Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 12491250 >

inter81

Cytuj wiadomość#6558387 czwartek, 20 grudnia 2018, 20:02:10
Nivea Men "Poczuj El Clasico na własnej skórze" czy ktoś mi powie jak mam dodać ten paragon? w znaczeniu dodanie skanu czy tylko wystarczy  numer paragonu podać?
0 0

baska1505

Cytuj wiadomość#6558675 piątek, 21 grudnia 2018, 21:40:20
Mam pytanie czy protokół odbioru nagrody jest gwarancja? (np. zegarek)
z góry dzięki
0 0

baska1505

Cytuj wiadomość#6558678 piątek, 21 grudnia 2018, 21:45:08
baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

0 0

androm

Cytuj wiadomość#6558679 piątek, 21 grudnia 2018, 21:47:27
baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

nie jest to tożsame, protokł jest przed wszystkim z myślą o podatkowych sprawach i agencje lubią go mieć jak jest większa nagroda, potiwerdzenie, że nagrodę wydali
0 0

baska1505

Cytuj wiadomość#6558681 piątek, 21 grudnia 2018, 21:55:05
androm napisał(a):

baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

z góry dzięki

nie jest to tożsame, protokł jest przed wszystkim z myślą o podatkowych sprawach i agencje lubią go mieć jak jest większa nagroda, potiwerdzenie, że nagrodę wydali

Chce kupić zegarek , więc nie będzie on miał gwarancji!
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6558683 piątek, 21 grudnia 2018, 22:01:56
baska1505 napisał(a):

androm napisał(a):

baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

z góry dzięki

Chce kupić zegarek , więc nie będzie on miał gwarancji!

nagrody bardzo rzadko mają gwarancję, jeśli by tak miało byc to sprzedający by wiedział - byłaby karta gwarancyjna podbita, a potwierdzenie odbioru pełoniłoby tylko rolę paragonu, ale najczęściej nie dają gwarancji. Czasem jak konkurs robi sam producent, np.ja miałam do urządzenia Philips taką specjalną kartę gwarancyjną podbitą od nich w jakiś tam kolorze, chyba czerwonym, która oznaczała, że to jest wygrana i normalnie gwarancja ma być udzielona. Ale oprócz tego to nie pamiętam zbyt wiele sytuacji gwarancji.Zapytaj sprzedawcę, on Ci powinien udzielić info czy ma gwarancję na to czy nie. Chyba wie co miał w paczce:)
cb656 0

baska1505

Cytuj wiadomość#6558743 sobota, 22 grudnia 2018, 10:38:57
Bardzo dziękuję za pomoc życzę wesołych świąt
0 0

asandraa

Cytuj wiadomość#6561091 piątek, 4 stycznia 2019, 19:38:11
Mam wątpliwości dot. konkursu Danio w Kauflandzie. Który to jest numer paragonu? Obok daty czy transakcji?
bruce 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6561135 piątek, 4 stycznia 2019, 23:30:33
hej mam problem z moim numerem tel , dostaje wiadomości typu :usługa nie może być zrealizowana z powodu ustawionego limitu lub blokady na usługi Premium . Jak zdjąć blokadę na sms Premium ??

Mam przypuszczenia ze może smolar mnie zablokował, kiedyś jedngo dnia na ich konkurs zgłosiłam chyba z 60 kodów z tigera, brat z kolegami mi zbierał i dali mi je w ostatnim dniu konkursu emotka i od tamtej pory sie zaczeło , na ten numer nie moge nic wygrac u Smolara , a np. dostałąm sms-y ze wygrałam w konkursie jak nie brałam w nich wcale udziału ?! Więc te bobki maja baze z naszymi numerami !

czy muszę zmienić numer ?? jak tak to jaki początek numeru lubią agencje emotka

a tak serio co najkorzystniej się opłaca,jaka sieć ? np rok ważności konta itp, chodzi mi o taki typowy konkursowy
"numerek" emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6561137 piątek, 4 stycznia 2019, 23:56:59
Masza86 napisał(a):

hej mam problem z moim numerem tel , dostaje wiadomości typu :usługa nie może być zrealizowana z powodu ustawionego limitu lub blokady na usługi Premium . Jak zdjąć blokadę na sms Premium ??

Mam przypuszczenia ze może smolar mnie zablokował, kiedyś jedngo dnia na ich konkurs zgłosiłam chyba z 60 kodów z tigera, brat z kolegami mi zbierał i dali mi je w ostatnim dniu konkursu emotka i od tamtej pory sie zaczeło , na ten numer nie moge nic wygrac u Smolara , a np. dostałąm sms-y ze wygrałam w konkursie jak nie brałam w nich wcale udziału ?! Więc te bobki maja baze z naszymi numerami !

a tak serio co najkorzystniej się opłaca,jaka sieć ? np rok ważności konta itp, chodzi mi o taki typowy konkursowy
"numerek" emotka

musisz uderzyc do operatora, aby ci odblokowal premium

monkakk

Cytuj wiadomość#6561138 piątek, 4 stycznia 2019, 23:57:43
Masza86 napisał(a):

"numerek" emotka

Nowe przepisy weszły w życie niedawno. Poczytaj 

https://gratifica...m-co-warto-wiedziec/

estrelitta

Cytuj wiadomość#6562040 środa, 9 stycznia 2019, 11:03:52
Bardzo proszę o pomoc. Szukam kontaktu z https://www.e-kon...ile/user/gosiaczek91
0 0

tytomaszszczescie

Cytuj wiadomość#6562091 środa, 9 stycznia 2019, 12:23:18
14.01 Play zamyka swoją bramkę, polecicie jeszcze jakiś sensowne bramki SMS
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6562207 środa, 9 stycznia 2019, 16:21:49
Wyciągnęłam wczorajsze paragony Milki z Biedronki
i na górze pisze test , nip, nie ma adresu sklepu  i  paragon fiskalny
Miał ktoś podobnie ? Słać .. czy odpuścić ?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6562208 środa, 9 stycznia 2019, 16:27:28
Monika11 napisał(a):

U mnie są ulice poucinane, albo bez numerów budynków, albo kod jest zlaczony z nazwa biedronka ;/ Sprawdzałam w necie i tak wpisywałam. 

joan

Cytuj wiadomość#6562210 środa, 9 stycznia 2019, 16:36:03
Monika11 napisał(a):

Adres należy podać w zgłoszeniu - skoro na paragonie go nie ma, nie możesz wziąć udziału w konku. Normalnie pewnie mogłabyś coś w tej sprawie zdziałać, ale to ekspresowy konkurs i podejrzewam, że nikomu nie będzie się chciało babrać w Twojej sprawie.

Info dla innych -> o ile możecie, płaćcie w sklepach kartą za zakupy konkursowe. Potwierdzenie pomaga uwiarygodnić paragon + jeśli kasjerka coś przerwie, to właśnie potwierdzenie z karty, bo paragon wychodzi pierwszy emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6562211 środa, 9 stycznia 2019, 16:37:56
monkakk napisał(a):

Monika11 napisał(a):

U mnie są ulice poucinane, albo bez numerów budynków, albo kod jest zlaczony z nazwa biedronka ;/ Sprawdzałam w necie i tak wpisywałam. 

u mnie jest okropnie -sprawdziłam poprzednie paragony .. Sklep w moim mieście ma ulicę z  innego miasta z Biedronki oddalonego ok 10 km .. Już sama nie wiem co wpisywać .....
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6562212 środa, 9 stycznia 2019, 16:40:51
joan napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Adres należy podać w zgłoszeniu - skoro na paragonie go nie ma, nie możesz wziąć udziału w konku. Normalnie pewnie mogłabyś coś w tej sprawie zdziałać, ale to ekspresowy konkurs i podejrzewam, że nikomu nie będzie się chciało babrać w Twojej sprawie.

Info dla innych -> o ile możecie, płaćcie w sklepach kartą za zakupy konkursowe. Potwierdzenie pomaga uwiarygodnić paragon + jeśli kasjerka coś przerwie, to właśnie potwierdzenie z karty, bo paragon wychodzi pierwszy emotka

Właśnie ja płaciłam kartą i na potwierdzeniu zapłaty kartą jest TEST -ten sam napis ,co na paragonie..
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6562213 środa, 9 stycznia 2019, 16:43:53
Monika11 napisał(a):

Właśnie ja płaciłam kartą i na potwierdzeniu zapłaty kartą jest TEST -ten sam napis ,co na paragonie..

Dzięki temu Twój paragon nie został urwany / rozerwany, ale i tak brak adresu, a to jest dosyć istotne w przypadku tego konkursu. Aczkolwiek wyrażam jedynie swoją prywatną opinię emotka

nswe69

Cytuj wiadomość#6562221 środa, 9 stycznia 2019, 17:09:47
Idźcie do sklepu, kierowniczka machnie adres wraz z pieczątką i podpisem i zapewne przejdzie. Zgłosić jednocześnie do BOKu Biedronki, zadzwonić do agencji z informacją, że sprawa zgłoszona.

Gdyby ktoś chciał sprzedać "po znajomości forumowej" bilety na skoki, to chętnie kupię.
|< << < 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 12491250 >