Dziś cieszę się z.....

|< << < 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315316 >

agakaz2

Cytuj wiadomość#6478360 czwartek, 29 marca 2018, 21:49:40
Cieszy mnie wyjazd na święta, parę dni poza domem zmiana klimatu i trochę odpoczynku dobrze mi zrobi

awi

Cytuj wiadomość#6478844 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 17:18:39
Cieszę się że te święta spędziłam sama chociaż było kilka smutnych chwil.  Posegregowałam książki na te do oddania, sprzedania, wyrzucenia i pozostawienia, wystawiłam na olx. Telewizja, której na co dzień nie oglądam nie zawiodła mnie, obejrzałam kilka wspaniałych filmów, m.in. "Papierowy księżyc" Bogdanovicha,  moja kontuzjowana noga odpoczęła. Nie nakrywałam do stołu, jadłam wiejskie jajka i sałatę a dziś zrobiłam sobie żurek w wersji wege bo tak lubię. To nie pierwsze moje samotne święta, zawsze zastanawiam się jak dużo jest takich osób i jak się czują podczas świąt.
Pozdrawiam takie osoby.

viviean

Cytuj wiadomość#6478875 poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 20:54:46
Od wczoraj cieszymy się z nowonarodzonego najmlodszego synka (to świąteczna niespodzianka, a nie primaaprilisowy żarcik) 

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6478909 wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:55:41
Z tego, ze dziecko po 4 dniach nieobecnosci w przedszkolu, jakby nigdy nic, weszlo sobie na sale do dzieci, nie bylo placzu, nie mowilo, ze sie wstydzi, nie wtulalo sie kurczowo, po prostu weszlo. Powoli, ale nie obejrzalo sie nawet. Jestem dumna, dziecko mi dorasta emotka
I ze mam rolade wolowa na sniadanie  emotka

kaka72

Cytuj wiadomość#6478932 wtorek, 3 kwietnia 2018, 10:29:56
po świątecznej przerwie loguję się tutaj i mam 1 karny punkt mniej emotka
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6479829 piątek, 6 kwietnia 2018, 12:11:57
... z przełamania złej passy i dwóch kwietniowych nagród (których w ogóle się nie spodziewałam) - ma to dla mnie tym większe znaczenie, że niebawem będę musiała zawiesić swą konkursową działalność i skupić się na nowonarodzonym Maluszku:) Teraz, gdy kwiecień "odczarowany", czuję się usprawiedliwiona i z czystym sumieniem mogę skupić się na tym, by na czas dotrzeć  na porodówkę emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6481049 środa, 11 kwietnia 2018, 07:44:49
Cieszę się z filmów tak pięknych i tak optymistycznych, jak zapodany właśnie na FB film o... produkcji pieniędzy  emotka :
https://www.faceb...70733219631309/?t=30
albo o fenomenalnej podróży marzeń (przynajmniej moich; cóż, że nierealnych, ale zawsze emotka ):
https://www.faceb...782867098440946/?t=3
oraz z wpisów tak wzruszających, jak Znajomego (tuż pod niemniej wzruszającą fotką, przedstawiającego jego - starszego pana, czule obejmującego roześmiana elegancką staruszkę): "Ja tego nie pamiętam, ale żyje jeszcze osoba, która twierdzi, że
urodziła mnie 11 kwietnia".
emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6481083 środa, 11 kwietnia 2018, 09:47:17
W 2010 roku jakoś wygrałam w jednym z czasopism wnętrzarskich, bodajże Dobre wnętrze mikrofalówkę Beko.Gdy dotarła, okazało się, ma z boku wgniecenie, więc Organizator wysłał mi nową.Po podłączeniu tej kolejnej okazało się,że w ogóle nie podgrzewa ona potraw.Wkurzyłam się, ale powiedziałam mojej mamie,że nie mam siły ani ochoty już z nimi walczyć, bo miałam wtedy kłopoty z egzaminem na studiach.No i ta mikrofala tak przeleżała na półce w garażu jakieś 8 lat.Ostatnio już mieliśmy ją wyrzucić na elektrośmieci, ale kolega mojej siostry stwierdził,że może on spróbuje ją naprawić.On samie nie wie dokładnie jak to zrobił, ale ponoć tam jakieś kabelki nie stykały i dlatego ta mikrofalówka nie podgrzewała posiłków.Efekt jest taki,że "coś tam pogrzebał" i teraz działa emotka Siostra zadowolona, że ma gratis mikrofalówkę, a ja się czuję jakby znowu wygrała jakiś sprzęt agd emotka

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6481643 piątek, 13 kwietnia 2018, 11:30:32
Cieszę się z mojego odkrycia, którego dokonałam jakieś 2 lata temu za sprawą facebooka (dziękuję fejsbuczku) i jednej z grup na nim założonej (dziękuję założycielowi i członkom dodającym posty), a mianowicie z... magicznych gąbek (dziękuję wynalazcy, "nobla" mu czy inną nagrodę). Zapas się skończył w okolicach rozpoczęcia generalnego remontu (dziękuję mężowi za remont) i zbierałam się do zamówienia dobre 2 miesiące albo dłużej (dziękuję mojemu niezdecydowaniu i roztrzepaniu), ale wreszcie się udało i po miesiącu z dużym hakiem (dziękuję sprzedawcy, że wysłał i nie okazał się kolejnym "chińskim oszustem", listonoszowi za wciśnięcie w furtkę, jak również wiatrowi, że nie wywiał owej paczki) dotarła do mnie jakże lekka i dająca lekkość w sprzątaniu przesyłka. Akurat na prawie koniec burzenia ścian itp, aczkolwiek jeszcze drzwi wejściowe, schody na piętro, drzwi do piwnicy... Jestem jednak dobrej myśli, bo mam w domu te gąbki! Dziękuję za uwagę.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6481967 niedziela, 15 kwietnia 2018, 09:06:42
Pogoda. W końcu udało się lecieć balonem 
Emocje nie do opisania. Zdjęcia zrobiłam bardzo się cieszę z dzisiejszego dnia

bruce

Cytuj wiadomość#6481972 niedziela, 15 kwietnia 2018, 10:27:50
agakaz2 napisał(a):

Jak ja Ci zazdraszczam...  emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6481977 niedziela, 15 kwietnia 2018, 11:05:34
agakaz2 napisał(a):

Jeszcze dopiszę, że tak sobie pomyślałam - wspaniałe byłoby takie zgłoszenie na Granda! emotka Wprawdzie dla mnie błogość to zawsze lody i pachnąca kąpiel, ale to pomysł "zwyczajny", tuzinkowy, każdy może go zrealizować, natomiast Twoje fotki z lotu balonem podbiłby na pewno serca jury, bo przecież mało kto może pochwalić się tak błogimi chwilami (ja np. nawet bym o nich marzyć nie śmiała). emotka Gratuluję raz jeszcze.  emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6482108 poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 08:08:32
Leje, jak z cebra, od wczesnego ranka jest wyjątkowo ciepło, dookoła kwitnie wszystko, co tylko o tej porze może emotka , wszędzie zielono, świeżo, pachnąco - rany, jak mnie cieszy co roku taka prawdziwa, mokra, prawdziwie polska wiosenka!  emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6482123 poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 09:44:04
bruce napisał(a):

Leje, jak z cebra, od wczesnego ranka jest wyjątkowo ciepło, dookoła kwitnie wszystko, co tylko o tej porze może emotka , wszędzie zielono, świeżo, pachnąco - rany, jak mnie cieszy co roku taka prawdziwa, mokra, prawdziwie polska wiosenka!  emotka emotka

... i jeszcze ptaków cała masa za oknem deszczowe prowadzi rozmowy - mogę ich słuchać bez końca emotka

bandit

Cytuj wiadomość#6482264 poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:54:05
0,20 zł (słownie 20 groszy) - wygrana jako reklamacja przesyłki pocztowej az 4 krotne nie dostarczenie listu poleconego - wypłata przekazem pocztowym przez Pocztę Polską

ivanotta

Cytuj wiadomość#6482285 poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 19:09:31
bandit napisał(a):

0,20 zł (słownie 20 groszy) - wygrana jako reklamacja przesyłki pocztowej az 4 krotne nie dostarczenie listu poleconego - wypłata przekazem pocztowym przez Pocztę Polską

ha! a ja dostałam w zeszłym tygodniu 20,40zł przelewik na konto za reklamację na poczcie polskiej za zwrot kosztów przesyłki i jej zwrot. Paczka z książką szła kilka dni do adresatki, została awizowana i na następny dzień od awiza już zwrócona  emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6482332 poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 21:08:36
ivanotta napisał(a):

ha! a ja dostałam w zeszłym tygodniu 20,40zł przelewik na konto za reklamację na poczcie polskiej za zwrot kosztów przesyłki i jej zwrot. Paczka z książką szła kilka dni do adresatki, została awizowana i na następny dzień od awiza już zwrócona  emotka

Moja szła jeden dzień do mnie.  emotka Kiedyś nadałam przesyłkę (do kogoś) a następnego dnia listonosz mi ją przyniósł (awizo). Co się okazało? Pani pomyliła adresy nadawcy i odbiorcy ale dzielnie wzięła na siebie ponowne koszty wysyłki. Mnie to bardziej rozbawiło niż wkurzyło, chociaż musiałam iść na pocztę, takie pomyłki świadczą o tym, że jeszcze nie żyjemy w świecie nieomylnych robotów emotka
defed 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6482490 wtorek, 17 kwietnia 2018, 12:41:19
Cieszę się, że po ponad tygodniu nieprzyjemnych życiowych perypetii wracam powoli do konkursowego świata emotka Przez ten czas wiele paragonów mi przepadło, wiele konkursów zakończyło się bez mojego udziału, ale mam nadzieję, że czekają na mnie jeszcze jakieś fajne nagrody emotka

moniazr

Cytuj wiadomość#6482515 wtorek, 17 kwietnia 2018, 13:10:16
Cieszę się, że firma IQ Marketing, po mojej reklamacji kodu Crocs, który nie działał, wysłała mi błyskawicznie nowy kod na buty emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6482521 wtorek, 17 kwietnia 2018, 13:24:41
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że po ponad tygodniu nieprzyjemnych życiowych perypetii wracam powoli do konkursowego świata emotka Przez ten czas wiele paragonów mi przepadło, wiele konkursów zakończyło się bez mojego udziału, ale mam nadzieję, że czekają na mnie jeszcze jakieś fajne nagrody emotka

Gratuluję i ściskam. emotka emotka emotka I życzę Ci całej masy wypasionych. emotka Ja też nie tak dawno miałam takie przymusowe życie bez konkursów, ale na szczęście powolutku wychodzę na prostą.  emotka Koty (awatarowe) górą!  emotka emotka

|< << < 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315316 >