Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

trojan

Cytuj wiadomość#3590393 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 01:58:32
joan napisał(a):

Dżyzys, dostałam właśnie mejla, że moja nagroda wróciła do organizatora z adnotacją adresat nieznany emotka Od ponad 3 lat mieszkam w tym miejscu, numer domu wyraźnie podświetlony, nazwisko wpisane na domofonie... tylko się akurat musiał trafić jakiś kurier-analfabeta emotka

pewnie to inpost emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#3590426 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 02:10:01
trojan napisał(a):

joan napisał(a):

Dżyzys, dostałam właśnie mejla, że moja nagroda wróciła do organizatora z adnotacją adresat nieznany emotka Od ponad 3 lat mieszkam w tym miejscu, numer domu wyraźnie podświetlony, nazwisko wpisane na domofonie... tylko się akurat musiał trafić jakiś kurier-analfabeta emotka

pewnie to inpost emotka

Możliwe, bo nigdy niczego mi nie wręczyli. Co jednak nie zwalnia ich od wykazania się odrobiną staranności & inteligencji emotka Poważnie się zastanawiam, czy wzorem Lutera nie walnąć jakiejś kartki na drzwiach zewnętrznych z wielkim nagłówkiem Ty, z InPostu! emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3590599 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 03:23:41
Byłam w Realu zrobic zakupy na konkurs Lipton i zaplaciłam 10 zł bonem a reszte zaplacilam gotowką i mam na paragonie suma zł 6,48
a na samym dole bon PB 10 zł.Myślicie ze zaakceptują to ??
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3590614 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 03:31:40
delfinka101 napisał(a):

Byłam w Realu zrobic zakupy na konkurs Lipton i zaplaciłam 10 zł bonem a reszte zaplacilam gotowką i mam na paragonie suma zł 6,48
a na samym dole bon PB 10 zł.Myślicie ze zaakceptują to ??

przecież zapłaciłaś 16,48 więc czemu mają nie zaakceptować??
ale dla pewności zadzwoń do agencji co organizuje ten konkurs i dowiedz się
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#3590639 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 03:45:18
finessa napisał(a):

marann napisał(a):

A mnie wkurzają organizatorzy konkursu MY DZIEWCZYNY, ileż można czekać na wyniki? emotka

Mnie też! Jak cholera jasna emotka emotka emotka emotka emotka emotka

wygrałam u niech kiedyś wirtualną nagrodę płytkę ATB i do dziś jest tylko wirtualna... Pisałam kilka razy i dałam sobie spokój.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590649 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 03:50:10
katrin22 napisał(a):

finessa napisał(a):

marann napisał(a):

A mnie wkurzają organizatorzy konkursu MY DZIEWCZYNY, ileż można czekać na wyniki? emotka

Mnie też! Jak cholera jasna emotka emotka emotka emotka emotka emotka

wygrałam u niech kiedyś wirtualną nagrodę płytkę ATB i do dziś jest tylko wirtualna... Pisałam kilka razy i dałam sobie spokój.

To napisz do pani Anny Wójcikowskiej:
A.Wojcikowska@hypermedia.pl
aktualnie zajmuje się moim billboardem z konkursu, którego wygrana była dla mnie totalnym szokiem, wgl mam do nich szczęście, zupełnie dziwnym trafem wygrałam bieliznę atlantic, no po prostu szok emotka i wszystko dochodziło właśnie po korespondencji do tej pani emotka
0 0

arta

Cytuj wiadomość#3590695 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:16:54
czarnygreg napisał(a):

a skoro o docieraniu nagród mowa, to gdzie jest mój klikier? jeden, jedyny chciałam, wszyscy już dostali tylko ja nie!

spoko, ja też nie, ale juz pogodzilam sie z tą stratą...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590699 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:18:31
arta napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

a skoro o docieraniu nagród mowa, to gdzie jest mój klikier? jeden, jedyny chciałam, wszyscy już dostali tylko ja nie!

fakt, strata duzego frmatu nie jest ale mojemu mężowi sie zachciało tego sprzętu,
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590707 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:21:18
Wkurza mnie lans24 na facebooku!!! wygrałam w ich konkursie, a o nagrodzie ani widu ani słychu. Bezczelnie zbywają mnie mailowo, że nagrodę wyślą jutro i tak w koło macieju!!! Już nie wiem, co mam zrobić, może jakiś @ do organizatora czy coś? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590719 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:32:01
czarnygreg napisał(a):

arta napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

fakt, strata duzego frmatu nie jest ale mojemu mężowi sie zachciało tego sprzętu,

w Rossmanie i w Realu dodawali do kosmetyków AXE...skoro się chłopu zachciało

wkurza mnie , że pogoda się poprawiła a młoda ma 39 stopni gorączki
0 0

ja-sylwia

Cytuj wiadomość#3590732 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:36:57
a mnie wkurza ze moje wakacje już sie skończyły i jutro do pracy i o 5 pobudka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590734 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:37:54
Wkurza mnie Lenor, nie mogę otworzyć strony emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3590783 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 04:57:49
czarnygreg napisał(a):

arta napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Moj tez pewnie gdzies u listonosza dzieciak się bawi
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590840 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 05:20:05
mala4 napisał(a):

Wkurza mnie Lenor, nie mogę otworzyć strony emotka

a co potrzebujesz? może dam radę.
0 0

barbara1910

Cytuj wiadomość#3590908 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 05:47:48
wqur..lam sie totalnie,nie wiem co za laska z forum jest swinia ,ze zdjecie mojej corki dodala do konkursu wlasnie dzisiaj i corka mi pisze o tym na gg emotka fakt ze 3 lata temu bralam udzial tym zdjeciem w konkursie ale zeby sciagac i dodawac do konkursow emotka http://demotywatory.pl/topka/procenty wlasnie pisze e maila do tego konkursu i bede zadac wyjasnien emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3590921 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 05:52:36

Zwycięzco II Nagrody Dziennej!
Wygrałeś pendrive'a, który zgodnie z Regulaminem konkursu wsyłany zostanie
najpóźniej do dnia 30 listopada 2010 roku.

Przepraszamy za informacje o wyborze smaku chipsów. II nagroda to zgodnie z
regulaminem tylko pendrive 2 gb.

i po co było kazdemu słac wybór chipsów:( emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3591013 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 06:25:49
barbara1910 napisał(a):

wqur..lam sie totalnie,nie wiem co za laska z forum jest swinia ,ze zdjecie mojej corki dodala do konkursu wlasnie dzisiaj i corka mi pisze o tym na gg emotka fakt ze 3 lata temu bralam udzial tym zdjeciem w konkursie ale zeby sciagac i dodawac do konkursow emotka http://demotywatory.pl/topka/procenty wlasnie pisze e maila do tego konkursu i bede zadac wyjasnien emotka emotka emotka

zdjęcie jest doskonałe,

zobaczcie ponizej na zdjęcia z kotkiem i maskotką-CUDO!
0 0

aneti

Cytuj wiadomość#3591040 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 06:39:39
barbara1910 napisał(a):

chyba to nie to imprezowe?? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3591068 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 06:51:28
aneti napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

nie, nie, to gdzie malutki koteczek przytula maskotkę a potem spory już kotek też z maskotką śpi-przyzwyczajenie
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3591076 poniedziałek, 2 sierpień 2010, 06:55:03
czarnygreg napisał(a):

aneti napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

nie, nie, to gdzie malutki koteczek przytula maskotkę a potem spory już kotek też z maskotką śpi-przyzwyczajenie

Ymmm..., ale demotywatory.pl to nie jest zaden konkurs. To jest portal 'humorystyczny'.
0 0