Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#4150410 czwartek, 17 luty 2011, 04:31:11
wygrałam misia w konkursie egmontu, odesłałam dane, wszystko było ok... a na liście mnie nie ma emotka
0 0

dawidekk

Cytuj wiadomość#4150412 czwartek, 17 luty 2011, 04:31:33
beata82roksana82 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie że ktoś mnie prosi na pw o głos na konk, którego nie w bazie emotka mam dylemat, podać na forum link? bo do bazy mi się nie chce dodawać emotka tak, jestem leniwy emotka emotka emotka

podaj emotka

http://www.rispekt.crunchips.pl/

emotka Na zbieranie głosów chyba, skoro osoba ta chciała kilk emotka nie lubię takich konków emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150440 czwartek, 17 luty 2011, 04:39:23
emotka emotka emotka nie działajace gg emotka emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#4150447 czwartek, 17 luty 2011, 04:42:52
czarnygreg napisał(a):

ewikewik napisał(a):

wkurza mnie kolejny karniak za właściwe posty we właściwych topach, w których w tym samym czasie kręcąca tyłkiem spamerka wypisuje co chce, ile razy chce i nikt jej za to karniaków nie daje...

mnie twój karniak nie zdziwił, jeżeli już to tylko z tego powodu ze dopiero teraz i tylko jeden emotka
nie podoba ci się jak ktoś inny wpisuje się niepotrzebnie(twoim zdaniem) a ty sama strasznie mnożysz te same posty we wszystkich możliwych wątkach, już chyba całe forum wie na pamięć co masz na wymianę,
to wkurzające ze wszędzie się czyta to samo napisane przez jedną osobę emotka

zgadzam się..
jeśli ktoś jest zainteresowany to sobie znajdzie ogłoszenie, nawet jeśli było pisane kilka stron wczesniej.
Pisanie ciągle tego samego we wszystkich możliwych miejscach jest męczące i na pewno nie skłania do wymiany czy kupna.
Mnie na pewno nie.

Poza tym na forum jest więcej osób, które postępują w identyczny sposób, i to właśnie wkurza emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150450 czwartek, 17 luty 2011, 04:44:16
ewikewik napisał(a):

wkurza mnie kolejny karniak za właściwe posty we właściwych topach, w których w tym samym czasie kręcąca tyłkiem spamerka wypisuje co chce, ile razy chce i nikt jej za to karniaków nie daje...

Gdyby twoje posty były właściwe, to byś karniaczka nie dostała emotka a tyłeczkiem trzeba umieć kręcić a nie każdy to potrafi emotka emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#4150675 czwartek, 17 luty 2011, 06:07:01
ziolko napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ewikewik napisał(a):

mnie twój karniak nie zdziwił, jeżeli już to tylko z tego powodu ze dopiero teraz i tylko jeden emotka
nie podoba ci się jak ktoś inny wpisuje się niepotrzebnie(twoim zdaniem) a ty sama strasznie mnożysz te same posty we wszystkich możliwych wątkach, już chyba całe forum wie na pamięć co masz na wymianę,
to wkurzające ze wszędzie się czyta to samo napisane przez jedną osobę emotka

zgadzam się..
jeśli ktoś jest zainteresowany to sobie znajdzie ogłoszenie, nawet jeśli było pisane kilka stron wczesniej.
Pisanie ciągle tego samego we wszystkich możliwych miejscach jest męczące i na pewno nie skłania do wymiany czy kupna.
Mnie na pewno nie.

Poza tym na forum jest więcej osób, które postępują w identyczny sposób, i to właśnie wkurza emotka

chyba karniak nie pomógł.. emotka

mnie też to drazni, rozumiem, raz, dwa, ale nie kilkadziesiąt.. od ogłoszen jest chyba tablica ogłoszeń, top wymienię czy jakoś tak.. no, sporo tego emotka

aaa wkurza mnie moja słaba wola.. znowu emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#4150740 czwartek, 17 luty 2011, 06:32:18
aaa i wkurza mnie, że często nie widać moich komentarzy na FB.. Macie podobny problem?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150761 czwartek, 17 luty 2011, 06:39:53
efelinkaaa napisał(a):

aaa i wkurza mnie, że często nie widać moich komentarzy na FB.. Macie podobny problem?

one są - tylko przechodzą do innych działów czy jak to tam sie nazywa emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150787 czwartek, 17 luty 2011, 06:46:05
wkurza mnie dgcom emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150789 czwartek, 17 luty 2011, 06:46:48
misiulka napisał(a):

wkurza mnie dgcom emotka

Mnie też emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150795 czwartek, 17 luty 2011, 06:48:36
efelinkaaa napisał(a):

zmień : ustawienie prywatności
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150802 czwartek, 17 luty 2011, 06:49:40
efelinkaaa napisał(a):

Moje są widoczne emotka emotka
0 0

aniutka

Cytuj wiadomość#4150803 czwartek, 17 luty 2011, 06:50:19
Wkurza mnie dlalejdis.pl , biorę udział prawie we wszystkich konkursach i ciągle nic tam nie wygrałam, dostaje tylko sms-y żebym zwiększyła swoją szanse na wygraną i wysłała kolejnego sms-a emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150926 czwartek, 17 luty 2011, 07:31:59
Dziewczyny (i chłopaki) - wiem, że to tak nie w temacie, ale nie wiem, gdzie o to zapytać...

Gdzie można jeszcze zbierać głosy, oprócz tego forum? Jest jakieś inne?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150929 czwartek, 17 luty 2011, 07:32:41
aniutka napisał(a):

Wkurza mnie dlalejdis.pl , biorę udział prawie we wszystkich konkursach i ciągle nic tam nie wygrałam, dostaje tylko sms-y żebym zwiększyła swoją szanse na wygraną i wysłała kolejnego sms-a emotka

Ja już w ogóle nie gram w dlalejdis.pl - grałam z pół roku i NIC.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#4150939 czwartek, 17 luty 2011, 07:37:21
agngrz napisał(a):

aniutka napisał(a):

Ja już w ogóle nie gram w dlalejdis.pl - grałam z pół roku i NIC.

Ja co prawda w konkursach sms-owych nie wygrałam nic, bo bralam udział może ze 2 razy, ale w zwykłych konkursach organizowanych przez nich wygrałam 3 razy, więc jednak można emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4150940 czwartek, 17 luty 2011, 07:37:32
fikumiku napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Moje są widoczne emotka emotka

masz na myśli filtry?
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#4150941 czwartek, 17 luty 2011, 07:37:45
ewikewik napisał(a):

oby jeszcze 4 karniaki i będzie spokój...

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4151448 czwartek, 17 luty 2011, 09:48:58
A mnie wkurza, że ludzie sprzedają swoje nagrody... To po co grać, żeby coś sprzedać? Ja gram tylko w konkursach, kiedy wiem, że to coś chcę mieć, a nie sprzedać... Wszędzie tylko forsa, forsa, forsa... Przykre.
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#4151459 czwartek, 17 luty 2011, 09:53:03
rafi323raf napisał(a):

ewikewik napisał(a):

oby jeszcze 4 karniaki i będzie spokój...

rafi emotka emotka emotka

wkurza mnie że moje dziecko ani myśli spać emotka rozwalił się na podłodze z klockami i marudzi jak chcę go położyć emotka
0 0