Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637597 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:10:40
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??

nagród tygodniowo chyba też jest mniej (nie pamiętam, ile było w poprzedniej akcji, ale wydaje mi się, że dużo mniej). No i są atrakcyjniejsze wg mnie. No cóż... zobaczymy...
PS. też wolałabym kody (dobrze, że chociaż tym razem trzeba wysłać zdjęcie paragonu od razu).

moskala22

Cytuj wiadomość#6637598 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:12:58
dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ja jestem tak zachwycona nagrodami w obecnej loterii, że już mężowi powiedziałam, że ma szykować kartony do tic tacow

ja pragnę czytnika (dla męża, swój mam i uwielbiam) i konsoli lub zegarka. a Ty? emotka

zegarki w dużej ilości (już sobie wybrałam-ahahahahahaha), okulary i konsoli. Na czytniku w ogóle mi nie zależy.

Ja marze o konsoli. Czytnik kupiłam sobie przed wyjazdem na wakacje i do tej pory leży w szafce. Okulary i zegarki to nie moja bajka choć mogłyby być fajnym prezentem 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6637620 niedziela, 8 wrzesień 2019, 15:56:32
dwaburekoty napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??

nagród tygodniowo chyba też jest mniej (nie pamiętam, ile było w poprzedniej akcji, ale wydaje mi się, że dużo mniej). No i są atrakcyjniejsze wg mnie. No cóż... zobaczymy...
PS. też wolałabym kody (dobrze, że chociaż tym razem trzeba wysłać zdjęcie paragonu od razu).

Wcześniej było 60 słuchawek, 60 głośników i 140 voucherów.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637643 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:29:37
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka piłka Real Madryt chyba Nivea men emotka ale nie pamiętam dokładnie emotka idealne pudło na tiktaki
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637644 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:33:04
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka piłka Real Madryt chyba Nivea men emotka ale nie pamiętam dokładnie emotka idealne pudło na tiktaki

https://www.onecr...-tic-tac-containers/

rufus

Cytuj wiadomość#6637645 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:51:57
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ooo właśnie. faktycznie to była nivea. emotka
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6638444 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:12:57
Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6638445 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:16:06
marl1 napisał(a):

Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?

Mam 2 segregatory, w jednym konki trwające (każdy w oddzielnej koszulce), w drugim konki zakończone. Co się skończy, to przekładam z pierwszego segregatora do drugiego. I tyle.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6638455 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:37:24
Czy jest na sali lekarz?  emotka  najlepiej hematolog  emotka emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638926 środa, 11 wrzesień 2019, 22:17:02
Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638929 środa, 11 wrzesień 2019, 22:28:48
bruce napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Wiem, że przed laty znajomi polecali klinikę w Katowicach Gierkowej. 

Lokalizacja dla mnie idealna, więc już się biorę za czytanie emotka  dziękuję Ci bardzo!
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639121 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:22:50
Czy ktoś może orientuje się, czy pojawiły się może w lasach grzybyemotka
Chcieliśmy wybrać się w weekend. Wiem, że po tej suszy może być kiepsko..
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639122 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:24:30
lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639123 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:25:39
pikawka napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

W moim rejonie okolice Bydgoszczy trochę pokazuje więc powinny być emotka

margotkowe

Cytuj wiadomość#6639125 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:27:55
lola.lola napisał(a):

Dziadek już znalazł pierwsze grzybowe skarby emotka  Więc jest nadzieja na udaną wyprawę! emotka  

kermit

Cytuj wiadomość#6639133 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:33:41
Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639574 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:05:22
Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.
Może ktoś nie słyszał a go zainteresuje emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639579 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:10:21
lola.lola napisał(a):

Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.
Może ktoś nie słyszał a go zainteresuje emotka

Z chęcią się przyjrze  emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6639776 sobota, 14 wrzesień 2019, 12:54:57
dziś w mojej osiedlowej żabie dowiedziałam się że niedawno jakaś pani kupowała ciastka Leibniz na paragony. Ciekawe kto to emotka pewnie gramy też o ten sam budżet w Kaufie emotka pozdrawiam i podaję namiar: Żaba przy barze Nóż widelec i bibliotece emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6639790 sobota, 14 wrzesień 2019, 14:15:52
kermit napisał(a):

Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

Ciekawa jestem czy tacy "handlarze" zdają sobie sprawę, że tam siedzą ludzie myślący? Fakt kupujący łatwo wpisuje się na czarną listę w najgorszym przypadku, a w najłagodniejszym pominięcie zgloszenia. Ale, ale... W przypadku Tic Taca można tak sobie nagrabić chciwością, za 2 max zeta. Już pomijam fakt, kiedy agencja ma swój program do rozpoznawania obrazów, albo ogólnodostępny, ale tutaj podaje się numer paragonu! Odpowiedni select w bazie zwracający duble i ma się dane, wszystko na tacy, razem z danymi osobowymi... 

Żeby nie było, że to fanaberie - PMI Combera  w loteriach jak jest dubel prosi o skan paragonu. To bardzo uczciwe. 

A co do konkursów i loterii, gdzie posłaliśmy dubel to miło byłoby, gdyby SMS zwrotny nas o tym poinformował. Zawsze mielibyśmy szansę na zareagowanie, zanim nasze zgłoszenie pójdzie w cyberprzestrzeń. Bo przecież samemu kupując przed chwilą paragon możemy mieć dubla paragonu kupionego w innym miejscu z innej kasy.   
0 0