Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 312 313 314 315 316 317318 319 320 321 322 > >> >|

moskala22

Cytuj wiadomość#6489427 poniedziałek, 14 maja 2018, 19:43:50
Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

agakaz2

Cytuj wiadomość#6489429 poniedziałek, 14 maja 2018, 19:49:53
moskala22 napisał(a):

Ja wiem że w dniu Komunii Św. to nie prezenty są najwazniejsze, ale gdy podliczyliśmy z synem pieniązki i powiedziałam mu że uda mu się spełnić największe jego marzenie, to Kubuś tak się popłakał że i mi pociekły łezki. W ogóle wczoraj co chwilę widziałam że się wzrusza, a w kościele stał tak dumnie i w ogóle wyglądał pięknie...

Co racja to racja. Moja córka jak chciała policzyć ile dostała to się zalamałam lecz rodziny się nie wybiera. Kupiliśmy jej dziś hulajnoge i radość jej bezcenna. To mnie cieszy A rodzina dołuje

kalmia86

Cytuj wiadomość#6490600 piątek, 18 maja 2018, 11:53:56
Dziś jak codzień cieszę się oglądając zdjęcia w wątku 'Zdjęcia waszych wygranych". Uwielbiamte zdjęcia. Strasznie mnie to nakręca!

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6490615 piątek, 18 maja 2018, 12:40:52
Dziś cieszę się,że osoba, którą znam tylko z tego forum,ale nigdy nie miałam okazji poznać jej osobiście, oddała mi pieniążki emotka Szkoda tylko,że czasem osoby, które są mi osobiście znane, mają z tym problem emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6491732 środa, 23 maja 2018, 22:14:54
cb656 napisał(a):

Ufff, zebrałem się w sobie i uporządkowałem wreszcie pojemnik z paragonami emotka Dalibóg, co tam robiły paragony jeszcze z 2016 roku, tego nie wiem emotka Ach, jak teraz przejrzyście na półce... emotka

Półka,a nie zamrażalnik?? emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6491742 środa, 23 maja 2018, 22:54:51
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ufff, zebrałem się w sobie i uporządkowałem wreszcie pojemnik z paragonami (...)  Ach, jak teraz przejrzyście na półce... emotka

Półka, a nie zamrażalnik?? emotka

Tak, półka. Zamrażalnik mam malutki, w całości zajęty mięsem ze wsi. I warzywami na patelnię Hortexu. Bez mrożonki himalajskiej co prawda.
Na półce stoją szklane bibeloty - takie wiesz, różnego rodzaju pojemniczki, a to znaleziony urwany guzik wrzucę, a to jakiś gadżet, o którym chwilowo nie wiem, co zrobić, a to paragon konkursowy... I tak się zapełniały, zapełniały... Wyglądało to kijowo, nawet mnie już zaczynało drażnić. Stąd decyzja o uporządkowaniu emotka

To było napisać,że uporządkowałeś guziczki i inne bibeloty,a nie paragony:P Paragony to nie bibeloty-to rzecz święta w naszym gronie!A ich miejsce jest tam gdzie powinno,nie na półce emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6491746 środa, 23 maja 2018, 23:52:44
cieszę się z takiej oto sytuacji:w Kauflandzie na eksponowanym miejscu między koszem, a bujanym samochodzikiem na monety, ukazał się moim oczom taki widok...... no nie ktoś szarga moje "dobre Imię"! i to w Imię czego! w Imię Ojca i Syna niech mnie ktoś powstrzyma... !ale dogadałem się z nimi (przy kawie oczywiście), że ilekroć ktoś z forum będzie chciał się napić za free -  to wystarczy, że wciskając na przemian mleko - cukier trzy razy, wyszepce: Jak dasz kawy, to trebor nie założy sprawy...a potem to już wedle uznania...z tym, że dodatkowy cukier za dopłatą i trzeba mieć trzy konkursy w bazie

taalvikki

Cytuj wiadomość#6491756 czwartek, 24 maja 2018, 00:50:11
agakaz2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Co racja to racja. Moja córka jak chciała policzyć ile dostała to się zalamałam lecz rodziny się nie wybiera. Kupiliśmy jej dziś hulajnoge i radość jej bezcenna. To mnie cieszy A rodzina dołuje

dołuje, bo nie rzuciła kasą? o losie. skandal. 

dziś cieszę się więc z tego, że jeszcze są tacy, którzy nie chcą policzyć, tylko przeżyć.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6491768 czwartek, 24 maja 2018, 07:17:29
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

dołuje, bo nie rzuciła kasą? o losie. skandal. 

dziś cieszę się więc z tego, że jeszcze są tacy, którzy nie chcą policzyć, tylko przeżyć.

Tak bo policzyć mogła sobie ile ptasiego mleka jest w opakowaniu. 
A w temacie cieszy mnie że dziś czwartek
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6492155 czwartek, 24 maja 2018, 23:00:13
Cieszę się, że telefon, po entym upadku, ma tylko pękniętą po długości szybkę, ale wszystko działa. Oby tak pozostało, bo on jest/był naprawdę nie do zdarcia, jak na smartfon. Kafelki go nie pokonały, na panele zerkał z rozbawieniem, za to kostka chodnikowa taka drobna okazała się godnym przeciwnikiem. Czekam teraz na wygranie telefonu albo gotówki na telefon emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6492161 czwartek, 24 maja 2018, 23:15:51
bezaczek7 napisał(a):

Cieszę się, że telefon, po entym upadku, ma tylko pękniętą po długości szybkę, ale wszystko działa. Oby tak pozostało, bo on jest/był naprawdę nie do zdarcia, jak na smartfon. Kafelki go nie pokonały, na panele zerkał z rozbawieniem, za to kostka chodnikowa taka drobna okazała się godnym przeciwnikiem. Czekam teraz na wygranie telefonu albo gotówki na telefon emotka

Ha! A ja na dzien dziecka juz sobie kupilam nowego samsunga a8 emotka . Teraz sie ciesze, ze testuje

mietowa

Cytuj wiadomość#6492210 piątek, 25 maja 2018, 10:02:16
Że sąsiad w podzięce za pożyczenie fotelika samochodowego dla wnuczka przyniósł ptasie mleczko wedla - loteryjne emotka . Nawet nie wie, że ten gest był podwójnie miły emotka

79magda

Cytuj wiadomość#6492229 piątek, 25 maja 2018, 10:40:15
Cieszę się, że pożeracze laysów to niewychowane ćwoki i brudasy emotka wszystkie kody, które wbiłam, wpisałam z paczek znalezionych wzdłuż rowerowych tras. Dzięki czemu nie muszę nikogo bliskiego karmić tym szitem, by spełniać swój obywatelski obowiązek, czyli sprzątać planetę i wbijać kody emotka

joan

Cytuj wiadomość#6492254 piątek, 25 maja 2018, 11:37:54
79magda napisał(a):

Cieszę się, że pożeracze laysów to niewychowane ćwoki i brudasy emotka wszystkie kody, które wbiłam, wpisałam z paczek znalezionych wzdłuż rowerowych tras. Dzięki czemu nie muszę nikogo bliskiego karmić tym szitem, by spełniać swój obywatelski obowiązek, czyli sprzątać planetę i wbijać kody emotka

Degustatorów piwnych wrzucam do tego samego worka. Ilość uzbieranych przeze mnie kapsli poraża, a wszystko odnalezione przypadkowo, bez celowych wycieczek w urodzajne kapslowo tereny. Oby nam szczęście dopisało emotka

slonko365

Cytuj wiadomość#6492255 piątek, 25 maja 2018, 11:39:16
Spotkała mnie dziś kakaowa apokalipsa.
Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
Złapałam, ale gwałtowne ściśnięty pełny kartonik zrobił PUF! 
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit  emotka
A dlaczego się cieszę?
Bo dziś miałam w planach mycie sufitu i ściany przed malowaniem.
Gdyby zrobiło PUF! po umyciu - to by była kakaowa złośliwość.
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości...  emotka   emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6492257 piątek, 25 maja 2018, 11:45:43
slonko365 napisał(a):

Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit  emotka
A dlaczego się cieszę?
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości...  emotka   emotka

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale... dostałam ostatnio w prezencie szampana, którego otworzył mój facet. Spróbował i stwierdził, że tak niedobry, że pić się nie da. Odstawił i kolejnego dnia chciał go wylać, żeby wynieść butelkę do szklanych śmieci i przy otwieraniu korka szampan wybuchł oblewając całą kuchnię i salon z takim impetem, że aż korki wywaliło. Następnie wszystko ściekło z samej góry na sam dół. Kakao przynajmniej się nie klei emotka  

slonko365

Cytuj wiadomość#6492261 piątek, 25 maja 2018, 11:56:44
cherry_coke napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A dlaczego się cieszę?

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale... dostałam ostatnio w prezencie szampana, którego otworzył mój facet. Spróbował i stwierdził, że tak niedobry, że pić się nie da. Odstawił i kolejnego dnia chciał go wylać, żeby wynieść butelkę do szklanych śmieci i przy otwieraniu korka szampan wybuchł oblewając całą kuchnię i salon z takim impetem, że aż korki wywaliło. Następnie wszystko ściekło z samej góry na sam dół. Kakao przynajmniej się nie klei emotka  

emotka  ojoj...  emotka
My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina...  emotka emotka   emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6492272 piątek, 25 maja 2018, 12:13:01
slonko365 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A dlaczego się cieszę?

emotka  ojoj...  emotka
My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina...  emotka emotka   emotka

Czerwonego wina nic nie przebije. Szczególnie takiego, które cieknie po ścianie od sąsiada z góry, któremu wybuchł balon jak akurat był na działce emotka Złote czasy, a komórek jeszcze nie było emotka  

ace

Cytuj wiadomość#6492293 piątek, 25 maja 2018, 12:53:42
bezaczek7 napisał(a):

ja mam samsunga xcover chyba jeszcze jedynkę (wygrany of kors). To ile on upadków zaliczył nie da się policzyć. nie groźne mu panele, płytki, beton, a nawet asfalt. Bo kiedyś jak jechałam rowerami ze znajomymi wypadł mi z koszyka, przejechał po asfalcie z 10m - a pojechałby jeszcze dalej pewnie gdyby kolega go nie zatrzymał przejeżdżając po nim XD Jedyny uszczerbek jaki wtedy zaliczył to porysowanie tylnej klapki i odłamanie jednego z ząbków na klapce który ją przytrzymuje z reszta telefonu (do dziś ma tą samą klapkę emotka ). Obudowa po prostu niezniszczalna! Ale elektronika mi powoli siada (zawiesza się coraz częściej) więc muszę zmienić. A mam wygrany samsung s8, ale po co mi tak drogi telefon? a sprzedać w rozsądnej cenie ciężko... Ostatecznie pewnie sobie go zostawię, choć wolałabym młodszą wersję xcovera emotka kupić a w kieszeni by został jeszcze z tysiak emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6492295 piątek, 25 maja 2018, 12:55:34
cherry_coke napisał(a):

Czerwonego wina nic nie przebije. Szczególnie takiego, które cieknie po ścianie od sąsiada z góry, któremu wybuchł balon jak akurat był na działce emotka Złote czasy, a komórek jeszcze nie było emotka  

Eldorado  emotka
Tak mi się jakoś skojarzyło z pewna reklamą piwa  emotka
0 0

|< << < 312 313 314 315 316 317318 319 320 321 322 > >> >|