szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

SZUKAM....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6321217
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Posty na forum: 2325
    Z nami od: 03.01.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

ika1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ika1 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

olivia92 napisał(a):

czy w loterii paragonowej można rejestrować paragony z alkoholem i papierosami?

Ja nie znalazłam w regulaminie zapisu, który by takie paragony wykluczał. emotka

nie można

A gdzie jest zapis,że nie można?

Sprzedażą promocyjną objęte są dowolne produkty dostępne w Sklepach ("Produkty Promocyjne") z wyłączeniem: produktów tytoniowych, napojów alkoholowych, kart do telefonu typu pre-paid, doładowań telefonów, doładowań energetycznych, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon, gaz.
    właśnie tu

Nie ma takiego zapisu w regulaminie, wskaż proszę konkretny punkt. Takie odstępstwa nie są zgodne z celem loterii, bo w takim razie Państwo wspierałoby nielegalną sprzedaż alkoholu czy papierosów, a jednak jest inny cel:
    Narodowa Loteria Paragonowa to kolejna akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów. Chcemy dzięki niej uświadomić Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. I pokazać, że branie paragonu to wspieranie uczciwych przedsiębiorców i uczciwej konkurencji między nimi. A w efekcie – że to właśnie pamiętanie o paragonie na zakupach, w restauracji, u fryzjera czy mechanika przynosi korzyści nie tylko konsumentom, ale poprawia funkcjonowanie kraju.Większość przedsiębiorców, którzy sprzedają towary i świadczą usługi, ma obowiązek stosowania kas fiskalnych. Niestety część z nich uchyla się od tego obowiązku. Są również i tacy, którzy mimo tego, że posiadają kasę fiskalną, nie rejestrują obrotów za każdym razem. W ten sposób ukrywają swoje obroty, a co za tym idzie konsument nie otrzymuje paragonu. Przez to są zaniżane wpływy do budżetu państwa z tytułu podatku od towarów i usług (VAT). A podatek VAT stanowi prawie połowę wszystkich dochodów budżetu państwa!
    Nie pomyliłaś przypadkiem regulaminów z innych loterii (widziałam podobne zapisy w MILA)?
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6321218
    Kobieta glena

Ranga numer 2

Posty na forum: 348
    Z nami od: 31.03.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

mczarna napisał(a):

ika1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ika1 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

olivia92 napisał(a):

Ja nie znalazłam w regulaminie zapisu, który by takie paragony wykluczał. emotka

nie można

Sprzedażą promocyjną objęte są dowolne produkty dostępne w Sklepach ("Produkty Promocyjne") z wyłączeniem: produktów tytoniowych, napojów alkoholowych, kart do telefonu typu pre-paid, doładowań telefonów, doładowań energetycznych, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon, gaz.
    właśnie tu

Nie ma takiego zapisu w regulaminie, wskaż proszę konkretny punkt. Takie odstępstwa nie są zgodne z celem loterii, bo w takim razie Państwo wspierałoby nielegalną sprzedaż alkoholu czy papierosów, a jednak jest inny cel:
    Narodowa Loteria Paragonowa to kolejna akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów. Chcemy dzięki niej uświadomić Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. I pokazać, że branie paragonu to wspieranie uczciwych przedsiębiorców i uczciwej konkurencji między nimi. A w efekcie – że to właśnie pamiętanie o paragonie na zakupach, w restauracji, u fryzjera czy mechanika przynosi korzyści nie tylko konsumentom, ale poprawia funkcjonowanie kraju.Większość przedsiębiorców, którzy sprzedają towary i świadczą usługi, ma obowiązek stosowania kas fiskalnych. Niestety część z nich uchyla się od tego obowiązku. Są również i tacy, którzy mimo tego, że posiadają kasę fiskalną, nie rejestrują obrotów za każdym razem. W ten sposób ukrywają swoje obroty, a co za tym idzie konsument nie otrzymuje paragonu. Przez to są zaniżane wpływy do budżetu państwa z tytułu podatku od towarów i usług (VAT). A podatek VAT stanowi prawie połowę wszystkich dochodów budżetu państwa!
    Nie pomyliłaś przypadkiem regulaminów z innych loterii (widziałam podobne zapisy w MILA)?

Udział w Loterii może brać podmiot spełniający poniższe kryteria (dalej: „Uczestnik Loterii”) :
    1. jest osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat;
    2. b. nabył, w okresie, o którym mowa w § 5 ust. 1 (decyduje data sprzedaży wydrukowana na paragonie fiskalnym), towary lub usługi, jako konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2016 r. poz 380) na łączną kwotę sprzedaży brutto wynoszącą co najmniej 10 zł (słownie: dziesięć złotych i 00/100), zgodnie z obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami, których nabycie potwierdza posiadany przez Uczestnika Loterii wydrukowany paragon fiskalny;
    Nie ma nigdzie w regulaminie, ani w faq żadnej specyfikacji produktów, ani żadnych wykluczeń. Nie ma też takiego fragmentu regulaminu, jak został wklejony przez ika1 - to chyba jakaś pomyłka, np. z loterią bezgotówkową, gdzie alkohol czy papierosy trzeba było odliczać od kwoty paragonu.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6321219
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Posty na forum: 2325
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

glena napisał(a):

mczarna napisał(a):

ika1 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ika1 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

olivia92 napisał(a):

nie można

właśnie tu

Udział w Loterii może brać podmiot spełniający poniższe kryteria (dalej: „Uczestnik Loterii”) :
    1. jest osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat;
    2. b. nabył, w okresie, o którym mowa w § 5 ust. 1 (decyduje data sprzedaży wydrukowana na paragonie fiskalnym), towary lub usługi, jako konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2016 r. poz 380) na łączną kwotę sprzedaży brutto wynoszącą co najmniej 10 zł (słownie: dziesięć złotych i 00/100), zgodnie z obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami, których nabycie potwierdza posiadany przez Uczestnika Loterii wydrukowany paragon fiskalny;
    Nie ma nigdzie w regulaminie, ani w faq żadnej specyfikacji produktów, ani żadnych wykluczeń. Nie ma też takiego fragmentu regulaminu, jak został wklejony przez ika1 - to chyba jakaś pomyłka, np. z loterią bezgotówkową, gdzie alkohol czy papierosy trzeba było odliczać od kwoty paragonu.

Wystarczy w google wpisać ten zapis i wyskakuje regulamin z Mili,więc ktoś tu kogoś wprowadza w błąd...

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6321224
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Posty na forum: 2249
    Z nami od: 10.01.2009
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

fragles napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć co robi Olaf z konkursu Duracel ? Czy coś mówi, śpiewa (jeśli tak to czy po polsku ?) itp. Chcę go podarować w prezencie i głupio byłoby go włączać, a dziecko jest małe i chore.

Olaf diabolicznie się śmieje i jeździ rzeczywiście kawałek, to tyle. mnie trochę rozczarował, bo za krótko te "atrakcje" trwają, ale mojemu dzieciu przez kilka dni sprawiał radochę. ja bym dała emotka a jeśli dziecko będzie się bało tego chichotu, to wyciągnij baterię i też będzie fajny.

Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma...

Cytuj wiadomość #6321260
    Kobieta rkvi

Ranga numer 3

Posty na forum: 1023
    Z nami od: 20.02.2012

Powrót do góry

Mam pytanie dotyczące karty Ferrero, czy faktycznie trzeba było ją rejestrować? I czy może nią płacić tylko osoba która ją wygrała,  czy ktoś inny również?
    Cytuj wiadomość #6321266
    kopernik

Ranga numer 1

Posty na forum: 39
    Z nami od: 10.02.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Witam, poszukuję adresu firmy tytoniowej CARO, chciałbym im coś odesłać a nigdzie nie mogę znaleźć ani adresu ani nr telefonu. 
    Cytuj wiadomość #6321275
    Kobieta iaziaz

Ranga numer 5

Posty na forum: 3017
    Z nami od: 19.03.2009

Powrót do góry

szukam czy ktoś się orientuje w jakim sklepie byla promocja na stroczyki 1-pędowe po 12,99?

Wszystko jest możliwe.
    Niemożliwe wymaga po prostu wiecej czasu!

Cytuj wiadomość #6321276
    Kobieta picola

Ranga numer 4

Posty na forum: 1279
    Z nami od: 26.09.2010

Powrót do góry

iaziaz napisał(a):

szukam czy ktoś się orientuje w jakim sklepie byla promocja na stroczyki 1-pędowe po 12,99?

wydaje mi się, że w C4,
    http://www.carref...Nm98tOTqcBoCNTDw_wcB
    Cytuj wiadomość #6321277
    Kobieta iaziaz

Ranga numer 5

Posty na forum: 3017
    Z nami od: 19.03.2009

Powrót do góry

picola napisał(a):

iaziaz napisał(a):

wydaje mi się, że w C4,
    http://www.carref...Nm98tOTqcBoCNTDw_wcB

emotka dziękuję

Wszystko jest możliwe.
    Niemożliwe wymaga po prostu wiecej czasu!

Cytuj wiadomość #6321318
    Kobieta clearka

Ranga numer 2

Posty na forum: 292
    Z nami od: 04.09.2009

Powrót do góry

Szukam kogoś, kto do tej pory NIE OTRZYMAŁ wygranego komina Lay's z etapu I-III ? 
    Bardzo proszę pw. 
    Cytuj wiadomość #6321319
    Kobieta joasia20

Ranga numer 2

Posty na forum: 111
    Z nami od: 22.09.2015

Powrót do góry

clearka napisał(a):

Szukam kogoś, kto do tej pory NIE OTRZYMAŁ wygranego komina Lay's z etapu I-III ? 
    Bardzo proszę pw. 

Nie wiem który to etap ale do mnie nie dojechał jeszcze wygrany z 23.01 ale wg regulaminu maja czas do maja 
    Cytuj wiadomość #6321337
    Kobieta amelka2013

Ranga numer 2

Posty na forum: 181
    Z nami od: 19.04.2016
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Czy na konkurs Candyking trzeba kupic żelki na wage?

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6321338
    Mężczyzna fragles

Ranga numer 3

Posty na forum: 931
    Z nami od: 03.05.2006

Powrót do góry

dzasmina napisał(a):

fragles napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć co robi Olaf z konkursu Duracel ? Czy coś mówi, śpiewa (jeśli tak to czy po polsku ?) itp. Chcę go podarować w prezencie i głupio byłoby go włączać, a dziecko jest małe i chore.

Olaf diabolicznie się śmieje i jeździ rzeczywiście kawałek, to tyle. mnie trochę rozczarował, bo za krótko te "atrakcje" trwają, ale mojemu dzieciu przez kilka dni sprawiał radochę. ja bym dała emotka a jeśli dziecko będzie się bało tego chichotu, to wyciągnij baterię i też będzie fajny.

Bardzo Ci dziękuję  :) W takim razie jutro trafi do rąk miłośniczki Krainy Lodu.
    Cytuj wiadomość #6321345
    Gość 83huda

Powrót do góry
    Szukam sklepu internetowego z fajnymi zasłonami w stylu nowoczesnym lub prowansalskim. Oczywiście najlepiej taniego emotka
    Cytuj wiadomość #6321392
    Kobieta marzena2210

Ranga numer 2

Posty na forum: 594
    Z nami od: 26.09.2009

Powrót do góry

andii napisał(a):

amelka2013 napisał(a):

Czy na konkurs Candyking trzeba kupic żelki na wage?

tak emotka

Tylko na wagę?
    Cytuj wiadomość #6321393
    Kobieta marzena2210

Ranga numer 2

Powrót do góry

Czy jest jakis konkurs promocyjny w netto?
    Cytuj wiadomość #6321396
    Kobieta dala

Ranga numer 3

Posty na forum: 679
    Z nami od: 22.11.2009

Powrót do góry

marzena2210 napisał(a):

Jest emotka
    https://netto.pl/...kurs-pełen-zdrowia/

w bazie:
    https://www.e-kon...ia.html#.WKF4SKo2se0
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6321402
    Kobieta marzena2210

Ranga numer 2

Powrót do góry

dala napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

Jest emotka
    https://netto.pl/...kurs-pełen-zdrowia/

w bazie:
    https://www.e-kon...ia.html#.WKF4SKo2se0

A dzieki, ten widzialam
    Cytuj wiadomość #6321405
    Kobieta tygrysek82bu

Ranga numer 3

Posty na forum: 648
    Z nami od: 10.11.2009

Powrót do góry

mysz-s napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

Szukam kogoś, kto pomoże mi z Knorrem (Smak dopisuje). Mam paragon z Biedronki i nie wiem, który z numerów na nim widniejących mam podać  emotka  Czy to ten u góry obok daty, czy z dołu: dłuuugi ciąg cyfr i liter, czy też ten BBV 12345678 ? 

Wydaje mi sie że ten kolo daty ten BBV 12345678 to jest numer kasy 

Napisałam do nich w piątek, wysłałam skan swojego paragonu z Biedronki i potwierdzili Twoje słowa  :) Odpialsali że mogę wpisać numer paragonu z góry ten obok daty. emotka  Dziękuję.
    Cytuj wiadomość #6321406
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Posty na forum: 1347
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Czy posiada ktoś jeszcze pdf z wynikami z tego konkursu https://www.e-kon...losymoichmarzen.html ? Bo niestety wyniki zniknęły ze strony. Będę wdzięczna za przesłanie na mejla barbarka3@o2.pl emotka

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.