sprawdziła pocztę.

ja tez nie dostałam jednego kodu ale napisałam i mi przysłali jeszcze raz