Reklama na e-Konkursy.info 16.10.19 11:14:37

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314

bruce

Cytuj wiadomość#6646306 poniedziałek, 7 październik 2019, 12:52:27
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Nawet Wyborcza.pl czyta e-konkursy  emotka

Tak przy kawie poczytanie...

http://wyborcza.p...iwe-ze-konkursy.html

Kurczę, tak szastają na lewo i prawo tymi danymi osobowymi...  emotka emotka

A jak masz konkursy z twarzmi calych rodzin  emotka  które juz na zawsze w necie zostaną? Nieswiadome dzieci uzyte w "fotozopach" innych...
Imie i nazwisko to tyle co na nagrobu przeciez...

Jasne, fotki też przesadnie są wszędzie eksponowane bez wiedzy i zgody, zgadzam się. 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6646309 poniedziałek, 7 październik 2019, 13:01:50
jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

to jest artykul z 2016, to wtedy chyba jeszcze mogli sobie szastac emotka

A na czym to RODO polega - bo pracownicy np. Smolara z imienia i nazwiska w mejlach sie podpisuja... Ludzie stają sie bezosobowi - a na plakat ach wyborczych - gdzie RODO  emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6646310 poniedziałek, 7 październik 2019, 13:05:34
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

A na czym to RODO polega - bo pracownicy np. Smolara z imienia i nazwiska w mejlach sie podpisuja... Ludzie stają sie bezosobowi - a na plakat ach wyborczych - gdzie RODO  emotka

W wielkim skrócie - każdy ma prawo upowszechniać swoje dane i swój wizerunek. Nie może tego robić osoba trzecia z twoimi danymi i twoim wizerunkiem. Chyba, że wyrazisz na to zgodę, ale to inna bajka.
joan 0

superloser

Cytuj wiadomość#6646327 poniedziałek, 7 październik 2019, 13:40:14
picola napisał(a):

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

W wielkim skrócie - każdy ma prawo upowszechniać swoje dane i swój wizerunek. Nie może tego robić osoba trzecia z twoimi danymi i twoim wizerunkiem. Chyba, że wyrazisz na to zgodę, ale to inna bajka.

To konkursy fotograficzne z "TWARZA"  powinny byc zabronione. Bo Smolar w Garage rozpowszechnia twarze niezgodnie z regulaminem - bo na fotach nie jest grający.

Ostatecznie duzo ludzi NIE gra ani w konkursach ani w loteriach, bo nie ma listy laureatów. A to w rozumowaniu prostym takiego zwykłego klienta znaczy, ze agencja sama siebie nagradza  albo rozdaje rodzinie, znajomym.

Laureaci powinni byc publicznie ogłaszani a nie tajne wybory.
Ale wtedy spadnie zainteresowanie akcjami Promocyjnymi - I zamiast 1000 zgloszen bedzie 100. To  wiadomo, ze zleceniodawca przestanie posrednikowi - (czytaj agencji) płacić.  emotka  

Ps. Agencje żyją dzieki konkursowiczom... głupio, ze ich tak olewają...
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6646394 poniedziałek, 7 październik 2019, 17:11:12
superloser napisał(a):

Pani Monika to wiem, że forumowiczka, a pani Beata Sk..ek i Renata P..k, też z forum? Może być PW emotka Jakby ktoś chciał cały artykuł to mogę wysłać emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6646398 poniedziałek, 7 październik 2019, 17:24:58
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

Pani Monika to wiem, że forumowiczka, a pani Beata Sk..ek i Renata P..k, też z forum? Może być PW emotka Jakby ktoś chciał cały artykuł to mogę wysłać emotka

A ja myślałam, że to coś nowego. To materiał z 2016 roku emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6646452 poniedziałek, 7 październik 2019, 20:11:29
czy ktos z Was kiedys skladal reklamacje odnosnie zniszczenia bagazu (urwanie uchwytu w walizce) przez obsluge lotniska? Dokladnie chodzi o lot Ryanairem...
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6646611 wtorek, 8 październik 2019, 12:51:49
ivanotta napisał(a):

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

A ja myślałam, że to coś nowego. To materiał z 2016 roku emotka

no własnie juz myslałam ze to jakas nowośc
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6646673 wtorek, 8 październik 2019, 14:39:49
ace napisał(a):

czy ktos z Was kiedys skladal reklamacje odnosnie zniszczenia bagazu (urwanie uchwytu w walizce) przez obsluge lotniska? Dokladnie chodzi o lot Ryanairem...

Ja skladalam reklamacje dot. Zagubienia bagażu w liniach air France.. po 6h juz mialam bagaz u siebie w hotelu.
ace 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6646674 wtorek, 8 październik 2019, 14:42:09
ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

Ja skladalam reklamacje dot. Zagubienia bagażu w liniach air France.. po 6h juz mialam bagaz u siebie w hotelu.

Ja składałam,u nas na lotnisku, po przylocie. Po kilku dniach przysłali nowiutką walizkę.
0 0

kozuszka38

Cytuj wiadomość#6646685 wtorek, 8 październik 2019, 15:11:26

Jak dla.mnie genialne  emotka

ace

Cytuj wiadomość#6646719 wtorek, 8 październik 2019, 16:31:18
mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

Ja składałam,u nas na lotnisku, po przylocie. Po kilku dniach przysłali nowiutką walizkę.

mczarna w Ryanairze? Tzn w mojej sytuacji juz za pozno (juz ponad miesiac odkad byl lot), bo nie wiedzialam ze moge za cos takiego skladac reklamacje... ale tez zastanawiam sie czy takie cos konczy sie sukcesem. Gdzies czytalam ze za elementy odstajace (jak kolka, ale pewnie i raczki) linie lotnicze (a pewnie w szczegolnosci tanie) nie chca placic... No i tak sie pytam juz teoretycznie, na przyszlosc.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6646750 wtorek, 8 październik 2019, 17:59:17
ace napisał(a):

mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

mczarna w Ryanairze? Tzn w mojej sytuacji juz za pozno (juz ponad miesiac odkad byl lot), bo nie wiedzialam ze moge za cos takiego skladac reklamacje... ale tez zastanawiam sie czy takie cos konczy sie sukcesem. Gdzies czytalam ze za elementy odstajace (jak kolka, ale pewnie i raczki) linie lotnicze (a pewnie w szczegolnosci tanie) nie chca placic... No i tak sie pytam juz teoretycznie, na przyszlosc.

chyba w Wizzair, nie pamiętam ale za ułamane kółko przysłali mi nowa walizkę o podobnych parametrach i kolorze. reklamację składałam zaraz po wylądowaniu
0 0

anemone1

Cytuj wiadomość#6647255 środa, 9 październik 2019, 20:24:45
Czy znacie jakieś kody rabatowe do Zalando (oprócz newslettera)?
0 0
|< << < 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314