Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 09:29:30

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 303 304 305 306 307 308 309 310311 312 313 >

pikawka

Cytuj wiadomość#6637073 piątek, 6 wrzesień 2019, 09:20:20
Coś wozi Smolar? Za Chiny nie wiem co. Może ktoś się orientuję?  emotka

Aaaa wszystko jasne. Kasztelan zestaw grillowy. Tak przypuszczam  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637569 niedziela, 8 wrzesień 2019, 11:40:28
sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637577 niedziela, 8 wrzesień 2019, 12:40:36
prosiaczek napisał(a):

ja jestem tak zachwycona nagrodami w obecnej loterii, że już mężowi powiedziałam, że ma szykować kartony do tic tacow

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637579 niedziela, 8 wrzesień 2019, 12:45:08
dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ja jestem tak zachwycona nagrodami w obecnej loterii, że już mężowi powiedziałam, że ma szykować kartony do tic tacow

ja pragnę czytnika (dla męża, swój mam i uwielbiam) i konsoli lub zegarka. a Ty? emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637582 niedziela, 8 wrzesień 2019, 12:52:28
prosiaczek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ja pragnę czytnika (dla męża, swój mam i uwielbiam) i konsoli lub zegarka. a Ty? emotka

zegarki w dużej ilości (już sobie wybrałam-ahahahahahaha), okulary i konsoli. Na czytniku w ogóle mi nie zależy.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6637592 niedziela, 8 wrzesień 2019, 13:54:00
prosiaczek napisał(a):

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6637595 niedziela, 8 wrzesień 2019, 13:58:11
Też wolałbym kody ale z innego względu, brak konieczności rozdzielania większej ilości na kilka paragonów emotka
nkba 0

rufus

Cytuj wiadomość#6637596 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:03:00
pawelkoo napisał(a):

Też wolałbym kody ale z innego względu, brak konieczności rozdzielania większej ilości na kilka paragonów emotka

To swoja drogą. Dobrze, ze sa kasy samoobslugowe. emotka

I mus brania wszystkiego na osobne paragony, wyklucza np biedronkowa promocje jak dobrze pamietam 3szt za 1.29.. ogolnie najtaniej znalazlem po 1.69.

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637597 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:10:40
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??

nagród tygodniowo chyba też jest mniej (nie pamiętam, ile było w poprzedniej akcji, ale wydaje mi się, że dużo mniej). No i są atrakcyjniejsze wg mnie. No cóż... zobaczymy...
PS. też wolałabym kody (dobrze, że chociaż tym razem trzeba wysłać zdjęcie paragonu od razu).

moskala22

Cytuj wiadomość#6637598 niedziela, 8 wrzesień 2019, 14:12:58
dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zegarki w dużej ilości (już sobie wybrałam-ahahahahahaha), okulary i konsoli. Na czytniku w ogóle mi nie zależy.

Ja marze o konsoli. Czytnik kupiłam sobie przed wyjazdem na wakacje i do tej pory leży w szafce. Okulary i zegarki to nie moja bajka choć mogłyby być fajnym prezentem 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6637620 niedziela, 8 wrzesień 2019, 15:56:32
dwaburekoty napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nagród tygodniowo chyba też jest mniej (nie pamiętam, ile było w poprzedniej akcji, ale wydaje mi się, że dużo mniej). No i są atrakcyjniejsze wg mnie. No cóż... zobaczymy...
PS. też wolałabym kody (dobrze, że chociaż tym razem trzeba wysłać zdjęcie paragonu od razu).

Wcześniej było 60 słuchawek, 60 głośników i 140 voucherów.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637643 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:29:37
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka piłka Real Madryt chyba Nivea men emotka ale nie pamiętam dokładnie emotka idealne pudło na tiktaki
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637644 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:33:04
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka piłka Real Madryt chyba Nivea men emotka ale nie pamiętam dokładnie emotka idealne pudło na tiktaki

https://www.onecr...-tic-tac-containers/

rufus

Cytuj wiadomość#6637645 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:51:57
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ooo właśnie. faktycznie to była nivea. emotka
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6638444 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:12:57
Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6638445 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:16:06
marl1 napisał(a):

Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?

Mam 2 segregatory, w jednym konki trwające (każdy w oddzielnej koszulce), w drugim konki zakończone. Co się skończy, to przekładam z pierwszego segregatora do drugiego. I tyle.
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6638448 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:25:07
marl1 napisał(a):

Ja wpisuje w terminarzu konkurs w dniu w którym się kończy, mam tam date trwania konkursu, organizatora, nagrody i treść smsa(+ewentualnie jakieś dopiski). Pod tym wpisuje numer paragonu i kiedy słałam sms. A paragony trzymam we folijkach A4, każdy miesiąc osobno.Terminarzy mam już hoho emotka a fajnie się wraca po latach i zerka w terminarz na te zaznaczone na zielono wygrane emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6638455 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:37:24
Czy jest na sali lekarz?  emotka  najlepiej hematolog  emotka emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638926 środa, 11 wrzesień 2019, 22:17:02
Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6638928 środa, 11 wrzesień 2019, 22:22:09
roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Wiem, że przed laty znajomi polecali klinikę w Katowicach Gierkowej. 
0 0

|< << < 303 304 305 306 307 308 309 310311 312 313 >