Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mariolakal

Cytuj wiadomość#3757666 wtorek, 5 październik 2010, 10:38:37
april211 napisał(a):

a mnie wkurza to ze wygralam ksoemtyki a nie bede mogla ich odebrac ;(((

Nie wkurzaj się, normalka... Ja też 2 razy nie odebrałam, a teraz mam bonik na stanie, którego nikt nie chce...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3757667 wtorek, 5 październik 2010, 10:41:05
bo od 25 można a mnie nie będzie >ryczy>
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#3758016 środa, 6 październik 2010, 07:48:37
wkurzyl mnie konkurs Ole na fb, wyslalam kartke ostatniego dnia konkursu i nie wiem jakim cudem, nie ma jej emotka wiec nici z miseczek emotka
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#3759450 środa, 6 październik 2010, 04:22:24
Wkurza mnie angina u mojego dziecka - drugi raz w ciągu dwóch tygodni. I jeszcze w laptopie psuje mi sie klawisz d ,no zaraz mnie coś trafi emotka
0 0

polec

Cytuj wiadomość#3759461 środa, 6 październik 2010, 04:26:34
Wkurza mnie konkurs w Tesco z Gortatem, brał tam Ktoś udział , gdzie jest ta urna i gdzie można wziąć kupon ?????????????????
0 0

aka

Cytuj wiadomość#3759486 środa, 6 październik 2010, 04:34:37
malutka456 napisał(a):

wkurzyl mnie konkurs Ole na fb, wyslalam kartke ostatniego dnia konkursu i nie wiem jakim cudem, nie ma jej emotka wiec nici z miseczek emotka

ale oni tam pisali, że automatycznie się nie pojawia, pewnie dostali, tylko nie ma kto się tym zająć emotka
0 0

merynosek

Cytuj wiadomość#3759521 środa, 6 październik 2010, 04:48:48
Wkurw.... mnie panna na allegro... Wylicytowałam u niej zestaw ubrań. Sama opuściła mi koszty wysyłki, a ja od razu zrobiłam przelew na jej konto. Po 2 dniach mi pisze, że jednak koszty wysyłki są wysokie i pisze żebym dopłaciła jej to 10zł!!! No jakaś kpina!!! Ciśnienie podniesione mam na maksa!!!
Nie mam zamiaru jej już nic dopłacać!!! emotka emotka emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#3759542 środa, 6 październik 2010, 04:57:23
Wkurza mnie,ze nie moge znalezc pracy i to,ze kretacze w szkole maja stypendia po 6 stow,a ja kczlowiek jest uczciwy i biedny to nic nie ma ;( Jutro znow pojade zlozyc dokumenty i zaloze sie,ze jak zwykle baba powie, ze czegos brakuje albo zle i w ogole emotka
A do tego wkurza mnie dove,ani jednego smsa nie dostalam emotka
Ech ;(
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3759588 środa, 6 październik 2010, 05:16:05
e mnie też wkurza dove i to, ze chciałam sobie zrobić kanapkę i jak otworzyłam lodówkę to mi szyneczka wyskoczyła na podłogę:) ech zjem z masłem. emotka
0 0

jasnoska

Cytuj wiadomość#3759601 środa, 6 październik 2010, 05:25:11
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze nie moge znalezc pracy i to,ze kretacze w szkole maja stypendia po 6 stow,a ja kczlowiek jest uczciwy i biedny to nic nie ma ;( Jutro znow pojade zlozyc dokumenty i zaloze sie,ze jak zwykle baba powie, ze czegos brakuje albo zle i w ogole emotka
Ech ;(

brak pracy mnie tez wkurza emotka
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#3759649 środa, 6 październik 2010, 05:43:49
chamstwo nieuczciwych
własnie przgladam wszystkie 642 strony zdjec na bebiko i zadziwiaja mnie te ilosci głosów-ja zbieram rzetelnie od pierwszego dnia i mam sporo ale jak widze ze niektórzy maja 3* tyle to jestem wszoku emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#3759667 środa, 6 październik 2010, 05:50:40
chochliczka napisał(a):

Ech ;(

rozumiem cię co przeżywasz bo ja na urlop wychowawczy składałam 14 razy u kochanej pani w mopsie , nie wiedziałam jakie dokumenty są potrzebne bo się tym nie interesowałam pracuje w innym dziale a , że koleżanka bardzo uczynna była więc tyle razy składałam .A ż mnie wkur..... i poszłam złozyłam u mojej kierowniczki.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#3759683 środa, 6 październik 2010, 05:53:50
kaki76 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ech ;(

rozumiem cię co przeżywasz bo ja na urlop wychowawczy składałam 14 razy u kochanej pani w mopsie , nie wiedziałam jakie dokumenty są potrzebne bo się tym nie interesowałam pracuje w innym dziale a , że koleżanka bardzo uczynna była więc tyle razy składałam .A ż mnie wkur..... i poszłam złozyłam u mojej kierowniczki.

No wlasnie tak to jest z tymi ludzmi emotka Ja do szkoly mam 70 km wiec dzownilam w pon sie dowiedziec jakie mam dokumenty miec, a ona ,ze nie wie... ech brak slow, w tamtym roku tez tak bylo,jezdzilam wydawalam na bilety pieniadze a w koncu i tka nie dostalam stypendium ;/ na sama mysl o jutrzjeszym dniu zoladek mnie boli. Kurcze czemu ludzie tacy sa?Ja jak pracowalam w urzedzie zawsze kazdemu chetnie pomagalam wypelniac wnioski itd,a teraz w zamian takie cos mam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3759686 środa, 6 październik 2010, 05:54:57
jasnoska napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ech ;(

brak pracy mnie tez wkurza emotka

mnie również. Po 5 latach zasuwania na politechnice i tak ciężko cokolwiek znaleźć
emotka
0 0

klaudia011

Cytuj wiadomość#3759697 środa, 6 październik 2010, 05:57:02
madzia34 napisał(a):

chamstwo nieuczciwych
własnie przgladam wszystkie 642 strony zdjec na bebiko i zadziwiaja mnie te ilosci głosów-ja zbieram rzetelnie od pierwszego dnia i mam sporo ale jak widze ze niektórzy maja 3* tyle to jestem wszoku emotka

oj to ja lepiej tych zdjęć nie przeglądam.

a mnie wkurza dove i to że jest mi zimno

emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3759826 środa, 6 październik 2010, 06:36:23
wkurza mnie KFC. Było wyraźnie napisane, że w konkursie przechodzi tylko 30 najlepiej ocenianych zdjęć, starałam się jak głupia, a tu nagle wpuszczają 100 fotek emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3760599 czwartek, 7 październik 2010, 05:54:32
Wkurza mnie mój pies emotka mimo,że ma już prawie 3 lata zaczęła swoje potrzeby załatwiać w domu.Już mnie krew nagła zalewa bo cały parkiet mi odchodzi przez te jej sikanie emotka ma ktoś jakąś metodę żeby ją oduczyć?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3760605 czwartek, 7 październik 2010, 06:03:47
Wkurza mnie konkurs MKCAFE. Po cichu liczyłam, że jednak zweryfikują laureatów, bo dwa pierwsze miejsca to zapewne jedna i ta sama osoba, do tego nabijacz. Niestety pomyliłam się. Nie ma co liczyć na gre fair play. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3760639 czwartek, 7 październik 2010, 06:25:33
agasiamazur napisał(a):

Wkurza mnie konkurs MKCAFE. Po cichu liczyłam, że jednak zweryfikują laureatów, bo dwa pierwsze miejsca to zapewne jedna i ta sama osoba, do tego nabijacz. Niestety pomyliłam się. Nie ma co liczyć na gre fair play. emotka

Wiem coś o tym, bo też na to liczyłam! Teraz postanowiłam grać znowu, ale niestety chyba zrezygnuję, bo jestem bez szans emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3760645 czwartek, 7 październik 2010, 06:27:06
madzia34 napisał(a):

chamstwo nieuczciwych

Też patrzyłam SZOK nie którzy widać nabili sobie na początku by później mieć to z głowy, obawiam się, że nawet na miśki dla chłopców się nie załapię emotka
0 0