Reklama na e-Konkursy.info

Konkursy firm tytoniowych

tomusczar

Cytuj wiadomość#6687220 poniedziałek, 2 marzec 2020, 14:49:23
Ja również napisałem - ciekawe czy odpiszą i co z tym zrobią 
0 0

sebski16

Cytuj wiadomość#6687222 poniedziałek, 2 marzec 2020, 15:08:40
Jeden konkurs zakończył się paranoją A już zaczęli drugi. Dokładnie na tych samych zasadach emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6687403 wtorek, 3 marzec 2020, 10:54:06
tez wlasnie napisalem. ranking wyrzucil mnie daleeeko. wiec nic nie wpadlo. Odechciewa sie grac w takich konkursach, gdzie wygrywaja cwaniacy z programami komp.
0 0

sebski16

Cytuj wiadomość#6687437 wtorek, 3 marzec 2020, 12:37:52
Taka odpowiedź ze strefy konsumenckiej :
Witam,Sprawa dotyczące wyników konkursu jest już w rozpatrzeniu przez dział techniczny. Przepraszamy za niedogodności.PozdrawiamNorbert Stompor
Contact CenterW imieniu JTI Polska
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6688125 czwartek, 5 marzec 2020, 15:12:00
kokii napisał(a):

sebski16 napisał(a):

Dajcie znać jak coś komuś  odpiszą z tego konkursu strefy konsumenckiej . Przeciez te wyniki to jakies chore... sam napisalem juz z 2 maile do nich, zobaczymy... Dam znac jak cos mi odpowiedzą 

Tam w tym quizie są 3 komplety pytań. Każdy komplet zawiera te same pytania, nawet w tej samej kolejności, odpowiedzi też są w tym samym miejscu.  Ja akurat zapisałam sobie tylko ten jeden. Co trzeci kod pojawia się ten komplet pytań. Poniżej dałam wszystkie poprawne odpowiedzi. Mi udało się odpowiedzieć w 20s, ale to dlatego, że się zawahałam przez moment. Gdybym zrobiła to bez zawahania to ugrałabym max 10s, nie niżej. Podejrzewam, że osoby z początku znają wszystkie trzy komplety pytań stąd te wyniki, ale, tak czy siak, w 1s nie da się odpowiedzieć na wszystkie.

- Wielbłądy nadchodzą
- USA
- Ikona orła
- 1954
- od nazwy miasta
- 9
- 2008
- Winston RED
- Winston tastes good lika a cigaretten should
- Zdjęciem cyrkowego wielbłąda
- Dromader
- 1
- Firm Filter
- Zwiększa wytrzymałośc filtra
- 7

Mnie też maksymalnie udało się wykręcić 10 sekund. Uważam, że wszystkie wyniki powyżej 9 sekund są nie możliwe bez zastosowania dodatkowego programu.
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6688279 piątek, 6 marzec 2020, 10:40:06
Dzień dobry wszystkim,
odnośnie JTI Quizu:
Zadałem pytanie: kiedy zamierzają zakończyć proces weryfikacji wyników?
Otrzymałem odpowiedź: "Szanowny Panie, W tej sprawie również czekamy na informację od Działu, który zajmuje się sekcją quizu. Jak tylko otrzymamy wiadomość, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy."
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6688450 sobota, 7 marzec 2020, 09:08:28
Hej, sprawdźcie swoje maile i foldery spam emotka  Byłam na ok. 220 miejscu, a wczoraj na maila dostałam voucher, więc ranking został przesunięty  emotka  
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6688454 sobota, 7 marzec 2020, 09:53:37
Nie podpisali się, nie został opublikowany poprawiony ranking. Nic w sumie nie wiadomo. Moje miejsce w rankingu się nie zmieniło. Mail owszem przyszedł z info, że wygrałem bon 100 zł (szkoda że ważny do końca tego miesiąca) mam czas 10 sekund tylko 3 takie wyniki były. Powyżej tej granicy jest mało realne, że ktoś zrobił to bez programu. Czy jest ktoś tu na forum kto był nisko w rankingu na stronie a otrzymał maila z informacją o wygranej voucher 400 zł?
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6688455 sobota, 7 marzec 2020, 09:59:08
PS: czy ktoś dostał info o wygranej głównej - głośnik za część kreatywną?

Pozdrawiam
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6688457 sobota, 7 marzec 2020, 10:17:31
Ja jestem na 241 miejscu i nie mam nic od nich
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6688496 sobota, 7 marzec 2020, 14:23:22
ranking sie nic nie zmienil.
0 0

2rek

Cytuj wiadomość#6688848 poniedziałek, 9 marzec 2020, 22:38:18
ja w rankingu 212 - voucher na ebilet wygrany, więc pierwsze osoby z rankingu musiały być zdyskwalifikowane
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6691617 niedziela, 22 marzec 2020, 12:12:17
Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6691625 niedziela, 22 marzec 2020, 13:14:28
dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Swój zrealizowałam /z moją dopłatą/ w lutym, na koncert w maju.
Czy rzeczywiście nie możesz nabyć biletu np. na lipiec? Kliknęłam na pierwszy lepszy -  Aerosmith i przeniosło mnie na stronę zakupu...wygląda tak, jakby działało.

asper01

Cytuj wiadomość#6691626 niedziela, 22 marzec 2020, 13:14:44
dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Też o tym myślałem. Zaraz do nich napiszę...

izkak

Cytuj wiadomość#6691637 niedziela, 22 marzec 2020, 15:06:17
dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Ja wymieniłam voucher na bilety do kina Helios, ważne do końca czerwca. Byłam nawet na seansie, zaniim zamknięto wszystko z powodu wirusa. Pozostałe bilety czekają na lepsze czasy, choć nie wiadomo co przyniesie jutro.

dante84

Cytuj wiadomość#6691642 niedziela, 22 marzec 2020, 15:32:35
azaflora napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Czy rzeczywiście nie możesz nabyć biletu np. na lipiec? Kliknęłam na pierwszy lepszy -  Aerosmith i przeniosło mnie na stronę zakupu...wygląda tak, jakby działało.

Cześć, dzięki za odpowiedź.
Niestety na koncerty, które mnie interesują jest wstrzymana sprzedaż. Nie ma info kiedy będzie wznowiona, stąd moje zapytanie do Was. Martwię się, że mi przepadnie. W najgorszym wypadku zrobię tak jak "izka" i wykupię bilety do kina licząc, że zdążę z nich skorzystać. Pozdrawiam emotka
0 0

dante84

Cytuj wiadomość#6691643 niedziela, 22 marzec 2020, 15:33:29
asper01 napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Też o tym myślałem. Zaraz do nich napiszę...

Cześć, OK ja jak dostanę odp. to podzielę się informacją tutaj. emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6691644 niedziela, 22 marzec 2020, 15:35:14
dante84 napisał(a):

azaflora napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Cześć, dzięki za odpowiedź.
Niestety na koncerty, które mnie interesują jest wstrzymana sprzedaż. Nie ma info kiedy będzie wznowiona, stąd moje zapytanie do Was. Martwię się, że mi przepadnie. W najgorszym wypadku zrobię tak jak "izka" i wykupię bilety do kina licząc, że zdążę z nich skorzystać. Pozdrawiam emotka

Gdybyś miał problem z kodem t.zn :niepoprawny kod" czy jakoś tak, to z przodu trzeba wpisać 0 /zero/ i w tedy będzie poprawny.

dante84

Cytuj wiadomość#6691645 niedziela, 22 marzec 2020, 15:35:31
izkak napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Ja wymieniłam voucher na bilety do kina Helios, ważne do końca czerwca. Byłam nawet na seansie, zaniim zamknięto wszystko z powodu wirusa. Pozostałe bilety czekają na lepsze czasy, choć nie wiadomo co przyniesie jutro.

Iza dzięki za podpowiedź. Najwyżej zrobię tak jak Ty. Zawsze to przedłużenie terminu. Choć w moim przypadku trudno się wybrać do kina gdy ma się niemowlaczka w domu. Zawsze mogę przekazać bilety rodzinie lub znajomym. Pozdrawiam i zdrówka życzę, nie tylko w tych czasach emotka
izkak 0