Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 323 324 325 326 327 328329 330 331 332 333 > >|

faworek

Cytuj wiadomość#6520804 wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:11:50
Dziś cieszę się z tego, że moje konkursy zostały dodane do bazy i mogę mieć wreszcie swoją STOPKĘ!!! emotka   emotka
bruce 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6520978 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:00:30
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

O to to emotka Dziwny ten Netflix jakiś emotka

emotka Bo to przecież to nie jest NETFLIX! Naprawdę nie widzisz? emotka emotka

tak naprawdę to znowu - czepiają się... MAŁPY W CZERWONYM  (zdaje się pnia)  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6520983 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:20:44
trebor1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

O to to emotka Dziwny ten Netflix jakiś emotka

emotka Bo to przecież to nie jest NETFLIX! Naprawdę nie widzisz? emotka emotka

tak naprawdę to znowu - czepiają się... MAŁPY W CZERWONYM  (zdaje się pnia)  emotka

Ja myślę, że to jest tak: skoro to TVP to te małpy pewnie uosabiają posłów z PO. A PO, wiadomo, są tacy, którzy nazywają ich lewakami, skoro lewaki to komuna, a jej kolor to czerwień.
Możliwe, że dla CB znowuż te małpy są uosobieniem kogoś z forum, na przykład ja mogę być jedną małpą. emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6520988 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:28:43
W zasadzie to nie wiem czy bardziej nadaje się do tego topu czy też raczej do zgoła przeciwnego czyli Wkurza mnie.Mam konto w ING Bank Śląski. Ostatnio wyczytałam gdzieś w sieci, że ów bank zwraca ludziom pieniądze za nienależne pobranie 7 zł za to,że nie wykonywali oni transakcji bodajże na kwotę 300 zł i dlatego naliczono im opłatę.W artykule było napisane,że sprawa dotyczy transakcji od 1 lutego 2017 do marca 2018 roku.Jako że mogę sprawdzić wykaz transakcji na stronie banku do pół roku wstecz, poszłam do oddziału banku z zapytaniem czy mogę złożyć wniosek,aby się upewnić,że jakaś kasa za okres, którego nie mogę sprawdzić mi nie przepadnie.Na to pani w oddziale ING poprosiła o mój dowód osobisty, coś tam niby sprawdzała, po czym stwierdziła,że ta kwestia mnie nie dotyczy, "bo wie pani, coś się pani pomyliło i to dotyczy okresu przejściowego pomiędzy lutym a marcem bieżącego roku.A jak widzę, to pani w tym roku robiła transakcje kartą powyżej 200 zł".No dobra, myślę sobie,że faktycznie coś pomieszałam.Ale potem weszłam w wiadomości w profilu swoim w ING i uzmysłowiłam sobie,że tam jednak jest faktycznie okres od 1 lutego 2017, od kiedy można ubiegać się o zwrot kasy.Niewiele myśląc napisałam w odpowiedzi na tą wiadomość systemową grzeczną prośbę o sprawdzenie czy aby mi się coś nie należy od banku.Wprawdzie  nie otrzymałam odpowiedzi na maila,ale dziś miłe zaskoczenie i zwrot 28 zł na konto ING, w tytule przelewu uznanie reklamacji za usługi bankowe czy coś w ten deseń.Czyli wynika z tego,że za 4 miesiące mi zwrócili nienależnie pobraną opłatę.Nie rozumiem tylko dlaczego pani w banku mniej lub bardziej świadomie wprowadziła mnie w błąd twierdząc,że to kwestia lutego-marca tego roku.Ktoś pomyśli: Ech, cudaczkowa czego się czepiasz, to tylko głupie 28 zł, o co w ogóle kaman.No jasne,ale jak ktoś jest niedoinformowany albo wprowadzony w błąd i np. nie zrobił przez dajmy na to cały rok transakcji kartą na te 200-300 zł, to jakby nie było 144 zł (7x12) idzie sobie na spacer,a bank zaciera ręce i sobie zarabia.Takie nienależne opłaty to według mnie bank powinien zwracać niejako "z automatu", a nie,że Klient musi jeszcze do jaśnie państwa pisać o zwrot.Ja to jestem taka,że jak mi się coś należy, to zawsze po to wyciągam łapy emotka A za 28 zł to jednak można już sobie coś kupić emotka

androm

Cytuj wiadomość#6520990 wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:37:15
cudaczek121 napisał(a):

W zasadzie to nie wiem czy bardziej nadaje się do tego topu czy też raczej do zgoła przeciwnego czyli Wkurza mnie.Mam konto w ING Bank Śląski. Ostatnio wyczytałam gdzieś w sieci, że ów bank zwraca ludziom pieniądze za nienależne pobranie 7 zł za to,że nie wykonywali oni transakcji bodajże na kwotę 300 zł i dlatego naliczono im opłatę.W artykule było napisane,że sprawa dotyczy transakcji od 1 lutego 2017 do marca 2018 roku.Jako że mogę sprawdzić wykaz transakcji na stronie banku do pół roku wstecz, poszłam do oddziału banku z zapytaniem czy mogę złożyć wniosek,aby się upewnić,że jakaś kasa za okres, którego nie mogę sprawdzić mi nie przepadnie.Na to pani w oddziale ING poprosiła o mój dowód osobisty, coś tam niby sprawdzała, po czym stwierdziła,że ta kwestia mnie nie dotyczy, "bo wie pani, coś się pani pomyliło i to dotyczy okresu przejściowego pomiędzy lutym a marcem bieżącego roku.A jak widzę, to pani w tym roku robiła transakcje kartą powyżej 200 zł".No dobra, myślę sobie,że faktycznie coś pomieszałam.Ale potem weszłam w wiadomości w profilu swoim w ING i uzmysłowiłam sobie,że tam jednak jest faktycznie okres od 1 lutego 2017, od kiedy można ubiegać się o zwrot kasy.Niewiele myśląc napisałam w odpowiedzi na tą wiadomość systemową grzeczną prośbę o sprawdzenie czy aby mi się coś nie należy od banku.Wprawdzie  nie otrzymałam odpowiedzi na maila,ale dziś miłe zaskoczenie i zwrot 28 zł na konto ING, w tytule przelewu uznanie reklamacji za usługi bankowe czy coś w ten deseń.Czyli wynika z tego,że za 4 miesiące mi zwrócili nienależnie pobraną opłatę.Nie rozumiem tylko dlaczego pani w banku mniej lub bardziej świadomie wprowadziła mnie w błąd twierdząc,że to kwestia lutego-marca tego roku.Ktoś pomyśli: Ech, cudaczkowa czego się czepiasz, to tylko głupie 28 zł, o co w ogóle kaman.No jasne,ale jak ktoś jest niedoinformowany albo wprowadzony w błąd i np. nie zrobił przez dajmy na to cały rok transakcji kartą na te 200-300 zł, to jakby nie było 144 zł (7x12) idzie sobie na spacer,a bank zaciera ręce i sobie zarabia.Takie nienależne opłaty to według mnie bank powinien zwracać niejako "z automatu", a nie,że Klient musi jeszcze do jaśnie państwa pisać o zwrot.Ja to jestem taka,że jak mi się coś należy, to zawsze po to wyciągam łapy emotka A za 28 zł to jednak można już sobie coś kupić emotka

Również uważam, że to bank powinien być zobligowany do zwrotu z własnej już inicjatywy.
Cudaczku, zainwestuj w 28 zdrapek:)

bruce

Cytuj wiadomość#6521205 środa, 22 sierpnia 2018, 14:47:17
Bardzo mnie cieszy, że każdy związek można zakończyć. Uff! Bye, bye, baby... emotka emotka  

bruce

Cytuj wiadomość#6521715 czwartek, 23 sierpnia 2018, 21:32:50
A dziś mnie cieszy tyle pozytywnych wpisów we... "Wkurza mnie", bo dowodzą one, jaka masa zakochanych w kotach kociarzy jest na tym forum.  emotka emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6521957 piątek, 24 sierpnia 2018, 14:22:50
Przed chwilą zdałam prawo jazdy  emotka emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6521971 piątek, 24 sierpnia 2018, 15:03:32
emotka emotka Eee… no to teraz stawiasz … całemu forum!  emotka BRAWA!!!
A ja - zamiast wkurzać się na potworne upały - cieszę się z burzy, która nareszcie nadciąga nad spękane wielodniową suszą połacie i z - właśnie otrzymanych - przemiłych listów po zakupach z Allegro.  emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6521979 piątek, 24 sierpnia 2018, 15:16:54
bruce napisał(a):

emotka emotka Eee… no to teraz stawiasz … całemu forum!  emotka BRAWA!!!
A ja - zamiast wkurzać się na potworne upały - cieszę się z burzy, która nareszcie nadciąga nad spękane wielodniową suszą połacie i z - właśnie otrzymanych - przemiłych listów po zakupach z Allegro.  emotka emotka

U mnie już od pół godziny pada deszcz - wielka radość emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6523969 czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:17:52
Wczoraj moja ulubiona kawiarnia Green Caffe Nero we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej obchodziła pierwszą rocznicę istnienia w tejże galerii.Byłam tam we wtorek i zaprosili mnie,abym przyszła w środę (wczoraj) o 12-tej,bo będą rozdawali kawałek tortu za darmo i kupony na darmową kawę.Ja im na to,że dziękuję za zaproszenie,ale będę wtedy w pracy o tej porze, a nie mogę przecież zwolnić się,aby pójść do kawiarni na darmowy kawałek tortu- no bez przesady emotka Przyszłam tam więc dopiero po 18-tej, bo mi powiedziano,że jak wpadnę i wpiszę się do księgi pamiątkowej- urodzinowej, to dostanę kupon na darmową kawę chociaż emotka Przychodzę i jeden z pracujących tam chłopaków mówi do mnie,że:" no niestety, na tort się pani tym razem nie załapała". Na to drugi się na niego patrzy i mówi: "ale jak to przecież nasza koleżanka specjalnie dla pani Kasi zostawiła kawałek tortu w pudełeczku" emotka Pal licho już ten tort, pomyślałam sobie.Może się odchudza po prostu dziewczyna/nie lubi takiego tortu (chociaż mi akurat smakował). Mogła przeznaczyć ten kawałek dla innego klienta, który był tam przede mną wcześniej.Bardzo mi się spodobało,że ktoś w ogóle pomyślał,aby zostawić dla mnie jakiś upominek emotka Oczywiście kupon na darmową kawusię też dostałam.W ogóle pracują tam sympatyczni, młodzi ludzie- od razu widać,że praca jest dla nich pasją.Kiedy tam przychodzę, to często na karcie lojalnościowej na pieczątki przybijają mi 2 zamiast jednej za zakup kawy:"aby pani szybciej do nas przyszła" (9 pieczątek, a 10 kawa wtedy teoretycznie "gratis").

bruce

Cytuj wiadomość#6523981 czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:39:42
cudaczek121 napisał(a):

Wczoraj moja ulubiona kawiarnia Green Caffe Nero we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej obchodziła pierwszą rocznicę istnienia w tejże galerii.(…)

To jest chyba klucz do sukcesu i prawdziwej przyjemności: zadowoleni pracownicy, zadowoleni klienci, każdy z sympatią myśli o tych drugich.  emotka

dolly

Cytuj wiadomość#6524642 sobota, 1 września 2018, 18:04:58
Cieszy te 8 lat tutaj i ten film, który wyświetla mi się w kinie zwanym "Wspomnienia", bo przypomina te fajne momenty  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6524649 sobota, 1 września 2018, 19:33:42
Dziś cieszę się,  że jest 1 września. Nowy miesiąc po okresie wakacyjno- urlopowym daje nadzieję na lepsze jutro po dwumiesiecznej posłuszeństwa nagrodowej.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6524777 niedziela, 2 września 2018, 14:11:39
pogoda się zmieniła jest słoneczko A ja jadę na warsztaty fotograficzne 
cudowny dzień

edzia21

Cytuj wiadomość#6524781 niedziela, 2 września 2018, 14:39:10
bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wczoraj moja ulubiona kawiarnia Green Caffe Nero we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej obchodziła pierwszą rocznicę istnienia w tejże galerii.(…)

To jest chyba klucz do sukcesu i prawdziwej przyjemności: zadowoleni pracownicy, zadowoleni klienci, każdy z sympatią myśli o tych drugich.  emotka

Po ostatnim, poważnym kryzysie (zatrucie salmonellą kilkudziesięciu osób) Green`ek staje na nogi, co mnie bardzo cieszy emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6525208 poniedziałek, 3 września 2018, 20:27:18

Jeszcze 13 dni... 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6525797 środa, 5 września 2018, 13:29:17
Bardzo się cieszę, że wczoraj ktoś około północy wpłacił tysiąc złotych, żeby ratować konia... Dzięki temu w ostatniej chwili udało się zebrać na czas wymaganą kwotę. Jestem naprawdę wzruszona takim gestem, bo nie wystarczy mieć te pieniądze, ale trzeba jeszcze mieć serce, żeby potrafić się nimi podzielić. Ja zawsze daję ile mogę, niestety nie stać mnie, żeby wspomagać potrzebujące zwierzęta takimi kwotami, tym bardziej, że ciąży na mnie odpowiedzialność za moje domowe koty i gromadkę okolicznych, które dokarmiam i dbam o ich antykoncepcję, bo z gminą nie mam już siły użerać się o darmowe sterylizacje. Ktoś powie, że to tylko koń, że stary... ale gdyby właściciel traktował go z szacunkiem, to nie byłoby tej sytuacji. Mimo wszystko bardzo, bardzo się cieszę, że są jeszcze tacy ludzie. To przywraca mi wiarę w ten świat i sprawia, że chce mi się walczyć i pomagać tym bezbronnym i bez ludzkiego głosu. Nawet zastanawiam się, czy to nie ktoś z forum, bo wklejałam link do zbiórki... Nawet jeśli nie, i ta osoba tego nie przeczyta to i tak chciałam jej serdecznie podziękować  emotka emotka Nie za pieniądze, a za serce... Nieważne złotówka czy tysiąc złotych, obie kwoty mają taką samą wartość, jeśli ktoś chce pomóc z serca. I dziękuję wszystkim, którzy pomagają. Strasznie mnie to dziś ucieszyło!

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6526026 środa, 5 września 2018, 22:25:34
z pielmieni, które dzisiaj zrobiłam. Usłyszeć od mojego męża komplement, że to najlepsze pielmieni jakie jadł w swoim życiu (a zjadł ich już sporo) - bezcenne.....

Chyba założę swoją pierogarnię/pielmienialnię jeśli praca u kogoś mnie tak męczy i drażni.....

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6526095 czwartek, 6 września 2018, 09:24:10
edzia21 napisał(a):

bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po ostatnim, poważnym kryzysie (zatrucie salmonellą kilkudziesięciu osób) Green`ek staje na nogi, co mnie bardzo cieszy emotka

Tak, tak, czytałam o tym paskudnym zatruciu w Warszawie w GCN, ale mimo wszystko mnie to wcale nie zniechęciło do odwiedzania tej kawiarni.Wypiłam tam już niejedną kawę, zjadłam niejeden kawałek ciastka- moja ulubiona beza (pychotka) i nie miałam żadnych problemów z tego powodu.Jestem daleka od krytykowania jakiegokolwiek lokalu po jednorazowym przykrym incydencie, nawet będącym udziałem kilkudziesięciu osób- zapewne do mojego pierwszego tam zatrucia emotka .Edzia21, fajnie,że też lubisz tę kawiarnię emotka

|< << < 323 324 325 326 327 328329 330 331 332 333 > >|