Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1762 1763 1764 1765 1766 17671768 1769 1770 1771 1772 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6520312 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:52:16
zaczytana-pola napisał(a):

ziolko napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś już używał wygrane lazy bagi? Dobre są? powietrze nie schodzi?
Dajcie znać emotka  

Mamy na razie jeden od Avanti. Powietrze nie schodzi z niego, a nadmuchany jest już od ponad miesiąca. 

Avanti czyli co? z winiar?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6520313 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:53:27
ziolko napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ziolko napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś już używał wygrane lazy bagi? Dobre są? powietrze nie schodzi?
Dajcie znać emotka  

Mamy na razie jeden od Avanti. Powietrze nie schodzi z niego, a nadmuchany jest już od ponad miesiąca. 

Avanti czyli co? z winiar?

jak Avanti to cheetosy:)

escada

Cytuj wiadomość#6520323 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 12:20:03
po jakim czasie od info o wygraniu przysyłaja kamerki z Red Bulla?  jest jakaś zapowiedż wysłania czy trzeba codziennie na kuriera warować?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6520355 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:39:50
cb656 naprawdę nie wiem o co Ci chodzi... nie pomyślałeś, że coś robię, albo szukam informacji o tych materacach??? 
Niekoniecznie publicznie??
Ale przecież warto dosrać, prawda???  emotka emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6520357 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:44:16
ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

Nie wiem o które ci chodzi, bo teraz można mieć z różnych źróeł. Z Cheetosa wyglądają porządnie, ale ciężko to nadmuchać w mieszkaniu.W ogóle to nie jest tak łatwe jak na filmach:) Jak wiatru nie ma to siedzenia nie będzie.
cb656 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6520359 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:48:24
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

cb656 naprawdę nie wiem o co Ci chodzi... nie pomyślałeś, że coś robię, albo szukam informacji o tych materacach??? 
Niekoniecznie publicznie?? Ale przecież warto dosrać, prawda???  emotka emotka

Nie pierwszy to raz, że ktoś czegoś nie wie. Skojarzenie organizatora z konkursem, którego nie organizował zdarza się każdemu. Mam ten występek także na swoim sumieniu emotka I co? Jest zakaz pośmiania sie z pomyłki? Bo co, bo to uwłacza? Że szargam świętość Administratora? No weź wyluzuj... emotka

Nie pomyślałeś, że sobie spokojnie po cichu sprawdzałam parametry? szukałam opinii?
Ale po co? może od razu powinnam w pokłonach Ci dziękować za linki??? 
Mam za duże problemy osobiste i zdrowotne, żeby siedzieć na bieżąco w konkursach, stąd moje pytanie, może dla stałego bywalca na forum naiwne (czyli dla Ciebie), ale może więcej empatii by Ci się przydało???
I czy ja coś pisałam o "szarganiu świętości Administratora"?? w ogóle kiedykolwiek pisałam o czymś takim???

Sugeruję, żebyś to TY wyluzował i nie czepiał się każdego słowa na forum, bo nie wiesz, jakie kto ma problemy.
Na tym kończę.
emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6520360 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:49:22
androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

Nie wiem o które ci chodzi, bo teraz można mieć z różnych źróeł. Z Cheetosa wyglądają porządnie, ale ciężko to nadmuchać w mieszkaniu.W ogóle to nie jest tak łatwe jak na filmach:) Jak wiatru nie ma to siedzenia nie będzie.

Dziękuję za informacje.
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6520362 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:50:44
androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

no co wy . my mamy z cheetosa. maz wychodzi na ogrodek i wyglada conajmniej glupio bo macha tym jakby lapal pieniadze spadajace z 4tego pietra. rach ciach ciach i bez wiatru lazy bag jest nadmuchany emotka on robi mi za wiatrołap emotka (choć serio czasem wiatru praktycznie nie ma)

ziolko

Cytuj wiadomość#6520368 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:54:59
monisss napisał(a):

androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

no co wy . my mamy z cheetosa. maz wychodzi na ogrodek i wyglada conajmniej glupio bo macha tym jakby lapal pieniadze spadajace z 4tego pietra. rach ciach ciach i bez wiatru lazy bag jest nadmuchany emotka on robi mi za wiatrołap emotka (choć serio czasem wiatru praktycznie nie ma)

No ok.. a jak ma się wytrzymałość tego materiału np na kamyczkach? typu plaża?
Czytałam na allegro opinie (inne materace), że bywa różnie. Jedne są super i trzymają formę i powietrze, inne same pękają, a jeszcze z innych powoli uchodzi powietrze.
Sama ze 2 lata temu widziałam na plaży faceta, jak z tym walczył emotka  cały czas mu powietrze schodziło emotka  
Wtedy kosztowało takie "cudo" ok 200 zł, teraz ceny są bardziej przystępne. Ale i tak się waham... 
0 0

nasturcja19

Cytuj wiadomość#6520369 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:55:53
monisss napisał(a):

androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

Ja biorę pompkę elektryczną i pompuję normalnie w mieszkaniu;) (Nie otwieram oczywiście na całej szerokości tylko odrobinkę żeby pompka weszła
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6520372 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:00:08
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mam za duże problemy osobiste i zdrowotne, żeby siedzieć na bieżąco w konkursach, stąd moje pytanie... Sugeruję, żebyś to TY wyluzował i nie czepiał się każdego słowa na forum, bo nie wiesz, jakie kto ma problemy.

Ojejciu... emotka no szok. Obiecuję, że od teraz bedę przeprowadzał prywatne śledztwo dotyczące kazdego uzytkownika, by sie upewnic, ze nie ma on prywatnych problemow, które przeszkodzą mu w prawidłowym odbiorze żartów.

Nie  musi być od razu śledztwo... wystarczy odrobina empatii i nie pisanie wszystkiego, co komu ślina na klawiaturę przyniesie. 
Nie każdy ma czas siedzieć na forum całą dobę, a bywa, że napisze się jakieś pytanie i coś trzeba zrobić (choćby iść do łazienki czy przypilnować obiad) i dlatego nie ma natychmiastowej reakcji na odpowiedź.
Co po "prawidłowego odbioru żartów" to każdy ma różny poziom poczucia humoru... i co dla jednego jest śmieszne, nie musi być takie dla drugiej osoby.
Nie miałeś nigdy gorszego dnia?? poczucie humoru nie było na zerowym poziomie???
To pytanie retoryczne i nie musisz na nie odpowiadać.
Wracam do obowiązków, więc logiczne, że na forum mnie nie będzie.
emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6520379 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:12:05
monisss napisał(a):

androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

może Twój małżonek jest generatorem wiatru i dlatego tak mu to idzie:)
I wiesz co, sprawdź w środku w lazy bagu - może tam są dolary.
Ziolko - dużo zdrowia!
ziolko 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6520929 wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:31:55
Szukam osoby, która kupiła/sprzedała rejs z Netto. Mam pytanie dotyczące realizacji vouchera. Proszę o pw  emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6520961 wtorek, 21 sierpnia 2018, 21:54:58
ziolko napisał(a):

monisss napisał(a):

androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

Czytałam na allegro opinie (inne materace), że bywa różnie. Jedne są super i trzymają formę i powietrze, inne same pękają, a jeszcze z innych powoli uchodzi powietrze.
Sama ze 2 lata temu widziałam na plaży faceta, jak z tym walczył emotka  cały czas mu powietrze schodziło emotka  
Wtedy kosztowało takie "cudo" ok 200 zł, teraz ceny są bardziej przystępne. Ale i tak się waham... 

Nad morzem- nadmuchanie to kwestia kilku sekund:) Z cheetos- sofa jest trwała- powietrze nie schodzi, jestem mile zaskoczona , bo myślałam , ze to badziewie chińskie.

jokan

Cytuj wiadomość#6520964 wtorek, 21 sierpnia 2018, 21:59:36
masza napisał(a):

ziolko napisał(a):

monisss napisał(a):

androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dajcie znać emotka  

Nad morzem- nadmuchanie to kwestia kilku sekund:) Z cheetos- sofa jest trwała- powietrze nie schodzi, jestem mile zaskoczona , bo myślałam , ze to badziewie chińskie.

Ja lazybaga podstawiłam pod wiatrak (taki domowy) ustawiony na maxa i sie pieknie nadmuchało:). Powietrze jednak zeszło emotka , bo oczywiście źle zawinęłam lazybaga, dopiero na yutubach zerknełam jak należy do zwinąć i było ok:)
ziolko 0

toka

Cytuj wiadomość#6521020 środa, 22 sierpnia 2018, 09:12:52
dostałam dziś mejla -potwierdzenie przelewu .Otworzyłam, w środku był załącznik,odruchowo kliknęłam w niego ale zamknęłam zanim zdążyła załadować się strona.Okazało się że to jakiś zawirusowany spam.Czy myślicie że zdążyło mi się coś zainstalować na kompie?Sprawdziłam w pobranych i nic nie widać ale nie znam się na tym kompletnie  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6521023 środa, 22 sierpnia 2018, 09:17:08
toka napisał(a):

dostałam dziś mejla -potwierdzenie przelewu .Otworzyłam, w środku był załącznik,odruchowo kliknęłam w niego ale zamknęłam zanim zdążyła załadować się strona.Okazało się że to jakiś zawirusowany spam.Czy myślicie że zdążyło mi się coś zainstalować na kompie?Sprawdziłam w pobranych i nic nie widać ale nie znam się na tym kompletnie  emotka

a to nie z Przelewy24 ?
https://tech.wp.p...24-6286781645117569a
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6521024 środa, 22 sierpnia 2018, 09:21:01
jokan napisał(a):

toka napisał(a):

a to nie z Przelewy24 ?
https://tech.wp.p...24-6286781645117569a

niestety tak ;(
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6521097 środa, 22 sierpnia 2018, 11:19:04
Czy ktoś z Was miał problem z realizacją vouchera do Cinema City z wygranej z loterii Wedel w C4?
Voucher jest w postaci kartonika z nadrukowanym 11-to cyfrowyn kodem pod kodem kreskowym z nadrukiem:ważny do 31.08.2018
W kasie poinformowano, że voucher nie działa emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6521162 środa, 22 sierpnia 2018, 13:28:08
Coś kiedyś obiło mi się o uszy/oczy, że jest jakiś konkurs vanish w tesco, ale nie mogę go znaleźć... Ktoś coś ?  emotka
0 0

|< << < 1762 1763 1764 1765 1766 17671768 1769 1770 1771 1772 > >> >|