Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6788020 niedziela, 13 czerwiec 2021, 23:45:35
magdalena-chili napisał(a):

psotka napisał(a):

Forum wie WSZYSTKO, wiec zapytam.

Dla bliskiej osoby chce zrobic na prezent fotoksiazke/album ze zdjęciami. Mam stare zdjecia w wersji papierowej, duuuuzo na pendrivie i w telefonie. Problem polega na tym ze nie mam laptopa. Mam tylko tablet i telefon. Czy jest jakaś magiczna opcja zeby wgrac te zdjecia bez laptopa i ulozyc z tego fotoksiazke? 

Zakładając,  że fotoksiążkę będziesz robić na tablecie, to z telefonu zdjęcia (stare papierowe tez fotografujesz telefonem) przesyłasz bluetoothem na tablet.
Ale siedzę i myślę jak z pendrive przerzucić,  ale nic, pustka w głowie. emotka  
Może telefon do przyjaciela albo jakiś miły uczynny Sasiad/ka z laptopem? emotka  
Edit: laptop jako przekaźnik- tez bluetoothem na tablet. 

kupić przejściówkę do tabletu/telefonu https://pskomskle...UEAQYAiABEgJUG_D_BwE i przekopiować z pendrive na tablet/telefon
Tylko musisz kupić wejście takiej jakie masz w telefonie/tablecie.
psotka 0

maa

Cytuj wiadomość#6788026 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 02:04:13
agusiac87 napisał(a):

hmm, zdziwiłam się jedna rzeczą

W piątek dodałam produkt do koszyka na allegro warty  199 zł, dzisiaj kosztuje 229 zł - jeszcze się nie spotkałam z czymś takim na allegro - czy to są jakieś "regularne praktyki" na allegro że w weekend windują ceny czy jak? Ktoś coś wie? 

na Allegro często zmieniają się ceny. Czy na weekend możesz ocenić w poniedziałek emotka  sprawdz czy będzie obniżka. Jak nie, to po prostu podrożało. Jak wszystko ....
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6788159 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 15:03:07
Nawet nie wiem, gdzie to wpisać? - może w Popraw sobie humor? 
Pytanie z ankiety:
Czy w Pani gospodarstwie domowym są książki? emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6788169 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 15:31:12
bruce napisał(a):

Nawet nie wiem, gdzie to wpisać? - może w Popraw sobie humor? 
Pytanie z ankiety:
Czy w Pani gospodarstwie domowym są książki? emotka

A ja Ci przekornie powiem, że korzystam głównie z Legimi & bibliotek, więc zupełnie by mnie nie zdziwiła odpowiedź "Nie ma" emotka To całkiem możliwe, wystarczy podejście eko lub minimalistyczne czy też tzw. życie na walizkach.

BTW -> nie mogę patrzeć (A NIE DA SIĘ TEGO WŻADEN SPOSÓB ZABLOKOWAĆ!) na te wszystkie udostępnienia wpisów z fp typu "Nie jestem statystycznym Polakiem, czytam książki"... emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6788230 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 17:50:10
Czy wasze karty z milki w tesco też mają datę ważności 30.11.2021?
0 0

eee2021

Cytuj wiadomość#6788241 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 18:22:14
nitka310 napisał(a):

Czy wasze karty z milki w tesco też mają datę ważności 30.11.2021?

tak
0 0

doo

Cytuj wiadomość#6788257 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 18:59:41
Czy działa wam teraz na koncie Wirtualna Polska przycisk Napisz albo Odpowiedz na czyjąś wiadomość?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6788259 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 19:02:13
doo napisał(a):

Czy działa wam teraz na koncie Wirtualna Polska przycisk Napisz albo Odpowiedz na czyjąś wiadomość?

Działa.
doo 0

maa

Cytuj wiadomość#6788341 wtorek, 15 czerwiec 2021, 08:06:39
Mam pytanie jak Wasza rodzina i znajomi reagują na to, że gracie w kokursach i czy w ogóle o tym wiedzą.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6788420 wtorek, 15 czerwiec 2021, 11:49:45
maa napisał(a):

Mam pytanie jak Wasza rodzina i znajomi reagują na to, że gracie w kokursach i czy w ogóle o tym wiedzą.

Wie tylko rodzina i najbliżsi znajomi którzy ciagle proszą żeby im cos wygrać  emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6788422 wtorek, 15 czerwiec 2021, 11:54:59
maa napisał(a):

U mnie, o wszystkich nagrodach, wie tylko mąż i kurier emotka  od czasu do czasu, chwalę się najbliższej rodzinie (teściowie, mama, brat). 
Im ludzie mniej wiedzą, tym lepiej śpią emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6788425 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:01:16
margobb napisał(a):

maa napisał(a):

U mnie, o wszystkich nagrodach, wie tylko mąż i kurier emotka  od czasu do czasu, chwalę się najbliższej rodzinie (teściowie, mama, brat). 

ze mnie w większości znajomi się śmieją więc mało kto wie że jestem konkursowiczką. Siostry wspierają paragonami więc czasem i dla nich uda się coś wygrać. Mąż wie że to moje hobby i nie komentuje za to wspiera w wydawaniu emotka    Ogólnie raczej się nie chwalę. Czasami próbuję znajomych wkręcić w jakiś konkurs gdy widzę że są duże szanse coś wygrać ale niestety niedowiarki i brać udziału nie chcą.

mamimamu

Cytuj wiadomość#6788430 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:09:53
margobb napisał(a):

maa napisał(a):

Ach, ten kurier  emotka  Czasem jest wesoło  emotka  
Co do reszty, to popieram Margobb, choć miałam taki czas (zwłaszcza na początku), że mama albo siostra były na bieżąco - po wielu tekstach w stylu: Ty to masz szczęście (tak, jakby konkursowanie nie wymagało czasu, nakładu pracy, o kasie nie wspomnę...) przestałam się tym dzielić i tylko mąż jest w temacie. Jemu też trochę czasu zeszło, żeby zrozumieć to moje hobby, a teraz sam coś próbuje  emotka

Raz nawet bliska mi osoba zasugerowała, że to takie "januszowanie" emotka
Im mniej, tym lepiej  emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6788433 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:13:28
maa napisał(a):

Wiedzą, cieszą się, wspierają (chociaż wcześniej było z tym różnie, ale odkąd wygrywam duże nagrody skończyło się marudzenie;). Znajomi reagują bardzo pozytywnie, zawsze pytają co nowego wygrałam. Nikt nie prosi o to, żeby jemu coś wygrać, więc za każdym razem czytam takie historie z zaskoczeniem. Wygrane piwa, przekąski, słodycze, kosmetyki czy chemię gospodarczą (czy to wygraną czy kupioną na konkurs) rozdaje rodzinie i znajomym i wszyscy są zadowoleni emotka

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6788448 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:36:07
margobb napisał(a):

maa napisał(a):

Dokładnie, tak jest nie tylko z wygranymi.
Im ludzie mniej wiedzą o Tobie, tym lepiej układa się Twoje życie  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6788449 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:37:35
Gram 10 lat w konkursach i życie nauczyło mnie, aby się zbyt nie chwalić emotka  niestety...

pioge7

Cytuj wiadomość#6788452 wtorek, 15 czerwiec 2021, 12:43:28
margobb napisał(a):

maa napisał(a):

mam podobnie, u mnie wie tylko mama i tata (którzy jeżdżą ze mną na zakupy konkursowe, jak chcę więcej paragonów) no i kurierzy. Reszta wie, że przestałem grać kilka lat temu, a gram od 14 lat (swoją drogą minęło niedawno). Wcześniej tylko docinki, a masz fajnie, bo masz za darmo, ale ci dobrze, wygraj coś. Teraz już nie słyszę nic, bo powiedziałem, że już w konkursy się nie bawię, bo nie mam czasu.

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6788458 wtorek, 15 czerwiec 2021, 13:09:58
maa napisał(a):

Moja mama pochwaliła się jakąś większą nagrodą babci. Poskutkowało to tym, że gdy pojechałam do babci, pierwszy raz w ciągu kilku miesięcy, babcia, która inne wnuki czasem obdarowuje,  dała mi 1 paragon z kucharka i kilkakrotnie powiedziała, że mam się z nią podzielić wygraną, a później dzwoniła do mamy  i pytała, czy na pewno nic nie wygrałam  emotka  
Od tej pory zabroniłam opowiadania o konkursach. 

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6788491 wtorek, 15 czerwiec 2021, 15:19:51
donia7 napisał(a):

Gram 10 lat w konkursach i życie nauczyło mnie, aby się zbyt nie chwalić emotka  niestety...

Ludzie niestety są zazdrośni, zamiast się cieszyć, że ktoś znajomy wygrał, najczęściej słychać różne docinki. Dlatego tak za bardzo dużymi wygranymi nie ma się co chwalić. Po co innym ta wiedza? Lepiej nie napędzać sobie konkurencji. Jako że nie wygrywam dużych nagród, nie mam problemu- a jakąś wygraną stówką zawsze chętnie się pochwalę.
0 0

bogna77

Cytuj wiadomość#6788547 wtorek, 15 czerwiec 2021, 18:27:09
FBbeata7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ludzie niestety są zazdrośni, zamiast się cieszyć, że ktoś znajomy wygrał, najczęściej słychać różne docinki. Dlatego tak za bardzo dużymi wygranymi nie ma się co chwalić. Po co innym ta wiedza? Lepiej nie napędzać sobie konkurencji. Jako że nie wygrywam dużych nagród, nie mam problemu- a jakąś wygraną stówką zawsze chętnie się pochwalę.

Ja drobiazgami się chwale (dużych po kilka tysięcy, to nie wygrałam) i dobija mnie tekst, że ja to mam szczęście od osób, które w nic nie grają... no ręce opadają...
0 0