Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 1562 1563 1564 1565 1566 15671568 1569 1570 1571 1572 > >> >|

kalisto1986

Cytuj wiadomość#4122618 wtorek, 8 luty 2011, 07:18:13
marielu emotka
fajnie widzieć twoją mordeczkę emotka

efelinkaaa a robiłaś małemu badania ? tzn te podstawowe ? jeśli ma wszystkie dobre, to najlepszy sposób to odpuścić, nie chce jeść to znaczy, że nie jest głodny emotka
Moja mamuśka zawsze mi marudziła, jak zobaczyła, że synek mało zjadł ( choć raczej do rzadkość emotka ) i chciała, żebym go karmiła czyt : zachęcała czymś, ja jednak twardo stoję, że jeśli dziecko nie jest głodne to niech nie je, jak zgłodnieje to powie
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4122625 wtorek, 8 luty 2011, 07:20:08
fikumiku napisał(a):

wsciekly napisał(a):

fikumiku napisał(a):

kadett33 napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

fikumiku napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

wygrana kamera z groszka

W snach chyba emotka

z groszka na biezaco informują?

niewiem ale chyba tak sms doszedł wczoraj

a kiedy grałaś?

emotka

ale draka emotka

fikumiku na wpół naga

wygra dzisiaj tu... karniaka emotka emotka emotka

Albo Wściekły wścieknie się i handryczyć będzie się emotka emotka

na pewno nie handryczyć emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

klaudia011

Cytuj wiadomość#4122627 wtorek, 8 luty 2011, 07:20:32
kalisto1986 napisał(a):

Moja mamuśka zawsze mi marudziła, jak zobaczyła, że synek mało zjadł ( choć raczej do rzadkość emotka ) i chciała, żebym go karmiła czyt : zachęcała czymś, ja jednak twardo stoję, że jeśli dziecko nie jest głodne to niech nie je, jak zgłodnieje to powie

jestem tego samego zdania!!
A moja teściowa niestety, wiecznie twierdzi ze młody za mało je...i na kolanach za nim chodzi bo może jeszcze jedną łyżeczkę zupki mu wepcha emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#4122644 wtorek, 8 luty 2011, 07:24:28
kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka

efelinkaaa a robiłaś małemu badania ? tzn te podstawowe ? jeśli ma wszystkie dobre, to najlepszy sposób to odpuścić, nie chce jeść to znaczy, że nie jest głodny emotka

yes.. ma anemię.. dostaje żelazo - bardzo nieregularnie, bo często choruje i wtedy mam odstawiać (oo tak jak teraz.. dzisiaj bylismy u lekarza ;]).. Wydaje mi się, że anemia może być przyczyną niskiej wagi dziecka, a nie braku apetytu.. Ja już zgłupiałam.. normalnie, jak nie urok, to sr....
emotka

chyba Mu odpuszczę - tak jak radzicie.. niedługo będzie miał koszmary ze mną i łyżeczką w roli głownej..
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#4122658 wtorek, 8 luty 2011, 07:27:57
efelinkaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka

yes.. ma anemię.. dostaje żelazo - bardzo nieregularnie, bo często choruje i wtedy mam odstawiać (oo tak jak teraz.. dzisiaj bylismy u lekarza ;]).. Wydaje mi się, że anemia może być przyczyną niskiej wagi dziecka, a nie braku apetytu.. Ja już zgłupiałam.. normalnie, jak nie urok, to sr....
emotka

chyba Mu odpuszczę - tak jak radzicie.. niedługo będzie miał koszmary ze mną i łyżeczką w roli głownej..

:( to chyba musisz znaleźć sposób, żeby chciał wciągać zwłaszcza mięsko i warzywa emotka
a próbowałaś z nim przygotować coś ? może jakieś kolorowe obiadki typu pierś z kuraka z warzywami, niech sam popaćka warzyw itp
0 0

ewachem

Cytuj wiadomość#4122670 wtorek, 8 luty 2011, 07:31:57
A mnie denerwuje piosenka która leci na minimini a ktora dziecko moje uwielbia lsuchac...a dokladnie denerwuje mnie tekst, ktory wyspiewuje maly chlopiec: szybko wstawaj stygnie kawa .....a od kiedy dziecko wstaje i pije kawe!!!! moglby zaspiewac mleko albo kakao na przyklad emotka
0 0

kinga1

Cytuj wiadomość#4122675 wtorek, 8 luty 2011, 07:32:55
wkurza mnie że wiecznie mam problemy z okularami w salonie byłam juz z 10 razy na poprawienie zauszników i wiecznie coś nie pasuje emotka
spotkał się też ktoś z takim pechem?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4122678 wtorek, 8 luty 2011, 07:33:36
kalisto1986 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka

emotka

:( to chyba musisz znaleźć sposób, żeby chciał wciągać zwłaszcza mięsko i warzywa emotka
a próbowałaś z nim przygotować coś ? może jakieś kolorowe obiadki typu pierś z kuraka z warzywami, niech sam popaćka warzyw itp

Mój dzieciak miał anemię. Niestety anemia działa na zasadzie, że jak są słabe wyniki to jeść się nie chce. Jak jeść się nie chce to są słabe wyniki. Błędne koło. Nam dopiero specyfiki apteczne zapisane przez lekarza - Hemofer - pomogły pozbyć się kłopotu.
0 0

samantha22

Cytuj wiadomość#4122686 wtorek, 8 luty 2011, 07:34:57
kinga1 napisał(a):

wkurza mnie że wiecznie mam problemy z okularami w salonie byłam juz z 10 razy na poprawienie zauszników i wiecznie coś nie pasuje emotka
spotkał się też ktoś z takim pechem?

tak, moje odbieram wiecznie krzywe od optyka
jak jutro się okaże, że znowu są krzywe, to zrobię Panu krzywdę emotka
0 0

ewachem

Cytuj wiadomość#4122701 wtorek, 8 luty 2011, 07:39:16
olciak napisał(a):

ewachem napisał(a):

A mnie denerwuje piosenka która leci na minimini a ktora dziecko moje uwielbia lsuchac...a dokladnie denerwuje mnie tekst, ktory wyspiewuje maly chlopiec: szybko wstawaj stygnie kawa .....a od kiedy dziecko wstaje i pije kawe!!!! moglby zaspiewac mleko albo kakao na przyklad emotka

a ja lubię tą piosenkę emotka
a kawy INKI nie znasz Ewciu? emotka

ale sęk w tym, ze to nie jest jednoznaczne stwierdzone, ze chodzi o kawe zbozowa. Jak ja bylam mala to mama mowila: chcesz inke? a nie czy che kawe?...ja rozumiem ze nie moga wymieniac nazwy firmy kawy zobzowe...wiec i tak uwazam ze mogliby zamienic np na kakao....pewnie przemawia przeze mnie sfrustrowanie wynikajace z faktu, ze moj synek nie chce pic ani mleka ani kakao emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#4122702 wtorek, 8 luty 2011, 07:39:51
aleks21 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

marielu emotka

emotka

Mój dzieciak miał anemię. Niestety anemia działa na zasadzie, że jak są słabe wyniki to jeść się nie chce. Jak jeść się nie chce to są słabe wyniki. Błędne koło. Nam dopiero specyfiki apteczne zapisane przez lekarza - Hemofer - pomogły pozbyć się kłopotu.

my mamy Ferrum w syropie + kwas foliowy, i witaminy na lepsze przyswajanie..
Tylko szczerze - nie jestem zadowolona z efektu, dostaje to (z przerwami - tak jak pisałam) półtora roku, a wyniki nadal zaniżone..

kalisto - mój Syn uwielbia ze mną gotowac, np. miesza ciasto na nalesniki, ale potem nie chce ich jeść.. skubnie trochę sera do nich itd, ale do obiadu nie zasiada..

mama mi tłumaczy, ze to może być jakoś genetycznie - ja z powodu niedowagi nie przeszłam bilansu dwulatka
emotka (teraz nadrobiłam.. ) emotka emotka

nie wiem, wyjdziemy z choróbska i poproszę o te skierowanie do laryngologa i jeszcze raz na morfologię. Może przepiszą mi jakieś inne żelazo, i wtedy coś ruszy.. emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#4122731 wtorek, 8 luty 2011, 07:50:44
merynosek - coś tak czuję w kościach, że wygrasz z Dove ostatniego dnia promocji emotka Do tego czasu na całym ciele skóra Ci się psychosomatycznie pomarszczy od martwienia się, że nie wygrałaś, a wtedy żadne Dove z 1/4 kremu nawilżającego Ci nie pomoże emotka I nie będziesz już mogła brać udziału w konkach fotograficznych, bo Ci na twarzy zostanie krzywy foch emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4122765 wtorek, 8 luty 2011, 07:59:35
wsciekly napisał(a):

fikumiku napisał(a):

wsciekly napisał(a):

fikumiku napisał(a):

kadett33 napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

fikumiku napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

wygrana kamera z groszka

W snach chyba emotka

z groszka na biezaco informują?

niewiem ale chyba tak sms doszedł wczoraj

a kiedy grałaś?

emotka

ale draka emotka

fikumiku na wpół naga

wygra dzisiaj tu... karniaka emotka emotka emotka

Albo Wściekły wścieknie się i handryczyć będzie się emotka emotka

na pewno nie handryczyć emotka emotka emotka emotka emotka

Widzę,ze jeszcze tłumaczenie potrzebne jest emotka

http://www.sjp.pl/co/handryczy%E6
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#4122912 wtorek, 8 luty 2011, 08:50:14
ewachem napisał(a):

moje dzieci piją kawę !
inka emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#4123011 wtorek, 8 luty 2011, 09:11:08
efelinkaaa napisał(a):

echh.. mam prawo, bo On na prawde nie chce jeść.. ograniczyłam przekąski, słodycze (czasami zje jakąś mambę czy lizaka, ale nie codziennie!), a On nadal nie chce..
mięsa - nie lubi, wypluwa jak poczuje (czasami zje packę mielonego z ziemniakiem)
warzywa - niezbyt
owoce - cytrusy i winogrona, reszta pe!

pieczywo - tylko chrupkie (vasa z serkiem - o to może zjeść)

i mleko, mleko, mleko - 3xdoba - nie próbuję nawet ograniczać, bo jak chce to nie odpuści..

chyba zacznę Mu jakieś kropelki dawać Apetizer czy jakoś tak..? Próbowałyście?

efelinkaaa czy dajesz mu soki warzywne np. z marchewki, nie te kupowane w sklepach, tylko robione w domu? Teraz jest dobra pora ponieważ warzywa są odpowiednio... stare:)

Pyszny i odżywczy jest sok z buraków, jabłek i cytryny. Proporcje: ok.300-350ml soku z buraków, ok. 100ml soku z jabłek + sok z pół lub z całej cytryny (do smaku). Wychodzi ok pół litra smacznego soku i nie potrzeba żadnych dodatków. Sok z buraków musi odstać przynajmniej 2-3 godziny , niektóre osoby mają po takim świeżym sensacje żółądkowe... Ja go trzymam w lodówce.

Marchew i buraki kupuj jędrne, średniej wielkości, jabłka również, najlepiej renety lub inne stare odmiany, kwaskowe. Warzywa dobrze wyszoruj. I pamiętaj, żeby soki pił w innych porach niż mleko emotka
0 0

agamaty

Cytuj wiadomość#4123022 wtorek, 8 luty 2011, 09:13:22
ewachem napisał(a):

ale mleko się nie rymuje! emotka a piosenka jest super - ale jak się jej słucha po raz milion osiemset pięćdziesiąty to już można wymięknąć.
0 0

kajanna

Cytuj wiadomość#4123023 wtorek, 8 luty 2011, 09:13:47
onlyrybka napisał(a):

ewachem napisał(a):

moje dzieci piją kawę !
inka emotka

Moje też piją kawę...Inkę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4123024 wtorek, 8 luty 2011, 09:14:17
natie napisał(a):

a mnie wkurzył i jednocześnie rozbawił mój pies emotka wchodzę po pracy do domu i czuję jakiś smrodek emotka
patrzę, kupa w przedpokoju emotka biorę ją na dwór, nie chce za bardzo chodzić. Wracam, ona z radością biegnie do kuchni, bo tam miała karmę wrzuconą do miski. Idę do pokoju brata, a tam na pięknym zielonym, puchatym dywanie.. 3 kupy emotka Teraz wiem, czemu jej się nie chciało po brzydkiej trawie chodzić:D no ale te kupy ktoś musiał posprzątać emotka

nie wiem dlaczego tak cie dziwi ze kupa nie chciala chodzic emotka
0 0

fryz

Cytuj wiadomość#4123192 wtorek, 8 luty 2011, 09:57:09
wkurza mnie ciasto w lodowce... emotka
0 0

papryczka20

Cytuj wiadomość#4123205 wtorek, 8 luty 2011, 10:01:29
fryz napisał(a):

wkurza mnie ciasto w lodowce... emotka

chętnie je przygarnę żeby cię już nie wkurzało emotka
0 0