Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

agata6

Cytuj wiadomość#6677390 poniedziałek, 27 styczeń 2020, 11:40:57
Agnes napisał(a):

działa Wam stronka Kinder time?

Tak jest ok.
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6677392 poniedziałek, 27 styczeń 2020, 11:46:37
agata6 napisał(a):

Agnes napisał(a):

Tak jest ok.

Mnie nie przyszła zwrotka dzisiaj na e-mail
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6677393 poniedziałek, 27 styczeń 2020, 11:46:57
agata6 napisał(a):

Agnes napisał(a):

Tak jest ok.

Stronka niby działa, formularz też i było potwierdzenie na stronie o przyjęciu zgłoszenia...ale e-mail nie przyszedł, jak dotąd bywało przy poprzednich paragonach emotka
0 0

kate86

Cytuj wiadomość#6678042 środa, 29 styczeń 2020, 10:27:48
Szukam osób które wygrały w konkursie Nivea Baby z postaciami Disneya, priv
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6678219 środa, 29 styczeń 2020, 15:46:37
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Człowiek od kota pchłami nie może się zarazić nie emotka ? Dokarmiam takiego jednego, chyba ma pchły (czarna sierść, więc widać taki jakby pyłek). Spróbuję go złapać i do weterynarza, ale na razie jest nieufny...

Może. Mój face zszedł kiedyś do cudzej piwnicy i wyszedł cały we pchłach (być może ze szczurów?), musiał się do naga rozebrać przed drzwiami z mieszkania, ciuchy do wyrzucenia. Co więcej, w tej piwnicy nie miał kontaktu ze zwierzętami, więc pewnie te pchły sobie tymczasowo skakały "luzem".

Bo pchly nie mieszkaja na stale na zwierzaku, zwierzak jest tylko... jadalnia dla doroslych osobnikow (jaja skladaja np w legowiskach). Od samego kontaktu z zapchlonym zwierzakiem raczej sie nie zarazi. Pchla ZAWSZE wybierze na zywiciela siersciucha (jesli ma taki wybor). Czlowiek to takie jedzenie z braku laku. Dlatego nawet jesli jakas pchle sie do domu przyniesie to ona i tak nie przezyje, nie zlozy jaj itd. (oczywiscie jesli nie ma sie w domu siersciucha).
joan 0

klaudaa

Cytuj wiadomość#6678329 środa, 29 styczeń 2020, 20:58:42
szukam kodow Inpost
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6678345 środa, 29 styczeń 2020, 22:21:17
Może ma ktoś zbędny kod z Activia ze zniżką do home&you emotka  chętnie przygarnę
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6678351 środa, 29 styczeń 2020, 22:43:00
antylopia napisał(a):

czy Wasze Tesco też ma zmienione dane na paragonów. dotychas pokazywali adres hipermarketu w którym kupowalam A teraz na paragonów widnieje tylko adres kapelanka Kraków

u mnie na paragonie mam cały adres - taki jaki był
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6678376 czwartek, 30 styczeń 2020, 07:24:26
jakie konsekwencje prawno-podatkowe ma sprzedaż wygranej z umową kupna-sprzedaży?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6678377 czwartek, 30 styczeń 2020, 08:06:12
dwaburekoty napisał(a):

jakie konsekwencje prawno-podatkowe ma sprzedaż wygranej z umową kupna-sprzedaży?

A czy kwestią tu nie jest raczej czas między otrzymaniem nagrody a jej sprzedażą? Jak poniżej 6 miesięcy to trzeba zapłacić podatek (myślę, że forma sprzedaży nie ma znaczenia)
"Ponieważ od otrzymania przez Pana nagrody do momentu sprzedaży nie minie pół roku, jej sprzedaż będzie powodowała powstanie przychodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym. "

Ale niech to ktoś jeszcze potwierdzi.
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6678378 czwartek, 30 styczeń 2020, 08:12:01
jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

A czy kwestią tu nie jest raczej czas między otrzymaniem nagrody a jej sprzedażą? Jak poniżej 6 miesięcy to trzeba zapłacić podatek (myślę, że forma sprzedaży nie ma znaczenia)
"Ponieważ od otrzymania przez Pana nagrody do momentu sprzedaży nie minie pół roku, jej sprzedaż będzie powodowała powstanie przychodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym. "

To też. Inna kwestia co przyjmujemy za cenę nabycia (np. wartość regulaminową) i czy powstanie z tego tytułu dochód.
Jeśli chodzi o samą umowę to o ile jest na kwotę powyżej 1000 zł to kupujący opłaca z jej tytułu podatek PCC.
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6678399 czwartek, 30 styczeń 2020, 09:41:12
@[email protected] napisał(a):

jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

To też. Inna kwestia co przyjmujemy za cenę nabycia (np. wartość regulaminową) i czy powstanie z tego tytułu dochód.
Jeśli chodzi o samą umowę to o ile jest na kwotę powyżej 1000 zł to kupujący opłaca z jej tytułu podatek PCC.

Sprzedaż bez umowy nie jest możliwa.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6678401 czwartek, 30 styczeń 2020, 09:50:20
dwaburekoty napisał(a):

A to nie jest tak, że ze źle sporządzoną umową kupna-sprzedaży kupujący może sobie rościć jakieś prawa do napraw "gwarancyjnych" od sprzedającego? Gdzieś mi to w oko wpadło, ale pewna nie jestem  emotka
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6678409 czwartek, 30 styczeń 2020, 10:09:18
edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

A to nie jest tak, że ze źle sporządzoną umową kupna-sprzedaży kupujący może sobie rościć jakieś prawa do napraw "gwarancyjnych" od sprzedającego? Gdzieś mi to w oko wpadło, ale pewna nie jestem  emotka

W takiej umowie można wyłączyć
rękojmię, ale niezależnie od tego kupujący mogą skorzystać z ochrony za zasadach ogólnych i domagać się naprawienia szkody, ponieważ sprzedaż rzeczy wadliwej jest traktowana jako nieprawidłowe wykonanie umowy.

mia

Cytuj wiadomość#6678445 czwartek, 30 styczeń 2020, 11:28:50
Ktoś może mnie oświecić, czy kartą Sodexo z konkursu Farmio mogę płacić wszędzie (mimo napisu Travel&Spa), czyli np. w Tesco, Kauflandzie? emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6678448 czwartek, 30 styczeń 2020, 11:34:16
mia napisał(a):

Ktoś może mnie oświecić, czy kartą Sodexo z konkursu Farmio mogę płacić wszędzie (mimo napisu Travel&Spa), czyli np. w Tesco, Kauflandzie? emotka

Spróbować możesz emotka  przy czym jest na dole kartki zapis, że można je realizować w punktach przypisanych dla kategorii travel&spa.
mia 0

agullka

Cytuj wiadomość#6678455 czwartek, 30 styczeń 2020, 11:48:32
szukam pomocy w Capitan Jack
0 0

annnoniii

Cytuj wiadomość#6678462 czwartek, 30 styczeń 2020, 12:09:28
Fantasia na stronie ma wyniki nie wiem czy @juz idą. 
0 0

hrabinka

Cytuj wiadomość#6678584 czwartek, 30 styczeń 2020, 18:37:47
Hej,

mam pytanie odnośnie telewizorów SHARP z loterii Develey - czy w kartonie mieliście dowód zakupu/kartę gwarancyjną?? u mnie nic nie ma!  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6678585 czwartek, 30 styczeń 2020, 18:45:15
hrabinka napisał(a):

Hej,

mam pytanie odnośnie telewizorów SHARP z loterii Develey - czy w kartonie mieliście dowód zakupu/kartę gwarancyjną?? u mnie nic nie ma!  emotka

Standardowo w konkach nic nie dają, taka procedura. Faktury zakupowe są zbiorcze i to Wielka Tajemnica Handlowa.

PS: Organizator w grudniu ogłasza konkurs z ajfonami i twierdzi w regulaminie, że ich "wartość rynkowa" = 3000 zł. Potem czeka kwartał z wysyłką nagród, które już można kupić w sklepie za 2000 zł. I nie wyda nikomu dowodu zakupu, bo po co ma się wykłócać z laureatami o brakujące tysiące? emotka