Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

margobb

Cytuj wiadomość#6665840 czwartek, 12 grudzień 2019, 13:30:03
Zapewne osoby znające odpowiedzi na wszystkie pytania publicznie mnie wyśmieja, ale ryzykuje... :)

Mogę umyć okno na zewnątrz przy minusowej temperaturze myjka parowa? Czy zostanę bez okna na święta? emotka  może ktoś korzysta ? emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6665949 czwartek, 12 grudzień 2019, 17:50:47
margobb napisał(a):

Zapewne osoby znające odpowiedzi na wszystkie pytania publicznie mnie wyśmieja, ale ryzykuje... :)

Mogę umyć okno na zewnątrz przy minusowej temperaturze myjka parowa? Czy zostanę bez okna na święta? emotka  może ktoś korzysta ? emotka

Mi zawsze mama mowila ze jak jest mroz to ze okien die nie myje
ziolko 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6665985 czwartek, 12 grudzień 2019, 19:41:32
margobb napisał(a):

Jest ryzyko pęknięcia szyby.
Lepiej zostaw brudne okna, niż gdybyś miała nie mieć szyb  emotka
Świat się nie zawali, że masz brudne okna. 
Poza tym coś mówili, że w weekend ma być bardziej na plusie 

defed

Cytuj wiadomość#6665990 czwartek, 12 grudzień 2019, 19:58:19
ziolko napisał(a):

margobb napisał(a):

Jest ryzyko pęknięcia szyby.
Lepiej zostaw brudne okna, niż gdybyś miała nie mieć szyb  emotka
Świat się nie zawali, że masz brudne okna. 
Poza tym coś mówili, że w weekend ma być bardziej na plusie 

Przeczytałam to i czuję się rozgrzeszona. Dzięki! Forum miewa działanie terapeutyczne  emotka
nkba 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6665992 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:04:08

margobb

Cytuj wiadomość#6665993 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:05:22
ziolko napisał(a):

defed

Przyjdzie za to teściowa  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6665994 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:06:08
margobb a co? masz taką teściową, co zajrzy w każdy kąt, do każdego garnka i do lodówki? emotka  
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6665995 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:09:29
ziolko napisał(a):

margobb a co? masz taką teściową, co zajrzy w każdy kąt, do każdego garnka i do lodówki? emotka  

Hmmm może nie tak "bezpośrednio", ale ogolnie spotkania owiane są nutką stresu. emotka  
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6665996 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:12:28
margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

Hmmm może nie tak "bezpośrednio", ale ogolnie spotkania owiane są nutką stresu. emotka  

Zawsze możesz powiedzieć, że byłaś przeziębiona i dlatego nie umyłaś okien emotka  bo wolałaś być zdrowa, żeby wszystko przygotować na przyjazd ukochanej teściowej  emotka emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6665997 czwartek, 12 grudzień 2019, 20:14:14
ziolko napisał(a):

margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

Zawsze możesz powiedzieć, że byłaś przeziębiona i dlatego nie umyłaś okien emotka  bo wolałaś być zdrowa, żeby wszystko przygotować na przyjazd ukochanej teściowej  emotka emotka

Zaprosze ją po 16 emotka  rolety już będą zasłonięte i po problemie. 

ziolko

Cytuj wiadomość#6666193 piątek, 13 grudzień 2019, 15:01:11
margobb - racja  emotka  
Poza tym będzie ciemno  emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6666285 piątek, 13 grudzień 2019, 22:33:30
słuchajcie, jak to jest teraz z tym allegro? chciałam wystawić przedmiot, ale uparcie mnie przekierowuje na allegro lokalnie, o którym słyszałam, że z tym coś nie tak:( nie chcę na lokalnie, dlaczego nie mogę sobie wybrać zwykłego allegro? No i, sami uzupełnili cennik wysyłki, paczkomat in-post 15 zł, przecież były po 8, 90? o co tu chodzi?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6666288 piątek, 13 grudzień 2019, 22:48:27
delvitto napisał(a):

słuchajcie, jak to jest teraz z tym allegro? chciałam wystawić przedmiot, ale uparcie mnie przekierowuje na allegro lokalnie, o którym słyszałam, że z tym coś nie tak:( nie chcę na lokalnie, dlaczego nie mogę sobie wybrać zwykłego allegro? No i, sami uzupełnili cennik wysyłki, paczkomat in-post 15 zł, przecież były po 8, 90? o co tu chodzi?

Jako osoba prywatna nie masz już możliwości wystawienia przedmiotu na Allegro. Możesz jedynie wystawić na Allegro lokalnie. Jeśli dasz opcję kup teraz lub licytacja, twój przedmiot będzie widoczny także w wyszukiwarce Allegro. Jeśli chodzi o ceny wysyłki to można je edytować.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6666292 piątek, 13 grudzień 2019, 23:12:36
margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

nic nie myj w ziąb. wydrukuj przypowieść o Marii i Marcie, a następnie powieś na oknie. ja takie zrobiłam na drzwiach ^^

jokan

Cytuj wiadomość#6666293 piątek, 13 grudzień 2019, 23:29:18
@[email protected] napisał(a):

delvitto napisał(a):

Jako osoba prywatna nie masz już możliwości wystawienia przedmiotu na Allegro. Możesz jedynie wystawić na Allegro lokalnie. Jeśli dasz opcję kup teraz lub licytacja, twój przedmiot będzie widoczny także w wyszukiwarce Allegro. Jeśli chodzi o ceny wysyłki to można je edytować.

jest stary formularz....daj Wystaw przedmiot...pod tabelkami masz link Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz - i tam klikasz.

Ja wystawiam wszystko po staremu, paczkomat 8,99 zł i wszystko hula jak po staremu, idealnie zgrywa się z programem Inposta do wysyłek, nie ma już żadnych problemów.

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6666316 sobota, 14 grudzień 2019, 09:38:54
jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

jest stary formularz....daj Wystaw przedmiot...pod tabelkami masz link Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz - i tam klikasz.

Ja wystawiam wszystko po staremu, paczkomat 8,99 zł i wszystko hula jak po staremu, idealnie zgrywa się z programem Inposta do wysyłek, nie ma już żadnych problemów.

A tego nie zauważyłam emotka A wtedy przedmiot jest widoczny na normalnym allegro czy też na allegro lokalnie? W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

jokan

Cytuj wiadomość#6666327 sobota, 14 grudzień 2019, 11:09:24
@gni[email protected] napisał(a):

jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

A tego nie zauważyłam emotka A wtedy przedmiot jest widoczny na normalnym allegro czy też na allegro lokalnie? W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

na normalnym, nie na lokalnie

asantesana

Cytuj wiadomość#6666833 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:29:48
Drogie mamy 10-latków (i okolic), dostałam zamówienie pod choinkę na slimy, slajmy albo coś w tym stylu - czy to te zestawy do robienia glutów, czy coś innego kryje się pod tą nazwą?  emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6666834 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:31:18
asantesana napisał(a):

Drogie mamy 10-latków (i okolic), dostałam zamówienie pod choinkę na slimy, slajmy albo coś w tym stylu - czy to te zestawy do robienia glutów, czy coś innego kryje się pod tą nazwą?  emotka

tak

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6666838 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:44:24
asantesana napisał(a):

mogą być też gotowe wiadra z glutami
0 0