Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6665771 czwartek, 12 grudzień 2019, 09:03:16
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Próbuje zarejestrować zgłoszenie na inpost. A pojawia mi się komunikat, ops cos poszło nie tak. Kod został zgłoszony. emotka  o co chodzi. Paczka odebrana wczoraj późnym wieczorem i nie ma opcji, żeby już była zgłoszona 

A kto Ci ją nadawał? Firma czy osób prywatną? Może nadawca ja zgłosił?

Hmm na allegro nje wiem bo to m zamawiał. No a nadawca może zgłosić?  emotka

Ma wszystkie dane niezbędne do zgłoszenia. Numer przesyłki i Twój numer telefonu... Więc niestety tak, może. Napisz do inpostu albo spróbuj jeszcze później. I sprawdź maila czy na pewno nic nie przyszło dziś po zgłoszeniu tej paczki
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6665772 czwartek, 12 grudzień 2019, 09:09:02

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Próbuje zarejestrować zgłoszenie na inpost. A pojawia mi się komunikat, ops cos poszło nie tak. Kod został zgłoszony. emotka  o co chodzi. Paczka odebrana wczoraj późnym wieczorem i nie ma opcji, żeby już była zgłoszona 

A kto Ci ją nadawał? Firma czy osób prywatną? Może nadawca ja zgłosił?

Hmm na allegro nje wiem bo to m zamawiał. No a nadawca może zgłosić?  emotka

Ma wszystkie dane niezbędne do zgłoszenia. Numer przesyłki i Twój numer telefonu... Więc niestety tak, może. Napisz do inpostu albo spróbuj jeszcze później. I sprawdź maila czy na pewno nic nie przyszło dziś po zgłoszeniu tej paczki

Próbowałam 2 razy i maila też...  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6665775 czwartek, 12 grudzień 2019, 09:24:41
danaaa napisał(a):

nikos napisał(a):

danaaa napisał(a):

nikos napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł

właśnie teraz też otrzymałam mailem  emotka

a nie wiecie czy te kody rabatowe 5 zł od nich działają normalnie?
0 0

Andzik

Cytuj wiadomość#6666419 sobota, 14 grudzień 2019, 20:00:08
Zwracam się do konkursowiczów z Łodzi, ponieważ dzisiaj byłam pod 3 adresami sklepów widniejących na stronie ABC, a tam sklepy Odido, z zapytaniem czy ostały się w naszym mieście jeszcze sklepy ABC?
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6666536 niedziela, 15 grudzień 2019, 20:09:56
Help emotka  potrzebuje porady gdzie można wyjechać na weekend w góry? Zakopane strasznie zatłoczone ale jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci, może znacie inne miejsce z fajnymi atrakcjami, które przede wszystkim tętni życiem emotka  
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6667818 piątek, 20 grudzień 2019, 08:48:03
andziulka21 napisał(a):

Help emotka  potrzebuje porady gdzie można wyjechać na weekend w góry? Zakopane strasznie zatłoczone ale jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci, może znacie inne miejsce z fajnymi atrakcjami, które przede wszystkim tętni życiem emotka  

Karpacz pewnie tez nie bedzie luźno ale lepiej niz w Zakopanem. Jeśli snieg dopisze jest kilka atrakcji dla dzieci. Poza tym sporo ciekawych miejsc w okolicy 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6667823 piątek, 20 grudzień 2019, 09:18:24
andziulka21 napisał(a):

Kotlina Kłodzka - Zieleniec, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój + atrakcje u sąsiadów po stronie czeskiej emotka  choć tam też tłumy jadą.
My teraz do Bukowiny Tatrzańskiej jedziemy - luźniej niż w samym Zakopanym a też dobre miejsce wypadowe z dziećmi emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6668963 piątek, 27 grudzień 2019, 15:45:04
czy ktoś dostał dziś coś z UPS?
dostałem smsa, że kurier nie zastał nikogo w domu, a paczka do odbioru w punkcie odbioru, jednak po sprawdzeniu widzę, że paczka jest d odbioru w punkcie UPS w Gdańsku, a ja jestem z małoposlki... nie wiem, czy to jakaś pomyłka i mają mój numer czy to do mnie powinno iść a pomylili adresy emotka
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6669003 piątek, 27 grudzień 2019, 18:25:11
[quote=Masza86] kto podrzuci zdjęcie miśka   z coca-cola z c4,  potrzebuje zdjęcie realne, kupujący nie chce z netu , a nie chce rozpakowywać mojego miska, gotowy do wysyłki emotka

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6669237 niedziela, 29 grudzień 2019, 00:12:41
Piękne i niedrogie kalendarze - dochód z nich wspiera OŚRODEK REHABILITACJI ZWIERZĄT CHRONIONYCH
https://adaatelie...XAw-tET-B9JZlRA5DqxA
Super pomysł na noworoczny prezent dla przyjaciół i rodziny emotka
0 0

dydys

Cytuj wiadomość#6669475 poniedziałek, 30 grudzień 2019, 13:41:21
Hejka, mam taki problem: brałam udział w konkursie Auchan, dzwonili do mnie 2 razy w sprawie wygranej 20 grudnia, ale ja niestety nie mogłam odebrać. Wg. regulaminu powinni dzwonić następnego dnia roboczego, lecz niestety nie miałam od nich połączenia. Powinni o wygranej poinformować do dziś. Próbuję zadzwonić na ten numer, lecz niestety nie odbierają. Czy da się jeszcze uratować nagrodę, czy niestety już przepadła?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6669482 poniedziałek, 30 grudzień 2019, 13:54:11
dydys napisał(a):

Hejka, mam taki problem: brałam udział w konkursie Auchan, dzwonili do mnie 2 razy w sprawie wygranej 20 grudnia, ale ja niestety nie mogłam odebrać. Wg. regulaminu powinni dzwonić następnego dnia roboczego, lecz niestety nie miałam od nich połączenia. Powinni o wygranej poinformować do dziś. Próbuję zadzwonić na ten numer, lecz niestety nie odbierają. Czy da się jeszcze uratować nagrodę, czy niestety już przepadła?

Moim zdaniem powinnaś powołać się na regulamin, gdzie widnieje info o kolejnych dniach do obdzwaniania. 
0 0

mugolinka

Cytuj wiadomość#6669510 poniedziałek, 30 grudzień 2019, 16:40:07
Pomocy, jakiś czas temu zniknęła mi opcja polubień stron na fb? Zamiast tej opcji mam tylko obserwuj. Ma ktoś  tak i może udało mu się rozwiązać problem? Pisałam do Fejsbucha ale cisza emotka  
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6670140 czwartek, 2 styczeń 2020, 16:03:42
Deliloteria, wygrana Coca Cola 2 L za 1 gr., nie chce wejść na kasie w sklepie Mila. Jakieś podpowiedzi, żeby to zadziałało?
0 0

tuw3105

Cytuj wiadomość#6670153 czwartek, 2 styczeń 2020, 16:47:07
Ktos moze probowal odblokowac smsy premium w Virgin . Plisss help emotka
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6670157 czwartek, 2 styczeń 2020, 16:51:48
sks900 napisał(a):

Deliloteria, wygrana Coca Cola 2 L za 1 gr., nie chce wejść na kasie w sklepie Mila. Jakieś podpowiedzi, żeby to zadziałało?

Bo nie wszystkie butelki wchodzą niestety i trzeba wziąć inną Coca Colę i sprawdzać z delikartą która to ta gratisowa, też tak miałam.
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6670164 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:04:22
reniii napisał(a):

sks900 napisał(a):

Bo nie wszystkie butelki wchodzą niestety i trzeba wziąć inną Coca Colę i sprawdzać z delikartą która to ta gratisowa, też tak miałam.

Inną?  Jakaś konkretną?
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6670183 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:57:15
sks900 napisał(a):

reniii napisał(a):

sks900 napisał(a):

Inną?  Jakaś konkretną?

Brałam z początku tę Colę bez cukru i nie weszła. Niestety tamta, która weszła ta zwykła z czerwoną etykietą, której cała paleta stała obok kasy, jest już wypita i butelka wyrzucona, bo zrobiłabym zdjęcie. Ale co za problem na kasie sprawdzić, oby była tylko ta 2 litrowa.
0 0

FBiza2

Cytuj wiadomość#6670514 piątek, 3 styczeń 2020, 20:23:31
Czy jest jakiś sposób, żeby ukryć komentarze, które piszę w postach konkursowych na fb tak, żeby nie pokazywały się na głównej tablicy moich znajomych jako aktualności? Skutecznie powstrzymuje mnie to przed braniem w nich udziału, a zdarzają się ciekawe. pozdrawiam
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6670538 piątek, 3 styczeń 2020, 21:27:29
Znalazłem dziś w domu 3 powerbanki z Tymbarka, nie wiem jaki konkurs. Jednak po naladowaniu ich i podpięciu pod rożne kable nie działa żaden.... coś źle robię czy to takie jednorazówki były że popsute przyszły,... bo 3/3 nie ładują telefonów emotka  
0 0