Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6657920 niedziela, 17 listopad 2019, 16:34:13
loteryjny napisał(a):

Dużo wyslaliscie zgłoszeń na tigera? emotka

3- znalazłam paragony. Smolar mnie nie lubi, więc i tak podejrzewam, że nic nie wygram.
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6657921 niedziela, 17 listopad 2019, 16:35:04
loteryjny napisał(a):

Około 8 sztuk, ale liczę na tą Fieste emotka
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6657924 niedziela, 17 listopad 2019, 16:48:46
Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6657927 niedziela, 17 listopad 2019, 17:03:22
monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657929 niedziela, 17 listopad 2019, 17:10:58
agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

dokładnie 39 wysyłane co jakiś czas przez cały okres trwania- liczę conajmniej na 2 boniki za te inwestycje^_^ + oczywiście samochód;)
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6657931 niedziela, 17 listopad 2019, 17:16:01
krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

dokładnie 39 wysyłane co jakiś czas przez cały okres trwania- liczę conajmniej na 2 boniki za te inwestycje^_^ + oczywiście samochód;)

Ja ani jednego, ale życzę Wam wygranych emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6657939 niedziela, 17 listopad 2019, 17:49:59
misiamarysia napisał(a):

krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

Ja chyba 5. Nie pije takich trunków i kuzyn się załapał  emotka
Uciesze się nawet z 1 bonika emotka
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6657942 niedziela, 17 listopad 2019, 18:05:57
Cos kolo 15 zgloszen, chyba tylko 1 bonik mozna wygrac i tyle mi wystarczy emotka
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6657944 niedziela, 17 listopad 2019, 18:09:30
pawelkoo napisał(a):

Cos kolo 15 zgloszen, chyba tylko 1 bonik mozna wygrac i tyle mi wystarczy emotka

jeden bon na gospodarstwo?
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657946 niedziela, 17 listopad 2019, 18:12:00
ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

mam zanotowane tylko takie ograniczenie:

"Jedna osoba może w ramach całej loteriiotrzymaćmaksymalnie dwie nagrody, tj.tylkojedną  nagrodęI-go   stopniaoraz  tylkojedną  nagrodęII-go   stopnia,z  zastrzeżeniem postanowień  pkt.  11.10regulaminu.  Dotyczy  to  również  sytuacji,  w  której  jedna  osoba, będzie zgłaszać się podając różne numery telefonów / adresye-mail i zakwalifikuje się do więcej  aniżeli  jednej  nagrodyII-go   stopnia.   W   takiej   sytuacji,   po   weryfikacji   danych osobowych  uczestników,  dany  uczestnik  zostanie  nagrodzony  tylko  jedną  nagrodąII-go stopnia,  a  kolejna  nagrodaII-go  stopnia,  która  by  mu  przypadła,  zostanie  przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów."

z tego co kojarze, nie ma ograniczenia na gospodarstwo...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6657947 niedziela, 17 listopad 2019, 18:22:51
misiamarysia napisał(a):

krseta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja chyba ze 3 zgłoszenia 

8 paragonów aż

To tak jak ja emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6657948 niedziela, 17 listopad 2019, 18:27:15
ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

jedna osoba jeden bon czyli fajnie było by wygrać dwa
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657949 niedziela, 17 listopad 2019, 18:37:08
Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w ciągu 7dni od dnia przeprowadzenia losowania nagród za pośrednictwem wysłania przez organizatora i na jego koszt wiadomości SMS oraz dodatkowo –w przypadku laureata nagrody I-go stopnia –telefonicznie na numer telefonu

Oczywiście tylko gdybam, ale ciekawe czy laureat głównej faktycznie też ma smsa jak cała reszta, tyle że z autem, czy do niego jedynie dzwonia bez wcześniejszego info..
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6657950 niedziela, 17 listopad 2019, 18:39:49
krseta napisał(a):

Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w ciągu 7dni od dnia przeprowadzenia losowania nagród za pośrednictwem wysłania przez organizatora i na jego koszt wiadomości SMS oraz dodatkowo –w przypadku laureata nagrody I-go stopnia –telefonicznie na numer telefonu

Oczywiście tylko gdybam, ale ciekawe czy laureat głównej faktycznie też ma smsa jak cała reszta, tyle że z autem, czy do niego jedynie dzwonia bez wcześniejszego info..

Jak to Smolar zwykle robi sms i telefon. 
krseta 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6657951 niedziela, 17 listopad 2019, 18:54:27
Wysłałam z 3 czy 4 paragony, Mój brat pije tyle tego że szok ale to człowiek który nie bierze paragonów  emotka  więc jak chciałam paragon to sama musiałam kupic emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6657954 niedziela, 17 listopad 2019, 19:02:01
Fajna loteria. Taka przeze mnie niezauważona.  emotka emotka

krseta

Cytuj wiadomość#6657957 niedziela, 17 listopad 2019, 19:13:48
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wieksza szansa jak kodami grałaś a nie paragonem

uzasadnienie?;)
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6657961 niedziela, 17 listopad 2019, 19:26:33
superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wieksza szansa jak kodami grałaś a nie paragonem

uzasadnienie?;)

Kody sa to UNIKATOWE - kody nadane sa raz na zawleczke.

Paragony sa w 100% powtażalne - numer dubel ma prawdopodobienstwo, nawet wielokrotnego pojawienia sie w tej promocji, bo tanio i bez potrzeby "dokup Lubella na tym samym paragonie" - a Smolar tylko numerek chce.

Cos jak staniesz na stadionie 40 tys osób,  losujesz nagrode I wywołujesz pana Krzysztofa.... wygra ten co pierwszy doleci  emotka

PS.
... Smolar urzedowo DUBLE ODRZUCA ...

nie mam aż takich doświadczeń w loteriach, spodziewałbym się komunikatu: "nr paragonu był już użyty"
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6657978 niedziela, 17 listopad 2019, 21:23:54
superloser napisał(a):

Buziolek - to nie konkurs na lubienie  emotka

Wystarczy przeczytać jeden regulamin Smolara, z zapisem

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

O zabolała łapka w dół, że żalić sie musisz? Serio? Po to łapki są żeby je klikać  emotka   Regulamin każdy umie czytać, więc oszczędź sobie jego cytowania emotka  

reniii

Cytuj wiadomość#6658251 poniedziałek, 18 listopad 2019, 17:54:14
buziolek napisał(a):

superloser napisał(a):

Buziolek - to nie konkurs na lubienie  emotka

Wystarczy przeczytać jeden regulamin Smolara, z zapisem

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

O zabolała łapka w dół, że żalić sie musisz? Serio? Po to łapki są żeby je klikać  emotka   Regulamin każdy umie czytać, więc oszczędź sobie jego cytowania emotka  

Nie każdy o tym wie, że odrzucają zdublowane paragony, bo w regulaminie o tym jasno nie pisze. Dobrze, iż ktoś podzielił się taką informacją. I śmiem wątpić, że numery paragonów się nie powtarzają przy tylu zgłoszeniach. Szkoda, że Smolar nie wymaga chociażby numeru kasy fiskalnej.