szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Zaloguj się przez Facebook
Home » Forum » Konkursy

SZUKAM....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310100
    marlena083

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1048
    Z nami od: 04.12.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):
    marlena083 napisał(a): czy bony do Zalando z Milki w Stokrotce trzeba wykorzystać jednorazowo? w sensie czy mogę zrobić zakupy np. za 200 zł i potem gdzieś tam na moim koncie zostanie jeszcze 50 do wykorzystania?
    Tak. Wprowadzasz kod i masz je ma swoim koncie 
    dzięki, właśnie o to mi chodziło emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310160
    grazia1981

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 604
    Z nami od: 01.02.2011
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

dostałam sms od kiory o nagrodzie z oral b jak sprawdzić co wygrałam? emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310178
    olunka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3608
    Z nami od: 03.06.2007
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

może ktos wie gdzie teraz najlepiej przenieść numer, chodzi mi o jak najtanszy abonament bez limitu rozmów i smsów (nie do konkursów)

"...To piosenka, która mówi
    Jak się nie ma, co się lubi
    To nie lubi się i tego, co się ma."

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310184
    madzia1-s

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 711
    Z nami od: 08.06.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

olunka napisał(a): może ktos wie gdzie teraz najlepiej przenieść numer, chodzi mi o jak najtanszy abonament bez limitu rozmów i smsów (nie do konkursów)
    taniej chyba nie ma 
    https://lajtmobil...rzal-w-dziesiatke/68
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310185
    olunka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3608
    Z nami od: 03.06.2007
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

madzia1-s napisał(a):
    olunka napisał(a): może ktos wie gdzie teraz najlepiej przenieść numer, chodzi mi o jak najtanszy abonament bez limitu rozmów i smsów (nie do konkursów)
    taniej chyba nie ma 
    a masz jakies doświadczenie co to takiego?

"...To piosenka, która mówi
    Jak się nie ma, co się lubi
    To nie lubi się i tego, co się ma."

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310195
    olus15

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2448
    Z nami od: 19.04.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Jak zarejestrować swoje dane w Kiora Biedr. . takie info dostałam w sms ale na str nic nie widzę
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310198
    madzia1-s

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 711
    Z nami od: 08.06.2016
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

olunka napisał(a):
    madzia1-s napisał(a):
    taniej chyba nie ma 
    a masz jakies doświadczenie co to takiego?
    nie mam, bo tez dopiero jestem na etapie przenoszenia tam numeru
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310310
    keiti78zg

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5883
    Z nami od: 11.08.2009

Powrót do góry

gdzie  na stronie kiory mam zarejestrowac swoje dane?  weszłam na te co podali  a to jest ogolna jest  przygotowany jakis formularz?

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310311
    dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7692
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Czy ktos jeszxze czeka na bransoletki z ofemin?
    Czy komus rzucila sie gdzie promocja na tusze loreal? 
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310313
    keiti78zg

Ranga numer 5

Powrót do góry

ze statoila  wiem, ze było ale nie moge odnalezc  zamiast tego dziwnego  nr paragonu co mam wpisac? kojarze ze cos z dołu?

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310318
    mariolakal

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 16439
    Z nami od: 24.01.2006
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

keiti78zg napisał(a): ze statoila  wiem, ze było ale nie moge odnalezc  zamiast tego dziwnego  nr paragonu co mam wpisac? kojarze ze cos z dołu?
    A tego"dziwnego" nie da się wpisać ? Też posiadam taki, ale na razie nie miałam weny by wysłać...  emotka

ZAKUPY:Biedronka,Bricomarche,Dayli,Delikatesy Centrum,Dino,Drogerie Laboo,Kaufland,Lewiatan, Lidl,Netto,ORLEN,POLOmarket, Rossmann,Tesco,Żabka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310320
    keiti78zg

Ranga numer 5

Powrót do góry

mariolakal napisał(a):
    keiti78zg napisał(a): ze statoila  wiem, ze było ale nie moge odnalezc  zamiast tego dziwnego  nr paragonu co mam wpisac? kojarze ze cos z dołu?
    A tego"dziwnego" nie da się wpisać ? Też posiadam taki, ale na razie nie miałam weny by wysłać...  emotka
    nie wiem własnie , kiedys jakies wpisy mi sie rzuciły w oczy ze wówczac cos innego podajemy:) i zgłupiałam  jak chce dodac zgloszenie:)

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310397
    koala33

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 206
    Z nami od: 19.02.2015
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

keiti78zg napisał(a):
    mariolakal napisał(a):
    nie wiem własnie , kiedys jakies wpisy mi sie rzuciły w oczy ze wówczac cos innego podajemy:) i zgłupiałam  jak chce dodac zgloszenie:)
    Ktoś tu pisał wtedy, że Smolar mu odpisał, żeby podać numer transakcji. emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310398
    Prad

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 211
    Z nami od: 14.09.2015

Powrót do góry

myszorka92 napisał(a):
    Prad napisał(a): Szukam informacji czy STRAŻ MIEJSKA może żądać wskazania kierowcy samochodu parkującego według nich w niedozwolonym miejscu bez udowodnienia, że samochód faktycznie tam stał chociażby zdjęciem?
    jeśli ma świadków, że samochód tam stał to owszem może ... niestety taki kraj, takie prawo... Jeśli świadków nie ma, zdjęć nie ma to mogą cmoknąć w pięty emotka
    mąż dostał pisemko że ma wskazać kto stał w danym dniu i czasie pod wskazanym adresem jego samochodem bez żadnego zdjęcia że faktycznie tak było. W naszym cudownym kraju bez udowodnienia winy człowiek jest niewinny więc dlaczego my mamy wskazywać kogoś być może bezpodstawnie?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310408
    elawjk

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 1
    Z nami od: 11.01.2017

Powrót do góry

Witam,
    szukam osoby która wygrała w konkursie humany z biedronki z warszawy. bardzo pilne
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310412
    tereniagno

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3070
    Z nami od: 19.03.2009
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

keiti78zg napisał(a): gdzie  na stronie kiory mam zarejestrowac swoje dane?  weszłam na te co podali  a to jest ogolna jest  przygotowany jakis formularz?
    Wejdź w regulamin i na samym końcu jest załącznik nr 1. Sprawdź czy o ten chodzi,bo ja wypełniałam ten załącznik do nagrody I stopnia emotka

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310420
    pannaherezja

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 3
    Z nami od: 12.12.2016

Powrót do góry

Szukam pralki, tv koło 50 cali, może ktoś wygrał i jest mu zbyteczna i chce sprzedać.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310423
    aneciatko

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 104
    Z nami od: 15.05.2012
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

tereniagno napisał(a):
    keiti78zg napisał(a): gdzie  na stronie kiory mam zarejestrowac swoje dane?  weszłam na te co podali  a to jest ogolna jest  przygotowany jakis formularz?
    Wejdź w regulamin i na samym końcu jest załącznik nr 1. Sprawdź czy o ten chodzi,bo ja wypełniałam ten załącznik do nagrody I stopnia emotka
    W regulaminie jest mowa o formularzu elektronicznym. Moze udostepnia jutro? Czas na rejestracje do 18.01.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310424
    joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 13516
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Prad napisał(a):mąż dostał pisemko że ma wskazać kto stał w danym dniu i czasie pod wskazanym adresem jego samochodem bez żadnego zdjęcia że faktycznie tak było. W naszym cudownym kraju bez udowodnienia winy człowiek jest niewinny więc dlaczego my mamy wskazywać kogoś być może bezpodstawnie?

Tak Ci się tylko wydaje na podstawie amerykańskich filmów, w naszym kraju to oskarżony musi udowodnić swoją niewinność...

Możecie wystosować pismo, żeby Wam przesłali zdjęcie, że samochód tam stał. Ale czy tak zrobią? Jeśli np. w centrum miasta parking jest płatny, w razie braku uiszczenia opłaty pan parkingowy umieszcza karteczkę z karą za wycieraczką. A on przecież również nie robi zdjęć.

Moim zdaniem należy sobie zadać pytanie: Kto z rodziny miał wtedy dostęp do auta i czy rzeczywiście zaparkował niezgodnie z przepisami? I albo uczciwie zapłacić albo drążyć sprawę.

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310433
    Prad

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 211
    Z nami od: 14.09.2015

Powrót do góry

joan napisał(a):
    Prad napisał(a):mąż dostał pisemko że ma wskazać kto stał w danym dniu i czasie pod wskazanym adresem jego samochodem bez żadnego zdjęcia że faktycznie tak było. W naszym cudownym kraju bez udowodnienia winy człowiek jest niewinny więc dlaczego my mamy wskazywać kogoś być może bezpodstawnie?

Tak Ci się tylko wydaje na podstawie amerykańskich filmów, w naszym kraju to oskarżony musi udowodnić swoją niewinność...

Możecie wystosować pismo, żeby Wam przesłali zdjęcie, że samochód tam stał. Ale czy tak zrobią? Jeśli np. w centrum miasta parking jest płatny, w razie braku uiszczenia opłaty pan parkingowy umieszcza karteczkę z karą za wycieraczką. A on przecież również nie robi zdjęć.

Moim zdaniem należy sobie zadać pytanie: Kto z rodziny miał wtedy dostęp do auta i czy rzeczywiście zaparkował niezgodnie z przepisami? I albo uczciwie zapłacić albo drążyć sprawę.
    Myślę że nie będzie problemu z dojęciem kto i czy brał wtedy samochód ale zdziwiło nas że nie policja a straż miejska zamiast zdjęcia wysłała formularz do wskazania "sprawcy"

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.