Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 289 290 291 292 293 294 295296 297 298 299 >

petarda

Cytuj wiadomość#6648135 sobota, 12 październik 2019, 11:10:47
martinmartinmartin napisał(a):

Wygrałem bon do Biedronki z Domestosa ("graj o nowy tron), ale nie mogę znaleźć na stronie Smolara tego konkursu na stronie zgłoszeń laureatów. A może nie widzę?

W sms masz link 
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6648138 sobota, 12 październik 2019, 11:37:19
nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

no to niewiem czym im podpadł mój nr telefonu że mnie nie losują

Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

pini

Cytuj wiadomość#6648141 sobota, 12 październik 2019, 11:52:21
freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

Niestety, nie potwierdzam emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6648159 sobota, 12 październik 2019, 13:55:34
pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

i coś w tym jest! 

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6648162 sobota, 12 październik 2019, 14:02:15
Fige prawda, ja gram tym samym numerem u Smolara od 13 lat i jeśli trafiam to właśnie na ten numer. A rodzeństwo i moi bliscy bardzo rzadko wygrywają choć ślą smsy tak samo jak ja

freyja88

Cytuj wiadomość#6648171 sobota, 12 październik 2019, 15:07:02
koniczynka123 napisał(a):

Fige prawda, ja gram tym samym numerem u Smolara od 13 lat i jeśli trafiam to właśnie na ten numer. A rodzeństwo i moi bliscy bardzo rzadko wygrywają choć ślą smsy tak samo jak ja

Przykład z jednego numeru. Wrzucam i mam nadzieję za zakończenie tematu dot.spisku Smolara.

reniii

Cytuj wiadomość#6648174 sobota, 12 październik 2019, 15:23:31
nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

i coś w tym jest! 

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6648177 sobota, 12 październik 2019, 15:36:58
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

i coś w tym jest! 

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich. 

ja raptem rok w ogóle gram w konkursy/loterie a u smolara wygrałam raz w wierszyku I chyba 3 w loterii wszystko na jeden numer 
0 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6648192 sobota, 12 październik 2019, 17:26:16
uwazam, ze gdyby jakakolwiek agencja stworzyła sobie taka liste bylby to dla nich strzal w kolano. wiadomo kupujemy, wydajemy, gramy, przegrywamy lub wygrywamy. Wiemy jak to dziala, mamy nadzieje na wygrana ale liczymy sie z porazka. Duzo osob z forum wygrywa i to raportuje, na tej podstawie i opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu gramy, czesto pakujac w to o wiele wieksza kase niz zwykly konsument. Naprawde: w ich interesie jest zeby te nagrody wpadaly. Jak przestana to coz...zniecheceni ograniczamy lub przestajemy grac, kupowac, zglaszac, a kilkaset/kilka tysiecy zgloszen mniej dla takiej agencji to niepewnosc jutra - przeciez musza pokazywac wyniki. Wiec mam apel do nas wszystkich i do agencji: po pierwsze: szanujmy sie, po drugie: niech wygrywaja najlepsi i jeszcze (na pierwszym miejscu): uczciwi - nie jakies plagiaty wstretne (to rola agencji zeby sprawdzila). ja np. podejrzewam jedna agencje bo malo tutaj wpada nagrod, chociaz kiedys cieszyla sie bardzo duzym uznaniem i wyborem nietuzikowych odpowiedzi. tak czy siak nie jest to smolar (w ktorym tez prawie nic nie wygrywam)i sa to tylko moje domysly, zreszta, jesli chodzi o te agencje - juz tam nie gram emotka nie wpadaja juz im paragony i zgloszenia ode mnie za 30 zl.
0 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6648193 sobota, 12 październik 2019, 17:28:19
avanti99 napisał(a):

uwazam, ze gdyby jakakolwiek agencja stworzyła sobie taka liste bylby to dla nich strzal w kolano. wiadomo kupujemy, wydajemy, gramy, przegrywamy lub wygrywamy. Wiemy jak to dziala, mamy nadzieje na wygrana ale liczymy sie z porazka. Duzo osob z forum wygrywa i to raportuje, na tej podstawie i opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu gramy, czesto pakujac w to o wiele wieksza kase niz zwykly konsument. Naprawde: w ich interesie jest zeby te nagrody wpadaly. Jak przestana to coz...zniecheceni ograniczamy lub przestajemy grac, kupowac, zglaszac, a kilkaset/kilka tysiecy zgloszen mniej dla takiej agencji to niepewnosc jutra - przeciez musza pokazywac wyniki. Wiec mam apel do nas wszystkich i do agencji: po pierwsze: szanujmy sie, po drugie: niech wygrywaja najlepsi i jeszcze (na pierwszym miejscu): uczciwi - nie jakies plagiaty wstretne (to rola agencji zeby sprawdzila). ja np. podejrzewam jedna agencje bo malo tutaj wpada nagrod, chociaz kiedys cieszyla sie bardzo duzym uznaniem i wyborem nietuzikowych odpowiedzi. tak czy siak nie jest to smolar (w ktorym tez prawie nic nie wygrywam)i sa to tylko moje domysly, zreszta, jesli chodzi o te agencje - juz tam nie gram emotka nie wpadaja juz im paragony i zgloszenia ode mnie za 30 zl.

zeby nie bylo - Columbit to tez NIE jest, w ktorym szczescie moze troche wieksze niz w Smolarze, ale szalu nie ma.

0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6648195 sobota, 12 październik 2019, 17:34:24
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

i coś w tym jest! 

ja raptem rok w ogóle gram w konkursy/loterie a u smolara wygrałam raz w wierszyku I chyba 3 w loterii wszystko na jeden numer 

zdania są różne, od dawna. Ja powiem tak: zauważyłam blokowanie numerów, jeśli chodzi o duże wygrane, które są nagrodami głównymi, a wpadło mi ich trochę u Smolara. Na te numery potem nawet głupiej piłki nie trafiałam, przy dużej ilości nagród i moich zgłoszeń. Różne bzdety i popierdułki można wygrywać po wielekroć na ten sam numer, ale raczej do czasu.
No może się mylę, albo miałam pecha, nie wiem, ale coś oni z tą swoją bazą numerów/adresów mailowych jednak robią. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6648200 sobota, 12 październik 2019, 18:24:17
delvitto napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

i coś w tym jest! 

zdania są różne, od dawna. Ja powiem tak: zauważyłam blokowanie numerów, jeśli chodzi o duże wygrane, które są nagrodami głównymi, a wpadło mi ich trochę u Smolara. Na te numery potem nawet głupiej piłki nie trafiałam, przy dużej ilości nagród i moich zgłoszeń. Różne bzdety i popierdułki można wygrywać po wielekroć na ten sam numer, ale raczej do czasu.
No może się mylę, albo miałam pecha, nie wiem, ale coś oni z tą swoją bazą numerów/adresów mailowych jednak robią

FakT. Ja drobne nagrody u nich wygrałam.
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6648224 sobota, 12 październik 2019, 22:22:15
martynamartyna napisał(a):

martinmartinmartin napisał(a):

Wygrałem bon do Biedronki z Domestosa ("graj o nowy tron), ale nie mogę znaleźć na stronie Smolara tego konkursu na stronie zgłoszeń laureatów. A może nie widzę?

https://wyniki.smolar.pl/

Na stronie SMOLARA, tylko sprawdzić możesz który paragon wygrał a formularz dla laureata jest na stronie : https://www.90latdomestos.pl/
andii 0

carissma

Cytuj wiadomość#6648619 poniedziałek, 14 październik 2019, 23:13:17
Wszyscy już dostali swoje grille z Festiwalu Grilla w Tesco Warka? Odpakowaliscie? Jak tam wrażenia? Wszystko z waszymi w porządku? Mój dostała ciotka. Teraz dopiero wyjela z opakowania. Okazało się, ze przyszedł porysowany i powgniatany. Drzwiczki wygięte. Blacha cienka. Zainstalowli go i reklamować nie bardzo chyba można, bo trza było porobić jakieś dziury na sruby, bo istniejące nie pasowały. Porażka na pełnej linii emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6648651 wtorek, 15 październik 2019, 08:35:23
Jak informuja z natury z tego kola?
0 0

Vivacia

Cytuj wiadomość#6648655 wtorek, 15 październik 2019, 08:38:40
anialistopad napisał(a):

Jak informuja z natury z tego kola?

Mail. Wczoraj wieczorem dostałam o maseczce
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6648704 wtorek, 15 październik 2019, 11:03:09
Czy dostał ktoś zwrot za parodontax? Wg regulaminu do dzisiaj mają czas na przelew
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6648706 wtorek, 15 październik 2019, 11:08:34
buziolek napisał(a):

Czy dostał ktoś zwrot za parodontax? Wg regulaminu do dzisiaj mają czas na przelew

wczoraj część wysyłali

alaalicja

Cytuj wiadomość#6648719 wtorek, 15 październik 2019, 11:38:48
nswe69 napisał(a):

buziolek napisał(a):

wczoraj część wysyłali

dzisiaj dopiero dostałam

0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6648867 wtorek, 15 październik 2019, 20:37:09
Wygrana na numer tel XXX, paczka otrzymana wczoraj. Nr podany na liście oraz powiadomienie SMS o dostawie  przyszlo na numer YYY (od jakiegoś czasu w konkursach smolar nieuzywany)... zgadzaly się tylko podane dane adresowe, w konkursie użyty nr byl inny
0 0
|< << < 289 290 291 292 293 294 295296 297 298 299 >